Jump to content

Sony Ericsson Xperia Pro


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερίζω την παρέα σας.Έιμαι κάτοχος ενός c 905 το οποίο έβγαλε το γνωστό πρόβλημα με το ακουστικό, ευτυχώς μετά από 2 χρόνια χρήσης.Είπα να κάνω την κίνηση να πάρω κτ ακριβό φέτος,σε anroid και κόλλησα για λίγο με το mini pro αλλά πολύ περισσότερο με το pro που μου φάνηκε πιο στοιβαρό με πιο εργονομικό πληκτρολόγιο κ μεγαλύτερη οθόνη.Δεν το έχει προμηθευτεί κανείς ακόμα να πει εντυπώσεις?Κόλλησα άσχημα αλλά δεν θέλω να ειμαι από τους πρώτους που θα το προμηθευτούν.
Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

και γω ειμαι αναμεσα στα 2 xperia (pro & mini pro).το Pro δεν πρεπει να εχει ερθει ακομα ελλαδα δυστηχως.και ρωταω τα 80 ευρο διαφορα τα αξιζει (στο http://www.expansys.com.gr το κοστολογει 360) τα αξιζει σε σχεση με το xperia mini pro?
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δλδ δεν το προμηθεύτηκε από το mobile hellas μέσω skroutz;Το χει βγάλει στα 330 αλλά παίζει να μην είναι ελληνικής εισαγωγής;(το διάβασα σε κάποια μηνύματα που αφορούσαν το mini pro).Πάντως εμφανισιακά φαίνεται ότι αξίζει το παραπάνω ποσό τόσο από άποψη υλικών όσο μπορώ να καταλάβω γτ το pro δεν το χω δει από κοντά,από άποψη οθόνης 3.7 έναντι 3.0 ακόμα και μόνο από άποψη πληκτρολογίου αφού το pro έχει βραβευτεί ως ένα από τα καλύτερα.Δίχνει επίσης μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας,μεγαλύτερη κάμερα (μια κ ως κάτοχος c905 γλυκάθηκα) και ευελπιστώ να μην εμφανίσει μικροπροβλήματα όπως το mini pro με το πρόβλημα ήχου σε κάποιους.
Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

άμα δε το πιάσουμε στα χεράκια μας ό,τι και να λέμε.... άντε ρε παιδιά.. μη μας προλάβει και η απόλυτη χρεωκοπία στο τσακ.. έχω 3 χρόνια να πάρω κινητό... κι εγώ ανάμεσα σ'αυτά τα 2 είμαι... το μίνι και το μεγάλο... για να δούμε... πάντως οι τιμές πιστεύω θ αμετακινηθούν σιγά σιγά... ειδικά το μίνι θα πέσει..
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα?

 

Απ ότι βλέπω εδώ page 7 διαφέρουν στις συνδέσεις networks λεπτομέρειες από μένα δύσκολα:lol:

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα?
To 16A προορίζεται για την αγορά της Αμερικής. Κατά τα άλλα είναι τα ίδια.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

πάντως στο site της sonyericsson δε λέει πια σύντομα κοντά σας, αλλά "νέο" -το θεωρώ σημαντικό βήμα :lol::p

 

θα μας τρελάνει αυτή η εταιρεία, άντε να μπει ο Νοέμβρης να δούμε ... για την ελληνική τιμή υπάρχει τίποτε που θα μπορούσαμε να ξέρουμε με βεβαιότητα άραγες ;

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

http://www.liveatpc.com/sony-ericsson-xperia-neo-v-and-xperia-pro-%E2%80%93-now-available

Those who have been patiently waiting for a more palm-friendly and physical keyboard-toting smartphone need not wait any longer! Sony-Ericsson has just announced the availability of its latest line of Android-powered smartphones, the Sony Ericsson Xperia Neo V and the Xperia Pro.

Running Android 2.3 Gingerbread, both the Xperia Neo V and the Xperia Pro have the same display size of 3.7 “, and uses the same Reality Display with the Mobile Bravia Engine. A 1GHz Qualcomm Snapdragon processor powers the smartphones, and with features such as 3D sweep panorama and TrackID music recognition, it’s not only a phone, but a wholesome multimedia experience at the palm of your hands.

The Xperia Pro is a feature that most businesspeople or those who prefer a physical keyboard on their phones would appreciate. Featuring a full touch screen display and a slide-out QWERTY keyboard, the Xperia Pro also come pre-loaded with Office Suite Pro which allows users to edit documents on the go.

 

The Sony Ericsson Xperia Neo V is priced at RM999 while the Xperia Pro retails at RM1,399. Both are now available at all Sony Ericsson exclusive stores and retailers nationwide.

 

Aν το έκανα σωστα RM1,399 είναι 327ευρώ ,στην ελλάδα πόσο λέτε να φτάσει?

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, περιμένω υπομονετικά έστω κ αν είμαι με εκτροπή από c905 σε w900:p

Ευελπιστώ να μην ξεπεράσει τα 370 έτσι ώστε να πέσει και κάνα πενηνταράκι μέχρι τα χριστούγεννα και να μου κάνω ένα ωραιότατο δωράκι που όσο το κοιτώ...

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

πόσο σε νιώθω... ακριβώ το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ... για να δούμε για να δούμε...

 

Α εσύ χειρότερα από μένα:p Εγώ το παρακολουθώ από 8 το πρωί μέχρι 12 το βράδυ, εσύ μεταμεσονύχτια.Να βάλουμε βάρδιες???χιχι

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

πατηστε παρακολουθηση θεματος ρε παιδια να σας ειδοποιει με email οταν υπαρχει απαντηση!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πατηστε παρακολουθηση θεματος ρε παιδια να σας ειδοποιει με email οταν υπαρχει απαντηση!

 

Την γνωρίζω την δυνατότητα και πολύ χρήσιμη μάλιστα,ευχαριστώ για την επισήμανση, απλά αρχής γενομένης από το συγκεκριμένο forum και όταν δεν υπήρχαν νεότερα για το pro επέκτεινα την αναζήτηση και σε άλλα sites.Είμαι καλά γιατρέ?:lol:

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

Την γνωρίζω την δυνατότητα και πολύ χρήσιμη μάλιστα,ευχαριστώ για την επισήμανση, απλά αρχής γενομένης από το συγκεκριμένο forum και όταν δεν υπήρχαν νεότερα για το pro επέκτεινα την αναζήτηση και σε άλλα sites.Είμαι καλά γιατρέ?:lol:

 

μιλαμε για αγαπη προς το κινητο..:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Άρρωστους θα μας καταντήσει αυτό το κινητό... εν τω μεταξύ μου φαίνεται εσύ κι εγώ θα το τιμήσουμε μόνο, κι όχι τίποτε άλλο ποιος θα μας δώσει τα φώτα του μετά .... εμ βέβαια κοντεύει σχεδόν ένα χρόνο που έχει ανακοινωθεί... (έτσι λέω στον εαυτό μου, το καλό πράγμα αργεί να γίνει...:p να ξεχνιέμαι... )

 

και λέει να ρθει και να ναι καμιά πατάτα...:X (πιπέρι στο στόμα)

 

ναι μπορώ να πω γι ακινητό που δεν έχει εμφανιστεί καν του έχουμε μεγάλη αδυναμία... αν δεν είναι καλό με τα λεφτά που θα χω μαζέψει θ απάρω 2 μετά-να βγάλω το άχτι μου... (αν και το αρκ που το πιασα είναι σούπερ... όμως φοβάμαι χωρίς πληκτρολόγιο, ένα παλιό lg που δοκίμασα παλιότερα καθόλου δε μου άρεσε... βέβαια δε συγκρίνονται αλλά το θέλω το κουμπάκι μου, νιώθω ασφαλής!!!)

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Άρρωστους θα μας καταντήσει αυτό το κινητό... εν τω μεταξύ μου φαίνεται εσύ κι εγώ θα το τιμήσουμε μόνο, κι όχι τίποτε άλλο ποιος θα μας δώσει τα φώτα του μετά .... εμ βέβαια κοντεύει σχεδόν ένα χρόνο που έχει ανακοινωθεί... (έτσι λέω στον εαυτό μου, το καλό πράγμα αργεί να γίνει...:p να ξεχνιέμαι... )

 

και λέει να ρθει και να ναι καμιά πατάτα...:X (πιπέρι στο στόμα)

 

ναι μπορώ να πω γι ακινητό που δεν έχει εμφανιστεί καν του έχουμε μεγάλη αδυναμία... αν δεν είναι καλό με τα λεφτά που θα χω μαζέψει θ απάρω 2 μετά-να βγάλω το άχτι μου... (αν και το αρκ που το πιασα είναι σούπερ... όμως φοβάμαι χωρίς πληκτρολόγιο, ένα παλιό lg που δοκίμασα παλιότερα καθόλου δε μου άρεσε... βέβαια δε συγκρίνονται αλλά το θέλω το κουμπάκι μου, νιώθω ασφαλής!!!)

 

Και τι κουμπάκι ε, βραβευμένο ως το καλύτερο. Το αρκ προσωπικά για κινητό μου φάνηκε αρκετά μεγάλο Το καλό πράγμα αργεί να γίνει, θα το πάρουμε στα χέρια μας, θα ναι super θα postάρουμε και θα ζηλεύουν....

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Άρρωστους θα μας καταντήσει αυτό το κινητό... εν τω μεταξύ μου φαίνεται εσύ κι εγώ θα το τιμήσουμε μόνο, κι όχι τίποτε άλλο ποιος θα μας δώσει τα φώτα του μετά .... εμ βέβαια κοντεύει σχεδόν ένα χρόνο που έχει ανακοινωθεί... (έτσι λέω στον εαυτό μου, το καλό πράγμα αργεί να γίνει...:p να ξεχνιέμαι... )

 

και λέει να ρθει και να ναι καμιά πατάτα...:X (πιπέρι στο στόμα)

 

Δεν πειραζει θα το λιωσουμε εμεις και θα δωσουμε εμεισ τα φωτα μασ στους αλλουσ,

Δεν νομιζω να ειναι πατατα,ουτε σε review ,ουτε σε comments πουθενα δεν εχω δει κατι αρνητικό.

Για μενα ειναι ενα απο τα ποιο ολοκληρωμενα κινητα.(ειδικα για μενα που δεν με νοιαζει να ειναι και 2πυρινο,και να χει 3D,και και και.......)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ GRECTORAS βλέπω την υπογραφή σου και φοβάμαι όμως!! :O

 

κι εγώ συμφωνώ, ότι έτσι όπως φαίνεται και όπως τα λέει είναι ένα από τα πιο ολοκληρωμένα κινητά... και με βραβευμένο κουμπάκι!!! :lol:

 

κυκλοφορεί βέβαια σ ειντερνετομάγαζα, από 328 έως 379... αλλά φαντάζομαι θα έιναι τα παραεισαγωγής που λένε και δεν τολμώ αν δεν πάω σε κάποιο μαγαζί να το αγγίξω live...

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι,αμα δεις διπλα λεει οτι εχει QWERTZ πληκτρολογιο...απο την στιγμη που ανακοινοθηκε οτι κυκλοφορησε λιγη υπομονη ακομα δεν βλαπτει.
Link to comment
Share on other sites

όντως.. υπομονή λοιπόν...

 

Πάλι στην υπογραφή μου καταλήγουμε λοιπόν:lol: (κινέζικο ρητό παρεπιπτόντως)

Όλοι οι άνθρωποι ψάχνουν το κάτι παραπάνω. Κάτι παραπάνω σε λεφτά, σε φιλία, σε αγάπη και σε τελική κάτι παραπάνω σε ζωή. Για το κάτι παραπάνω χρειάζεται να ρισκάρεις. Πρόσεξε όμως μην ρισκάρεις κάτι, την απώλεια του οποίου δεν μπορείς να αντέξεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει σε κάποια καταστήματα απ' ότι είδα στο skroutz.gr! Ξέρει κανείς κάτι να μας φωτίσει??:confused:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...