Jump to content

Sony PlayStation 2


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν διαφωνώ. Αλλά σκέψου ότι το Golum που φτιάχτηκε σε τελευταίας τεχνολογίας εξειδικευμένα μηχανήματα, πόση δουλειά χρειάστηκε; Πόσες ώρες (ή μήπως μέρες;) rendering για να επιτευχθεί αυτό το αποτέλεσμα;

αυτο λεω κ εγω,οτι ακομα δεν εχουμε δει real-time photorealistic graphics κ οχι prerendered.

Εγω δεν καταλαβα που διαφωνισες

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Periptonos tora pou milisame mipos kserei kaneis to ATCION REPLAY MAX

 

http://uk.codejunkies.com/home_EUSiteMap.asp?c=GB&cr=GBP&cs=£&r=1&l=1

 

an mporei na doulepsei se tsiparismeno ps2 me meshias modchip

 

kai an akzizei genika na to agoraso gia tis leitourgies tou

Link to comment
Share on other sites

@xenos το έχει χρησιμοποιησει ένας φίλος μου δουλευει κανονικα ;)

 

Βασικα εχω το slim και μαζι με τα cd, χρειαζεται και 3 πλαστικα κομματια. Το σκεφτομαι σοβαρα, μην εχω βαλε βγαλε με τσιπ και ιστοριες... ;)

 

Πιστευω θα παιζει τα παντα, ε?

:)
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να αγορασω εδω στην Αθηνα το magic swup για να παιζω αντιγραμενα παιχνιδια σε CD και DVD? Εχω το slim! Επισης θα ηθελα να ρωτησω γινετε να βλεπω ταινιες divx στο playstation μου? Οπως καταλαβατε δεν το εχω τσιπαρισμενο. Υπαρχει τροπος? Επίσης και τα cd mp3 με ενδιαφερουν. Αν ξερει καποιος ας μου απαντησει!

 

Καποιος εγραψε οτι τα παιχνιδια αντιγραφονται και με το nero, πως γινετε αυτό? Σαν αντιγραφή 1 προς 1(απο cd σε cd)? Υπαρχει κι αλλος τροπος?

 

Πρωτη φορα ασχολουμε με τη κονσολα και ειμαι λιγακι ασχετος!

 

Το γεγονος οτι εχω dsl στο σπιτι και μπορω να το συνδεσω με το playstation σε τι με εξυπηρετει? Μπορω να σερφαρω στο internet ας πουμε ή ειναι μονο για να παιζω δικτυακα παιχνίδια?

Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να αγορασω εδω στην Αθηνα το magic swup για να παιζω αντιγραμενα παιχνιδια σε CD και DVD? Εχω το slim! Επισης θα ηθελα να ρωτησω γινετε να βλεπω ταινιες divx στο playstation μου? Οπως καταλαβατε δεν το εχω τσιπαρισμενο. Υπαρχει τροπος? Επίσης και τα cd mp3 με ενδιαφερουν. Αν ξερει καποιος ας μου απαντησει!

 

Καποιος εγραψε οτι τα παιχνιδια αντιγραφονται και με το nero, πως γινετε αυτό? Σαν αντιγραφή 1 προς 1(απο cd σε cd)? Υπαρχει κι αλλος τροπος?

 

Πρωτη φορα ασχολουμε με τη κονσολα και ειμαι λιγακι ασχετος!

 

Το γεγονος οτι εχω dsl στο σπιτι και μπορω να το συνδεσω με το playstation σε τι με εξυπηρετει? Μπορω να σερφαρω στο internet ας πουμε ή ειναι μονο για να παιζω δικτυακα παιχνίδια?

Για να το αγοράσεις από Αθήνα δυστυχώς δεν ξέρω γιατί δεν μένω Αθήνα. Για να βλέπεις ταινίας divx στο playstation θα πρέπει να ξέρεις πια έκδοση έχεις , αλλά επειδή το slim είναι καινούργιο λογικά θα παίζει divx ατσιπαριστο . για τα cd mp3 είχα παραθέσει ένα κείμενο μερικές σελίδες πίσω .Τα παιχνίδια αντιγράφονται με το Nero απευθείας αντιγραφή από dvd σε dvd.άλλος τρόπος είναι το alcohol 120% που κάνεις iso imagine και τα καις στο dvd .τώρα για το DSL λίγο χλομό το βλέπω να μπορέσεις να το αξιοποιήσεις την δεδομένη χρονική στιγμή στην Ελλάδα.

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Για να το αγοράσεις από Αθήνα δυστυχώς δεν ξέρω γιατί δεν μένω Αθήνα. Για να βλέπεις ταινίας divx στο playstation θα πρέπει να ξέρεις πια έκδοση έχεις , αλλά επειδή το slim είναι καινούργιο λογικά θα παίζει divx ατσιπαριστο . για τα cd mp3 είχα παραθέσει ένα κείμενο μερικές σελίδες πίσω .Τα παιχνίδια αντιγράφονται με το Nero απευθείας αντιγραφή από dvd σε dvd.άλλος τρόπος είναι το alcohol 120% που κάνεις iso imagine και τα καις στο dvd .τώρα για το DSL λίγο χλομό το βλέπω να μπορέσεις να το αξιοποιήσεις την δεδομένη χρονική στιγμή στην Ελλάδα.

 

 

Ευχαριστω πολύ για την απαντηση αλλα οταν λες οτι γινετε να δω divx στο playstation πως γινετε αυτο? Εχω το slim v12 δηλ. 70004 λεει πίσω. Αν μπορουσες να με διαφωτισεις λιγακι! Ειμαι φρεσκαδουρα με το αντικειμενο! Υπαρχει καποιος player που πρεπει να βρω? Αν ναι ποιος ειναι αυτος? Και αν των βρω πως τον βαζω στο playstion? Αν μπορει καποιος να με βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ για την απαντηση αλλα οταν λες οτι γινετε να δω divx στο playstation πως γινετε αυτο? Εχω το slim v12 δηλ. 70004 λεει πίσω. Αν μπορουσες να με διαφωτισεις λιγακι! Ειμαι φρεσκαδουρα με το αντικειμενο! Υπαρχει καποιος player που πρεπει να βρω? Αν ναι ποιος ειναι αυτος? Και αν των βρω πως τον βαζω στο playstion? Αν μπορει καποιος να με βοηθησει!

γιατι δεν δοκιμαζεις να βάλεις ένα divx να δεις αν παίζει ;)

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

δεν μου την επαιξε την ταινια δοκιμασα ενα cd. Διαβασα ομως καπου οτι υπαρχει ενασ player τον οποιο βαζεισ μεζι με την ταινια στο cd ειναι μικροσ λιγα Kb και παιζεις αλλα λεγετε οτι ειναι για chioαρισμενα ps2. Θα τα δοκιμασω ολα και θα σας πω.

 

Φιλε teorizo μου ειπες οτι δεν εισαι απο Αθηνα και δεν ξερεις να μου πεις απο που μπορω να αγορασω το magic swap 3.3 πακετο. Αν μπορουσες να μου πεις απο πιο μερος εισαι και στο τοπο σου που υπαρχει να το αγορασει κανεις, γιατι λογω δουλειας μου γυριζω συνεχεια και ισως να με εξυπηρετουσε καλυτερα απο το να τρεχω δεξια και αριστερα στην Αθηνα να ρωταω μηπως το εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια βρηκα τελικα το magic swap στο ιντερνετ και το κατεβασα ενα για τα cd και ενα για τα dvd. Θα λειτουργησει αντιγραμενο? Το εχει δοκιμασει καποιος? Επίσης μπορει καποιος να μου πει ποσα MB ειναι το magic swap για τα dvd και ποσα MB για τα CD για επιβεβαιωσω ότι τα κατεβασα σωστα. Επίσης πως να τα καψω σε cd ή DVD ή το καθενα στο είδος του?

 

Βεβαια τωρα εχω και το εξης προβλημα που θα βρω τα πλαστικα που χρειαζονται για το slim! Καθε βοηθεια δεκτη !!!!!!

 

Υ.Γ. Τα πλαστικα αν δεν ειχα το slim αλλα το μεγαλο θα χρειαζοτανε?

Link to comment
Share on other sites

δεν μου την επαιξε την ταινια δοκιμασα ενα cd. Διαβασα ομως καπου οτι υπαρχει ενασ player τον οποιο βαζεισ μεζι με την ταινια στο cd ειναι μικροσ λιγα Kb και παιζεις αλλα λεγετε οτι ειναι για chioαρισμενα ps2. Θα τα δοκιμασω ολα και θα σας πω.

 

Φιλε teorizo μου ειπες οτι δεν εισαι απο Αθηνα και δεν ξερεις να μου πεις απο που μπορω να αγορασω το magic swap 3.3 πακετο. Αν μπορουσες να μου πεις απο πιο μερος εισαι και στο τοπο σου που υπαρχει να το αγορασει κανεις, γιατι λογω δουλειας μου γυριζω συνεχεια και ισως να με εξυπηρετουσε καλυτερα απο το να τρεχω δεξια και αριστερα στην Αθηνα να ρωταω μηπως το εχουν!

για τον divx player πας εδω....http://ps2r.dg2.org/

jzand
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει τυχει σε κανεναν το μηνυμα "This disc cannot be played"?

Μου το βγαζει με καποια συγκεκριμενα backups που εχω κανει ενω

αλλα τα παιζει κανονικα (παντα σε ιδιας μαρκας dvd's).Τα original

τα παιζει κανονικα.Εχω το matrix infinity chip.

Link to comment
Share on other sites

επειδή κατά καιρούς πολλά άτομα ζητούσαν το swap magig cd.βρήκα 5 πακέτα με 35e στο fleamarket.εδώhttp://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=2368785 :!: προσοχή δεν είναι διαφημιστικό και δεν γνωρίζω καν τα άτομα που τα πουλάνε απλός για να διευκολύνω αυτους που το ψαχνουν το παραθετω :!:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια μπορεί κάποιος να προτείνει κάποιο μαγαζί?

Ευχαριστώ!

 

pou iparxei kapou kapoios empistos stin athina pou na tsiparei playstation 2 kai ti times paizoun? giati exo akousei apo 80 mexri 100... pio ftina paizei kapou? an nai pou?

exo ena playstation 2 oxi tsiparismeno kai exei arxisei teleutaia se kapoia paixnidia opos to san andreas pou einai kapos "baria" na kollaei sta 20 lepta. lete na exei eksasthenisei to lazer? kai an nai pou prepei na to pao sti sony?

thnks!

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι μαρκα dvd aγραφα χρεισιμοποιειτε για να γραφεται παιχνιδια του ps2? εγω εχω χρεισημοποιησει 2 μαρκες αλλα μου κολλαει πολλες φορες και μου ερχεται να το σπασω η να το πουλησω. εχω το messiah to 2 νομιζω.αληθεια αν πω οτι το δινω στα 150 ευρω θα μπορεσω να το πουλησω τσιπαρισμενο? ειναι λιγα η πολλα.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς τι παίζει με τα αμερικάνικα ps2?έχω βρει ένα τσιπαρισμένο σε πολύ καλή τιμή!ο πωλητής μου λέει ότι παίζει τα πάντα από παιχνίδια αυθεντικά-αντεγραμμένα χωρίς κανένα πρόβλημα!το μόνο πρόβλημα είναι ότι παίζει τις dvd ταινείες ασπρόμαυρες!!!για πείτε....

 

thanx....

Link to comment
Share on other sites

decibel TDK den exo sinantisei kanena provlima

 

panike an to pareis iparxei to amerikaniko kalodio na ta paizeis ola ok.

Pantos kai ta paihnidia prepei na ta paizei aspromavra.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...