Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Και εγώ την 11.1.2. Μάλλον δεν θα αναβαθμίσω ποτέ ξανά :-P

Ποιο ολοκληρωμένος δεν πιστεύω πως έχει υπάρξει.

 

σε τι κινητα ομως και με τι ραμ το τρεχετε? γιατι στο δικο μου με 512μβ ραμ σερνεται

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο javelin αλλά χωρίς text wrapping δε λέει

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω την εξής απορία. Πως μπορώ στο δελφίνι όταν μία σελίδα έχει βίντεο μέσα να το ανοίξω με άλλη εφαρμογή πχ pvstar, youtube. Δεν έχω βρει τέτοια επιλογή.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω την εξής απορία. Πως μπορώ στο δελφίνι όταν μία σελίδα έχει βίντεο μέσα να το ανοίξω με άλλη εφαρμογή πχ pvstar, youtube. Δεν έχω βρει τέτοια επιλογή.

 

Ευχαριστώ.

Με την επιλογή "κοινή χρήση ¨" ή share

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Με την επιλογή "κοινή χρήση ¨" ή share

 

Εδώ είναι το πρόβλημα. Δεν έχει κάτι τέτοιο στο βίντεο. Αλλά και όταν πατάω στις επιλογές στο δελφίνι με το share μου μοιράζει την σελίδα, όχι το βίντεο..

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το πρόβλημα. Δεν έχει κάτι τέτοιο στο βίντεο. Αλλά και όταν πατάω στις επιλογές στο δελφίνι με το share μου μοιράζει την σελίδα, όχι το βίντεο..

 

Λογικά το θες για κάποιο βίντεο που δεν σου παίζει βάλε το λινκ που θες να δούμε τι δεν σου ανοίγει

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το πρόβλημα. Δεν έχει κάτι τέτοιο στο βίντεο. Αλλά και όταν πατάω στις επιλογές στο δελφίνι με το share μου μοιράζει την σελίδα, όχι το βίντεο..

 

Τώρα το δοκίμασα. Βάλε το πρόσθετο του dolphin send to browser το στέλνει και στο youtube

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το θες για κάποιο βίντεο που δεν σου παίζει βάλε το λινκ που θες να δούμε τι δεν σου ανοίγει

 

Τώρα το δοκίμασα. Βάλε το πρόσθετο του dolphin send to browser το στέλνει και στο youtube

 

Έβαλα το πρόσθετο που μου πρότεινες αλλά δεν το στέλνει σε youtube, pvstar,supertube που έχω εγκατεστημένα παρά μόνο στο tubemate.

Το tubemate δεν παίζει μόνο το βίντεο αλλά ανοίγει την σελίδα όπως στον περιηγητή.

 

Δείτε και τις εικόνες.

 

[ATTACH]45625[/ATTACH]

 

[ATTACH]45626[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το πρόσθετο που μου πρότεινες αλλά δεν το στέλνει σε youtube, pvstar,supertube που έχω εγκατεστημένα παρά μόνο στο tubemate.

Το tubemate δεν παίζει μόνο το βίντεο αλλά ανοίγει την σελίδα όπως στον περιηγητή.

 

Δείτε και τις εικόνες.

 

[ATTACH]45625[/ATTACH]

 

[ATTACH]45626[/ATTACH]

 

Εμένα το στέλνει κανονικά. Έχω τον dolphin 11.1.2

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το στέλνει κανονικά. Έχω τον dolphin 11.1.2

 

Εγώ έχω την 11.1.1 αλλά δεν μου βγάζει ενημέρωση. Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο. Σε περίπτωση που έχεις και άλλη εφαρμογή στο κινητό σου, σου την εμφανίζει και συτή το "send to" ή μόνο την youtube;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 11.1.1 αλλά δεν μου βγάζει ενημέρωση. Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο. Σε περίπτωση που έχεις και άλλη εφαρμογή στο κινητό σου, σου την εμφανίζει και συτή το "send to" ή μόνο την youtube;

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου.

 

Και τις άλλες βλέπει

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το πρόσθετο που μου πρότεινες αλλά δεν το στέλνει σε youtube, pvstar,supertube που έχω εγκατεστημένα παρά μόνο στο tubemate.

Το tubemate δεν παίζει μόνο το βίντεο αλλά ανοίγει την σελίδα όπως στον περιηγητή.

 

Δείτε και τις εικόνες.

 

[ATTACH]45625[/ATTACH]

 

[ATTACH]45626[/ATTACH]

 

Σου ξαναλέω αν θέλεις βοήθεια στο πρόβλημα σου δώσε ένα συγκεκριμένο λινκ να το ψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Σου ξαναλέω αν θέλεις βοήθεια στο πρόβλημα σου δώσε ένα συγκεκριμένο λινκ να το ψάξω.

 

Δεν έχει πρόβλημα σε συγκεκριμένο βίντεο. Απλά θέλει να του ανοίγουν τα λινκ από τον browser στο youtube

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πρόβλημα σε συγκεκριμένο βίντεο. Απλά θέλει να του ανοίγουν τα λινκ από τον browser στο youtube

 

Ωραία δώστε ένα λινκ με βίντεο από το YouTube δεν μπορώ να ψάχνω σελίδες μέχρι να πετύχω ένα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δώστε ένα λινκ με βίντεο από το YouTube δεν μπορώ να ψάχνω σελίδες μέχρι να πετύχω ένα...

 

Δες εδώ.

 

edit

 

Το addon δεν μπορώ να το βρω. Που ψάχνω?

 

Δεν θα το βρείς από τα πρόσφατα στο δελφίνι αλλά ψάχνοντάς το στο play

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ.

Μου το δείχνει κανονικά το βίντεο παίζει στον ντολφιν μια χαρά και αν θες πατάς πάνω στον τίτλο του βίντεο και το ανοίγει στην ιστοσελίδα του YouTube τι ακριβως δεν κάνει σε εσένα ;

Link to comment
Share on other sites

Μου το δείχνει κανονικά το βίντεο παίζει στον ντολφιν μια χαρά και αν θες πατάς πάνω στον τίτλο του βίντεο και το ανοίγει στην ιστοσελίδα του YouTube τι ακριβως δεν κάνει σε εσένα ;

 

Είσαι μεγάλος!

Δεν σκέφτηκα να πατήσω πάνω στον τίτλο....:O

Έψαχνα πως να το "μοιράσω" ή να το στείλω σε άλλη εφαρμογή πολυμέσων.

Άνοιξε κανονικά.

Ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μεγάλος!

Δεν σκέφτηκα να πατήσω πάνω στον τίτλο....:O

Έψαχνα πως να το "μοιράσω" ή να το στείλω σε άλλη εφαρμογή πολυμέσων.

Άνοιξε κανονικά.

Ευχαριστώ. :)

 

Να είσαι καλά... Καλό σερφαρισμα .

Δεν ξέρω πότε συμβαίνει αλλά μερικές φορές θα σου ανοίγει τα βίντεο στην σελίδα του YouTube και κάποιες άλλες φορές στην εφαρμογή του YouTube αλλά όπως και να έχει κανείς την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά... Καλό σερφαρισμα .

Δεν ξέρω πότε συμβαίνει αλλά μερικές φορές θα σου ανοίγει τα βίντεο στην σελίδα του YouTube και κάποιες άλλες φορές στην εφαρμογή του YouTube αλλά όπως και να έχει κανείς την δουλειά σου.

 

Δεν θα μου είναι πρόβλημα αυτό επειδή κρατώντας πατημένο τον τίτλο ανοίγει μενού για "μοίρασμα" και βλέπει όλες τις εγκατεστημένες εφαρμογές που έχω.

Όσο ζεις μαθαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Με τον dolphin 11.1.xxx σε android 4.2.2 χρειάζεται πλέον το έξτρα αρχείο του jet pack εγκατεστημένο η όχι πλέον;

 

Απο 4.4.2 και πανω δεν χρειαζετε μονο.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...