Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to bs player lite απο μαρκετ,το δες?

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ίδιο ακριβώς...

 

Το κάνω και κόλα εδώ..!! WAY..?????

 

http://s7.directupload.net/images/120310/ju2u9p7t.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκει που επαιζα σκακι στο κινητο και το ειχα υπερχρονισει στα 1,5ghz για μιση ωρα εσβησε ξαφνικα και τωρα δεν ανοιγει..τι να κανω?παιζει να εκαψα τον επεξεργαστη??
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκει που επαιζα σκακι στο κινητο και το ειχα υπερχρονισει στα 1,5ghz για μιση ωρα εσβησε ξαφνικα και τωρα δεν ανοιγει..τι να κανω?παιζει να εκαψα τον επεξεργαστη??

 

καιει η πλατη του κινητου?αστο να κρυωσει λιγο και λογικα θα ανοιξει.

Link to comment
Share on other sites

καιει η πλατη του κινητου?αστο να κρυωσει λιγο και λογικα θα ανοιξει.

 

ναι.καιει πολυ και η μπαταρια.τα εχω βγαλει ολα και περιμενω...ελπιζω να μην εκανα καμια πατατα :( δεν θα το ξαναυπερχονισω αν ανοιξει παλι παντος..

Link to comment
Share on other sites

Το κάνω και κόλα εδώ..!! WAY..?????

 

http://s7.directupload.net/images/120310/ju2u9p7t.png

 

κανει κανονικα root οπως και στην 20L.τραβα το καλωδιο και κλεισε τη διεργασια του superoneclick και ξανατρεξτο.

Link to comment
Share on other sites

ναι.καιει πολυ και η μπαταρια.τα εχω βγαλει ολα και περιμενω...ελπιζω να μην εκανα καμια πατατα :( δεν θα το ξαναυπερχονισω αν ανοιξει παλι παντος..

 

αν κρυωσε η πλατη της συσκευης βαλε παλι την μπαταρια και θα παιξει.απλα πηγαινετο μεχρι 1.3 αντι για 1.5

Link to comment
Share on other sites

αν κρυωσε η πλατη της συσκευης βαλε παλι την μπαταρια και θα παιξει.απλα πηγαινετο μεχρι 1.3 αντι για 1.5

 

κρυωσε αλλα και παλι δεν ανοιγει...τι να κανω?

 

ακυρος ο συναγερμος!το εβαλα στο φορτιστη και ανοιξε.μαλλον επαθε κοκομπλοκο η μπαταρια...

Edited by dionisisss
Link to comment
Share on other sites

κανει κανονικα root οπως και στην 20L.τραβα το καλωδιο και κλεισε τη διεργασια του superoneclick και ξανατρεξτο.

 

Ευχαριστώ toli βαζελακι (άσε χάνουμε το πρωτάθλημα πανάθεμα τους) έτρεξε .ο.κ

 

ναι.καιει πολυ και η μπαταρια.τα εχω βγαλει ολα και περιμενω...ελπιζω να μην εκανα καμια πατατα :( δεν θα το ξαναυπερχονισω αν ανοιξει παλι παντος..

 

Βρε παλικάρια αν έπαιρνε το μηχάνημα υπερχρονισμό 1,3 η 1,5 , δεν θα το έκανε ο μάστορας της (LG) ???? Τι τα πειράζετε και τους βγάζετε τα μάτια???:wacko:

 

sory ταπεινή μου άποψη τα παραπάνω..!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΥΡΩΝ..!!!! ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...!!SORY Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικάρια αν έπαιρνε το μηχάνημα υπερχρονισμό 1,3 η 1,5 , δεν θα το έκανε ο μάστορας της (LG) ???? Τι τα πειράζετε και τους βγάζετε τα μάτια???:wacko:

 

sory ταπεινή μου άποψη τα παραπάνω..!!

 

καλα ναι,δικιο εχεις αλλα υπαρχει παντα το συναισθημα οτι παντα θες να εισαι πιο πανω απο τους αλλους και σε ωθει να το κανεις.δεν το υπερχρονιζω ουτε στα 1,3 ουτε στα 1,5 γενικα,απλα δεν ξερω τι με επιασε σημερα και το εκανα.παλι καλα που δεν επαθε τιποτε το κινητακι μου στην τελικη και τα λαθη ειναι για να μαθαινουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα ναι,δικιο εχεις αλλα υπαρχει παντα το συναισθημα οτι παντα θες να εισαι πιο πανω απο τους αλλους και σε ωθει να το κανεις.δεν το υπερχρονιζω ουτε στα 1,3 ουτε στα 1,5 γενικα,απλα δεν ξερω τι με επιασε σημερα και το εκανα.παλι καλα που δεν επαθε τιποτε το κινητακι μου στην τελικη και τα λαθη ειναι για να μαθαινουμε ;)

 

Nα μαθαίνουμε....!!! όχι με 300 -400 euro..!!:lol:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω στα 1.4 εδώ και μήνες (από Δεκέμβρη) και δεν μου έχει κολλήσει ποτέ. Στο 1.5 αντέχει γενικά, αλλά μου έχει κολλήσει.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω στα 1.4 εδώ και μήνες (από Δεκέμβρη) και δεν μου έχει κολλήσει ποτέ. Στο 1.5 αντέχει γενικά, αλλά μου έχει κολλήσει.

 

η εφαρμογη εφταιγε τελικα..και στο 1ghz ζεσταθηκε αρκετα μετα απο 10 λεπτα!ο λογος που δεν ανοιγε υποθετω ειναι γιατι η εφαρμογη ξεζουμισε ολη την μπαταρια αποτομα σε συνδιασμο με τα 1,5 ghz.οταν το εβαλα στο φορτιστη η μπαταρια εκανε κανα 10λεπτο να αρχισει να παιρνει μπρος(και ας το ειχα συνδεδεμενο την ωρα που εκλεισε)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανέις παιδιά κανέναν καλό player που να παίζει Ματρόσκες μαζί με υπότιτλους φυσικά γιατί της μάνας του κολλάει?

 

Mx video player και τα παιζει ολα μια χαρα. Φυσικα, οσο πιο μεγαλο το αρχειο, τοσο πιο ευκολο ειναι να κολλαει..

 

Βαρεθηκα πια να εχω διπυρηνο κινητο και να κολαει ακομα και στο μενου..Τι λυσεις εχω??Θα δω καμια διαφορα με την 20q??Να πάω σε Cyanogenmod??(Εχει ελληνικα??Θα κολαει??)

 

Φιλε μου για δοκιμασε πρωτα τον GO Launcher και πες μας πριν βαλεις οτιδηποτε.. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα θα ρωτήσω ακόμα μια φορα μιας και δεν έχω πάρει απάντηση αν κάνω root την συσκευή με το super one click θα μου αλλάξει το stock recovery menu τις LG?

λέω για το menu που μπαίνω πατονταν τα 2 κουμπιά όταν είναι κλειστή η συσκευή

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το flash recovery (αυτο που πρεπει να εχεις βγαλει την μπαταρια κτλπ) οχι δεν αλλαζει.
Ευχαριστω το Θεο και την ομαδα του Myphone.gr που συμπεριελαβαν την επιλογη "Ignore user" στο cp... Priceless!!! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το flash recovery (αυτο που πρεπει να εχεις βγαλει την μπαταρια κτλπ) οχι δεν αλλαζει.

 

καλημέρα φιλε μου δεν λέω για αυτό λέω για το άλλο που μπαίνω πατώντας τα 2 κουμπιά αλλα με την μπαταρία πάνω που βγαίνει ένα menu και μπορώ να κάνω και κάτι install από αυτό το menu

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

παιδια εφαγε ενα σκαλωμα το κινητο εβγαλα την μπαταρια κ οταν ανοιξε ειχε χαθει το πειρατικο μαρκετ μαζι μετις εφαρμογες που ειχα απο αυτο..! οταν παταω διαχειρηση εφαρμογων και παω στην καρτα με βγαζεις στην εσωτερικη στου κινητου ενω πριν εκει με εβγαζε στην εξωτερικη! η εξωτερικη καρτα ειναι καινουργια! ολα τα υπολοιπα τα βρισκω μεσα παιχνιδια και ταινιες αλλα μου εκανε αυτα που ειπα! μηπως εληξε αυτο το μαρκετ? α και στον υπολογιστη μπορω να μπω στην καρτα κανονικα αλλα και στον file μανατζερ του κινητου μου δε με βγαζει στην εξωτερικη καρτα δε ξερω τι επαθε οποιος μπορει ας βοηθησει ευχαριστωωωωωωωωω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μηπως καποιος γνωριζει ποιο ακριβως μοντελο headphones ειχε το 2x οταν το πηρατε?

με ενδιαφερει να βρω τα original ακουστικα του

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μηπως καποιος γνωριζει ποιο ακριβως μοντελο headphones ειχε το 2x οταν το πηρατε?

με ενδιαφερει να βρω τα original ακουστικα του

 

το μοντελο ειναι : CRESYN A192 / SGEY 0007612 αλλα δεν νομιζω να τα βρεις καπου στην αγορα.μονο αν τα παρεις απο καποιο αλλο 2Χ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...