Jump to content

Sony PlayStation 2


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,μου εδωσαν ενα Playstation 2 fat Τσιπαρισμενο και μου ειπαν οτι φοραει απο τα πρωτα τσιπ που ειχαν κυκλοφορησει..

 

τρεχεις πρωτα ενα μαυρο cd demo και οταν παει να αρχισει πετας μεσα την κοπια..

 

το cd δεν το εχω..ομως πρεπει να εχω στο εξοχικο μου demo cd απο το πρωτο Playstation..

 

γνωριζει κανεις αν κανει και για το 2 την ιδια δουλεια??

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αξίζει η αγορά ενός ps2 αυτή τη στιγμή με δεδομένη την υψηλή ακόμα τιμή του ps3? Με 120 euro μπορείς να έχεις το ps2 μαζί με 2 καλά παιχνίδια..
Link to comment
Share on other sites

δεν αξιζει φιλε,παρτο δανεικο απο κανα φιλο σου μεχρι τα Χριστουγεννα και κρατα τα χρηματα!

 

Μετα βαζεις αλλα τοσα και το χτυπας σε προσφορα με κανα 300αρι που θα βγει!Εγω αυτο εκανα!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει η αγορά ενός ps2 αυτή τη στιγμή με δεδομένη την υψηλή ακόμα τιμή του ps3? Με 120 euro μπορείς να έχεις το ps2 μαζί με 2 καλά παιχνίδια..

Με τίποτα δεν αξίζει.

Μπορείς να βρεις σήμερα Xbox360 μεταχειρισμένο ή καινούργιο από 80€ σε καταστήματα που δέχονταν πίσω τα κλασικά Xbox360 όταν κυκλοφόρησε το καινούργιο (π.χ. Πλαισιο, Public) ή κανονική, αχρησιμοποιήτη κονσόλα (από τις παλιές) με παιχνίδι στα 130+

Επίσης μπορείς να βρεις εξαιρετικά παιχνίδι σε ΠΟΛΥ χαμηλές τιμές (είτε μεταχειρισμένα, είτε κανούργια) - συγκεκριμένα έχω δει παιχνίδια για Xbox 360 από 5€.

 

Το Xbox 360 έχει πλέον μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ποικιλία τίτλων και το βασικότερο, δεν έχει πεθάνει όπως το PS2.

 

Δεν αξίζει με τίποτα, darko_77. Με τίποτα όμως.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το Xbox 360 έχει πλέον μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ποικιλία τίτλων και το βασικότερο, δεν έχει πεθάνει όπως το PS2.

 

 

Γίναμε όλοι σχετικοί .... Το Ps2 ακόμα πουλάει και έχει μεγαλύτερη και εννοείται καλύτερη γκάμα τίτλων από το XBOX .... Συν και ότι είναι όλα φθηνότερα, αν δεν θες πολύ απλά να του hackάρεις την κάρτα μνήμης .... Καλύτερα για PS2 ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

εμενα φοραει ενα τσιπακι εσωτερικο που πρεπει να τρεξεις το demo για αρχη αλλα δεν εχω βγαλει ακρη ακομα!Ηταν τα πρωτα τσιπακια που εμπαιναν τοτε στο ps2 οπως και στο ps1

 

πρεπει να κανω την καρτα magic??ας βοηθησει καποιος ρε παιδια!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κανέναν γνωστό σου που έχει τσιπαρισμένο PS2 (συνεπώς μπορεί να διαβάσει αντιγραμμένα cd), τότε μπορεί να σου φτιάξει εκείνος την κάρτα μνήμης, με ένα cdάκι που μπορώ να στο στείλω σε mail ... Αλλά θα πρέπει το PS2 να μπορεί να αναγνωρίζει αντεγραμμένα cd ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

για το δικο μου που ειναι ηδη τσιπαρισμενο μου ειπαν οτι δεν υπαρχει λογος να κανω χακ την καρτα!

 

απλα δεν θυμαται το παληκαρι που μου εδωσε το Play πώς περνανε οι κοπιες μεσα!

 

Τρεχεις το dmeo και σε καποια φαση το βγαζεις πετας την κοπια και εισαι οκ!Ουτε μορφοποιηση στην καρτα ουτε τιποτα!Ειναι ηδη τσιπαρισμενο και δεν ΞΕΡΩ να παιξω αντιγραφες!

 

ΕΛΕΟΣ ετσι??μαλιστα ξαναλεω οτι το ιδιο τσιπακι φορουσε παλια και το ps1..ετρεχες το μαυρο demo cd Και μετα πετουσες γρηγορα την κοπια..

 

Αλλα στο 2 πώς??ΗΕLP

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τσιπαρισμένο το χεις, αλλα δεν περνάει το πρώτο check ασφαλείας ...

Αν θέλει κόλπο και δεν το ξέρεις, είναι σαν να μην το χεις καν τσιπάρει ...

 

Τι να πω, η πάρε τηλ το παλικάρι ή πες μου να στην hackάρω εγώ την MemCard ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

θα χρειαστει 2η καρτα μετα το hack?η μια θα δουλευει ως chip και η αλλη για σωσιμο?
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς ... Απλά τα προγράμματα θα πιάνουν 2μιση Mb χώρο στην κάρτα μνήμης ... Προσωπικά εμένα δεν μου φτανε μόνο μια κάρτα, πάντα είχα 2 ....

 

Το να hackάρεις την κάρτα μνήμης είναι καλύτερο .... Κατ αρχάς όποτε θες την βγάζεις, αν είναι να το πας σε αντιπροσωπία ... Μετά μπορείς να κάνεις πράγματα που δεν κάνεις με τσιπάκι, όπως το να παίξεις παιχνίδια από USB συσκευή, είτε από εσωτερικό σκληρό δίσκο και να παίξεις homebrews ....

 

Εγώ θα προτιμούσα να είχα εξ αρχής κάρτα ... Τέσπα, ότι αγαπάς ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

κοιτα στην παρουσα φαση δεν εχω και αλλη επιλογη!Το τσιπ μεσα εχει μπει καπου το 2001-2002 λογικα!Οποτε ενα χακαρισμα στην καρτα αν με βοηθουσες να κανω θα ηταν σουπερ
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Γίναμε όλοι σχετικοί .... Το Ps2 ακόμα πουλάει και έχει μεγαλύτερη και εννοείται καλύτερη γκάμα τίτλων από το XBOX .... Συν και ότι είναι όλα φθηνότερα, αν δεν θες πολύ απλά να του hackάρεις την κάρτα μνήμης .... Καλύτερα για PS2 ...

 

Aπό εσένα, πίστεψέ με, είμαι πολύ περισσότερο σχετικός.

Δε χρειάζεται να το αναλύσουμε παραπάνω το θέμα αυτό.

 

Πες μου έναν AAA τίτλο που να έχει κυκλοφορήσει φέτος (ή που να πρόκειται να κυκλοφορήσει του χρόνου) για το PS2.

Ασε τους fanboy-σμους λοιπόν, γιατί προσωπικά δεν έχω πρόβλημα ούτε με το PS3 ούτε με το XBOX 360 (θα του πρότεινα και το PS3 αν δεν ήταν χρηματικό το θέμα - το XBOX απλά είναι πιο φτηνο), και κατάλαβε πως το PS2 απλά ΠΕΘΑΝΕ. Και κράτησε και πάρα πολύ (δέκα χρόνια για μια κονσόλα είναι μια αιωνιότητα).

 

Τώρα βέβαια, αν εσύ θέλεις να παίζεις το God of War II και να χαίρεσαι, μαγκιά σου.

Αλλά ο πραγματικός gamer θέλει να παίξει και τους καινούργιους AAA τίτλους που κυκλοφορούν και online gaming . Αλλιώς μια χαρά είναι και το Super Nintendo.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απο τη στιγμη που βλεπβω να βγαινει το Pro το 2011 για ps2 το tekken το 5,το gran turismo 5 δε πιστευω οτι πεθανε η κονσολα:)
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απο τη στιγμη που βλεπβω να βγαινει το Pro το 2011 για ps2 το tekken το 5,το gran turismo 5 δε πιστευω οτι πεθανε η κονσολα:)

 

Ούτε πρόκειται να ξαναβγεί το Final Fantasy X & X-2 για κονσόλα, αλλά ο κοσμάκης ψάχνεται και χρησιμοποιεί λέξεις καραμέλα, όπως fanboy και όλα τα σχετικά ...

Ακόμα και το XBOX θα φάει πολλά χρονάκια να δεί παιχνίδι όχι σαν το Gran Turismo 4 αλλά σαν το 3 και το 2 ... :lol::lol::lol::lol:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως απο τη στιγμη που βλεπβω να βγαινει το Pro το 2011 για ps2 το tekken το 5,το gran turismo 5 δε πιστευω οτι πεθανε η κονσολα:)

 

Χαχα.

Δεν αναφέρομαι καν στο Pro ή το Fifa. Δεν τα θεωρώ σημαντικά αρκετά ώστε να ασχοληθώ.

Για τα άλλα δύο που λες το Tekken 5 βγήκε 5 χρόνια πριν και το GT5 ΔΕ θα βγει για PS2 αλλά για PS3

 

Και για του λόγου το αληθές, ρίξε μια ματιά σε screenshots του Fifa 11 για ps2. Αν σου αρέσει ή σε ικανοποιεί αυτό, μαγκιά σου. Αλλά μη μου λες ότι αυτή η κονσόλα έχει μέλλον.

http://www.vg247.com/2010/10/19/what-fifa-11-looks-like-on-ps2/

 

Ούτε πρόκειται να ξαναβγεί το Final Fantasy X & X-2 για κονσόλα, αλλά ο κοσμάκης ψάχνεται και χρησιμοποιεί λέξεις καραμέλα, όπως fanboy και όλα τα σχετικά ...

Ακόμα και το XBOX θα φάει πολλά χρονάκια να δεί παιχνίδι όχι σαν το Gran Turismo 4 αλλά σαν το 3 και το 2 ... :lol::lol::lol::lol:

 

Το αν θα ξαναβγεί (για αγορά από το PSN ή το Xbox Live) δεν ειναι απίθανο, αλλά δεν έχει και σημασία. Βγει, δε βγει είνα ΠΑΛΙΑ παιχνίδια.

 

Αλλά το ξαναλέω, αν σου αρέσει να παίζει παιχνίδια 3ετίας και βάλε, με γεια σου με χαρά σου.

Αλλά να προτείνεις σε κάποιον να πάρει το PS2 ενώ είναι προφανές ότι πλέον κανείς δεν ασχολείται με αυτή τη γενιά κονσολών (PS2, XBOX, GameCube) είναι απλά χαζό.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

μα μονο που συνεχιζει να παραγεται η κονσολα σημαινει οτι κανει πωλησεις!

 

Η Sony πριν καμια βδομαδα ανακοινωσε οτι διακοπτει την παραγωγη τον walkmans..

 

Φανταστειτε σε ποσα χρονια θα σταματησει η κυκλοφορια των Ps2:lol:

 

Eιναι εγγυηση η κονσολα και μια σταθερη και αξιοπιστη επιλογη!Βεβαια αν εχεις το 'μπικικινι' πας κατευθειαν στο 3:happy:

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

μα μονο που συνεχιζει να παραγεται η κονσολα σημαινει οτι κανει πωλησεις!

 

Η Sony πριν καμια βδομαδα ανακοινωσε οτι διακοπτει την παραγωγη τον walkmans..

 

Φανταστειτε σε ποσα χρονια θα σταματησει η κυκλοφορια των Ps2:lol:

 

Eιναι εγγυηση η κονσολα και μια σταθερη και αξιοπιστη επιλογη!Βεβαια αν εχεις το 'μπικικινι' πας κατευθειαν στο 3:happy:

Οι κονσόλες δεν είναι το ίδιο πράγμα με τα Walkman.

Τι να πω;

Δεν καταλαβαίνω γιατί μπορεί κάποιος να θέλει να δώσει 100+€ για κάτι το οποίο ειναι στα...τελευταία του απλά και μόνο γιατί θα μπορεί να παίξει παιχνίδια 4ετίας-5ετίας, αλλά anyway.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα ξαναβγεί (για αγορά από το PSN ή το Xbox Live) δεν ειναι απίθανο, αλλά δεν έχει και σημασία. Βγει, δε βγει είνα ΠΑΛΙΑ παιχνίδια.

 

Αλλά το ξαναλέω, αν σου αρέσει να παίζει παιχνίδια 3ετίας και βάλε, με γεια σου με χαρά σου.

Αλλά να προτείνεις σε κάποιον να πάρει το PS2 ενώ είναι προφανές ότι πλέον κανείς δεν ασχολείται με αυτή τη γενιά κονσολών (PS2, XBOX, GameCube) είναι απλά χαζό.

 

Επειδή εσύ λοιπόν μάλλον ασχολείσαι με παιχνίδια που για μένα είναι όσο σαπίλα είναι τα FIFA & PES, θα σου θυμίσω φίλε μου πως το FF Vii είναι παιχνίδι του '97 και ακόμα θεωρείται το καλύτερο RPG ...

 

Όντως το PS3 έχει καλύτερα παιχνίδια, αλλά επειδή ότι πληρώνει παίρνει ο καθένας, κάτσε εσύ χρυσοπλήρωνε ότι γουστάρεις να παίξεις (το avatar δείχνει ότι έχεις και λεφτά για πέταμα), και άσε τον άλλον να αγοράζει 60 λεπτά το παιχνίδι ...

 

Επίσης αν επιμένεις ότι η παιχνιδομηχανή έχει πεθάνει, μπορείς πολύ απλά να ξεγραφτείς από το συγκεκριμένο thread ...

Αν όχι, μπορείς να πάρεις από ένα PS3 στον καθέναν για να είμαστε και εμείς και εσύ πάνω απ'όλα ευχαριστημένος ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εσύ λοιπόν μάλλον ασχολείσαι με παιχνίδια που για μένα είναι όσο σαπίλα είναι τα FIFA & PES, θα σου θυμίσω φίλε μου πως το FF Vii είναι παιχνίδι του '97 και ακόμα θεωρείται το καλύτερο RPG ...

 

Όντως το PS3 έχει καλύτερα παιχνίδια, αλλά επειδή ότι πληρώνει παίρνει ο καθένας, κάτσε εσύ χρυσοπλήρωνε ότι γουστάρεις να παίξεις (το avatar δείχνει ότι έχεις και λεφτά για πέταμα), και άσε τον άλλον να αγοράζει 60 λεπτά το παιχνίδι ...

 

Επίσης αν επιμένεις ότι η παιχνιδομηχανή έχει πεθάνει, μπορείς πολύ απλά να ξεγραφτείς από το συγκεκριμένο thread ...

Αν όχι, μπορείς να πάρεις από ένα PS3 στον καθέναν για να είμαστε και εμείς και εσύ πάνω απ'όλα ευχαριστημένος ...

 

Πλάκα έχει η κουβέντα. Κανονικά θα τη σταμάταγα εδώ γιατί δε βλέπω να καταλαβαινόμαστε, αλλά ας το προσπαθήσουμε.

 

Δεν είναι θέμα του ποιά κονσόλα έχει τα καλύτερα παιχνίδια ΓΕΝΙΚΑ.

Το PS2 είχε μερικά από τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών όπως το Ico, το Shadow of the Colossus, το God of War, το GT, το GTA και πάρα πολλά άλλα.

Αλλά αυτό είναι το θέμα.

Τα ΕΙΧΕ.

 

Με τη δική σου λογική, θα έπρεπε να έχουμε όλοι Nintendo 64 ή Super Nintendo, γιατί αυτά είχαν επίσης εξαιρετικά παιχνίδια, ακόμα και να πλέον δε βγαίνουν νέα παιχνίδια για αυτές τις κονσόλες.

 

Σαπίλες όπως το PES ή το FΙFA, δεν υπάρχουν άλλες, οπότε ακόμα και το Dance Dance Revolution να παίζω καλύτερο θα είναι ;)

Παρ'όλα αυτά εσύ έχεις το κόλλημα σου με τα FF και μαγκιά σου (γούστα είναι αυτά).

Δεν έχεις ιδέα ποιά παιχνίδια μου αρέσουν εμένα όμως και μην κρίνεις, για να μην κριθείς.

 

Αλλά στο οικονομικό κομμάτι του θέματος είσαι απίστευτα εκτός τόπου και χρόνου.

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ πώς "συμφέρει" οικονομικά (γιατί εγώ είμαι ένας ζάμπλουτος gamer που δε σε καταλαβαίνει προφανώς) να αγοράσεις μια κονσόλα για 100+€ για την οποία τα μόνα παιχνίδια που θα βρεις να παίξεις (πειρατικά) και που αξίζουν τα λεφτά να τα αγοράσεις έστω και 60 λεπτά, είναι 3ετίας-4ετίας και ΔΕ συμφέρει να αγοράσεις μια κονσόλα στα 80€, η οποία είναι αυτής της γενιάς, κυκλοφορεί ακόμα παιχνίδια και θα κυκλοφορεί για καιρό ακόμα και μπορεί να παίξει παιχνίδια ολοκαίνουργια με το ίδιο ποσό (και πάλι πειρατικά φυσικά).

 

Αυτή σου τη λογική δε μπορώ να καταλάβω.

Όσο για το avatar μου, κλασική ιστορία "όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια" και δε θα ασχοληθώ παραπάνω.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

...Δεν έχεις ιδέα ποιά παιχνίδια μου αρέσουν εμένα όμως και μην κρίνεις, για να μην κριθείς.

 

Εξήγησέ μου σε παρακαλώ πώς "συμφέρει" οικονομικά (γιατί εγώ είμαι ένας ζάμπλουτος gamer που δε σε καταλαβαίνει προφανώς) να αγοράσεις μια κονσόλα για 100+€ για την οποία τα μόνα παιχνίδια που θα βρεις να παίξεις (πειρατικά) και που αξίζουν τα λεφτά να τα αγοράσεις έστω και 60 λεπτά, είναι 3ετίας-4ετίας και ΔΕ συμφέρει να αγοράσεις μια κονσόλα στα 80€, η οποία είναι αυτής της γενιάς, κυκλοφορεί ακόμα παιχνίδια και θα κυκλοφορεί για καιρό ακόμα και μπορεί να παίξει παιχνίδια ολοκαίνουργια με το ίδιο ποσό (και πάλι πειρατικά φυσικά).

 

Αυτή σου τη λογική δε μπορώ να καταλάβω.

Όσο για το avatar μου, κλασική ιστορία "όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια" και δε θα ασχοληθώ παραπάνω.

 

 

Κοίτα να δεις πως έχει ... Τα καλύτερα παιχνίδια από όλες τις παιχνιδομηχανές τα χω στο PSP μου μαζί με τους αντίστοιχους emulators ...

Συνεπώς τα παιχνίδια που παίζω εγώ δυστυχώς, δεν τα έχουν οι lovers των γραφικών όπως εσύ .... Παραδείγματα μπορώ να σου πω άπειρα ...

 

Στο θέμα μας τώρα ...

 

Καλησπερα,μου εδωσαν ενα Playstation 2 fat Τσιπαρισμενο και μου ειπαν οτι φοραει απο τα πρωτα τσιπ που ειχαν κυκλοφορησει..

 

τρεχεις πρωτα ενα μαυρο cd demo και οταν παει να αρχισει πετας μεσα την κοπια..

 

το cd δεν το εχω..ομως πρεπει να εχω στο εξοχικο μου demo cd απο το πρωτο Playstation..

 

γνωριζει κανεις αν κανει και για το 2 την ιδια δουλεια??

 

Το παλικάρι έχει ήδη Ps2 ... Το μόνο που του λείπει, είναι να πάει να αγοράσει τα cdάκια του τα άδεια ... :p

 

Όσα δεν πιάνει η αλεπού ε ???? Άνοιξε μία bluetooth ρε να σου στείλω κάτι :lol:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το παλικάρι έχει ήδη Ps2 ... Το μόνο που του λείπει, είναι να πάει να αγοράσει τα cdάκια του τα άδεια ... :p

 

Όσα δεν πιάνει η αλεπού ε ???? Άνοιξε μία bluetooth ρε να σου στείλω κάτι :lol:

 

Ναι εγώ βέβαια απάνταγα στον darko_77, αλλά εσύ ήθελες απλά να πεις αυτό που ήθελες να πεις.

 

Anyway, βαρέθηκα.

 

PS: Άνοιξα το bluetooth, μπορείς να χρησιμοποιήσεις την touch screen σου;;; Σε πόση ώρα θα πατηθεί το κουμπί σου;; χαχαχα

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χάρηκα για την γνωριμία είμαι νέο μέλος και δημοσιεύω το 1ο μου θέμα..

 

Έχω ένα Playstasion 2 που χρησιμοποιώ mod-chip μέσω memory cart

ή οποία αντιγράφτηκε από τσιπαρισμένο Playstasion 2 με Chip Matrix infinity 1.99

Έκανα κάποιες αντιγραφές ,

Μα ορισμένα παιχνίδια όπως το Tekken 5 , To Grand Tourismo 4 , San Andreas. μου τα κολλάει και δεν τα προχωράει παρακάτω...αν γνωρίζετε κάποια πληροφορία σχετικά με το θέμα αυτό πείτε μου ευχαριστώ πολύ.!

 

Το Playstasion 2 είναι FAT

Mondelo. SCPH-5004

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά εχω ενα ps2 οχι slim και δεν μπορώ να αποθηκεύσω σε memory card με τπτ...Θέλω να βρω ένα τρόπο να μπορώ να αποθηκεύω την εξέλιξη του παιχνιδιου...Έχει να μου προτείνει κάποιος ένα τρόπο...?Δεν ειναι τσιπαρισμενο.
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...