Jump to content

Sony Ericsson Xperia X8


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια βλεπω καποιοι και εχουν BRAVIA Engine τι ειναι αυτο?που χρισιμευει?και πως μπαινει?

Ευχαριστω εκ των πρωτερων

Λένε οτι βελτιώνεται η ποιότητα χρωμάτων της οθόνης. Μην αγχώνεσαι, θα το έχει η 17.4 έκδοσή μου μέσα ;) Αν προλάβω θα βγει το βραδάκι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Λένε οτι βελτιώνεται η ποιότητα χρωμάτων της οθόνης. Μην αγχώνεσαι, θα το έχει η 17.4 έκδοσή μου μέσα ;) Αν προλάβω θα βγει το βραδάκι

 

Απο τις Μελλοντικές υλοποιήσεις σου το ειδα :P Αντε ανυπομονω :)

Link to comment
Share on other sites

Λένε οτι βελτιώνεται η ποιότητα χρωμάτων της οθόνης. Μην αγχώνεσαι, θα το έχει η 17.4 έκδοσή μου μέσα ;) Αν προλάβω θα βγει το βραδάκι

 

βελτιωνει...εστω και λιγο κατι κανει!!

 

Απο τις Μελλοντικές υλοποιήσεις σου το ειδα :P Αντε ανυπομονω :)

 

ολοι μας πιστευω!!:)

 

Τελικά μόνο καλό σας έκανε η SE που σας άφησε μέχρι την 2.1. Αν σας έδινε στο πιάτο την 2.3 δεν θα ψαχνόσασταν τόσο! :lol: :D

Μπράβο σας πάντως!

 

αφου δεν μας βοηθαει αυτη,αποφασισαμε να βοηθησουμε μονοι μας τους εαυτους μας!!και πιστευω τα καταφεραμε παρα πολυ καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με περασμένο το tweak(έχω την 17.3) θα έπρεπε να έχω pinch to zoom ή όχι;;;;

 

αν εχεις περασει τα modules απο τον doixanh τοτε θα επρεπε να το εχεις..δεν θυμαμαι αν το εχει περασει και ο jim στο tweak του!

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν μας βοηθαει αυτη,αποφασισαμε να βοηθησουμε μονοι μας τους εαυτους μας!

 

Όπως έχω ξανά πει αφενός αυτό είναι το νόημα ενός smartphone κι αφετέρου η πεμπτουσία ενός ανοιχτού λειτουργικού όπως το Android. Οι εποχές όπου οι χρήστες περίμεναν τα πάντα στο στόμα έχουν περάσει ανεπιστρεπτί!

Σταματώ εδώ για να επικεντρωθείτε στην συζήτησή σας.

 

jimdem582 μήπως αξίζει να βάλουμε τη rom σου σε κάποια πιο περίοπτη θέση; (καινούριο θέμα ίσως στους Οδηγούς;). Κρίνε κι αν χρειαστείς κάτι μου λες. ;):)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Disable blackscreen issue after a call.

Καποιες φορες συνεχιζει να το κανει,δεν με νοιαζει απλα το ανεφερα μηπως ενδιαφερει τον jimdem μιας κ που ειπε να του λεμε για τυχον "προβληματα"

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με περασμένο το tweak(έχω την 17.3) θα έπρεπε να έχω pinch to zoom ή όχι;;;;

Αν έχεις περάσει τα modules του doixanh ναι, αλλιώς όχι. Μου έδωσες ιδέα τώρα. Αντί κάποιος να βάλει gingerdx17 να βάλει Modules και το tweak, θα τα βάλω στο tweak οπότε βάζει ρομ, tweak και ξεμπέρδεψε ;)

αν εχεις περασει τα modules απο τον doixanh τοτε θα επρεπε να το εχεις..δεν θυμαμαι αν το εχει περασει και ο jim στο tweak του!

Θα το κάνω στην 17.4 που βγαίνει όπου να'ναι. Σπαρταράει :p

 

Όπως έχω ξανά πει αφενός αυτό είναι το νόημα ενός smartphone κι αφετέρου η πεμπτουσία ενός ανοιχτού λειτουργικού όπως το Android. Οι εποχές όπου οι χρήστες περίμεναν τα πάντα στο στόμα έχουν περάσει ανεπιστρεπτί!

Σταματώ εδώ για να επικεντρωθείτε στην συζήτησή σας.

 

jimdem582 μήπως αξίζει να βάλουμε τη rom σου σε κάποια πιο περίοπτη θέση; (καινούριο θέμα ίσως στους Οδηγούς;). Κρίνε κι αν χρειαστείς κάτι μου λες. ;):)

Θα σου στείλω pm μόλις ολοκληρώσω το update :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξανά πει αφενός αυτό είναι το νόημα ενός smartphone κι αφετέρου η πεμπτουσία ενός ανοιχτού λειτουργικού όπως το Android. Οι εποχές όπου οι χρήστες περίμεναν τα πάντα στο στόμα έχουν περάσει ανεπιστρεπτί!

Σταματώ εδώ για να επικεντρωθείτε στην συζήτησή σας.

 

jimdem582 μήπως αξίζει να βάλουμε τη rom σου σε κάποια πιο περίοπτη θέση; (καινούριο θέμα ίσως στους Οδηγούς;). Κρίνε κι αν χρειαστείς κάτι μου λες. ;):)

 

εχεις πολυ δικιο σε αυτο που λες!με βρισκεις απολυτα συμφωνο!!και συμφωνω επισης στο να περαστει το tweak (οχι ρομ-μικρη διορθωση:P) σε καποιο θεμα στους οδηγους!!

 

τελος τα off-topic!!!

Link to comment
Share on other sites

Changelog:

 

25/10/2011

Έκδοση 17.4

-GPS fix for faster lock (GR)

-Ice Cream Sandwich Lockscreen

-XLOUD Audio

-BRAVIA display driver

-GingerDX Modules by default

 

Με λίγα λόγια. Πείραξα το gps και τώρα θα έχετε σχεδόν άμεσο κλείδωμα δορυφόρου, νέα lockscreen τύπου ice cream sandwich. Απλά στα cyanogen settings βρείτε την επιλογή για αλλαγή Lockscreen και επιλέξτε "Ring", XLOUD sound. Πιο καθαρός και δυνατός ήχος, μοιάζει σαν το ηχείο του κινητού να απέκτησε μπάσα (όσοι χρησιμοποιείτε dsp manager για equalizer μπορεί να σας βγάλει πρόβλημα), Bravia engine για καθαρότερη εμφάνιση και τέλος όλα τα modules του doixanh περιλαμβάνονται στο tweak. Μετά απο καθαρή εγκατάσταση δε χρειάζεται να βάλετε και το zip με τα modules όλα περιλαμβάνονται εδώ. Enjoy! Θα το βρείτε στην υπογραφή μου

 

@iliasx8 εννοείς οτι μένει μαύρη η οθόνη (αναμμένη) και περιμένεις να σε γυρίσει στο ιστορικό ή μένει μαύρη αλλά σβηστή? (Για το πρώτο δεν γίνεται κάτι, το δεύτερο διόρθωσα)

Link to comment
Share on other sites

Changelog:

 

25/10/2011

Έκδοση 17.4

-GPS fix for faster lock (GR)

-Ice Cream Sandwich Lockscreen

-XLOUD Audio

-BRAVIA display driver

-GingerDX Modules by default

 

Με λίγα λόγια. Πείραξα το gps και τώρα θα έχετε σχεδόν άμεσο κλείδωμα δορυφόρου, νέα lockscreen τύπου ice cream sandwich. Απλά στα cyanogen settings βρείτε την επιλογή για αλλαγή Lockscreen και επιλέξτε "Ring", XLOUD sound. Πιο καθαρός και δυνατός ήχος, μοιάζει σαν το ηχείο του κινητού να απέκτησε μπάσα (όσοι χρησιμοποιείτε dsp manager για equalizer μπορεί να σας βγάλει πρόβλημα), Bravia engine για καθαρότερη εμφάνιση και τέλος όλα τα modules του doixanh περιλαμβάνονται στο tweak. Μετά απο καθαρή εγκατάσταση δε χρειάζεται να βάλετε και το zip με τα modules όλα περιλαμβάνονται εδώ. Enjoy! Θα το βρείτε στην υπογραφή μου

 

@iliasx8 εννοείς οτι μένει μαύρη η οθόνη (αναμμένη) και περιμένεις να σε γυρίσει στο ιστορικό ή μένει μαύρη αλλά σβηστή? (Για το πρώτο δεν γίνεται κάτι, το δεύτερο διόρθωσα)

 

μπραβο ρε jim!!πολυ καλη δουλεια!!θα την περασω το βραδακι μετα την προπονηση!!

ο Ηλιας πιθανοτατα εννοει οτι οταν τελειωνει την κληση του βγαζει μια μαυρη οθονη για 1-2 δευτερολεπτα και μετα παει στο ιστορικο κλησεων!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε jim!!πολυ καλη δουλεια!!θα την περασω το βραδακι μετα την προπονηση!!

ο Ηλιας πιθανοτατα εννοει οτι οταν τελειωνει την κληση του βγαζει μια μαυρη οθονη για 1-2 δευτερολεπτα και μετα παει στο ιστορικο κλησεων!

 

Εδώ θα είναι θα σε περιμένει! Όσοι έχετε ήδη modules, bravia engine κλπ. απλά γίνονται overwrite δεν χάνεται τίποτα! Αυτή τη μικρή καθυστέρηση δυστυχώς δεν μπορώ να την βελτιώσω. Απλά έκανα τον αισθητήρα απόστασης πιο άμεσο για να μην το παίρνεις απο το αφτί και παραμένει σβηστό!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα είναι θα σε περιμένει! Όσοι έχετε ήδη modules, bravia engine κλπ. απλά γίνονται overwrite δεν χάνεται τίποτα! Αυτή τη μικρή καθυστέρηση δυστυχώς δεν μπορώ να την βελτιώσω. Απλά έκανα τον αισθητήρα απόστασης πιο άμεσο για να μην το παίρνεις απο το αφτί και παραμένει σβηστό!

 

Aυτο που ειπε ο Αλκης γινεται αλλα δε με νοιαζει!

Παντως εισαι απαραδεκτος,με πετυχαινεις στη δουλεια κ πρεπει να κανω για λιγο τραμπα τη sim στο w595 για να τη περασω με την ησυχια μου!

Σε λιγο νεοτερα!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Aυτο που ειπε ο Αλκης γινεται αλλα δε με νοιαζει!

Παντως εισαι απαραδεκτος,με πετυχαινεις στη δουλεια κ πρεπει να κανω για λιγο τραμπα τη sim στο w595 για να τη περασω με την ησυχια μου!

Σε λιγο νεοτερα!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

OK να μου πεις ποιες ώρες είσαι σπίτι να ανοίγω τότε τα links να μην σε προλαβαίνει κανείς χαχα. Έχω ξεχάσει πάντως πως ήταν πρίν η gingerdx! Μου φαίνεται πολύ γρήγορο το κινητό τώρα.

Link to comment
Share on other sites

OK να μου πεις ποιες ώρες είσαι σπίτι να ανοίγω τότε τα links να μην σε προλαβαίνει κανείς χαχα. Έχω ξεχάσει πάντως πως ήταν πρίν η gingerdx! Μου φαίνεται πολύ γρήγορο το κινητό τώρα.

 

Χαχα ναι!απο πεμπτη ρεπαρω κ ξεκιναω σαββατο πρωι χαχα!

Να σου πω κ γω εχω ξεχασει πως ηταν,δε μου λειπει κιολας!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ναι!απο πεμπτη ρεπαρω κ ξεκιναω σαββατο πρωι χαχα!

Να σου πω κ γω εχω ξεχασει πως ηταν,δε μου λειπει κιολας!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Πιστεύω αν ήταν καλύτερη θα τη θυμόμασταν! Για μελλοντικές αναβαθμίσεις αρχίζουν και στερεύουν οι ιδέες. Περιμένω έκδοση mdpi του ολοκληρωμένουν ice cream sandwich theme για να το περάσω. Όποιος έχει καμιά ιδέα ας την πει! (Όχι τίποτα παράλογο όμως tweak φτιάχνω όχι rom :p)

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω αν ήταν καλύτερη θα τη θυμόμασταν! Για μελλοντικές αναβαθμίσεις αρχίζουν και στερεύουν οι ιδέες. Περιμένω έκδοση mdpi του ολοκληρωμένουν ice cream sandwich theme για να το περάσω. Όποιος έχει καμιά ιδέα ας την πει! (Όχι τίποτα παράλογο όμως tweak φτιάχνω όχι rom :p)

 

Να ζησουμε να τη θυμομαστε που λενε!

Ετοιμη η 17.4,πολυ ομορφο το ics lockscreen ηδη το εβαλα!

Προσπαθω να βρω διαφορες με τη bravia αλλα δυσκολευομαι να δω διαφορα,ισως ενα κλικ καλυτερα.

Τι αλλο;ολα τα εβαλες πιστευω κ με το παραπανω!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Να ζησουμε να τη θυμομαστε που λενε!

Ετοιμη η 17.4,πολυ ομορφο το ics lockscreen ηδη το εβαλα!

Προσπαθω να βρω διαφορες με τη bravia αλλα δυσκολευομαι να δω διαφορα,ισως ενα κλικ καλυτερα.

Τι αλλο;ολα τα εβαλες πιστευω κ με το παραπανω!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Κι εγώ δεν είδα διαφορά αλλά ε μπορεί να φανεί αν πορωθείς και κοιτάς όλη την ώρα μπας και τη δεις χαχα. Εγω το έβαλα και απο εκεί και πέρα ας κάνει τα μαγικά του! Οι πιο τρανταχτές αλλαγές για μένα είναι η ταχύτητα, το scrolling και η ποιότητα ήχου στα βίντεο που τραβάς με την κάμερα. Η μέρα με τη νύχτα! Οι υπόλοιπες είναι όχι και τόσο τρανταχτές βελτιώσεις ;) αλλά δεν παύουν να είναι βελτιώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν είδα διαφορά αλλά ε μπορεί να φανεί αν πορωθείς και κοιτάς όλη την ώρα μπας και τη δεις χαχα. Εγω το έβαλα και απο εκεί και πέρα ας κάνει τα μαγικά του! Οι πιο τρανταχτές αλλαγές για μένα είναι η ταχύτητα, το scrolling και η ποιότητα ήχου στα βίντεο που τραβάς με την κάμερα. Η μέρα με τη νύχτα! Οι υπόλοιπες είναι όχι και τόσο τρανταχτές βελτιώσεις ;) αλλά δεν παύουν να είναι βελτιώσεις!

 

Υπερηχητικες διαφορες σε ταχυτητα,μνημη κ scroll!

Δε πολυχρησιμοποιω τη καμερα να σου πω την αληθεια!

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

τετοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο δεν εχω ξανασυναντησει...:p

μολις εισεπραξε την 2η τουμπα του.... χαλαρα πραγματα καθως εφυγε απο την τσεπη της φορμας μου..οχι με υπερβολικη δυναμη.... και μαντεψτε το κινητο εμεινε στην Ακροπολη και το καπακι ειχε παει βολτα στο λυκαβητο..! εψαχνα μισο λεπτο να βρω το καπακι...το ιδιο ειχε γινει και στην 1η τουμπα... το καπακι θελησε να αυτονομηθει και ειπε να παει βολτα....!

τι ποιοτητα κατασκευης ειναι αυτη.; απαραμιλλη...!

σαφεστατα και δε ειμαι ευχαριστημενος καθως αλλα κινητα που ειχα στο παρελθον σεβονταν τον εαυτο τους χωρις να αποσπουν τα κομματια τους με την παραμικρη πτωση...ελεος ρε παιδια τοσο ευπαθες...μολις αγορασω αλλο..εχω σκοπο να συμπερανω ποσο αντιχαρακτικη ειναι η "αντιχαρακτικη " οθονη που αναφερουν..αλλα ειμαι σιγουρος πως και με γομα να το γδαρω η οθονη θα γρατζουνιστει...!! τα ειπα και ξεθυμανα....!!

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τετοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο δεν εχω ξανασυναντησει...:p

μολις εισεπραξε την 2η τουμπα του.... χαλαρα πραγματα καθως εφυγε απο την τσεπη της φορμας μου..οχι με υπερβολικη δυναμη.... και μαντεψτε το κινητο εμεινε στην Ακροπολη και το καπακι ειχε παει βολτα στο λυκαβητο..! εψαχνα μισο λεπτο να βρω το καπακι...το ιδιο ειχε γινει και στην 1η τουμπα... το καπακι θελησε να αυτονομηθει και ειπε να παει βολτα....!

τι ποιοτητα κατασκευης ειναι αυτη.; απαραμιλλη...!

σαφεστατα και δε ειμαι ευχαριστημενος καθως αλλα κινητα που ειχα στο παρελθον σεβονταν τον εαυτο τους χωρις να αποσπουν τα κομματια τους με την παραμικρη πτωση...ελεος ρε παιδια τοσο ευπαθες...μολις αγορασω αλλο..εχω σκοπο να συμπερανω ποσο αντιχαρακτικη ειναι η "αντιχαρακτικη " οθονη που αναφερουν..αλλα ειμαι σιγουρος πως και με γομα να το γδαρω η οθονη θα γρατζουνιστει...!! τα ειπα και ξεθυμανα....!!

Συγγνώμη κιόλας αλλά για 170Ε έχεις υπερβολικές απαιτήσεις!!! 1 φορά μου έπεσε απο μικρή απόσταση και δεν βγήκε καπάκι :P Η οθόνη είναι πολύ καλή πάντως δεν έχει θέμα με γρατσουνιές και τέτοια! (σ'εμένα τουλάχιστον!)

Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

τετοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο δεν εχω ξανασυναντησει...:p

μολις εισεπραξε την 2η τουμπα του.... χαλαρα πραγματα καθως εφυγε απο την τσεπη της φορμας μου..οχι με υπερβολικη δυναμη.... και μαντεψτε το κινητο εμεινε στην Ακροπολη και το καπακι ειχε παει βολτα στο λυκαβητο..! εψαχνα μισο λεπτο να βρω το καπακι...το ιδιο ειχε γινει και στην 1η τουμπα... το καπακι θελησε να αυτονομηθει και ειπε να παει βολτα....!

τι ποιοτητα κατασκευης ειναι αυτη.; απαραμιλλη...!

σαφεστατα και δε ειμαι ευχαριστημενος καθως αλλα κινητα που ειχα στο παρελθον σεβονταν τον εαυτο τους χωρις να αποσπουν τα κομματια τους με την παραμικρη πτωση...ελεος ρε παιδια τοσο ευπαθες...μολις αγορασω αλλο..εχω σκοπο να συμπερανω ποσο αντιχαρακτικη ειναι η "αντιχαρακτικη " οθονη που αναφερουν..αλλα ειμαι σιγουρος πως και με γομα να το γδαρω η οθονη θα γρατζουνιστει...!! τα ειπα και ξεθυμανα....!!

 

Βρε συ το καπακι ανοιγει για να τραβηξει την ενεργεια της προσκρουσης κ να μην παθουν οι πλακετες ζημια(λεμε καμια βλακεια να περνα η ωρα)!!

Εμενα μια φορα εχει πεσει γερα αλλα παρεμεινε ατοφιο!λες για αυτο να μη πηγαινει πανω απο 710mhz να μου κραταει μουτρα η cpu;!!οσο για την οθονη αστο καλυτερα!εβαλα μεμβρανη κ ησυχασα

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ το καπακι ανοιγει για να τραβηξει την ενεργεια της προσκρουσης κ να μην παθουν οι πλακετες ζημια(λεμε καμια βλακεια να περνα η ωρα)!!

Εμενα μια φορα εχει πεσει γερα αλλα παρεμεινε ατοφιο!λες για αυτο να μη πηγαινει πανω απο 710mhz να μου κραταει μουτρα η cpu;!!οσο για την οθονη αστο καλυτερα!εβαλα μεμβρανη κ ησυχασα

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

 

προφυλακτηρας ειναι και πρεπει να τραβηξει την ενεργεια της προσκρουσης...? σιγα μην εχει και αεροσακο κατω απο την μπαταρια...! χαχαχαχ!!!

που μπορω να βρω μεμβρανη...; καποιο καταστημα..; παιζει να εχουν τα public :/

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

προφυλακτηρας ειναι και πρεπει να τραβηξει την ενεργεια της προσκρουσης...? σιγα μην εχει και αεροσακο κατω απο την μπαταρια...! χαχαχαχ!!!

που μπορω να βρω μεμβρανη...; καποιο καταστημα..; παιζει να εχουν τα public :/

 

ελειψα λιγο και το ξεφτιλησατε!!το ριξατε στην πλακα!!:PP

θα εχουν λογικα τα public αλλα κοιτα και μεσω ebay!!

Link to comment
Share on other sites

ελειψα λιγο και το ξεφτιλησατε!!το ριξατε στην πλακα!!:PP

θα εχουν λογικα τα public αλλα κοιτα και μεσω ebay!!

 

Το ριξαμε στο χαβαλε σα παιδακια!!

Εγω τη πηρα απο πλαισιο αλλα επρεπε να τη κοψω.στο bay θα εχουν λογικα για Χ8 μονο

 

Sent from my X8 black using Tapatalk

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...