Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εσας φορτιζει κλειστο το κινητο?

 

ναι .

Link to comment
Share on other sites

α οκ. γιατι το xperia mini οχι

 

έχεις το xperia mini?

Link to comment
Share on other sites

ναι. μαλλον το εδωσα αλλα θα το παρω παλι πισω γιατι παρουσιασε προβλημα και θα το παω μαλλον για αντικατασταση και μολις μου το αλλαξουν θα το δωσω παλι οπου βρω.
Link to comment
Share on other sites

οκ πάντως έχω παρατηρήσει ότι όσοι έχουν CSC: που τελειώνει σε 1 έχουν μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας από αυτούς που το CSC τελειώνει σε 2

 

Πράγματι, όσοι έχουν CSC σε 1 κρατάει περισσότερο η μπαταρία. Περίεργο, γιατί το 2 πρέπει να είναι νεότερο και συνεπώς καλύτερο. Σε κάθε περίπτωση, απ' ότι φαίνεται το παλιότερο firmware κρατάει περισσότερο, γι' αυτό δεν πρόκειται να το αναβαθμίσω.:D

 

 

εσας φορτιζει κλειστο το κινητο?

 

Βεβαίως και φορτίζει κλειστό. Υπάρχει τηλέφωνο που δεν φορτίζει όταν είναι κλειστό;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, όσοι έχουν CSC σε 1 κρατάει περισσότερο η μπαταρία. Περίεργο, γιατί το 2 πρέπει να είναι νεότερο και συνεπώς καλύτερο. Σε κάθε περίπτωση, απ' ότι φαίνεται το παλιότερο firmware κρατάει περισσότερο, γι' αυτό δεν πρόκειται να το αναβαθμίσω.:D

 

 

 

 

Βεβαίως και φορτίζει κλειστό. Υπάρχει τηλέφωνο που δεν φορτίζει όταν είναι κλειστό;:worry:

το xperia mini δεν φορτιζει κλειστο. μολις το βαλεις στο φορτιστη ανοιγει!!

απο οτι εχει υποθει ελεγαν οτι ειναι θεμα android. οποτε αλλη μια βελτιωση εχουμε στο galaxy 3

Link to comment
Share on other sites

το xperia mini δεν φορτιζει κλειστο. μολις το βαλεις στο φορτιστη ανοιγει!!

απο οτι εχει υποθει ελεγαν οτι ειναι θεμα android. οποτε αλλη μια βελτιωση εχουμε στο galaxy 3

 

Αυτό δεν το ήξερα.

Ακούω διάφορα για τη διάρκεια της μπαταρίας και αφενώς δεν μπορώ να το εξηγήσω, αφετέρου νοιώθω τυχερός που η δικιά μου μπαταρία κρατάει τόσο. Σήμερα είναι η τέταρτη μέρα και είναι στο 50%. Σημειώνω όμως ότι αυτές τις μέρες δεν έκανα ούτε έλαβα πολλές κλήσεις. Αλλά δεν το έχω αφήσει σε ησυχία κατά τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη εφαρμογή Skype στο market.

Άλλα σε μένα τερματίζει απο μονή της

κανένας άλλος με το ίδιο πρόβλημα?!?:worry:

 

Το έκανε κάνεις εγκατάσταση,κάνουν παράπονα και για το GalaxyS!

 

Περιμενουμε την 2.2.

αλλα πότε??

 

Δώστε την 2.2 στο λαό:drool:

Link to comment
Share on other sites

...εχουν πει για 2.2 μεσα στο Νοεμβριο ρε παιδιά, αναφέρεται στο thread
Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

κάτι που παρατήρησα. Το CSC: I5800VGRJG1 το VGR μάλλον σημαίνει Vodafone Greece. Ενώ το CSC:I5800COSJG2 το COS σημαίνει Cosmote... **** την cosmote μου, γιατί να μην το πάρω από vodafone...
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε την 2.2.

αλλα πότε??

 

Το έκανε κάνεις εγκατάσταση,κάνουν παράπονα και για το GalaxyS!

 

 

 

Δώστε την 2.2 στο λαό:drool:

 

Για τη 2.2 έχουμε ξαναπεί. Νοέμβριος.

Δείτε εδώ: http://www.samfirmware.com/apps/blog/entries/show/4848340-samsung-android-versions-

 

 

κάτι που παρατήρησα. Το CSC: I5800VGRJG1 το VGR μάλλον σημαίνει Vodafone Greece. Ενώ το CSC:I5800COSJG2 το COS σημαίνει Cosmote... **** την cosmote μου, γιατί να μην το πάρω από vodafone...

 

Δίκιο πρέπει να έχεις. Εγώ από Vodafone το πήρα, παρόλο που έχω σύνδεση Wind! Δε μου λέτε, επί τη ευκαιρεία, η Vodafone έχει καλό σήμα; Πιάνει καλά; Υπάρχουν γενικά προβλήματα στο δίκτυό της; Είμαι υπο σκέψη να αλλάξω δίκτυο και λέω να πάω στη Vodafone. Για πείτε εντυπώσεις.:!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά. Όποιος αγοράσει το κινητό samsung galaxy 3 από εδώ και πέρα να το αγοράσει απο την Vodafone !!!! Γιατί νομίζω οτί η μπαταρία κρατάει έως κ 4χ φορές απότι αν το αγοράσεις από αλλού. 2ον μου φαίνεται ότι θα βρώ τρόπο να αλλάξω το CSC, (έχω βρεί σχεδόν). 3ον έχω φροντιστήριο στις 4 οπότε τα λέμε μετά..

 

edit.. βλέπω ότι μάλλον δεν ισχύει..

Edited by kyrillos13
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά. Όποιος αγοράσει το κινητό samsung galaxy 3 από εδώ και πέρα να το αγοράσει απο την Vodafone !!!! Γιατί νομίζω οτί η μπαταρία κρατάει έως κ 4χ φορές απότι αν το αγοράσεις από αλλού. 2ον μου φαίνεται ότι θα βρώ τρόπο να αλλάξω το CSC, (έχω βρεί σχεδόν). 3ον έχω φροντιστήριο στις 4 οπότε τα λέμε μετά..

 

φιλε μου δεν ισχυει κατι τετοιο

το αγορασα απο cosmote(I5800COSJG2)

και η μπαταρια κραταει 4 ημερες (ειμαι στις 72 ωρες και εχω υπολοιπο μπαταριας 30%)

νομιζω αυτο τα λεει ολα

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον να είχαμε ένα κινητό που η μπαταρία να κρατάει πολυ και ένα που να μην κρατάει πολύ και να βάζαμε την μπαταρία στο άλλο να βλέπαμε αν φταίει η μπαταρία..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.Κάποιες στιγμές που πάω να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο μου (όχι πάντα) ζητάει να δώσω κωδικό pin. Ακόμα δυο τρεις φορές έχασε τελείως το σήμα για καποια λεπτα και επανήλθε. Εχει τύχει σε κανέναν; Edited by sotos1979
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.Κάποιες στιγμές που πάω να ξεκλειδώσω το τηλέφωνο μου (όχι πάντα) ζητάει να δώσω κωδικό pin. Ακόμα δυο τρεις φορές έχασε τελείως το σήμα για καποια λεπτα και επανήλθε. Εχει τύχει σε κανέναν;

σε εμενα οχι πάντος. μηπως εχει βαλει κανενα προγραμμα κλειδωματος?

Link to comment
Share on other sites

Απο προγράμματα έχω μόνο mobile data controller και advance task killer. Το msn droid και το yahoo mesenger δεν πιστεύω να δημιουργησαν καποιο πρόβλημα...
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα!!εχει δοκιμασει κανεις να κανει overclοcking στο κινητο??υπάρχει καποιος τρόπος?

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα!!εχει δοκιμασει κανεις να κανει overclοcking στο κινητο??υπάρχει καποιος τρόπος?

 

δεν γίνεται σε αυτόν overclock

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...