Jump to content

Android app για διαχείριση του What'sUp


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 251
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας φίλοι του myWhatsup!

 

Θα έπρεπε να το είχα κάνει λίγο νωρίτερα, αλλά θα ήθελα να σας ειδοποιήσω ότι αυτό το καιρό βρίσκομαι στο εξωτερικό για εργασία και θα επιστρέψω σε λίγους μήνες ξανά Ελλάδα.

 

Το κακό είναι ότι για αυτό το λόγo δεν μπορώ να δοκιμάζω την εφαρμογή και το πως ανταποκρίνεται αυτό το καιρό.

 

Συγγνώμη για την ανακατωσούρα και το σίγουρο είναι ότι θα κάνω update την εφαρμογή όταν επιστρέψω Ελλάδα όπως είπα.

 

Καλή συνέχεια,

hypest

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φίλοι του myWhatsup,

 

Ετοιμάζω αυτές τις μέρες μια νέα έκδοση της εφαρμογής, η οποία θα "χωνεύει" όλα τα SMS που έρχονται από το What'sUp. Δεν θα τα επεξεργάζεται όλα, απλά θα σταματήσει τη σπαστική κατάσταση που υπάρχει τώρα και έρχονται και ειδοποιούν ένα σωρό μηνύματα από το What'sUp, ενημερωτικά ή άλλα, κάθε φορά που η εφαρμογή προσπαθεί να ενημερώσει τα υπόλοιπα.

 

Επίσης, η νέα έκδοση θα δίνει τη δυνατότητα να στείλετε απευθείας σε μένα τα επιπλέον SMS που δεν αναγνωρίζονται. ΈΤσι θα ενημερώνομαι γρηγορότερα και αποτελεσματικότερα ώστε να κάνω όσες διορθώσεις μπορούν να γίνουν!

 

Αυτό που θα ήθελα από "εσάς", την κοινότητα του What'sUp, είναι να μου γράψεται εδώ τα νούμερα/αποστολείς από τα οποία σας έρχονται τα διάφορα μηνύματα του What'sUp. Πχ, οι αποστολείς που ήδη γνωρίζω εγώ είναι:

 

"Cosmote", "Whatsup", 131, 1313 και 1314, οπότε αν γνωρίζεται κάποιον επιπλέον γράψτε το εδώ :)

 

Παρακαλώ, γράψτε και ένα ελάχιστο σχόλιο για το τι πληροφορία σας έρχεται από αυτόν τον αποστολέα.

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι του myWhatsup,

 

Ετοιμάζω αυτές τις μέρες μια νέα έκδοση της εφαρμογής, η οποία θα "χωνεύει" όλα τα SMS που έρχονται από το What'sUp. Δεν θα τα επεξεργάζεται όλα, απλά θα σταματήσει τη σπαστική κατάσταση που υπάρχει τώρα και έρχονται και ειδοποιούν ένα σωρό μηνύματα από το What'sUp, ενημερωτικά ή άλλα, κάθε φορά που η εφαρμογή προσπαθεί να ενημερώσει τα υπόλοιπα.

 

Επίσης, η νέα έκδοση θα δίνει τη δυνατότητα να στείλετε απευθείας σε μένα τα επιπλέον SMS που δεν αναγνωρίζονται. ΈΤσι θα ενημερώνομαι γρηγορότερα και αποτελεσματικότερα ώστε να κάνω όσες διορθώσεις μπορούν να γίνουν!

 

Αυτό που θα ήθελα από "εσάς", την κοινότητα του What'sUp, είναι να μου γράψεται εδώ τα νούμερα/αποστολείς από τα οποία σας έρχονται τα διάφορα μηνύματα του What'sUp. Πχ, οι αποστολείς που ήδη γνωρίζω εγώ είναι:

 

 

 

 

"Cosmote", "Whatsup", 131, 1313 και 1314, οπότε αν γνωρίζεται κάποιον επιπλέον γράψτε το εδώ :)

 

Παρακαλώ, γράψτε και ένα ελάχιστο σχόλιο για το τι πληροφορία σας έρχεται από αυτόν τον αποστολέα.

 

Ευχαριστώ!!

 

 

Bravo για την προσπάθεια, και σε οτι μας προσφέρεις ευχαριστούμε..!!!:D:D:D:D

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Επιτέλους! :) Οι αριθμοί που έδωσες είναι αυτοί από τους οποίους λαμβάνω κι εγώ. Δεν είναι νομίζω άλλους αλλά αν εντοπίσουμε κάτι θα σε ενημερώσουμε!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Sony Ericsson Neo V , λειτουργεί σε αυτό το κινητό.?

Πόσο κοστίζει αυτή η εφαρμογή?

 

Ειναι δωρεάν... https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hypest.mywhatsup&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5oeXBlc3QubXl3aGF0c3VwIl0.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας φίλοι!

Μετά από κάμποση προσπάθεια και ενόσο είμαι ακόμη εκτός Ελλάδας, δημοσίευσα πριν λίγο στο Google Play (τρομάρα του το παιχνίδισμα) τη έκδοση v0.11.0 του myWhatsup...

 

Το κύριο νέο χαρακτηριστικό της εφαρμογής είναι ότι μαζεύει όλα τα μηνύματα που φτάνουν από το What'sUp. Ταυτόχρονα, δίνει τη δυνατότητα να μου στείλει ο χρήστης τα μη-αναγνωρισμένα απευθείας μέσω email.

 

Κατα τα άλλα, δεν έχω ανανεώσει τα φίλτρα, οπότε ακόμη και τώρα δεν θα αναγνωρίζονται τα sms που στέλνει το What'sUp αυτό το καιρό. Ελπίζω γρήγορα όμως να μπορέσω να τα ανανεώσω με τα email που θα στείλουν οι χρήστες ;)

 

Ευχαριστώ και για την υπομονή σας και όπως πάντα, όλα τα σχόλια ευπρόσδεκτα!

hypest

 

Edit: ήδη κάποιος χρήστης χρησιμοποίησε την αναφορά οπότε και δημοσίευσα την v0.11.1

Edited by hypest
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλοι!

Μετά από κάμποση προσπάθεια και ενόσο είμαι ακόμη εκτός Ελλάδας, δημοσίευσα πριν λίγο στο Google Play (τρομάρα του το παιχνίδισμα) τη έκδοση v0.11.0 του myWhatsup...

 

Το κύριο νέο χαρακτηριστικό της εφαρμογής είναι ότι μαζεύει όλα τα μηνύματα που φτάνουν από το What'sUp. Ταυτόχρονα, δίνει τη δυνατότητα να μου στείλει ο χρήστης τα μη-αναγνωρισμένα απευθείας μέσω email.

 

Κατα τα άλλα, δεν έχω ανανεώσει τα φίλτρα, οπότε ακόμη και τώρα δεν θα αναγνωρίζονται τα sms που στέλνει το What'sUp αυτό το καιρό. Ελπίζω γρήγορα όμως να μπορέσω να τα ανανεώσω με τα email που θα στείλουν οι χρήστες ;)

 

Ευχαριστώ και για την υπομονή σας και όπως πάντα, όλα τα σχόλια ευπρόσδεκτα!

hypest

 

Edit: ήδη κάποιος χρήστης χρησιμοποίησε την αναφορά οπότε και δημοσίευσα την v0.11.1

 

Ευχαριστούμε φιλαράκι....και bravo για την προσπάθεια..!!!!!!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε φιλαράκι....και bravo για την προσπάθεια..!!!!!!!!!

 

Να 'σαι καλά ;)

 

Στο μεταξύ, η νέα version εμφανίζει πρόβλημα σε έναν χρήστη που έχει Google Nexus S και αναφέρει (σε comment στο Play store) ότι του πετάει "προβλημα στην φορτωση γραφικων". Μήπως έχει κανείς άλλος δοκιμάσει την app σε Nexus S; Αν ναι, δουλεύει ή πετάει αντίστοιχο λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά ;)

 

Στο μεταξύ, η νέα version εμφανίζει πρόβλημα σε έναν χρήστη που έχει Google Nexus S και αναφέρει (σε comment στο Play store) ότι του πετάει "προβλημα στην φορτωση γραφικων". Μήπως έχει κανείς άλλος δοκιμάσει την app σε Nexus S; Αν ναι, δουλεύει ή πετάει αντίστοιχο λάθος;

 

Εμένα πάλι, σε Xperia Mini με ICS 4.0.4 και handcent έρχονται τα πάντα. Δεν φιλτράρει κανένα μήνυμα και δεν ενημερώνεται η εφαρμογή. Παραμένουν όλα με άγνωστο. Το έκανα uninstall-reinstall αλλά δεν άλλαξε κάτι.. Επιλογή για να στείλω τα μηνύματα σε σένα που έχει και δεν τη βλέπω? Γιατί ούτε στις πληροφορίες βλέπω το mail σου! :confused:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι, σε Xperia Mini με ICS 4.0.4 και handcent έρχονται τα πάντα. Δεν φιλτράρει κανένα μήνυμα και δεν ενημερώνεται η εφαρμογή. Παραμένουν όλα με άγνωστο. Το έκανα uninstall-reinstall αλλά δεν άλλαξε κάτι.. Επιλογή για να στείλω τα μηνύματα σε σένα που έχει και δεν τη βλέπω? Γιατί ούτε στις πληροφορίες βλέπω το mail σου! :confused:

 

Γεια σου eltsele! Στη νέα έκδοση της εφαρμογής (v0.11.x θα πρέπει να γράφει στο "Πληροφορίες") οι απαντήσεις που δεν αναγνωρίζονται μαζεύονται στο "Διάφορα", μέσα στο myWhatsup. Αν πατήσεις στο "Διάφορα" θα ανοίξει και θα δείξει ποια είναι τα 4 πιο πρόσφατα "διάφορα" sms καθώς και το button για "Αναφορά".

 

Αν το "Διάφορα" δεν ανοίγει ή δεν δείχνει να έχει SMS, αυτό σημαίνει ότι δεν καταφέρνει να φτάσει κανένα SMS στο myWhatsup, οπότε και προτείνω να τσεκάρεις τις επιλογές του Handcent ή όποιου άλλου app τυγχνάνει να έχεις παράλληλα και να ασχολείται με SMS.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου eltsele! Στη νέα έκδοση της εφαρμογής (v0.11.x θα πρέπει να γράφει στο "Πληροφορίες") οι απαντήσεις που δεν αναγνωρίζονται μαζεύονται στο "Διάφορα", μέσα στο myWhatsup. Αν πατήσεις στο "Διάφορα" θα ανοίξει και θα δείξει ποια είναι τα 4 πιο πρόσφατα "διάφορα" sms καθώς και το button για "Αναφορά".

 

Αν το "Διάφορα" δεν ανοίγει ή δεν δείχνει να έχει SMS, αυτό σημαίνει ότι δεν καταφέρνει να φτάσει κανένα SMS στο myWhatsup, οπότε και προτείνω να τσεκάρεις τις επιλογές του Handcent ή όποιου άλλου app τυγχνάνει να έχεις παράλληλα και να ασχολείται με SMS.

 

Ναι, το είδα το διάφορα αλλά όπως πολύ σωστά υπέθεσες δεν ανοίγει κ έχει 0 δίπλα που σημαίνει ότι δεν φτάνει κανένα μήνυμα.. Στο handcent δεν υπάρχει κάποια επιλογή τέτοιου τύπου πέραν του να κάνω disable την stock. Θα το δω πάντως! Θα δοκιμάσω κ θα σου πω!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είδα το διάφορα αλλά όπως πολύ σωστά υπέθεσες δεν ανοίγει κ έχει 0 δίπλα που σημαίνει ότι δεν φτάνει κανένα μήνυμα.. Στο handcent δεν υπάρχει κάποια επιλογή τέτοιου τύπου πέραν του να κάνω disable την stock. Θα το δω πάντως! Θα δοκιμάσω κ θα σου πω!:)

 

Μια από τα ίδια....!! υπάρχει λύσει..???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είδα το διάφορα αλλά όπως πολύ σωστά υπέθεσες δεν ανοίγει κ έχει 0 δίπλα που σημαίνει ότι δεν φτάνει κανένα μήνυμα.. Στο handcent δεν υπάρχει κάποια επιλογή τέτοιου τύπου πέραν του να κάνω disable την stock. Θα το δω πάντως! Θα δοκιμάσω κ θα σου πω!:)

 

Επανέρχομαι: Ξήλωσα το handcent για να δω αν δουλεύει με τη stock εφαρμογή. Δυστυχώς μία από τα ίδια. Έρχονται όλα τα μηνύματα, δεν φιλτράρετε τίποτα και παρόλα αυτά το μόνο που υπάρχει στα διάφορα είναι το "Το αίτημά σας καταχωρήθηκε". Τα υπόλοιπα που έρχονται δεν φαίνονται στην εφαρμογή.

Παραθέτω τα screenshots από την εφαρμογή και τα εισερχόμενα μηνύματα:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Στο Handcent SMS, υπάρχει μία ρύθμιση που το κάνει να είναι η default app για SMS (ή και MMS), αντικαθιστώντας όποιες άλλες εφαρμογές λαμβάνουν SMS, μεταξύ των οποίων εννοείται και το myWhatsup.

 

Τσεκάρετε λοιπόν μήπως αυτή η επιλογή είναι ενεργοποιημένη. Αν είναι, τότε θα χρειαστεί να απενεργοποιηθεί, ώστε οι SMS απαντήσεις να μπορούν να φτάσουν μέχρι το myWhatsup.

 

Επανέρχομαι: Ξήλωσα το handcent για να δω αν δουλεύει με τη stock εφαρμογή. Δυστυχώς μία από τα ίδια. Έρχονται όλα τα μηνύματα, δεν φιλτράρετε τίποτα και παρόλα αυτά το μόνο που υπάρχει στα διάφορα είναι το "Το αίτημά σας καταχωρήθηκε". Τα υπόλοιπα που έρχονται δεν φαίνονται στην εφαρμογή.

Παραθέτω τα screenshots από την εφαρμογή και τα εισερχόμενα μηνύματα:

 

Ενδιαφέρον το screenshot etsele! Αυτή δηλαδή είναι η "stock" εφαρμογή για τα SMS; Φαίνεται να είναι "πειραγμένη" σίγουρα από την SonyEricsson. Προτείνω να τσεκάρεις και σε αυτή μήπως υπάρχει κάποια επιλογή που δεν αφήνει τα μηνύματα να φτάνουν σε άλλες app.

 

Όμως είναι πολύ περίεργο που το μόνο μήνυμα που φτάνει φαίνεται να είναι το "ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ" (που παρεπιπτώντος δεν ξέρω αν υπάρχει πιο άχρηστο μύνημα :) ). Θα συνεχήσω να το ψάχνω και εγώ, μήπως σκεφτώ και κάτι άλλο που αξίζει να δοκιμάσεις για να βρούμε το πρόβλημα... Thanx!

 

EDIT: Το screenshot σου eltsele μου έδωσε μια άλλη ιδέα και ψάχνωντας βρήκα ένα σφάλμα της εφαρμογής που την έκανε να μη λαμβάνει τα SMS. Για δοκίμασε/δοκιμάστε λοιπόν την v0.11.4 που δημοσίευσα πριν λίγο και βλέπουμε :)

Edited by hypest
Link to comment
Share on other sites

Στο Handcent SMS, υπάρχει μία ρύθμιση που το κάνει να είναι η default app για SMS (ή και MMS), αντικαθιστώντας όποιες άλλες εφαρμογές λαμβάνουν SMS, μεταξύ των οποίων εννοείται και το myWhatsup.

 

Τσεκάρετε λοιπόν μήπως αυτή η επιλογή είναι ενεργοποιημένη. Αν είναι, τότε θα χρειαστεί να απενεργοποιηθεί, ώστε οι SMS απαντήσεις να μπορούν να φτάσουν μέχρι το myWhatsup.

 

 

 

Ενδιαφέρον το screenshot etsele! Αυτή δηλαδή είναι η "stock" εφαρμογή για τα SMS; Φαίνεται να είναι "πειραγμένη" σίγουρα από την SonyEricsson. Προτείνω να τσεκάρεις και σε αυτή μήπως υπάρχει κάποια επιλογή που δεν αφήνει τα μηνύματα να φτάνουν σε άλλες app.

 

Όμως είναι πολύ περίεργο που το μόνο μήνυμα που φτάνει φαίνεται να είναι το "ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ" (που παρεπιπτώντος δεν ξέρω αν υπάρχει πιο άχρηστο μύνημα :) ). Θα συνεχήσω να το ψάχνω και εγώ, μήπως σκεφτώ και κάτι άλλο που αξίζει να δοκιμάσεις για να βρούμε το πρόβλημα... Thanx!

 

EDIT: Το screenshot σου eltsele μου έδωσε μια άλλη ιδέα και ψάχνωντας βρήκα ένα σφάλμα της εφαρμογής που την έκανε να μη λαμβάνει τα SMS. Για δοκίμασε/δοκιμάστε λοιπόν την v0.11.4 που δημοσίευσα πριν λίγο και βλέπουμε :)

 

Τα νέα μετά την 0.11.4 ήταν καλά.. Ανανεωνόταν κανονικά απλώς πετούσε fc. Πριν σου το γράψω είδα ότι έβγαλες update όπου τώρα δείχνει οκ. Δεν έχει ξανακάνει force close. Όλα αυτά με την stock εφαρμογή.

Την επιλογή του handcent την ξέρω και την είχα κάνει disable. Τώρα δεν το έχω περάσει ακόμα για να δω πως συμπεριφέρεται αλλά θα το δοκιμάσω και θα σου πω. Πάντως τώρα είναι σίγουρα πολύ καλύτερα τα πράγματα! :) Να 'σαι καλά για τη διόρθωση. :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα είναι σίγουρα πολύ καλύτερα τα πράγματα! :) Να 'σαι καλά για τη διόρθωση. :)

 

Χεχε, κάτι προχωράει τελικά :)

Thanks για την υποστήριξη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πριν 3-4 ημερες ανακαλυψα την καινουργια αναβαθμιση! Μπραβο σου..η εφαρμογη ειναι πληρης τωρα! Το μονο που δεν εχω κααλαβει ακομα ειναι για το call them all ποτε σου δειχνει τα λεπτα και ποτε τα sms που σου απομενουν να στειλεις! Μηπως εχει σχεση με το τι εκανες τελευταιο? Αν ας πουμε εστειλες sms σου βγαζει τα sms στην ενημερωση, κι αν εκανες κληση τα λεπτα? Αν μπορουσες σε μελλοντικη αλλαγη αν κανεις..να τα βγαζει και τα 2 θα ηταν πληρεστατη για 'μενα η εφαρμογη και δεν θα ηθελε τπτ παραπανω! Οπως και να 'χει σε ευχαριστουμε πολυ!

 

Α ξεχασα να σε ρωτησω φιλε hypest το κουμπι αναφορα τι ακριβως κανει? Απο τα λιγα που καταλαβα εχει να κανει με τα sms pου ισως δεν μπορεσει να λαβει η εφαρμογη και σου αναφερει το προβλημα?

Edited by Ragezer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τα μηνύματα που έρχονται υπάρχει περίπτωση να τα σβισουμε γιατί μαζευτικαν παρά πολλά και δεν βλέπω το νόημα να τα κρατάμε?
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που δεν εχω κααλαβει ακομα ειναι για το call them all ποτε σου δειχνει τα λεπτα και ποτε τα sms που σου απομενουν να στειλεις!

 

Η Cosmote έσπασε σε ξεχωριστά μηνύματα την απάντηση για τα λεπτά ομιλίας και τα sms αλλά δεν έχω ακόμη συμπεριλάβει αυτή την αλλαγή στο myWhatsup. Έτσι, με τυχαίο τρόπο, όποιο από τα 2 απαντητικά sms έρθει τελευταίο, αυτό τελικά μένει και εμφανίζεται στο myWhatsup... βλακεία, το ξέρω, αλλά υπομονή μέχρι να το φτιάξω ;)

 

Α ξεχασα να σε ρωτησω φιλε hypest το κουμπι αναφορα τι ακριβως κανει? Απο τα λιγα που καταλαβα εχει να κανει με τα sms pου ισως δεν μπορεσει να λαβει η εφαρμογη και σου αναφερει το προβλημα?

 

Ναι, η αναφορά βασικά μου στέλνει απευθείας τα sms που δεν αναγνωρίζονται και ο σκοπός είναι να τα μελετήσω και να εξελίξω την εφαρμογή ώστε να τα αντιμετωπίζει καλύτερα...

 

Τα μηνύματα που έρχονται υπάρχει περίπτωση να τα σβισουμε γιατί μαζευτικαν παρά πολλά και δεν βλέπω το νόημα να τα κρατάμε?

 

Προς το παρόν δεν σβήνονται, αλλά θα το συμπεριλάβω κάποια στιγμή...

 

have fun,

hypest

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σας myphone.gr φίλοι του myWhatsup :)

 

Απλά θα ήθελα να ενημερώσω ότι η εφαρμογή από τις 12 Αυγούστου είναι σε κατάσταση "suspended" (δεν είναι πλέον ορατή) στο Google Playstore, μετά από "trademark infringement" παράπονο της Cosmote προς τη Google. Έφεση μου προς τη Google δεν φαίνεται να έπεισε...

 

Η εφαρμογή πάντως συνεχίζει να λειτουργεί για όσους την έχετε εγκατεστημένη. Νέες εγκαταστάσεις όμως δεν είναι εφικτές μέσω του Playstore.

 

Όσο για την ουσία του πράγματος, δυστυχώς η Cosmote δεν φάνηκε να μου δίνει κάποια ευκαιρία να προσαρμόσω την app ώστε να μη παραβιάζει (κατά τη γνώμη της εξάλλου) εμπορικά της σήματα και υπηρεσίες(!), πριν αιτηθεί το suspend.

 

Για την ιστορία και για σύγκριση, η Wind πριν λίγους μήνες μου είχε ζητήσει κάτι ανάλογο, οπότε και μετονόμασα το myF2G app σε ypol2go.

 

Αντίθετα, το suspend του myWhatsup σημαίνει ότι για να δημοσιεύσω ξανά την app (τροποποιημένη ή μη) θα πρέπει να μηδενιστούν τα statistics, τα reviews, τα stars και οι χρήστες δεν θα ειδοποιηθούν καν (αυτόματα) για την αλλαγή... θα πρέπει χειροκίνητα να ψάξουν να βρουν τη νέα app αν το επιθυμούν. Αντίθετα, η τροποποίηση του πρώην myF2G μπορούσε και έγινε με ομαλό τρόπο.

 

Anyway, αυτή είναι λίγο πολύ η ιστορία, thanx για την υπομονή ;)

hypest

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
Καλησπέρα φίλε.... Βλέπω ότι έχεις καιρό να μπεις και σιγά μην το δεις, αλλά τελευταία δεν ενημερώνει το χρηματικό υπόλοιπο. Έχεις κανένα update? Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...