Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Blood and Glory

Ο Σπάρτακος στο κινητό.Μάχες με μονομάχους μέσα στην αρένα.Πολύ καλά γραφικά.

Το πέρασα δωρεάν από το Amazon App.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Τι σχέση έχει το μαρκετ αν έχει μπει η εφαρμογή μέσω getjar;

Κάποια στιγμή έβγαλε ένα μήνυμα για update, χωρίς να έχω τρέξει εγώ το getjar και μετά έκανε την αναβάθμιση.

 

Επειδή το μάρκετ δείχνει ότι εκκρεμεί ενημέρωση,στο getjar τίποτα. Για το WiFi file explorer pro συγκεκριμένα. Τεσπα ,το πέρασα από αλλού οπότε δεν το έψαξα παραπάνω.

 

 

Στο Lost city, έχω κολλήσει κάπου στην αλλαγή της τρίτης εποχής , που χρησιμοποιείς ένα σκουριασμενο κλειδί σε ένα κουτί που πρέπει να επιπλεει στην εικόνα 22,αφού έχεις βάλει φθινόπωρο, που κοίταξα κ στο hint γιατί έφαγα πόση ώρα να ψάχνω κ να αλλάζω εποχές.

Αλλά αυτό δεν υπάρχει πουθενά.

Έφαγε κόλλημα; Δεν βλέπω να το ξαναρχίζω..

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το μάρκετ δείχνει ότι εκκρεμεί ενημέρωση,στο getjar τίποτα. Για το WiFi file explorer pro συγκεκριμένα. Τεσπα ,το πέρασα από αλλού οπότε δεν το έψαξα παραπάνω.

 

 

Στο Lost city, έχω κολλήσει κάπου στην αλλαγή της τρίτης εποχής , που χρησιμοποιείς ένα σκουριασμενο κλειδί σε ένα κουτί που πρέπει να επιπλεει στην εικόνα 22,αφού έχεις βάλει φθινόπωρο, που κοίταξα κ στο hint γιατί έφαγα πόση ώρα να ψάχνω κ να αλλάζω εποχές.

Αλλά αυτό δεν υπάρχει πουθενά.

Έφαγε κόλλημα; Δεν βλέπω να το ξαναρχίζω..

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Είναι η εικόνα με το λιοντάρι που βγάζει νερό από το στόμα ;

Link to comment
Share on other sites

Είναι η εικόνα με το λιοντάρι που βγάζει νερό από το στόμα ;

 

Οχι, εχω δοκιμασει και εκει που λες καθε συνδυασμο, αλλα λεει οτι ειναι η αμεσως επομενη αν πατησεις πανω, που ειναι ενα σαν φρεατιο αδειο, που ποτε δεν ανεβαινει νερο, μονο ακουγεται απ'οτι γραφει. Αλλα εκει παλι δεν μου βγαζει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Blood and Glory

Ο Σπάρτακος στο κινητό.Μάχες με μονομάχους μέσα στην αρένα.Πολύ καλά γραφικά.

Το πέρασα δωρεάν από το Amazon App.

 

Περνάει ωραία το δίωρο αλλά είναι πραγματικά βαρετό μετά από ένα σημείο ...

Αρκετά επαναλαμβανόμενο ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Οχι, εχω δοκιμασει και εκει που λες καθε συνδυασμο, αλλα λεει οτι ειναι η αμεσως επομενη αν πατησεις πανω, που ειναι ενα σαν φρεατιο αδειο, που ποτε δεν ανεβαινει νερο, μονο ακουγεται απ'οτι γραφει. Αλλα εκει παλι δεν μου βγαζει τιποτα...

 

Συγγνώμη αλλά έχω απεγκαταστήσει το παιχνίδι μετά που το τερμάτισα και δεν θυμάμαι ακριβώς που είναι το λες. Δεν είναι ούτε η εικόνα με κάτι σαν τρύπα που κατεβαίνεις κάτω μόνο όταν δεν ακούγεται νερό , χρησιμοποιώντας σχοινί που το κρεμάς σε ένα δέντρο που έχει από πάνω;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά έχω απεγκαταστήσει το παιχνίδι μετά που το τερμάτισα και δεν θυμάμαι ακριβώς που είναι το λες. Δεν είναι ούτε η εικόνα με κάτι σαν τρύπα που κατεβαίνεις κάτω μόνο όταν δεν ακούγεται νερό , χρησιμοποιώντας σχοινί που το κρεμάς σε ένα δέντρο που έχει από πάνω;

 

Οχι δεν ειναι εκει, thanks παντως! Θα εφαγε κανενα κολλημα και δεν μου εμφανιζει αυτο που επρεπε λογικα. Ισως καποια στιγμη, οποτε βρω χρονο να το ξαναρχισω απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Boomshakala baby....τα λογια ειναι περιττα....τοσο καιρο το ελιωνα στο iph4 και απο σημερα θα το λιωνω και στο s2....εννοειτε πως στο s2 ειναι κλασεις ανωτερο σε ολους τους τομεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Boomshakala baby....τα λογια ειναι περιττα....τοσο καιρο το ελιωνα στο iph4 και απο σημερα θα το λιωνω και στο s2....εννοειτε πως στο s2 ειναι κλασεις ανωτερο σε ολους τους τομεις

 

Δώσε link από market γιατί δεν μπορώ να το βρω....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Δώσε link από market γιατί δεν μπορώ να το βρω....

 

δυστηχως δεν υπαρχει καπου επισημα αλλα αν κανεις μια αναζητηση στο νετ θα το βρεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σαν εφαρμογή στο μάρκετ, την βρήκα με μια αναζήτηση χωρίς φυσικά το "baby" από το pc

 

Είμαι 100% σίγουρος ότι αυτό που βρήκες είναι κάτι ηχητικά και δεν είναι το παιχνίδι γιατί και εγώ αυτό είχα βρει, γιαυτό ζήτησα link...:p:p:p

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry να διευκρινiσω οτι το παιχνιδι λεγεται nba jam(on fire)

το boomshakalaka ειναι απο τα ηχητικα εφε

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 100% σίγουρος ότι αυτό που βρήκες είναι κάτι ηχητικά και δεν είναι το παιχνίδι γιατί και εγώ αυτό είχα βρει, γιαυτό ζήτησα link...:p:p:p

 

Ακριβώς αυτό βρήκα και το προσπέρασα το ίδιο γρήγορα όσο το βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Where's My Water?

οσοι δεν το εχετε ηδη αγορασει, χτυπηστε το τωρα που κανει μολις 0,20€ :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.WMW&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmRpc25leS5XTVciXQ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το Real Racing 2 μου πιανει 1.3GB στην Internal SD! Ειναι φυσιολογικο αυτο;

 

Επισης, υπαρχει τροπος να βαζουν οι εφαρμογες τα αρχεια τους στην external SD και οχι στην internal, γιατι με 600ΜΒ μεσο ορο (για καλα παιχνιδια), αν βαλεις 10 απο δαυτα γεμισε η internal SD (τοσο απλα).

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

ποιο παιχνίδι είναι σε αυτό το
;

 

μοιαζει με το riptide gp αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρος

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vectorunit.blue&hl=el

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καλό το Let's Golf! 3 αλλά το μόνο μειονέκτημα είναι το energy point και πρέπει να περιμένεις κάποιο χρονικό διάστημα για να μπορείς να ξανά παίξεις.
Link to comment
Share on other sites

σπέρες!

 

παιδιά είχα εγκατεστημένο το Dead Space στο Samsung Galaxy Note και ξαφνικά δεν το έχω :D χεχε.. τι εννοώ, μου βγάζει ένα εικονίδιο αχνό με το σήμα του Android μαζί με μια SD Card και δε κάνει τίποτα. Τι έγινε? Διαγράφηκε από μόνο του αλλά έμεινε η συντόμευση του προγράμματος? Γμτ.. το είχα προχωρήσει πολύ, γιατί γίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

οχι, τιποτα απο αυτα.

απλά μου το έκανε.. τι είναι αυτό? θα πει ότι πάει η εφαρμογή και πρέπει να την ξανακατεβάσω και φτου και από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη εχει σβηστει αρα λογικα και οτι ειχες αποθηκευσει.. Αναγκαστικα ξανακατεβασε τη και ξεκινα απο την αρχη...
Link to comment
Share on other sites

οχι, τιποτα απο αυτα.

απλά μου το έκανε.. τι είναι αυτό? θα πει ότι πάει η εφαρμογή και πρέπει να την ξανακατεβάσω και φτου και από την αρχή?

 

Δες αν στη κάρτα σου καταρχήν έχει μείνει ο φάκελος που αποθηκεύτηκαν τα δεδομένα του παιχνίδιου.

Άλλες εφαρμογές που είναι στη κάρτα σου, ανοίγουν κανονικά;;;

Αν υπάρχει ο φάκελος, εγκατέστησε το παιχνίδι πάλι και λογικά θα δει τα data.

Αν και άλλες εφαρμογές αντιμετωπίζουν το πρόβλημα αυτό, βγάλε την sd και βαλε τη πάλι.

 

Βέβαια, ελπίζω να έχεις δοκιμάσει ένα reboot πρώτα...:p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα?!?!?!? ε όχι ρε γμτ.. αν ειναι δυνατόν! και γιατί συνέβει αυτό?

 

μου το είχε κάνει και παλιότερα στην ίδια εφαρμογή και σε 2 άλλες, επίσης μεγάλες εφαρμογές. δε με ενόχλησε τότε, άλλαξα rom (official, όχι coocking) και ούτως ή άλλως θα τα έστεινα όλα από την αρχή. Τώρα όμως έχει μήνες που λειτουργεί με την ίδια rom σταθερά χωρίς προβλήματα. Μου το παρουσίασε και τώρα και τότε, μετά από μια επανεκκίνηση της συσκευής, απλά εμφανίστηκε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...