Jump to content

Cs συζητήσεις ( κόντρες, clans, maps και άλλα πολλά )


lazaross
 Κοινοποίηση

Καλύτερο map.  

81 members have voted

  1. 1. Καλύτερο map.

    • dust2
      11
    • dust
      13
    • aztec
      9
    • inferno
      11
    • italy
      15
    • ccble
      1
    • train
      4
    • office
      3
    • assault
      9
    • άλλο
      5


Recommended Posts

to ping pai analoga me tin sindesi pou exis! diladi oso xamilotero toso kalitera tha pezis! ena 56k exi 200 ping me 10mbit exis 10-7 ping! bebea to ping pezi rolo oxi se diktio lan ala otan pezis ena online game, diladi otan pezis se server ana ton kosmo!
Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα για κανενα game αν θελετε....Λαζαρε αν μπορεις δωσε μου την ip του gamecity server 1...!thx

ALWAYS FEAR OF A GOOD SNIPER, UNLESS YOU ENCOUNTER HIM FROM BEHIND

(CS RULES)

Link to comment
Share on other sites

εχω τεραστιο προβλημα και παω να τρελαθω. τα Kills μου μειωνονται με αποτελεσμα να πεφτω συνεχως στο ranking. τι συμβαινει? το cd key ειναι απο net cafe. οταν το χρησιμοποιει αλλος μηπως γινεται τιποτα? επισης κατι αλλο που σκεφτομαι ειναι οταν καθαριζω registry ή cookies γενικα καθαρισμο του internet, μηπως γινετια κατι και τα ranks μου μειωνονται, δλδ ειναι τοσα οσα ειχα την προηγουμενη φορα οταν αρχιζα να παιζω.

 

 

παιζει επισης η πιθανοτητα να μου το κανει αυτο το πραγμα καποιος admin. αλλα το παραξενο ειναι οτι αν παω να παιξω και εχω 20 kills και στο τελος κανω αλλα 20 και παω να παιξω μια αλλη φορα δεν μηδενιζονται αλλα ξαναπανε 20 δλδ οπως ηταν στην αρχη..

 

γινεται και σε αλλους servers αυτο το πραγμα. στους gamecity Παντα. ισως θα πρεπει να δοκιμασω σε αλλους servers και αν γινεται και εκει τοτε την εβαψα αν οχι τοτε κατι γινεται με τους admins.

 

καμμια ιδεα? σας παρουσιαστηκε εσας ποτε αυτο οτ προβλημα? παντως με κανει εντυπωση. εδω και 2 χρονια που επαιζα δεν γινοταν αυτο. τωρα που εβαλα αλλο cd key ( επειδη εχασα το δικο μου [ ειχα αγορασει και αυεθντικο το παιχνιδι { 50 ευρω ειχα δωσει ο βλακας < ηταν ολο το πακετο το half life generations > } ] ). τωρα παρουσθιαζεται αυτο το προβλημα. το πηρα απο net cafe. αλλα δεν πιστευω να γινεται αυτο επειδη μπορει να το χρησιμοποιει και καποιος αλλος...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αν παίζεις με κλειδί το οποίο γίνεται share με άλλο χρήστη μπορούν να παρουσιαστουν ανωμαλίες στα frags... :alien:

Επειδή πρώτη φορά postάρω στο συγκεκριμένο θέμα να πω και εγώ ότι παίζω αρκετά έως πολύ cs 1.5 και 1.0(ναι ναι παλιό και καλό). Απεχθάνομαι το steam και τα cheats....Πίστα: de_dust._

 

Βρείτε τώρα skins για το cs-personalize it!!!

Και αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει με script για cs θα το εκτιμούσα...

 

:!:

'70s
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν το counter strike zero (που μοιάζει μην πω είναι το ίδιο με την 1,6) παίζει σε lan?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LuckyStriker (19 Νοέ. 2004 , 11:43)

 

kalimera..

parakalw an exi kanis Potakia gia tin ekdosi 1.6 na mou dosi link i na mou stili sto mail (pm me)

exw to podbot alla den doulevi stin 1.6:(

 

Κατέβασε τα από εδώ τα zbots και διάβασε τις οδηγίες για να τα κάνεις να δουλέψουν. :)

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lefkal (27 Αύγ. 2004 , 16:36)

 

Παιδιά ξέρετε αν το counter strike zero (που μοιάζει μην πω είναι το ίδιο με την 1,6) παίζει σε lan?

 

παιζει :)

 

Και κατι αλλο. Τι απαιτησεις εχει σχετικα με την καρτα γραφικων;;;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις κανενα καλο bot για την εκδοση 1.5;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...