Jump to content

LG GX500 (Dual Sim)


rs280ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως εγώ παίδες ούτως ή άλλως δούλευα το κινητό με μπλέ δόντι εδώ και αρκετό καιρό. Οπότε το θέμα σαρ... το προσπερνάω...(όχι ότι δεν είναι σημαντικό)

Λειτουργικό και εγαρμογές ξέρει κανείς τι παίζει;

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

......μπαίνω στην κάρτα μνήμης....και το κινητό από μόνο του έχει κάνει κάποιους υποφακελους....τους διαγράφω...και μετά ξανά-εμφανίζονται! ....τι στο κάλο.....φαντάσματα ειναι?:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κινητά το κάνουν αυτό νομίζω... και τα sony που είχα το ίδιο έκαναν!

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

χρονιά με νοκια δεν είχα τέτοιο θέμα......βρηκα την λυση....εχω κάνει νέους φακέλους βάζοντας μπροστά το γραμμα Α ....δλδ Α-μουσική.....Α-εικόνες κτλ κτλ και μου τα βγάζει στην αρχή της λίστας για να μην ψάχνω
Link to comment
Share on other sites

Το ραδιόφωνο μόλις έκανε αυτόματο search, κατόπιν δεν αλλάζει σταθμό... κόλλησε. Τι στο καλό... windows τρέχει;:lol:

Επίσης στον οπερα, ξέρει κανείς πως τον κάνουμε 16:9;:D

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Μετα το 2ο restart εστρωσε το ραδιο. Για τον οπερα καμμια ιδεα?

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις αν μπορούμε να κανουμε landscape τον opera browser? Επίσης πως μπορουμε να εμφανίσουμε την ημερομηνία στην αρχικη οθόνη?
Σταματήστε το Internet να κατέβω...
Link to comment
Share on other sites

Για τον opera landscape ένας φίλος μου είπε ότι το πέτυχε στο jaga της γυναίκας του κατεβάζοντας και εγκαθιστώντας τον τελευταίο.. εμείς δεν ξέρω τι έκδοση έχουμε...!

 

Γενικά πάντως (μιας και είναι καινούργιο το τηλεφωνάκι) δεν βρίσκω τίποτα στο γούγλη... και έχω κολήσει κι εγώ. Όσο για την ημερομηνία πάλι δεν ξέρω! Μήπως έχει τίποτα κρυφά settings;

 

Είμαστε στο σκοτάδι.....

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

To opera σε landscape το κατέβασα από εδώ που το έχει mod-άρει ένας τύπος. http://www.lg-vu.com/index.php?topic=19188.0

 

Λέει πως είναι για το vu αλλά και σε ku990i δούλεψε μια χαρά και σε cookie οπότε δεν χάνει κανείς τίποτα να το δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

αν κατεβασετε τον opera 5.1 παίζει κανονικά το landscape mode

επισης για το θέμα της ημερομηνίας στην αρχική οθόνη έμφανισα το widget του ημερολογίου και είναι ok

Σταματήστε το Internet να κατέβω...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες με την επικοινωνια με το pc πως τα παει αυτο το τηλεφωνακι ? Ρωταω γιατι εχω το se c510 και εχω πολλες επαφες και δεν ξερω αμα το παρω το Lg τι θα κανω...

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Παιδες με την επικοινωνια με το pc πως τα παει αυτο το τηλεφωνακι ? Ρωταω γιατι εχω το se c510 και εχω πολλες επαφες και δεν ξερω αμα το παρω το Lg τι θα κανω...

 

Δεν θα έχεις πρόβλημα. Εύκολο και βολικό πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Με 1 ώρα τη μέρα πόσο να υπολογίζω ότι θα διαρκέσει; Επειδή βαρέθηκα το D980, ποιο λέτε να επιλέξω, αυτό ή το Β5722;

 

Αγαπητό σουβλάκι, σε δύο μέρες θα έχω το 7722. Κάνε υπομονή και μάζεψε και κανά φράγκο...

Link to comment
Share on other sites

Με 1 ώρα τη μέρα πόσο να υπολογίζω ότι θα διαρκέσει; Επειδή βαρέθηκα το D980, ποιο λέτε να επιλέξω, αυτό ή το Β5722;

 

Οι διαφορές με το 5722 ειναι οτι το 5722 έχει capacitive οθονη και δεν εχει wifi.

Εγω πάντως θεώρησα πιο σημαντικό το wifi. Επίσης το lg έχει υψηλο sar , βεβαια αν χρησιμοποιεις bluetooth handsfree δεν σε απασχολεί καν.

 

υ.γ.: Μετά την τοποθέτηση screen protector διαπίστωσα ότι η αίσθηση του touch έχει βελτιωθεί σημαντικά - ειναι αυτο δυνατόν;

υ.γ.2: Παντως αν δοκιμάσεις dual sim κινητο δεν υπαρχει επιστροφη....απιστευτη ευκολια

Σταματήστε το Internet να κατέβω...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι,η επιλογή για να πάρεις τηλέφωνο ανάμεσα στις 2 sim,γίνεται εύκολα ή απαιτείται επανεκκίνηση του τηλεφώνου όπως σε κάτι samsung;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι,η επιλογή για να πάρεις τηλέφωνο ανάμεσα στις 2 sim,γίνεται εύκολα ή απαιτείται επανεκκίνηση του τηλεφώνου όπως σε κάτι samsung;

 

Δεν χρειάζεται να κάνεις επανεκκίνηση. Είναι όπως και στα απλά τηλέφωνα.

Πάρε με δύο σιμ να βρεις την υγεία σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κάνεις επανεκκίνηση. Είναι όπως και στα απλά τηλέφωνα.

Πάρε με δύο σιμ να βρεις την υγεία σου.

 

Σε ευχαριστώ koinos123 μια και το έχεις πάρει για πες μου,έχει ελληνικό μενού; επίσης η εγγύηση που δίνουν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας γιατί στο site της lg δεν το έχουν,άρα θα με καλύψουν αν συμβεί κάτι;,γενικά θέλω να το πάρω για τη γυναίκα μου που θα ήθελε να έχει και μιά αξιοπρεπή κάμερα στον τομέα αυτό πως τα πάει,φλας υπάρχει;σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ koinos123 μια και το έχεις πάρει για πες μου,έχει ελληνικό μενού; επίσης η εγγύηση που δίνουν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας γιατί στο site της lg δεν το έχουν,άρα θα με καλύψουν αν συμβεί κάτι;,γενικά θέλω να το πάρω για τη γυναίκα μου που θα ήθελε να έχει και μιά αξιοπρεπή κάμερα στον τομέα αυτό πως τα πάει,φλας υπάρχει;σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Αν θες αξιοπρεπή κάμερα θα έλεγα να δεις το ακριβότερο samsung b7722, ή το φτηνότερο samsung d980 (περσινό μοντέλο).

 

Ένας λόγος που άλλαξα το lg σε μία εβδομάδα ήταν κάμερά του. Είχα μάθει στην κάμερα του d980...

 

Στο site της lg το έχουν στο τμήμα υποστήριξης. Δεν νομίζω να έχεις θέμα με την εγγύηση.

 

Ελληνικό μενού και γλώσσα έχει κανονικά.

 

Πόσα λεφτά θα ήθελες να δώσεις για κινητό με δύο sim;

Link to comment
Share on other sites

200€ αλλά θέλω να τα έχει όλα,νομίζω ότι το 7722 είναι ακριβο και δεν υπάρχει και σε ολα τα καταστήματα,μη μου τα αλλάζεις τώρα(πλακα κάνω) έχω ψιλοκαταλήξει για το lg ,ε εντάξει νορμαλ φωτο δε βγαζει δε θελω και φωτογραφικη μηχανη,εμενα περισσοτερο με ενδιαφέρει ο χειρισμος του κινητου να είναι εύκολος μια και πρόκειται για γυναικεία χέρια και να είναι αξιόπιστο να μη χαλαει δηλαδή
Link to comment
Share on other sites

200€ αλλά θέλω να τα έχει όλα,νομίζω ότι το 7722 είναι ακριβο και δεν υπάρχει και σε ολα τα καταστήματα,μη μου τα αλλάζεις τώρα(πλακα κάνω) έχω ψιλοκαταλήξει για το lg ,ε εντάξει νορμαλ φωτο δε βγαζει δε θελω και φωτογραφικη μηχανη,εμενα περισσοτερο με ενδιαφέρει ο χειρισμος του κινητου να είναι εύκολος μια και πρόκειται για γυναικεία χέρια και να είναι αξιόπιστο να μη χαλαει δηλαδή

 

Μπορείς να το δεις live στα media mark για να δεις αν σε ταιριάζει.

 

Απλά το d980 μπορείς να το βρεις καινούργιο κοντά στα 200 ευρώ. Δες και αυτό το κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το δεις live στα media mark για να δεις αν σε ταιριάζει.

 

Απλά το d980 μπορείς να το βρεις καινούργιο κοντά στα 200 ευρώ. Δες και αυτό το κινητό...

 

Να πάω φυτευτός για Β7722 και ας κάνει 340€ ; το έχει πάρει κάποιος αυτό να έχουμε μιά καλή κριτική;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...