Jump to content

Samsung SGH-E600


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανεις να το εχει αγορασει ή να το εχει δοκιμασει?αν και απο οτι καταλαβα δεν πρεπει να ειναι και πολλες μερες που κυκλοφορησε.κανενα review δεν υπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλήθεια τα νεότερα samsung έχουν τα ελληνικά μπροστά στα μυνήματα;Ρωτάω γιατί έχω να παρακολουθήσω το forum από το V200.

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα.γιατι δεν υπαρχει ακομα καποια σχετικη αναφορα με το καινουριο κινητο?Το μονο που υπαρχει εδω ειναι γενικοτητες χωρις κατι το αναλυτικο οπως γινεται με τα αλλα κινητα.δεν αξιζει το κοπο και για αυτο δεν αναφερετε?
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς review/preview αυτό είναι θέμα των mods,όμως τόσα κινητά που παρουσιάζονται ποιο να πρωτοπρολάβουν.Πάντως πιστεύω πως το άνω thread αναφέρονται αρκετές πληροφορίες και δεν χρειαζόταν να ανοιχτεί καινούργιο :)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να λοιπον μια ευκαιρεια να ενωθουν τα threads, και να συνεχιστει η συζητηση περι E600 ..

 

stamos υπαρχουν αρκετες νεες συσκευες και αυτο εχει ως αποτελεσμα καποιες να εχουν πεσει στην αφανεια και με καποιες αλλες να ασχολουμαστε περισσοτερο. Ειναι λογικο να γινεται αυτο μεχρι να κυκλοφορησουν. Για τα previews/reviews και εκει ισχυουν τα ιδια. Υπαρχουν και σχεδον ετοιμα previews απο τις τελευταιες συσκευες της samsung @ CeBIT αλλα δεν εχουν παρουσιαστει ακομα λογω του παραπανου λογου.

Link to comment
Share on other sites

Loipon to exw sta xeria moy, meta apo talaiporia giati piga kai pira to Inno 90 epeidh eixa akousei kelytera logia apo oti gia to samsung, alla telika thn pathsa, teleiws moufa.

 

Pantws to e600 einai gamato kinhto. Skefteitai oti exei 314 eurw, alla polles leitourgies.

Pistevw oti aksizei na to agorasetai. To mono arnitiko pou exei kata thn gnwmh mou einai h eswterikh o8oni pou einai mikrh, sta ypoloipa eimai polu evxaristhmenh!!

 

An 8eletai me rwtate, na sas apanthsw

Χριστίνα!!
Link to comment
Share on other sites

Geia xara paidia.

To kinito to agorase h aderfh mou afou egw thn epeisa na to parei.

Einai poly kalo.Oi othones tou(eswterikh kai exwterikh) einai oi gnwstes

poly kales ths Samsung.To menu einai kainourio kai poly euxrhsto.H

camera(analysh VGA) einai to idio kalh me ayth tou E700.Ayto pou omws me entypwsiase perissotero einai oti me 307 euros(Plaisio) pairneis ektos apo to kinhto, 2(!) mpataries(thn kanonikh kai thn slim), fortisth taxidiou kai ena yperoxo handsfree(ola auta sthn syskeuasia!).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Χριστίνα!! (22 Ιούλ. 2004 , 13:36)

 

 

 

An 8eletai me rwtate, na sas apanthsw

 

 

σου ειναι ευκολο να μας πεις πιο αναλυτικα τι παιζει?υπερ, κατα κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Χριστίνα!! (23 Ιούν. 2004 , 20:21)

 

Ποτε έρχεται βρε παιδιά τελικά;;;

Είναι φανταστικό!!!!!

 

 

καλά , φανταστικό δεν είναι

συμπαθητικό όμως είναι αρκετά. Ειδικά για την κατηγορία στην οποία απευθύνεται και για να πώ και την αλήθεια, το βλέπω να κάνει θραύση και αυτό περισσότερο στις γυναίκες

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (22 Ιούλ. 2004 , 15:48)

 

καλά , φανταστικό δεν είναι

συμπαθητικό όμως είναι αρκετά. Ειδικά για την κατηγορία στην οποία απευθύνεται και για να πώ και την αλήθεια, το βλέπω να κάνει θραύση και αυτό περισσότερο στις γυναίκες

 

γιατι και οι αντρες νομιζεις θελουν αποκλειστικα μεγαλα τηλεφωνα?

Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez

oreo to tilefonaki doulevo tora to kalokeraki se ena magazi edo stin kipro me kinita kai pcs kai to ixa sta xeria mou ektes kai to skaliza....

 

pantos korifi to tilefonaki gia ta lefta tou.. i piotita tis thonis para poly kali... kai tis esoterikis alla KAI tis e3oterikis... to menu ine san tou p400 kai oxi opos tou e700... to size tou kinitou ine poly mikro kai poly voliko....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα σήμερα μιας και έκανα ανανέωση και μια νέα σύνδεση που χρειαζόμουν και μου βγήκε δωρεαν!.

Αρκετά καλό κινητό και απο τις ποιο τίμιες προτάσεις της αγοράς...

Έχει όλα τα κλασικά που έχουν τα camera phones, irda, VGA camera (με zoom & video), δυνατούς 64φωνών ήχους, java, εύκολο μενού κτλ.

Απο τα μέιων είναι η μικρή σχετικά οθόνη.

Στη συσκευασία έχει 2 μπαταρίες και hands free

Δυστηχώς όμως είναι πολύ μικρό για τα δικά μου δεδομένα και μάλλον θα πάει για δώρο στην αδελφή μου και εγώ θα παραμείνω στο ταπεινό 6600!

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω οσους εχουν το κινητο να μου απαντησουν αν εχει ακομα το προβλημα που ειχε και το αδελφακι του (S300) με το unicode και του 70 χαραχτηρες στα μηνυματα???

με ενδιαφερει το κινητο αυτο αλλα με 70 χαραχτηρες στα μηνυματα θα παω για κατι αλλο.... please οποιος εχει την καλοσυνη ας απαντησει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sleon20vt (28 Ιούλ. 2004 , 12:03)

 

Παιδιά το πήρα σήμερα μιας και έκανα ανανέωση και μια νέα σύνδεση που χρειαζόμουν και μου βγήκε δωρεαν!.

Αρκετά καλό κινητό και απο τις ποιο τίμιες προτάσεις της αγοράς...

Έχει όλα τα κλασικά που έχουν τα camera phones, irda, VGA camera (με zoom & video), δυνατούς 64φωνών ήχους, java, εύκολο μενού κτλ.

Απο τα μέιων είναι η μικρή σχετικά οθόνη.

Στη συσκευασία έχει 2 μπαταρίες και hands free

Δυστηχώς όμως είναι πολύ μικρό για τα δικά μου δεδομένα και μάλλον θα πάει για δώρο στην αδελφή μου και εγώ θα παραμείνω στο ταπεινό 6600!

 

 

diladi poses grammes einai h o8oni tou?? se sxesi me to E700

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος marion ( 2 Αύγ. 2004 , 15:41)

 

diladi poses grammes einai h o8oni tou?? se sxesi me to E700

 

H οθόνη του Ε 600 (128Χ128) είναι μικρότερη από του Ε 700 και κατά συνέπεια έχει και λιγότερες γραμμές.... :(

 

Οι κορεάτες με το Ε600 κατάφεραν να δημιουργήσουν το μικρότερο και κομψότερο clam shell της αγοράς και το πέτυχαν παίρνοντας τα σκήπτρα ακόμα και από το Ε700.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!! δυσκολευτηκα πολυ ομως να το βρω γιατι υπαρχει ελλειψη σε ολα σχεδον τα καταστηματα. Ομως θα φερουν και αλλα κομματια μην ανησυχειτε [οσοι ανησυχειτε τελοσπαντων!]. Ειναι ενα κοσμημα με πολλες λειτουργιες. Παρα το μικρο του μεγεθος διαθετει χαρακτηριστικα που σε κανουν να ξεχνας και την μικροτερη οθονη σε σχεση με το Ε700 και την κεραια [αν και εμενα προσωπικα μ αρεσει η κεραια στα κινητα γιατι τα κανει να μοιαζουν περισσοτερο με τηλεφωνα]. Ακομα δεν εχω διαβασει ολο το εγχειριδιο χρησης του αλλα μπορειτε να με ρωτησετε ο,τι θελετε και αν το γνωριζω θα σας απαντησω οσο πιο γρηγορα γινεται. :lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eύγε marion για την επιλογή σου και μεγιά σου.... :)

 

Φανταζομαι πως μινιμαλιστικές διαστάσεις του και το ασήμαντο βάρος του, το καθιστούν ιδανική επιλογή για χρήση σαν δεύτερο τηλέφωνο αναρτημένο στο λαιμό σαν κόσμημα.... :D

 

Επειδή έχεις και το επίσης θαυμάσιο Ε 700, πες μας αν η ποιότητα της οθόνης του Ε 600, όσον αφορά τα χρώματά της και την εν γένη απόδοσή της, είναι αντίστοιχα με το Ε700 - πέρα από το μέγεθός της...

 

Πες μας ακόμα αν το Ε600 έχει το ίδιο κυλιόμενο ζουμ του 700, (χωρίς σκάλες δηλ.) και επίσης το ίδιο εξαιρετικό nigth mode του 700....Οι ήχοι του είναι καλύτεροι του 700;;;

 

Και τέλος αν η εξωτερική οθόνη φαίνεται ευκρινώς στο φώς, ιδίως οι φωτό του caller id....

 

Και πάλι μεγια σου... :D .Είμαι σχεδόν έτοιμος να το αγοράσω (πουλόντας το Τ 630.... :whistle: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k ( 3 Αύγ. 2004 , 10:11)

 

Eύγε marion για την επιλογή σου και μεγιά σου.... :)

 

Φανταζομαι πως μινιμαλιστικές διαστάσεις του και το ασήμαντο βάρος του, το καθιστούν ιδανική επιλογή για χρήση σαν δεύτερο τηλέφωνο αναρτημένο στο λαιμό σαν κόσμημα.... :D

 

Επειδή έχεις και το επίσης θαυμάσιο Ε 700, πες μας αν η ποιότητα της οθόνης του Ε 600, όσον αφορά τα χρώματά της και την εν γένη απόδοσή της, είναι αντίστοιχα με το Ε700 - πέρα από το μέγεθός της...

 

Πες μας ακόμα αν το Ε600 έχει το ίδιο κυλιόμενο ζουμ του 700, (χωρίς σκάλες δηλ.) και επίσης το ίδιο εξαιρετικό nigth mode του 700....Οι ήχοι του είναι καλύτεροι του 700;;;

 

Και τέλος αν η εξωτερική οθόνη φαίνεται ευκρινώς στο φώς, ιδίως οι φωτό του caller id....

 

Και πάλι μεγια σου... :D .Είμαι σχεδόν έτοιμος να το αγοράσω (πουλόντας το Τ 630.... :whistle: )

 

 

α ωραια!! εεετσι εετσιιιι, να κανετε πολλες ερωτησεις. μ αρεσει :lol:

λοιπον καταρχην η οθονη ειναι καταπληκτικη και επειδη η γραμματοσειρα ειναι πιο μικρη λογω οθονης ειναι πιο καθαρη και πιο λεπτη που σημαινει δινει την αισθηση μεγαλυτερης ευκρινειας σε σχεση με το Ε700 [δηλ. μπορει να εχουν πανω κατω την ιδια αναλυση αλλα επειδη η γραμματοσειρα ειναι πιο "λεπτη" φαινεται λες και ειναι καλυτερη η αναλυση]. Εγω οταν το ειδα μου θυμησε το Sharp GX20 απο αποψη αναλυσης οθονης. Ειναι πολυ καθαρη. Τα χρωματα φωτεινα και στην ουσια ειναι κατι σαν το ουρανιο τοξο το μενου. Δηλ. καθε τμημα εχει ενα απο τα χρωματα της Ιριδας. Σας λεω ειναι πολυ καλο!! Αυτα για την οθονη. Α μην το ξεχασω! Το μεγεθος ενταξει ειναι πιο μικρο αλλα οχι και τοσο σε σχεση με το Ε700. Βασικα λειπουν 2 γραμμες ας πουμε απο την οθονη αλλα δεν ενοχλει αυτο στις λειτουργιες του [αναγνωση μηνυματων, παιχνιδια κτλ].

Η καμερα ειναι ιδιας ποιοτητας με το Ε700. Εχει την πολλαπλη φωτογραφηση αλλα απο ο,τι εχω δει ως τωρα φτανει μεχρι και τις 9 φωτογραφησεις σε υψηλη ή χαμηλη ταχυτητα. Δηλ. δεν εχει τις 15 του Ε700. Ομως εχει την Ληψη Κολαζ οπως την ονομαζει στην οποια μπορεις λεει να τραβηξεις διαφορες φωτογραφιες και μετα να τις αποθηκευσεις μαζι και να ειναι μια εικονα με πολλα στιγμιοτυπα. Αυτο δεν το εχω δοκιμασει ακομα. Εχει και πλαισια για να βαζεις στις φωτογραφιες που τραβας και εχει και Timer.

Chris δεν καταλαβα αυτο που με ρωτας για τις σκαλες και το zoom :blink:

Η εξωτερικη οθονη ειναι πολυ καλη και στο φως της ημερας φαινεται αρκετα καλα αλλα ακομα δεν την εχω τεσταρει σε πολυ φως για να πω στα σιγουρα. Επισης ακομα δεν εχω τεσταρει το photo caller id. Μολις τα δω και αυτα θα σας απαντησω :happy:

Εχουμε πολλα να πουμε ακομα. Παντως κατι που μου αρεσε παρα πολυ απο το Ε600 που δεν το ειχε το Ε700 ειναι [εκτος απο το video 20 sec] οτι στον τηλεφωνικο καταλογο μπορεις να βαλεις οσα τηλεφωνα θελεις σε ενα ονομα. Μεχρι τωρα δεν εχω δει περιορισμο. Επισης εχει και την αγαπημενη μου κρυπτογραφηση του Ε700 για φωτογραφιες, ηχους, mms κτλ.

Αυτα για την ωρα! θα επανελθω! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...