Jump to content

Μηνυμα μετα απο 30 δευτερολεπτα.Γιατι?


aggelopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Φίλιππος ( 5 Μάρ. 2004 , 13:58)

 

προσωπική μου άποψη -no hard feelings!- όποιος χρειάζεται λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα να γραψει ένα μήνυμα, καλύτερα να μην το αποστείλει καν!

 

Μηνύματα του τύπου "τι θα δούμε ακόμα", "καλόοοο", "ναι μου έχει συμβεί και εμένα αυτό" ή "α ρε Ελλαδάρα" ("a re elladara" ακόμα καλύτερα:P) δεν προσφέρουν πολλά σε ένα forum (= A public meeting or presentation involving a discussion usually among experts and often including audience participation). Ταιριάζουν περισσότερο σε ένα chat (=A synchronous exchange of remarks over a computer network).

 

 

Αυστηρή και απόλυτη προσέγγιση, μεν,...100% ορθή, χωρίς να "αφήνει" περιθώριο για αντίθετο επιχείρημα, δε,.. ;) :)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 5 Μάρ. 2004 , 20:12)

 

Αν κάνεις chat όπως εδώ, προλαβαίνεις να γράψεις εσύ να γράψει και ο overclocker και να ξαναγράψεις εσύ πάλι μέσα σε 30". :D

 

Εεε, τότε πράγματι υπάρχει πρόβλημα! :alien:

 

 

Johner ean itheles na mou tin peis,vrikes to sosto paradeigma(an kai den nomizo na leme mparoufes sto link sou..)

Ean itheles na voithiseis tha evlepes to logia mou pou eheis parathesei sto post sou.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas ( 5 Μάρ. 2004 , 22:56)

 

Johner ean itheles na mou tin peis,vrikes to sosto paradeigma(an kai den nomizo na leme mparoufes sto link sou..)

Ean itheles na voithiseis tha evlepes to logia mou pou eheis parathesei sto post sou.

 

Δεν λέτε απλώς μπαρούφες, αλλά δεν με νοιάζει κιόλας, απλώς μου έδωσε το link ένας φίλος σήμερα για να γελάσω και το ανέφερα.

 

Ωστόσο μου κάνει εντύπωση που επιμένεις και αναζητάς βοήθεια στο πρόβλημα.

Μάλλον έχεις πολύ περιορισμένο χρόνο και δεν μπορείς να περιμένεις μισό λεπτό για να ξαναπαντήσεις. Πάντως τέτοιο πρόβλημα πρώτη φορά ακούω σε forum γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Afou se ekana na gelaseis,timi mou.

Nai distihos eho poli ligo hrono sti diathesi mou,kai an denlisei amesa to provlima o MsK tha pethano.

 

Afou thes na me doulepseis valto sto best of na min tsakonomaste.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε βγει λίγο εκτός θέματος; (μήπως το θέμα έλειξε και θέλει ένα λουκετάκι; :worry: )

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...