Jump to content

Λήξη Εταιρικού Προγράμματος


smyrosnik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα..

 

Έχω 3 εταρικά νούμερα (έχουν δωρεάν 3λεπτο) τα οποία έληγαν χθες (21-3-2004) μετά την πάραδο ενός έτους και φυσικά την ανάλογη αίτηση διακοπής που είχα στείλει 20 μέρες πριν. Σήμερα 22-3-2004 και ακόμα αυτά τα νούμερα λειτουργούν.. Θα ήθελα να ρωτήσω τι μπορεί να έχει γίνει ? Θα συνεχίζονται να μου έρχονται λογαριασμοί , ισχύει ακόμα το δωρεάν 3λεπτό..

 

 

Φιλικά Νίκος..

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Θα λειτουργουν καμια 10ρια μερες ακομη. 30μερες χρειαζονται για την πληρη αποσυνδεση.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω καμια 10αρια εταιρικα με 3λεπτο και μου ειπαν απο voda οτι το κοβουν το προγραμμα!!

Btw ξερει κανεις κατι αναλλογο σε αλλη εταιρια(cosmo,tim ktl?)

Ισχυει κανονικα η μεταφορα του παλιου αρηθμου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pastelios (23 Μάρ. 2004 , 01:41)

 

παντως λαθος σου που το εκοψες. που θα ξαναβρεις 3λεπτα

 

 

Μα εαν συνεχιζε να τα ειχε, παλει θα του διεκοπταν τα 3λεπτα! Αφου λεει οτι 20/03 εληγε το συμβολαιο.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Samael (23 Μάρ. 2004 , 01:54)

 

Εχω και γω καμια 10αρια εταιρικα με 3λεπτο και μου ειπαν απο voda οτι το κοβουν το προγραμμα!!

Btw ξερει κανεις κατι αναλλογο σε αλλη εταιρια(cosmo,tim ktl?)

 

Ισχυει το ιδιο για ΤΙΜ και COSMOTE. Τα τελευταια 3λεπτα ισχυουν μεχρι Αυγουστο.

 

Ισχυει κανονικα η μεταφορα του παλιου αρηθμου?

 

Τι εννοεις?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πως αντιμετωπίζουν οι Πάροχοι τα "παλαιά συμβόλαια" 3λεπτου και ποιά, μικρή, παράταση ζωής τους δίνουν, δεν έχει ουσιαστική σημασία.

 

"Κλινικά", τα προγράμματα είναι νεκρά...

 

Τα κατήργησαν όλοι...

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

H TIM έχει πιο καλά προγράμματα από την Vodafone. Μπορείς λέει να έχεις 3 γραμμές (ή πιο πάνω ) και καθένας να είναι στο δικό του εταιρικό πρόγραμμα ανάλογα με το χρόνο που μιλάει.. Π.χ ο 1ος να έχει δωρεάν 100λεπτά με το ανάλογο πάγιο και ο 2ος και 3ος να είναι στα 50 λεπτά ας πούμε. Ακόμα σου δίνει τη δυνατότητα κάθε μήνα να το αλλάζεις το παρπανω πρόγραμμα δηλαδή ο 1ος να έχει 30 λεπτά και ο 2ος και ο 3ος να βάλουν και δωρεάν προς όλα τα σταθερά και κινητά , με το ανάλογο πάγιο βέβαια..και αν θες κόβεις όλα τα δωρεάν και κρατάς το βασικό πάγιο των 5,85+ΦΠΑ..Γι'αυτό μόνο ΤΙΜ..
Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος swiffer (23 Μάρ. 2004 , 12:21)

Ισχυει το ιδιο για ΤΙΜ και COSMOTE. Τα τελευταια 3λεπτα ισχυουν μεχρι Αυγουστο.

 

Τι εννοεις?

 

Δλδ αν απο Voda παω σε ΤΙΜ θα εχω ιδια νουμερα(αν το ζητησω)?

Link to comment
Share on other sites

o yes tha exeis ta eidia noymera fisika meta apo kapies meres alla den tha dikeoyse anabatmhisi diladi nea suskebi pantos sta eterika einai pio kala poy kapikane ta 3 lepta kata tin gnomi moy fisika

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smyrosnik (23 Μάρ. 2004 , 21:57)

 

H TIM έχει πιο καλά προγράμματα από την Vodafone. Μπορείς λέει να έχεις 3 γραμμές (ή πιο πάνω ) και καθένας να είναι στο δικό του εταιρικό πρόγραμμα ανάλογα με το χρόνο που μιλάει.. Π.χ ο 1ος να έχει δωρεάν 100λεπτά με το ανάλογο πάγιο και ο 2ος και 3ος να είναι στα 50 λεπτά ας πούμε.

 

 

 

Αυτό το πρώτο που λες το κάνει και η Vodafone. Οτι γραμμές πάρεις δεν είναι απαραίτητο να είναι στο ίδιο πρόγραμμα, μπορείς και όλες να τις κάνεις σε διαφορετικά προγράμματα... ;)

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο που μας πρότειναν δεν μας έδωσαν αυτή τη δυνατότητα , ενώ τη ζητήσαμε , άσε που με το ίδιο πάγιο μιλάω 10 λεπτά πιο πολύ (και σε κινητά και σε σταθερά γιατί ούτε αυτό μας δώσανε με τα εταιρικά που μας πρότεινε η Vodafone)...
Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...