Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κατεβάσει το machinarium (σε κινητό και ταμπλετ) το ξεκιναω από το κινητό, μετά πάω στο ταμπλετ να δω αν κάνει cloud save (δεν κάνει) και το απεγκαθιστώ. Μετά πάω στο κινητό και έχει απεγκατασταθεί μόνο του και έχει ακυρωθεί η αγορά! Τι φάση;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Έχω κατεβάσει το machinarium (σε κινητό και ταμπλετ) το ξεκιναω από το κινητό, μετά πάω στο ταμπλετ να δω αν κάνει cloud save (δεν κάνει) και το απεγκαθιστώ. Μετά πάω στο κινητό και έχει απεγκατασταθεί μόνο του και έχει ακυρωθεί η αγορά! Τι φάση;

Το machinarium δεν έχει cloud save. Μήπως έκανες Refund καταλαθος?

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν έκανα τίποτα εν γνώσει μου

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράσεις μία εφαρμογή και σε κάποιο διάστημα την απεγκαταστήσεις, είναι σαν να κάνεις refund. Μήπως γίνεται κάτι τέτοιο;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί, αν και είχε μείνει σε άλλη συσκευή. Μάλλον το έπιασε έτσι και μου κράτησε μουτρακια :lol:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα και το machinarium, παρά πολύ καλό, ήλπιζα να είναι λίγο μεγαλύτερο.

Κάποιο άλλο adventure σε προσφορά;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα και το machinarium, παρά πολύ καλό, ήλπιζα να είναι λίγο μεγαλύτερο.

Κάποιο άλλο adventure σε προσφορά;

Πρέπει να το ξεκινήσω θυμάμαι είχα φτάσει εκεί με τους τύπους που έπαιζαν τρομπέτες. Πάλι από την αρχή όμως μιας και δεν είχα κρατήσει save.

 

Τσέκαρε inner world είναι αρκετά δύσκολο θα σε κρατήσει καιρό.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι νωρίς.. Στον τελευταίο γρίφο κοιταξα λυσάρι και ακόμα και τότε δεν το κατάλαβα :)

The inner world είναι αυτό στυλ καρτούν; Επίσης το in between που είχες προτείνει δεν το βρίσκω..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ειναι νωρίς.. Στον τελευταίο γρίφο κοιταξα λυσάρι και ακόμα και τότε δεν το κατάλαβα :)

The inner world είναι αυτό στυλ καρτούν; Επίσης το in between που είχες προτείνει δεν το βρίσκω..

Το Inner world είναι στυλ καρτούν είναι πολύ όμορφο παιχνίδι. Οι ίδιοι devs έβγαλαν και το Inner world εγώ το έχω αγορασμένο το βγάζει κανονικά. Ποτε δεν ψάχνω λύσεις στο YouTube εκτός και αν έχω κάτι μέρες που έχω σκαλωσει άλλη ικανοποίηση σου δίνει να το βρεις μόνος αλλά μερικά όντως δεν βγάζουν κανένα νόημα.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο παιχνίδι που αγόρασα ήταν το, Room 3. Απίστευτο. Ατμοσφαιρικό με ωραίο soundtrack και γρίφους μερικές φορές ζορίζουν. Δεν το έχω τερματίσει ακόμα.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έγινε εκκαθάριση και "διόρθωση" σε κάποια μηνύματα για αποφυγή παρεξηγήσεων.

Καλή συνέχεια σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε.

 

Ευχαριστώ!

 

ΥΓ. Να υπενθυμίσω για πολλοστή φορά ότι σύμφωνα με τους Ο.Π.Χ. απαγορεύονται τα μηνύματα ευχαριστιών στα forum. Όταν θέλετε να πείτε σε κάποιον "ευχαριστώ" μπορείτε να του στέλνετε pm.

βαλτε και κανενα κουμπι thanks να τελειωνει αυτη η ιστορια....δειτε καποια αλλα κολπακια που εχουν και τα αλλα forums,..δεν κανει κακο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

βαλτε και κανενα κουμπι thanks να τελειωνει αυτη η ιστορια....δειτε καποια αλλα κολπακια που εχουν και τα αλλα forums,..δεν κανει κακο

 

Συγνώμη κιόλας αλλά αντί να μου τη λες, που στην τελική είμαι ένας απλός διαχειριστής κι όχι ο ιδιοκτήτης του forum,

μπορείς κάλλιστα να υποβάλεις τις προτάσεις σου στο αντίστοιχο θέμα -> "προτάσεις για βελτίωση".

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

King εσένα περίμενα να απαντήσεις να σου πω την αλήθεια.. σταθερή αξία στα games ;)

 

Με πόνεσε λίγο το 15άρι αλλά το δοκίμασα για 2 ώρες και τελικά το κράτησα χωρίς να κάνω refund. Είναι κλασικό jrpg με σύγχρονα μοντέρνα 3d γραφικά και οι μάχες φαίνονται εντυπωσιακές. Μου αρέσει so far και θα κρατήσει για αρκετό διάστημα..

me > you
Link to comment
Share on other sites

King εσένα περίμενα να απαντήσεις να σου πω την αλήθεια.. σταθερή αξία στα games ;)

 

Με πόνεσε λίγο το 15άρι αλλά το δοκίμασα για 2 ώρες και τελικά το κράτησα χωρίς να κάνω refund. Είναι κλασικό jrpg με σύγχρονα μοντέρνα 3d γραφικά και οι μάχες φαίνονται εντυπωσιακές. Μου αρέσει so far και θα κρατήσει για αρκετό διάστημα..

Το chaos ring 3 μου το βγάζει στα 20. Είναι από τα καλύτερα rpg παιχνίδια. Πέφτουν σε sale ανά διαστήματα στα 7 με 8 ευρώ όπως τα final Fantasy. Πολλές ώρες gameplay τα αξίζουν σίγουρα τα χρήματα τους εφόσον παίζεις τέτοια παιχνίδια.

 

Μερικές ακόμα επιλογές:

Dragon quest

Icewind

Baldur's gate

Chrono trigger

Bard's tale

 

Σταθερές αξίες με ατελείωτες ώρες ποιοτικού gameplay.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Πληρώνω σε £ και το έχει στα 15.

 

Θα μου κρατήσει για κάμποσο καιρό με την ώρα που έχω διαθέσιμη για παιχνίδι.

 

Θα τα δω κ τα άλλα thanks.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα μετά από καιρό το Amazon underground. Δεν έχω πολύ χρόνο να διαβάσω online τι κ πώς αυτή τη στιγμή, παρατήρησα όμως ότι το Amazon έχει αλλάξει πλάνο στα games και σε αρκετές εφαρμογές

 

Έχει πολλά παιχνίδια (και όχι μόνο το free App of the day) εντελώς δωρεάν. Παιχνίδια που είναι payed στο google store, στο Amazon είναι free. Ψήνομαι να ξεκινήσω τα rpg sorcery 1,2,3,4. Στο google store είναι όλα payed, το Amazon έχει τα δύο πρώτα εντελώς δωρεάν (χωρίς εκπλήξεις η in app purchases κα) και στα 2 τελευταία η τιμή είναι ακριβώς ίδια.

 

Έτσι γρήγορα που έριξα μια ματιά βρήκα κ αλλά παιχνίδια που έχουν αναφερθεί εδώ επίσης δωρεάν. Αναφέρω χαρακτηριστικά :

 

Lara croft go

Star wars kotor (στο store το βγάζει £10)

Sorcery

Sorcery ii

Monument Valley

Riptide gp renegade και άλλα..

me > you
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα κοιτάξει Ελλάδα δεν μπορούσες να κατεβάσεις, μόνο σε συγκεκριμένες λίγες χώρες

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που η εφαρμογή έγινε Underground, ούτε εγώ μπορώ να κατεβάσω.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Η Ελλάδα είναι μέσα στις χώρες που μπορούν να κατεβάσουν από underground.

 

Έπρεπε κ εγώ να επικοινωνήσω με το customer support, να μου πουν να κάνω κάτι ρυθμίσεις για να μπορώ να κατεβάσω γιατί ενώ τις έβλεπα, έλειπε το κουμπί για download.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Η Ελλάδα είναι μέσα στις χώρες που μπορούν να κατεβάσουν από underground.

 

Έπρεπε κ εγώ να επικοινωνήσω με το customer support, να μου πουν να κάνω κάτι ρυθμίσεις για να μπορώ να κατεβάσω γιατί ενώ τις έβλεπα, έλειπε το κουμπί για download.

Έτσι ακριβώς, είναι ανενεργό το Download button.

Έχεις κάπου τις ρυθμίσεις;

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...