Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Σε οσους αρεσει το Hill Climb, δειτε το Road Trip 2 (το 1 ειναι meh). Εκει να δειτε καψιμο :lol:

Και το Ski Safari. Ο κυκλος σας παιζει να με βριζει για τον εθισμο σας μετα :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Σε οσους αρεσει το Hill Climb, δειτε το Road Trip 2 (το 1 ειναι meh). Εκει να δειτε καψιμο :lol:

Και το Ski Safari. Ο κυκλος σας παιζει να με βριζει για τον εθισμο σας μετα :lol:

 

Δοκιμαζω τωρα

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόταση για παιχνίδι poker offline (ενάντια στο κινητό δηλαδη);. Δυστυχώς όσα έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα είναι online, μέσω facebook κλπ.
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου δωσετε καποια παιχνιδια tower defence style τα οποια να ειναι δωρεαν ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους αρεσει το Hill Climb, δειτε το Road Trip 2 (το 1 ειναι meh). Εκει να δειτε καψιμο :lol:

Και το Ski Safari. Ο κυκλος σας παιζει να με βριζει για τον εθισμο σας μετα :lol:

 

Πολύ καλό το ski safari και εθιστικό :p

Phone: Nexus 5

ROM: SlimKat

Kernel: ElementalX

Recovery: TWRP

Link to comment
Share on other sites

Ski safari και pudding monsters πολύ καλά. Κόλλησα άσχημα με το Granny Smith. Η δωρεάν έκδοση έχει λίγες πίστες για δοκιμή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.grannysmithfree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tZWRpb2NyZS5ncmFubnlzbWl0aGZyZWUiXQ...
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Defence Zone 2. Κόλλησα άσχημα και σκέφτομαι να το αγοράσω :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Κόλλησα άσχημα με το Granny Smith. Η δωρεάν έκδοση έχει λίγες πίστες για δοκιμή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediocre.grannysmithfree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tZWRpb2NyZS5ncmFubnlzbWl0aGZyZWUiXQ...

 

Αυτο ηταν! Το δοκιμασα, το διεγραψα, το αγορασα στη full! Τελειο!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά , υπάρχει τρόπος να αγοράζουμε απο google play χωρίς πιστωτική/χρεωστική κλπ ? όπως απο το site της gameloft που μπαίνεις απο το κινητό σου και πληρώνεις με τα λεφτά που έχεις σαν χρόνο ομιλίας στο κινητό ? :blink:
Link to comment
Share on other sites

To store δεχεται τις χρεωστικες-προπληρωμενες απο καθε τραπεζα?

Θα παω αυριο στην Πειραιως να βγαλω μια.

Link to comment
Share on other sites

To store δεχεται τις χρεωστικες-προπληρωμενες απο καθε τραπεζα?

Θα παω αυριο στην Πειραιως να βγαλω μια.

 

Ναι τις δέχεται..

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να προτείνω ένα πολύ ωραίο παιχνίδι που λέγεται Jetpack Joyride.Είναι πολύ καλό παιχνίδι και έχω φάει κόλλημα!!!

 

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://a1956.phobos.apple.com/us/r1000/106/Purple/v4/29/1b/0c/291b0c85-e3f6-403f-f3f5-f0c2e684a191/mzl.yfwwsdib.480x480-75.jpg&imgrefurl=https://itunes.apple.com/us/app/jetpack-joyride/id457446957?mt%3D8&h=360&w=480&sz=87&tbnid=QBUr3_5jNvuiUM:&tbnh=98&tbnw=130&zoom=1&usg=__gPKovj9XqIeN-9ABmgrjXXkiXRM=&docid=fXUGgTPRy62CiM&hl=el&sa=X&ei=cmTbUI-9LdGV0QWYpYGIBA&ved=0CFoQ9QEwBQ&dur=689

Link to comment
Share on other sites

Λέω να βάλω κάνα παιχνιδάκι στο xperia Go

Προς το παρών λέω να βάλω δοκιμασμένα πράγματα(Που να τα έχω παίξει στο pc)

Έβαλα λοιπόν 1. Shangai, 2. Shoot Bubble 3. Break the Bricks 4. Jewels

και φυσικά Puzzle quest 2(Ειχα κολλήσει με το 1 στο pc και το ειχα βάλει και στο κινητό se elm)

 

Επίσης ενδιαφέρον φαίνονται τα Tower Defence και Pudding Monsters

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θεωρώ οτι η ea έχει φοβερά παιχνίδια!Έπαιξα το real racing 2 απλά φοβερό!Η gameloft με το asphalt δεν έχει κάνει το μπαμ!Όχι οτι κατηγορώ τη gameloft έχει εξαιρετικά παιχνίδια!Παιδιά να σας ρωτήσω το Sony PlayStation mobile έχει παιχνιδάρες?Επίσης πως γίνεται η gameloft να έχει 2,07 τα παιχνίδια της ενώ στο play store να είναι πιο ακριβά?
Link to comment
Share on other sites

To Need For Speed Most Wanted για λίγες μέρες σε προσφορά https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.nfs13_row&feature=top-paid#?t=W251bGwsMSwyLDIwNiwiY29tLmVhLmdhbWVzLm5mczEzX3JvdyJd Edited by leftis69
Link to comment
Share on other sites

 

μπορω να το αγορασω απο καπου με paysafe και γενικως να αγοραζω εφαρμογες με paysafe ή με μοναδες του κινητου;

Link to comment
Share on other sites

μπορω να το αγορασω απο καπου με paysafe και γενικως να αγοραζω εφαρμογες με paysafe ή με μοναδες του κινητου;

 

Μόνο με κάρτα. Η καλύτερη λύση είναι να πας σε μια τράπεζα και να βγάλεις μια prepaid.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χωρις να προωθω πειρατικες λυσεις υπαρχουν και δωρεαν λυσεις να κατεβασουμε παιχνια!αν αυτο το μηνυμα ειναι εκτος των ορων χρησης συμμετοχης ας διαχραφτει καλυτερα:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση: Το Need For Speed: Most Wanted για Android απαιτει συνδεση στο internet για να δουλεψει; Ή μπορεις παιξεις και χωρις;

 

Βασικα τα παιχνιδια στο κινητο τα θελω για το δρομο, στο σπιτι εχω το PS3. Οποτε αμα ειναι το world να θελει internet και να μου τρωει τα λιγα ΜΒ της συνδεσης, και να λαγκαρει λογω cosmote, να λειπει.

 

ΥΓ: Το να ελεγχει για license στην αρχη δεν θεωρειται προβλημα

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση: Το Need For Speed: Most Wanted για Android απαιτει συνδεση στο internet για να δουλεψει; Ή μπορεις παιξεις και χωρις;

 

Βασικα τα παιχνιδια στο κινητο τα θελω για το δρομο, στο σπιτι εχω το PS3. Οποτε αμα ειναι το world να θελει internet και να μου τρωει τα λιγα ΜΒ της συνδεσης, και να λαγκαρει λογω cosmote, να λειπει.

 

ΥΓ: Το να ελεγχει για license στην αρχη δεν θεωρειται προβλημα

 

όπως τα είπες είναι ελέγχει στην αρχή για license και μετά παίζεις χωρίς να συνδεθεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...