Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βασιλη εσύ μια χαρά είσαι εμένα που καμιά φορά δεν μου βγάζει τα εικονίδια απο τις εφαρμογές και παιχν. που έχω περάσει...τι να πω!και μετα πρεπει να κανω restart!!!!:knife:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/dapper/29955/456253/0/248200.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest Tankwart

Μα ποτε επιτελους θα βγει στα γνωστα μαγαζια το aqua alarm??Εδω και 3 μερες το περιμενω πως και πως...Οποιος παρει γραμμη κατι ας μου στειλει ενα PM ρε παιδια...

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

mipos iparxei kammia efarmogi pou na ixografei tis eiserxomenes kai ekserxomenes kliseis?exo to callrecorder alla akougete auto to mpip.iparxei kammia app pou na min akougetai?

thanks

 

Dystyxws auto einai thema thlefwnou (syskeyhs) kai oxi ths efarmoghs... :O

 

Oti efarmogh hxografhshs kai na valeis, ton hxo ayto tha ton akous! (giati poly apla h Nokia den synergasthke me th vodafone otan eftiakse to thlefwno sou... :p )

 

 

PS. An kserei kaneis kati gia ayto as voithisei! :O

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιεί ο κόσμος για σύνδεση σε λογαρισμό MSN Messenger απο το κινητό του; Εχω μείνει στο Agile, το κατέβασα αλλα η νεότερη έκδοση που βρήκα στο mobizone ήθελε υποχρεωτικό update πριν κάνω login στον λογαριασμό μου. Έτσι τωρα, μετά το update, είμαι με την εμπορική έκδοση και δεν με αφήνει να κάνω login αν δεν πληρώσω. Γνωρίζει κανεις καμμια λύση η τουλάχιστον κανένα demo να δούμε περι τίνος πρόκειται;

 

Ευχαριστω!

 

Turbo MSN...

 

iPhone...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Symbian 7+ only, δεν μου παίζει δυστυχώς...

 

IM+,

 

Θα το βρεις εδώ: h**p://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=92238

 

Δουλεύει άψογα με MSN, yahoo, icq, AOL & Jabber και έχει για OS 6, OS 7 & OS 8.1.

 

Compatible Devices

 

Nokia 3230

Nokia 3600

Nokia 3620

Nokia 3620-AT&T

Nokia 3620-Cingular

Nokia 3620-TMobile

Nokia 3650

Nokia 3660

Nokia 3660-AT&T

Nokia 3660-Cingular

Nokia 3660-TMobile

Nokia 6260

Nokia 6600

Nokia 6620

Nokia 6630

Nokia 6670

Nokia 6680

Nokia 6681

Nokia 6682

Nokia 7610

Nokia 7650

Nokia N-Gage

Nokia N-Gage QD

Nokia N-Gage-AT&T

Nokia N-Gage-Cingular

Nokia N-Gage-TMobile

Nokia N70

Nokia N90

Nokia N91

Nokia Series 60

Panasonic X700

Panasonic X800

Samsung SGH-D720

Samsung SGH-D730

SendoX

Siemens SX1

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άψογος, το IM παίζει!!! :) Ευχαριστω!!

 

Αλλά... (πάντα υπάρχει ένα αλλά) δεν υποστηρίζει voice clips! :) Πολλά θέλω εε;

 

Και το Agile που υποστηρίζει τα voice clips, είναι τόσο χάλια στην αναπαργωγή τους, που δεν καταλαβαίνεις τι σου λέει ο άλλος.

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας να μου πει αν υπάρχει screen saver που να δουλεύει αξιόπιστα με το Symbian OS 7 (έχω Nokia 3230) και να έχει αρκετές δυνατότητες (πλήρως παραμετροποιήσιμο full-screen ρολόι, χρήση στατικών και κινούμενων εικόνων, επιλεγόμενων από το χρήστη, και το πιο σημαντικό, να επιλέγεται κατευθείαν από το τρέχον θέμα, όπως το XXL Screen Saver της Gosymbian.com)??? Please, ας μου προτείνει κάποιος αν ξέρει .
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας να μου πει αν υπάρχει screen saver που να δουλεύει αξιόπιστα με το Symbian OS 7 (έχω Nokia 3230) και να έχει αρκετές δυνατότητες (πλήρως παραμετροποιήσιμο full-screen ρολόι, χρήση στατικών και κινούμενων εικόνων, επιλεγόμενων από το χρήστη, και το πιο σημαντικό, να επιλέγεται κατευθείαν από το τρέχον θέμα, όπως το XXL Screen Saver της Gosymbian.com)??? Please, ας μου προτείνει κάποιος αν ξέρει .

δε ζητας πολλα βλεπω, ε; :p

απο τα καλυτερα για μενα ειναι το Powerlock της Symbianware. δεν το επιλεγεις απο το θεμα αλλα λειτουργει αψογα, τουλαχιστον στο 6600. για δοκιμασε το.

 

α, δεν εχει πολλες επιλογες για ρολοι αλλα σου βγαζει την ωρα κι αν βαλεις εικονα.

Link to comment
Share on other sites

δε ζητας πολλα βλεπω, ε; :p

απο τα καλυτερα για μενα ειναι το Powerlock της Symbianware. δεν το επιλεγεις απο το θεμα αλλα λειτουργει αψογα, τουλαχιστον στο 6600. για δοκιμασε το.

α, δεν εχει πολλες επιλογες για ρολοι αλλα σου βγαζει την ωρα κι αν βαλεις εικονα.

 

Φίλε, το κατέβασα, το εγκατέστησα και είναι αστεράτο. Thanx a lot!!!:)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

[New] Solution for S60

http://img111.imageshack.us/img111/2065/mwsnap2503rz.th.jpg

Solution by Solution Group is a comprehensive program for applying mathematics. You can use Solution to make different mathematical operations and analyze the results. The program offers a wide range of mathematical functions, graph plotter, advanced scientific calculator, analysis functions, matrix operations, equation solver and more

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1588&faq=16

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

[New] Solution for S60

http://img111.imageshack.us/img111/2065/mwsnap2503rz.th.jpg

Solution by Solution Group is a comprehensive program for applying mathematics. You can use Solution to make different mathematical operations and analyze the results. The program offers a wide range of mathematical functions, graph plotter, advanced scientific calculator, analysis functions, matrix operations, equation solver and more

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1588&faq=16

Τι ήταν αυτό που πέταξες nervous και γράφω Δίκτυα σε μια βδομάδα!!!!!!

Και αντιστροφή πινάκων και μιγαδικούς και ολοκλήρωση!!! WOW!

Αντε να το δω ελευθερό!!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

sorry παιδια τι προγραμμα χρησιμοποιειτε για μετατροπη αρχειων βιντεο σε μορφη *.3gp??

sorry για offtopic ισως,PM me.

Link to comment
Share on other sites

Τι ήταν αυτό που πέταξες nervous και γράφω Δίκτυα σε μια βδομάδα!!!!!!

Και αντιστροφή πινάκων και μιγαδικούς και ολοκλήρωση!!! WOW!

Αντε να το δω ελευθερό!!! :) :)

 

Η επίσημη αντίδρασή μου για το Solution (το κατέβασα και το δοκίμασα) είναι μία:

ΜΠΟΪΝΚ!!!!!!!

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη ματιά το βλέπω να είναι 'κουτί' για μαθητές Β' Γ' Λυκείου.. Hehe:P

 

Πάντως με αφορμή το Solution, πιστεύω ότι έχουμε περισσότερη ανάγκη από επιστημονικά προγράμματα, που να προορίζονται για φορητές συσκευές, ιδίως με την αυξανόμενη υπολογιστική ισχύ που σταδιακά αποκτούν. Φυσικό βέβαια είναι, θα μου πει κανείς, να μην ενδιαφέρεται ο μέσος χρήστης για τέτοιου είδους εφαρμογές. Καλό είναι πάντως να υπάρχουν διαθέσιμες σε πιο απαιτητικούς χρήστες.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με αφορμή το Solution, πιστεύω ότι έχουμε περισσότερη ανάγκη από επιστημονικά προγράμματα, που να προορίζονται για φορητές συσκευές, ιδίως με την αυξανόμενη υπολογιστική ισχύ που σταδιακά αποκτούν. Φυσικό βέβαια είναι, θα μου πει κανείς, να μην ενδιαφέρεται ο μέσος χρήστης για τέτοιου είδους εφαρμογές. Καλό είναι πάντως να υπάρχουν διαθέσιμες σε πιο απαιτητικούς χρήστες.

Μόνο για μαθητές λυκείου;;! Εδω γράφω 3ο έτος μαθημα όπου έχουμε μπλέξει με κομπλεξάρες καθηγητές που μας βάζουν να υπολογίζουμε με το χέρι ορίζουσες και αντιστρόφους 5χ5 πινάκων! Και αν κάνεις λάθος πάει το θέμα... Έλεος!

Και όχι μόνο αυτό! Καθως υπολογίζει παραγώγους ν-οστής τάξης σε σημεία μπορείς άμεσα να βλέπεις ευστάθεια!

Καλα, το πρόγραμμα μετράει τρελά!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για μαθητές λυκείου;;! Εδω γράφω 3ο έτος μαθημα όπου έχουμε μπλέξει με κομπλεξάρες καθηγητές που μας βάζουν να υπολογίζουμε με το χέρι ορίζουσες και αντιστρόφους 5χ5 πινάκων! Και αν κάνεις λάθος πάει το θέμα... Έλεος!

Και όχι μόνο αυτό! Καθως υπολογίζει παραγώγους ν-οστής τάξης σε σημεία μπορείς άμεσα να βλέπεις ευστάθεια!

Καλα, το πρόγραμμα μετράει τρελά!

 

Δεν το έγραψα εγώ το περί μαθητών Λυκείου φίλε μου. Σε άλλο post φαντάζομαι ήθελες να δώσεις απάντηση, σ' αυτό του GiorgosH

Πάντως συμφωνώ μαζί σου, δεν είναι απλό εργαλείο για μαθητές, είναι για όποιον του χρειάζεται. Εγώ προσωπικά θα το κρατήσω ως demo, μέχρι κάποιος από την συμπαθή τάξη των ha**erάδων να μας το προσφέρει ελεύθερο!!!! :devil:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μηπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ψάχνω για ένα ξυπνητήρη που να μην χρειάζεται ρυθμιση και ενεργοποιήση κάθε μέρα. να το ρυθμίζω μια και καλή ή μια φορά την εβδομάδα.:worry: Αυτό που έχει το 3230 μου, μου έχει σπάσει τα νεύρα:mad: . θα το εκτιμούσα πολύ αν ήταν και free.;) ;) :)

ΠΑΟ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μηπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ψάχνω για ένα ξυπνητήρη που να μην χρειάζεται ρυθμιση και ενεργοποιήση κάθε μέρα. να το ρυθμίζω μια και καλή ή μια φορά την εβδομάδα.:worry: Αυτό που έχει το 3230 μου, μου έχει σπάσει τα νεύρα:mad: . θα το εκτιμούσα πολύ αν ήταν και free.;) ;) :)

Alarm manager 1.4...

http://rapidshare.de/files/8304011/Igor.Dontsov.Alarm.Manager.v1.40.S60.SymbianOS.*****ed-PWNPDA.sis.html ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...