Jump to content

Facebook zero


JOHNMEGARYTHMOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κάτι γνωστοί μου που τους είχα φτιάξει το κινητό να μπαίνουνε στο facebook zero δηλαδή τους είχα περάσει το προφίλ κοσμοτε ίντερνετ και τους είχα φτιάξει τον σέλιδοδεικτη και μπαίνανανε κανονικά. Αλλά πριν λίγες μέρες δοκιμάζουνε και τους γράφει ότι το δίκτυο δεν το παρέχει. Άρα σταμάτησε;. Πάντως στην βοντα και στην γουίντ μπαίνει κανονικά. Αντιμετωπίζει κανένας το συγκεκριμένο πρόβλημα;. Εγώ το παθαίνα αυτό και με την βοντα αλλά μόλις έκανα επανεκινηση στην συσκευή και εκκαθαριση μνήμης έμπαινε κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τελευταία φορά που το δοκίμασα ήταν την προηγούμενη Παρασκευή και δούλευε χωρίς πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

εγω με βοντα μπαινω καθημερινα χωρις προβλημα...προχθες την τεταρτη μου εκανε κατι εκλεισα τον browser τον ξαναανοιξα και ειμουν οκ:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εγω με βοντα μπαινω καθημερινα χωρις προβλημα...προχθες την τεταρτη μου εκανε κατι εκλεισα τον browser τον ξαναανοιξα και ειμουν οκ:)

 

οκ σας ευχαριστώ όλους για την ενημέρωση. Θα δοκιμάσω να κάνω εκαθαριση ιστορικού και προσωρινής μνήμης και ότι άλλη εκκαθαρίση έχει το browser στο κινητό του γνωστού μου και αν δεν μπει πάλι θα του να πάρει το 13838 να ρωτήσει τι παίζει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

απλα πρεπει να περασεις τις ρυθμισεις του wap ή του Internet στην συσκευη σου και μετα να πληκτρολογησεις την δ/νση.

για τις ρυθμισεις αυτες, πηγαινε στο καταλληλο section που αφορουν την συσκευη σου ή μιλησε με τον παρεχεα σου (φανταζομαι cosmote οποτε μπορεις να τις βρεις στο site τους).

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δεν δουλεύει,συν ότι έχει προβλήματα σωστής εμφάνισης της σελίδας...έκανα ο,τι εκκαθάριση έχει ο broswer του κντου,αλλά και πάλι δεν δουλεύει τπτ...η κοσμοτε έκοψε δλδ κι αυτό,μετά τα 1500;;;έλεος...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σημερα να μπω και μου γραφει οτι η εταιρια κινητης τηλεφωνιας μου δεν υποστηριζει τον ιστοτοπο 0.facebook.com

 

εσεις πως μπενετε δεν μπορω να καταλαβω:confused:

Link to comment
Share on other sites

και εγω μπαινω κανονικα.....μολις τωρα το δοκιμασα απο περιεργεια για αυτα που λετε.

και η συνδεση μπαινει και το whatsup....

 

 

edit

εννοω πως μπαινω και απο wap και απο mobile internet

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα επανήλθε...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

http://184.72.239.143/mu/968ce26b-c487-98ac.jpg

 

με apn κοσμοτε ιντερνετ τπτ..

απο opera με apn cosmote απο σημερα μου βγαζει το ιδιο με τον makelaris.

απο wap μπαινω κανονικα.....

 

πολυ περιεργο αυτο......εχει αλλαξει κατι στις ρυθμισεις του Mobile Internet?

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

απο opera με apn cosmote απο σημερα μου βγαζει το ιδιο με τον makelaris.

απο wap μπαινω κανονικα.....

 

πολυ περιεργο αυτο......εχει αλλαξει κατι στις ρυθμισεις του Mobile Internet?

 

Kι εγώ αυτό βλέπω...

Πως γίνεται στο android να μπεις με wap?

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ αυτό βλέπω...

Πως γίνεται στο android να μπεις με wap?

δεν εχω android :)

δυστηχως δεν ξερω να σε βοηθησω.

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

απο opera με apn cosmote απο σημερα μου βγαζει το ιδιο με τον makelaris.

απο wap μπαινω κανονικα.....

 

πολυ περιεργο αυτο......εχει αλλαξει κατι στις ρυθμισεις του Mobile Internet?

 

Απο opera δεν δουλευει...μονο απο κινιτου....

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

εμενα σημερα μου εβγαλε ενα σφαλμα...με καρτοπρογραμμα vodafone εμπαινε κανονικα εκει που εγραφα το email και τον κωδικο ενω οταν εκανα συνδεση ελεγε οτι δεν συμπεριλαμβανεται η εταιρεια μου για το μηδενικο facebook...εκανα refresh και επανερχοταν σωστα...τι μπορει να φταει??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...