Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΩ ΕΝΑ S700i ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ.

 

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

Καλησπερα.μπορεις να περασεις στο κινητο σου εφαρμογες java και παιχνιδια.

μπορεις να αποκτησεις ενα bluetooth adaptor και με την βοηθεια αυτου να στελνεις απο το pc στο κινητο και αντιστροφα εικονες,mp3,video.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ.ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΙΚΑ.ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΤΑΛΗΞΗ jar .ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ.
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ.ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟ ΒΡΙΚΑ.ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΤΑΛΗΞΗ jar .ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ.

 

Ναι αυτα παιρνει.:worry: εδω θα βρεις εφαρμογες και προγραμματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ 6600.(π.χ ir-remote και τετοια.)
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ 6600.(π.χ ir-remote και τετοια.)

 

:rolleyes: Παρακαλω πολυ!.Επισης καλο ειναι να γραφεις με μικρα γραμματα γιατι με τα κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις.

remote control για το s700 δεν υπαρχει,μονο τα κινητα της σειρας p-800-900 κλπ,εχουν αυτη την δυνατοτητα να τρεξουν εφαρμογες sis.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΓΡΨΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ S700i σε pc???

 

:rolleyes: Καλησπερα.μπες εδω και κατεβασε το my phone explorer με το οποιο μπορεις να κανεις μπακαπ ολο το τηλεφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
εχω κατεβασει το my phone explorer αλλα δεν μπορω να συνδεθω με το bluetooth.

καμια ιδεα?

τι bluetooth adaptor εχεις? εγω δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα με το my phone explorer σε οποιο κινητο και αν το εχω δοκιμασει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Απο καιρο θελω να γραψω κατι, και ολο το ξεχναω.

Καπου,καπου, χτυπαει το σημα οτι ερχεται μηνυμα, και κοιτωντας, βλεπω οτι γραφει,"εισερχομενο αντικειμενο 15Κb, να προχωρησει, η οχι?"

Εγω, μη ξεροντας τι ειναι, παταω οχι, και μετα δεν ξερω τι γινεται.

Μερικες φορες, δεν το προλαβαινω και δεν παταω τιποτα.

Ξερει κανενας, περι τινος προκειται?

Αντε και καλο Πασχα.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως εχεις αφησει ανοιχτα τα bluetooth και καποιος που σε ''βρισκει'' στις συσκευες του θελει να σου στειλει ειτε επιτηδες ειτε καταλαθος καποιο αντικειμενο π.χ. φωτογραφια ή ηχο....Αυτο νομιζω πως ειναι :)
Link to comment
Share on other sites

Το bluetooth, το εχω πραγματι ανοιχτο, αλλα εχω συνδεσει το hands free bluetooth.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβασει το my phone explorer αλλα δεν μπορω να συνδεθω με το bluetooth.

καμια ιδεα?

Μην ξεχάσεις οτι ο ρυθμός baud πρέπει να είναι 9600

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχάσεις οτι ο ρυθμός baud πρέπει να είναι 9600

Γεια σας παιδια Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη!!! Απο οτι βλεπω ειμαι ο πρωτος που δημοσιευει μετα τις γιορτες!!!!!Εβλεπα αυτα που γραφατε παραπανω (γενικα στο site )για αναβαθμισεις και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν αναβαθμιζετε το s700i without vodafone live στο walkman το w550......Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν συμφερει αυτη η κινηση(αν γινετε!!!!!!!!!!)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη!!! Απο οτι βλεπω ειμαι ο πρωτος που δημοσιευει μετα τις γιορτες!!!!!Εβλεπα αυτα που γραφατε παραπανω (γενικα στο site )για αναβαθμισεις και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν αναβαθμιζετε το s700i without vodafone live στο walkman το w550......Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν συμφερει αυτη η κινηση(αν γινετε!!!!!!!!!!)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ........

Καλησπερα.οχι αυτο δεν γινεται..μπορεις να αναβαθμισεις το κινητο περνωντας καινουργιο update και μονο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη!!! Απο οτι βλεπω ειμαι ο πρωτος που δημοσιευει μετα τις γιορτες!!!!!Εβλεπα αυτα που γραφατε παραπανω (γενικα στο site )για αναβαθμισεις και θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε αν αναβαθμιζετε το s700i without vodafone live στο walkman το w550......Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν συμφερει αυτη η κινηση(αν γινετε!!!!!!!!!!)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ........

 

 

Για δες σε τιποτα Αγγλικα sites .Αυτοι, κανουν ξεκλοιδωματα σε κλειδωμενα κινητα.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Για δες σε τιποτα Αγγλικα sites .Αυτοι, κανουν ξεκλοιδωματα σε κλειδωμενα κινητα.

 

Θοδωρος.

Καλημερα λοιπον ειδα απο ******** οτι αφου η συσκευη εχει ολοιδια χαρακτηριστικα γιατι να μην δουλεψει???????????? αξιζει να δοκιμασω???????

με το DAVINCHI ας πουμε θα κανω τιποτα???????Επισης ηθελα να ρωτησω πως γινετε να κανω μονος μου αναβαθμιση το τηλεφωνο με usb cable...........

Aυτο που περεχει H SONY ERICSSON ειναι καλο, κλειδωμενο????????? Θα δουλεψει ??θα δουλευει η εγγυηση μου μετα???????????

Τελος θα ηθελα να πω οτι καταφερα να αλλαξω προσοξη στο s700i και να βαλω μια απο το s710a stAr wars edition!!!!!!!!!!!!!!! καλα το κινητο δειχνει ποιο καλο απο ποτε!!!!!!!!!!!!!!

Τα διαφορα προβληματα που κανει οπως οτι αναβει το κοκκινο φωτακι ξαφνικα οτι μαυριζει η οθονη και κανει πως ανοιγει αλλα στο τελος μενει μια μαυρη οθονη οτι ας πουμε το bluetooth δεν δουλευει στα SHARP (ΣΕ ΟΛΑτα αλλα μοντελα μια χαρα στα SHARP κολαει και μενει ετσι η οθονη μεχρι να βγαλω την μπαταρια)

και τελος με την μνημη.ΛΟΙΠΟΝ πηγα τκαι πηρα που λετε μια μνημη απο τον Γερμανο μια sundisk(δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα) 512mb(HTAN τρεις μερες που ειχα παρει το κινητο μου κι εστελνα συνεχεια απο φιλους μου mp3 εικονες εεεε την γεμισα την μνημη!!!!) Βαζω λοιπον την μνημη τιποτα σφαλμα memory stick το παιρνω και παω στον Γερμανο....Μου πουλανε που λετε ενα card reader .Το παω σπιτι το συνδεω και τιποτα...... Το κανω format παλι τοτε κανω ενα partition με 180mb συνεδεσα την μνημη στο κινητο και δουλευε!!!!!!!!!!(ακομη δουλευει!!!!!!!!!!!)Το ανωτερο που παιρνει το s 700i ειναι 128 ??????????????????

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ........

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα λοιπον ειδα απο ******** οτι αφου η συσκευη εχει ολοιδια χαρακτηριστικα γιατι να μην δουλεψει????????????

 

Το W550 και το S700 δεν εχουν ολοιδια χαρακτηριστικα. Απλως μπορει να μοιαζουν εξωτερικα.

Εχουμε και λεμε:

 

1) Το S700 εχει οθονη 240*320 ενω το W550 176*220

2) Το S700 παιρνει καρτα μνημης ενω το W550 οχι

3) Το S700 εχει εσωτερικη μνημη 32ΜΒ ενω το W550 256MB

4) Το S700 εχει 1 ηχειο ενω το W550 εχει δυο

5) Το S700 εχει φακο CCD ενω το W550 εχει CMOS

 

ΟΜΩΣ εχουν και τα 2 παρομοιο μηχανισμο ανοιγματος!

Αυτο ομως σε καμια περιπτωση δεν σημαινει οτι εχουν ολοιδια χαρακτηριστικα.

Link to comment
Share on other sites

Το W550 και το S700 δεν εχουν ολοιδια χαρακτηριστικα. Απλως μπορει να μοιαζουν εξωτερικα.

Εχουμε και λεμε:

 

1) Το S700 εχει οθονη 240*320 ενω το W550 176*220

2) Το S700 παιρνει καρτα μνημης ενω το W550 οχι

3) Το S700 εχει εσωτερικη μνημη 32ΜΒ ενω το W550 256MB

4) Το S700 εχει 1 ηχειο ενω το W550 εχει δυο

5) Το S700 εχει φακο CCD ενω το W550 εχει CMOS

 

ΟΜΩΣ εχουν και τα 2 παρομοιο μηχανισμο ανοιγματος!

Αυτο ομως σε καμια περιπτωση δεν σημαινει οτι εχουν ολοιδια χαρακτηριστικα.

Εχεις απολυτο δικιο γι αυτο ειδα παρακατω οτι το μονο προβλημα που μπορει να προκυψει ειναι η οθονη που βγαζει κατι τρελα................................απο το ******** ειδα.... Μπορεις να μπεις και να δεις αν θες!!!!! Κανενα προβλημα δεν ειχε ο ηχος ουτε η μνημη (αν και δεν το ειδα ολο το site) αλλα περιμενε και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ο προβλημα της μνημης αντιμετωπιζεται αλλα οχι ο ηχος.....................................................................................................................................................................................

α μπα δεν λεει

Link to comment
Share on other sites

Η γνωμη σου ειναι απλα update απο SE????????????????????(s700i se s700i)

 

Υπηρεσία Αναβάθμισης της Sony Ericsson για s700i

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω.:)

 

 

Μολις ηρθα απο SE ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΟΡΑΣ............ευχαριστω και παλι RAVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :)

 

:!: Και να χωρις χρεωση:p :p :p :!:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...