Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου την είπες... Έχω ακόμα 4 επεισόδια να δω...

Από

την έκρηξη και μετά πάντως, τα επόμενα 2-3 επεισόδια ήταν απίστευτα βαρετά σε σημείο που να μην έχω όρεξη να τα δω... Από ένα σημείο και μετά ευτυχώς φτιάχνουν πάλι.

 

looool...είδες..?? όπως λέει η παροιμία ''θα γυρίσει ο τροχός....'' :D

αύριο μεθαύριο θα πάρω και την 3η season από φίλο...απλά λέω να κάνω κανά διάλλειμα 3-4 μέρες , γιατί έλιωσα 10 μέρες τώρα να βλέπω κάθε μέρα από 2-5 ώρες 24...:O

ααα...φαντάζομαι ότι ξέρεις ότι την 23 ώρα 59 λεπτό και 59'' θα πεις φωναχτά : φέρτε μου την 3η τώρααα...!!! :p:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φέρτε μου την 3η τώρααα!!!!!!!

Τώρα παώ να τα επιστρέψω και μου φαίνεται δε θα κρατηθώ και θα χτυπήσω την 3η... :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Φέρτε μου την 3η τώρααα!!!!!!!

Τώρα παώ να τα επιστρέψω και μου φαίνεται δε θα κρατηθώ και θα χτυπήσω την 3η... :w00t:

 

:D:yahoo::up: see..?? that's my point...:up:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χθές είδα τις δυο τελαυταίες ώρες του 3ου κύκλου.

Και τους τρείς κύκλους, δε, τους είδαμε (η γυναίκα μου και γώ), εντός Απριλίου !

 

Παρά τις οποιεσδήποτε αντιρρήσεις / ενστάσεις / απορίες / παράπονα που εκδηλώσαμε, ένα έχω να δηλώσω: ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ.

 

Δεν το πίστευα ότι θα εθιζόμουν τόσο πολύ !

 

:w00t:

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Χθές είδα τις δυο τελαυταίες ώρες του 3ου κύκλου.

Και τους τρείς κύκλους, δε, τους είδαμε (η γυναίκα μου και γώ), εντός Απριλίου !

 

Παρά τις οποιεσδήποτε αντιρρήσεις / ενστάσεις / απορίες / παράπονα που εκδηλώσαμε, ένα έχω να δηλώσω: ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ.

 

Δεν το πίστευα ότι θα εθιζόμουν τόσο πολύ !

 

:w00t:

 

:shock::w00t::grin::what: μέσα σε 20 μέρες και τις τρεις..??:shock::X:cool:

ωραίοοοςςςς....κοίτα να φάτε και τίποτα...ααα...και νερό να πίνετε...:O

κατά τ'άλλα συμφωνώ απόλυτα...συναρπαστικότατη...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Na rotiso kati?? Eimai arxarios se sxesi me esas sti seira. Molis teleiosa ton proto kiklo. As mou pei kapoios tha ksanaemfanistei i nina i oxi? Tha mathoume gia poion douleuei? Min mou peite pou apla an tha mathoume i menei etsi.
Link to comment
Share on other sites

Na rotiso kati?? Eimai arxarios se sxesi me esas sti seira. Molis teleiosa ton proto kiklo. As mou pei kapoios tha ksanaemfanistei i nina i oxi? Tha mathoume gia poion douleuei? Min mou peite pou apla an tha mathoume i menei etsi.

 

Η Νίνα εμφανίζεται στον 2ο κύκλο και γίνεται χαμός.Θα μάθεις που δουλεύει και όχι μόνο αυτό γίνονται τρελά σκηνικά!

 

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

@ Tele-phonic

 

...για τη "διαβόητη" NINA, "πάει γάντι" το γνωστό: "...WHY WON' T YOU DIE !!!" :lol: :lol:

 

Μην ανησυχείς... :grin: έχει ο καιρός γυρίσματα...δε σου γράφω περισσότερα...η συνέχεια επί της οθόνης... :cool:

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

και στον 3ο

 

Ναι απλά επειδή ρώτησε συγκεκριμένα γι'αυτόν τον κύκλο.

Να σου πω την αλήθεια τα μπερδεύω γιατί τα είδα μαζεμένα.Στην 3η είναι που γίνεται ο χαμός βασικά.

 

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

poli kalos o deuteros kiklos alla perisotero m'arese o protos. Omos den mporo na katalavo ti ton ekane ton palmer i mandy (i gomena me ti zelatina sto xeri puo ton xairetise) kai giati egine etsi to xeri tou kai giati kratise auti ti zelatina meta? Pantos, mou fainetai oti piso apo auta einai pali i nina. Kano lathos?
Link to comment
Share on other sites

Δες τον 3ο κύκλο να σου λυθούν οι απορίες ;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν το 'χω δει ακόμα, αλλά λογικά εκεί εξηγείται τι έγινε ;)

Την Τρίτη μάλλον θα το νοικιάσω :)

 

ακόμα στην 5η ώρα είμαι... :o

Κι ο ΑΝΤ1 κάπου εκεί είναι (2 κύκλους πίσω :p)

Link to comment
Share on other sites

Είδα τις 8 πρώτες ώρες και έχω ψιλοξενερώσει.

Φοβάμαι πως θα κάνει κοιλιά μετά την τρελή ανατροπή που έγινε (

οτι όλα ήταν στημένα δλδ από τον Bauer

).

Πόσα κιλά μ*** είναι ο Chase; Να μου πεις αφού τα φτιαξε με την Kim... Το ίδιο επίπεδο νοημοσύνης θα χει κι αυτός...

Να μη αναφερθώ στα super-duper συστήματα της CTU, που zoomareis στην μικρή εικόνα κι αυτή αντί να πιξελιάσει, καθαρίζει και βλέπεις ποιος καθόταν στο αμάξι... :blink:

Οι μεταφράσεις εντωμεταξύ, όσο πάνε και γίνονται πιο ελεεινές. Δε μπορουν να πάρουν έναν που ξέρει από υπολoγiστές να τους βοηθα...

Link to comment
Share on other sites

Εσπασα ρεκορακι. την Καθαρα Δευτερα ειχα δει 19 επεισοδια σερι απο το Season 3.περιττο να σας πω τι εχει να γινει με το 4 :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είδα τις 8 πρώτες ώρες και έχω ψιλοξενερώσει.

Φοβάμαι πως θα κάνει κοιλιά μετά την τρελή ανατροπή που έγινε (

οτι όλα ήταν στημένα δλδ από τον Bauer

).

Πόσα κιλά μ*** είναι ο Chase; Να μου πεις αφού τα φτιαξε με την Kim... Το ίδιο επίπεδο νοημοσύνης θα χει κι αυτός...

Να μη αναφερθώ στα super-duper συστήματα της CTU, που zoomareis στην μικρή εικόνα κι αυτή αντί να πιξελιάσει, καθαρίζει και βλέπεις ποιος καθόταν στο αμάξι... :blink:

Οι μεταφράσεις εντωμεταξύ, όσο πάνε και γίνονται πιο ελεεινές. Δε μπορουν να πάρουν έναν που ξέρει από υπολoγiστές να τους βοηθα...

 

looool...παρέα το βλέπουμε..?? :D

είμαι στην 10η ώρα...και εννοείται ότι το βλέπω στην αγγλική version χωρίς ελληνικούς υπότιτλους..;)

αμάν...1 παρά η ώρα και έχω να τελειώσω το 3ο dvd...:p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είδα όλες τις σειρές μαζεμένες με αποτέλεσμα να τα έχω όλα μπλεγμένα στο μυαλό μου. :wacko: .Αλλά από την άλλη είναι εθιστικό,δε μπορείς να δείς μόνο ένα!Τώρα έχω μαζέψει από την 4η αρκετά επεισόδια που δεν έχω δεί και θα τα δώ πάλι μαζεμένα.
http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis pote erxetai Ellada o 4os Kuklos se DVD??

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, εχει καταφερει κανεις να παιξει το παιχνιδι που εχει στο επισημο site?Το ανοιγω και κολλαει στο 1%...και οχι τιποτα αλλο, ανοιγει και μονο με ie και δεν μπορω να δοκιμασω ff...
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, εχει καταφερει κανεις να παιξει το παιχνιδι που εχει στο επισημο site?Το ανοιγω και κολλαει στο 1%...και οχι τιποτα αλλο, ανοιγει και μονο με ie και δεν μπορω να δοκιμασω ff...

Δώσε url επίσημου site και παιχνιδιού να δοκιμάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε url επίσημου site και παιχνιδιού να δοκιμάσουμε.

http://www.fox.com/24/game/index.htm :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...