Jump to content

24 ωρα δρομολογια


KOPRINIOTIS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις καποιο 24 ωρο δρομολογιο λεωφορειου για χαιδαρι η εστω να περναει κοντα απο χαιδαρι:(
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε οι γραμμές 24ωρης λειτουργίας...απ'ότι βλέπω νομίζω το πιο κοντινό σου το Περιστέρι είναι...

επίσης απ'όσο γνωρίζω το μετρό κάθε Παρασκευή και Σάββατο έχει επέκταση του ωραρίου λειτουργίας του κατά 2 ώρες δηλαδή μέχρι τις 2 μετά τα μεσάνυχτα.ίσως σε βολεύει η στάση του Αιγάλεω.

τέλος σύμφωνα με ανακοίνωση του ΟΑΣΑ από την Παρασκευή 25 Ιουνίου 2010 αναστέλλεται η μεταμεσονύκτια λειτουργία των συρμών του ΗΣΑΠ που ίσχυε για τις Παρασκευές και τα Σάββατα λόγω ανακαίνησης των γραμμών και ενίσχυσης της σήραγγας Ομόνοιας-Μοναστηράκι που γίνεται μεταξύ 1-4 μεταμεσονύχτια...

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα μεχρι τις 2 με βολευει και το 12 απο οτι βλεπω πιο πολυ δηλαδη αλλα δρομολογια μετα τις 12 δεν υπαρχουν ετσι?Μονο αυτα που ειναι στον πινακα?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα μεχρι τις 2 με βολευει και το 12 απο οτι βλεπω πιο πολυ δηλαδη αλλα δρομολογια μετα τις 12 δεν υπαρχουν ετσι?Μονο αυτα που ειναι στον πινακα?

 

Αυτά βρήκα εγώ,τώρα δεν είμαι και 100% σίγουρος πως δεν υπάρχουν κι άλλα,αλλά λογικά δεν υπάρχουν.Αν γνωρίζει και κάποιος ακόμα,ίσως και καλύτερα,ας βοηθήσει.

Έχω την εντύπωση πάντως πως υπήρχαν και κάποια ακόμα αλλά καταργήθηκαν.

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...