Jump to content

[MULTI] PES 2011 (Pro Evolution Soccer)


giothesuper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το παρελαβα το πρωι απο eshop.

βεβαια πολυ πιο δυσκολο ακομα και στις πασες,

πολυ καλη δουλεια(PS3).:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το παρελαβα το πρωι απο eshop.

βεβαια πολυ πιο δυσκολο ακομα και στις πασες,

πολυ καλη δουλεια(PS3).:D

 

μεγια!ο σχολιασμος πως ειναι?λεει πολλες ατακες ο Σωτηρακοπουλος?εχει full ελληνικο πρωταθλημα με ολες τις ομαδες?

Link to comment
Share on other sites

μεγια!ο σχολιασμος πως ειναι?λεει πολλες ατακες ο Σωτηρακοπουλος?εχει full ελληνικο πρωταθλημα με ολες τις ομαδες?

 

Ο σχολιασμός καλός είναι. Μέσα στο κλίμα του παιχνιδιού. Το μενού είναι στα ελληνικά, οπότε η μετάβαση από τα αγγλικά είναι ένα θέμα αν έχεις συνηθήσει τα μενού στα αγγλικά ;) Πάντως είναι αρκετά δύσκολο. Οι πάσες έχουν μετρητή ο οποίος φορτώνει πολύ γρήγορα και θέλει εξοικίωση για να μην φεύγουν στο θεό. Πάντως χθες που το έκαψα λίγο στο xbox 360 δεν μπορούσα να βάλω γκολ με καμία παναγία :mad: Ισως έχω σκουριάσει και λίγο γιατί τα τελευταία χρόνια έπαιζα Fifa, αλλά αυτό που έχω να πώ είναι ότι το παιχνίδι αξίζει. Απλά θέλει χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

θα παω να το παρω και εγω..τι επιπεδο παιζεις??πες μας καποια καινουρια χαρακτηριστικα αν μπορεις..τι ελληνικες ομαδες εχει???μεγια φιλε:)

βρηκα και μια φωτο απο τις ελληνικες ομαδες που εχει το προ..βαζω μια να δειτε..

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσε ο σχολιασμος....σαν να βαριούνται και οι δυο που μιλανε...

σε ολα τα υπολοιπα ειναι πολυ καλο παντος...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικές ομάδες Παναθηναικός,Ολυμπιακός,ΑΕΚ και ΠΑΟΚ.

Ότι είχε και το προηγούμενο δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι λειπουν καποιοι παικτες απο ολυμπιακο ξερετε ποιοι?θα ειμαι καμενος παντα..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι λειπουν καποιοι παικτες απο ολυμπιακο ξερετε ποιοι?θα ειμαι καμενος παντα..

 

Βασικά δεν έβαλαν τις μεταγραφές του τελευταίου μηνός..

Αλλά ετοιμάζουν patch οπότε μην ανησυχείς.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν έβαλαν τις μεταγραφές του τελευταίου μηνός..

Αλλά ετοιμάζουν patch οπότε μην ανησυχείς.:lol:

δηλαδη απο τον ριερα και μετα..θα κουραστω να φτιαξω την ομαδα στο edit:p:p..το πρωτο μου ματς θα ειναι το ντερμπυ..απο master league become a legend τι λεει???

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος αγοράσει το PES 2010 από το εξωτερικό θα'χει την ελληνική περιγραφή ;;

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος αγοράσει το PES 2010 από το εξωτερικό θα'χει την ελληνική περιγραφή ;;

Όχι.Πρέπει να είναι το ελληνικό για να έχεις περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

ειδα βιντεο και ειναι τελειο...πορωθηκα πραγματικα..πρεπει να βρω τον τροπο να παω να το αγορασω για το pc...αυτος ο φιλος εχει ανεβασει πολλα βιντεο με ελληνικα μεσα..τα βλεπω και με κανουν τοσο πολυ να θελω να το αγορασω..προ και παλι προ...

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ειδα βιντεο και ειναι τελειο...πορωθηκα πραγματικα..πρεπει να βρω τον τροπο να παω να το αγορασω για το pc...αυτος ο φιλος εχει ανεβασει πολλα βιντεο με ελληνικα μεσα..τα βλεπω και με κανουν τοσο πολυ να θελω να το αγορασω..προ και παλι προ...

 

Στα αρνητικα..ο σχολιασμος ειδικα του Θαναηλακη ειναι επιεικως γελοιος..στην κοντινη πασα πρεπει να γεμιζεις και ενεργεια,θα μπερδεψει πολλους αυτο γιατι η μπαλα παει οπου να ναι..στα replay οταν πατας start θολωνει λιγο η εικονα,ενω στην τριτη ληψη-εκει που διαχειριζεσαι εσυ το replay-η καμερα ειναι λες και ειναι καρφωμενη στο εδαφος και δε σ αφηνει ν απολαυσεις το γκολ!

κατα τ αλλα το gameplay ειναι κορυφαιο,πραγματικος εξομοιωτης ποδοσφαιρου..

Α..πολυ καλη επιλογη αυτη που φτιαχνεις δικο σου γηπεδο;)

Link to comment
Share on other sites

ναι στο edit εχει πολλα καινουρια πραγματα..οπως επιστρεφουν τα κεφαλια με κολοκυθα και τετοια..τελειο ειναι το παιχνιδι..παντως εχεις δικιο ο σχολιασμος του θαναηλακη ειναι λιγο γελοιος ετσι οπως μιλαει..ειναι που δεν εχουμε συνηθησει το παιχνιδι στα ελληνικα..και απο μενου και γραφηκα δεν παει καθολου πισω..το μενου εξαιρετικο φανελες τελειες μονο που σε παο αεκ οσφπ δεν εχει φορτωσει τους χορηγους αλλα δεν πειραζει..τις μεταγραφες θα τις κανω εγω οτι λειπει..ειδα σε βιντεο οτι εχει στο become a legend εικονα απο τα αποδυτηρια..επισης λεει και τις καθιστερισεις τα φαουλ και τα σουτ πραγμα που δεν ειχαν τα αλλα προ..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την φανελα της Βραζιλιας την εχει σε πρασινο και σε ασπρο..δεν εχει την κλασικη κιτρινη!!ειναι δυνατον..?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

αληθεια..??παντως με εντυπωσιασε πολυ το παιχνιδι ολα ειναι σχεδον φοβερα..λιγο την περιγραφη πρεπει να συνηθησουμε..εχω δει βιντεο με περιγραφη σωτηρακοπουλου και με ελληνικες ομαδες..και υπαρχει μια καινουρια καμερα απο οτι καταλαβα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω σε ps2 και σε psp θα βγει μονο με champions league οπως περυσι..το 10 στο ps2 τα γραφηκα του ηταν περιπου ιδια με του 09??παντως αυριο θα το παρει ο κολλητος μου για ps2 και θα σας πω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ απο προχθες που το έχω παίζω Become A Legend στο οποίο έχουν γίνει πάρα πολλές ουσιαστικές προσθήκες.

 

Κατά την διάρκεια του ματς ο προπονητής δίνει οδηγείες για το πως παίξει η ομάδα, στο τέλος του ματς σου κάνει ο προπονητής αξιολόγηση στα διάφορα διαστήματα για την απόδοση που είχες και κάποιες φορές μετά το τέλος του ματς σου μιλάει και ο αρχηγός της ομάδας στα αποδυτήρια σε εμψυχώνει κτλ.

 

Ακόμη κάθε μήνα σου αναλύει τα οικονομικά σου πόσα παίρνεις, πόσα κρατάει η εφορία, πόσα παίρνει ο μάνατζερ και όλα σε €.

 

Πλέον έχει και συμβόλαια με χρονική διάρκεια και όχι όπως στα προηγούμενα που ήταν πάντα ενός έτους.

 

Στα αρνητικά (γενικά όχι στο Legend) η περιγραφή η οποία είναι μόνο ατάκες και όχι κανονικός λόγος.

Αυτά..:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που είναι οι 'λήψεις' που είχε το Pro 2010 ;;; Δεν μπορεί κάποιος να κάνει λήψη νέων ενημερώσεων στο Pro 2011 ;;; :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μια ερωτηση..μπορω να βαλω τα αρχεια save του 10 στο 11??για pc μιλαω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αυτοί στην konami δεν ξέρουν τίποτα.

ο αγγλικός σχολιασμός δεν νοείτε να μεταφραστεί στα ελληνικά.

νομίζω πως η περιγραφή του Σωτηρακόπουλου στο φιφα πριν αρκετά χρόνια

είναι μίλια μπροστά απο οτι στου pes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...