Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγήκε το Max Payne. Αρκετά καλή η μεταφορά. Στο nexus s κολλάει λίγο άλλα σε πιο πρόσφατο κινητό σίγουρα θα πάει σφαίρα.

 

Το μόνο θέμα είναι ο έλεγχος του παιχνιδιού. Και αυτό λόγω της φύσης του παιχνιδιού και της οθόνης αφής που καθιστά σχετικά δύσκολα να ελέγξεις τα παιχνίδια που έχουν σχεδιαστεί για πληκτρολόγιο και ποντίκι.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλησπερα παιδια εχω κατεβασει το letsi golf 3 και προσπαθω να το πειραξω για να ανεβασω τα χρηματα και οτι μπορω ακομα αλλα δεν βλεπω να μ βρισκει τα αρχεια το προγραμμα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει αλλοσ τροπος?
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπως υπαρχει κανενας τροπος να "παραβλεπει " το μαρκετ το μηνυμα που λέει οτι ενα παιχνιδι δεν ειναι συμβατο με την συσκευη πχ για τα παιχνιδια γα tegra συσκευες? Εχω εγκατεστημενο το chainfire αλλα δεν μπορω να περασω παιχνιδια. Τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπως υπαρχει κανενας τροπος να "παραβλεπει " το μαρκετ το μηνυμα που λέει οτι ενα παιχνιδι δεν ειναι συμβατο με την συσκευη πχ για τα παιχνιδια γα tegra συσκευες? Εχω εγκατεστημενο το chainfire αλλα δεν μπορω να περασω παιχνιδια. Τι γινεται?

 

Έχει επιλογή τέτοια το chainfire κάπου. Κοίταξε το.

Link to comment
Share on other sites

φιλε jastona δεν εχω βρει κατι αλλαξα ολες τις ρυθμισεις του αλλα παλι τιποτα

ουτε μεσα απο την nvidia tegra zone εφαρμογη

θελω συγκεκριμενα το zen pinball και το sonic αν τα εχει περασει κανεις σε gs 2 :(

Edited by jimmygtc
Link to comment
Share on other sites

-> Cogs <-

Απιστευτο παιχνιδι παρατηρητικοτητας κ σπιρταδας γενικοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.έχω παιχνίδια της gameloft τα οποία πιάνουν πολύ χώρο στην sd card και θέλω να τα μετακινήσω στην εξωτερική κάρτα.το έκανα μια φορά και δεν έβρισκε τα αρχεία και όταν άνοιγα το παιχνίδι άρχισε να κάνει εγκατάσταση τα αρχεία πάλι απο την αρχή.και κάτι ακόμα με τον astro file manager δεν μπορώ να βρω την εξωτερική κάρτα.με βγάζει στην sd του κινητού.κάποια βοήθεια?ευχαριστώ.(το κινητό είναι sgs2 resurrection remix 2.3.)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.έχω παιχνίδια της gameloft τα οποία πιάνουν πολύ χώρο στην sd card και θέλω να τα μετακινήσω στην εξωτερική κάρτα.το έκανα μια φορά και δεν έβρισκε τα αρχεία και όταν άνοιγα το παιχνίδι άρχισε να κάνει εγκατάσταση τα αρχεία πάλι απο την αρχή.και κάτι ακόμα με τον astro file manager δεν μπορώ να βρω την εξωτερική κάρτα.με βγάζει στην sd του κινητού.κάποια βοήθεια?ευχαριστώ.(το κινητό είναι sgs2 resurrection remix 2.3.)

 

Για τα παιχνιδια δεν το εψαξα αρκετα οποτε δεν γνωριζω αλλα θα με ενδιεφερε κ'μενα.

 

Η εξωτερικη σου καρτα ειναι στη θεση mnt/emmc/.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Είδα ότι βγάλαβε το nba jam σε προσφορά. Βλέπω στο play store ότι έχει 2 nba jam. Ξέρει κανείς αν έχουν καμία διαφορά;;
:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Είδα ότι βγάλαβε το nba jam σε προσφορά. Βλέπω στο play store ότι έχει 2 nba jam. Ξέρει κανείς αν έχουν καμία διαφορά;;

 

Λογικά το ένα είναι για το αμερικάνικο market (ELECTRONIC ARTS INC) και το άλλο για το ευρωπαϊκό (ELECTRONIC ARTS NEDE)

 

Εμένα πάλι μου την βγάζει μη συμβατή με sensation και ics... dafuq

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το ένα είναι για το αμερικάνικο market (ELECTRONIC ARTS INC) και το άλλο για το ευρωπαϊκό (ELECTRONIC ARTS NEDE)

 

Εμένα πάλι μου την βγάζει μη συμβατή με sensation και ics... dafuq

 

Και σε μένα. Έχω το ONE X.

:D
Link to comment
Share on other sites

το κατέβασα σε samsung galaxys2...

έπεξα στην αρχή έναν αγώνα , και από κει και πέρα δεν παίζει άλλο...μου ζητάει να αγοράσω stamina και τέτοια πράγματα...με λεφτά πάντα...για να ξεκινήσω κάποιο cup η έστω ένα φιλικό..

 

έτσι είναι το παιχνίδι πρέπει να πληρώσω , ή κάνω κάτι άλλο που εγώ δεν πήρα χαμπάρι ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

το κατέβασα σε samsung galaxys2...

έπεξα στην αρχή έναν αγώνα , και από κει και πέρα δεν παίζει άλλο...μου ζητάει να αγοράσω stamina και τέτοια πράγματα...με λεφτά πάντα...για να ξεκινήσω κάποιο cup η έστω ένα φιλικό..

 

έτσι είναι το παιχνίδι πρέπει να πληρώσω , ή κάνω κάτι άλλο που εγώ δεν πήρα χαμπάρι ακόμα?

 

Έτσι είναι το Real Football. Αντί να σε χρεώσει στην αρχή, σε χρεώνει μετά! Είσοδος ελεύθερη, η έξοδος όχι!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι το Real Football. Αντί να σε χρεώσει στην αρχή, σε χρεώνει μετά! Είσοδος ελεύθερη, η έξοδος όχι!

 

απ' ότι κατάλαβα περί stamina που λέει , υπάρχει μια μπάρα πάνω δεξιά η οποία ανα 9 λεπτά γεμίζει και από ένα μπουκάλι στάμινα (τώρα όσοι το έχουν δει καταλαβαίνουν) και σου λέει ότι θες τόση stamina για να παίξεις έναν αγώνα...οπότε η περιμένεις ή πληρώνεις...:mad:

Link to comment
Share on other sites

απ' ότι κατάλαβα περί stamina που λέει , υπάρχει μια μπάρα πάνω δεξιά η οποία ανα 9 λεπτά γεμίζει και από ένα μπουκάλι στάμινα (τώρα όσοι το έχουν δει καταλαβαίνουν) και σου λέει ότι θες τόση stamina για να παίξεις έναν αγώνα...οπότε η περιμένεις ή πληρώνεις...:mad:

 

βαλε το fifa 2012 και καλυτερο ειναι και δεν χρειαζεται να πληρωσεις κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ψαχνω να βρω ενα παιχνιδι που ειναι με αυτοκινητα τα οποια ειναι καπως παρκαρισμενα και πρεπει να τα μετακινησεις με σκοπο να βγαλει ενα αυτοκινητο απο το γκαραζ. Ξερει κανεις πως λεγεται?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.λοιπόν έχω το εξής πρόβλημα.παιχνίδια όπως το lane splitter και το temple run κολλάνε μετά από μισό με ένα λεπτό και μάλιστα πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να ξεκολλήσει το κινητό(sgs2).έχω resurrection v2.4 αλλά και με την omega v15 πάλι τα ίδια.υπάρχει καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.λοιπόν έχω το εξής πρόβλημα.παιχνίδια όπως το lane splitter και το temple run κολλάνε μετά από μισό με ένα λεπτό και μάλιστα πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να ξεκολλήσει το κινητό(sgs2).έχω resurrection v2.4 αλλά και με την omega v15 πάλι τα ίδια.υπάρχει καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?

 

απεγκατασταση εκανες?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Ψαχνω να βρω ενα παιχνιδι που ειναι με αυτοκινητα τα οποια ειναι καπως παρκαρισμενα και πρεπει να τα μετακινησεις με σκοπο να βγαλει ενα αυτοκινητο απο το γκαραζ. Ξερει κανεις πως λεγεται?

Ευχαριστω πολυ

 

Parking Car τόσο απλό...!!! https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mouseandroidgames.unblock&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb3VzZWFuZHJvaWRnYW1lcy51bmJsb2NrIl0. & https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freedomrecyle.carunblock&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmZyZWVkb21yZWN5bGUuY2FydW5ibG9jayJd & Unblock Car Free https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freedomrecyle.unblockcarfree&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmZyZWVkb21yZWN5bGUudW5ibG9ja2NhcmZyZWUiXQ.. & Traffic Hour FREE https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puissantapps.trafficjam.free&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLnB1aXNzYW50YXBwcy50cmFmZmljamFtLmZyZWUiXQ..

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ευχαριστω. Ναι οντως ηταν τοσο απλο και τα βρηκα αφου εκανα την ερωτηση. Εχθες εψαχνα και μου εβγαζε μονο παιχνιδια στα οποια παρκαρεις το αυτοκινητο κανονικα.

 

Τελος παντων. Ευχαριστω και παλi για τον κοπο σου

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση?υπαρχει κι αλλο market (εκτος απο το play store) με παιχνιδια για root συσκευες?
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση?υπαρχει κι αλλο market (εκτος απο το play store) με παιχνιδια για root συσκευες?

 

mobile 9:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

απεγκατασταση εκανες?

 

Έκανα ναι και τα εγκατέστησα ξανά αλλά δεν είδα διαφορά.κολλάει το κινητό και βγάζω την μπαταρία να ξεκολλήσει που δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό.και δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.γιατί απ'ότι είδα και στα σχόλια στα παιχνίδια αυτά κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ναι και τα εγκατέστησα ξανά αλλά δεν είδα διαφορά.κολλάει το κινητό και βγάζω την μπαταρία να ξεκολλήσει που δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό.και δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.γιατί απ'ότι είδα και στα σχόλια στα παιχνίδια αυτά κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα δεν έχει.

 

εγω ειμαι κολλημενος με αυτο το παιχνιδι...δεν μου laggαρει ποτε...μονο στο Χ10 μινι που λειτουργουσα για λιγο καιρο ειχα λαγκ..να πω οτι εχεις και χαλια συσκευη...αλλα εχεις ενα απο τα καλυτερα τις αγορας...στην custom ρομ το αντεχε?εχεις πολλες εφαρμογες μεσα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι κολλημενος με αυτο το παιχνιδι...δεν μου laggαρει ποτε...μονο στο Χ10 μινι που λειτουργουσα για λιγο καιρο ειχα λαγκ..να πω οτι εχεις και χαλια συσκευη...αλλα εχεις ενα απο τα καλυτερα τις αγορας...στην custom ρομ το αντεχε?εχεις πολλες εφαρμογες μεσα?

 

Εφαρμογές όχι αλλά παιχνίδια αρκετά και είναι τα μόνα με τα οποία έχω πρόβλημα.Και να σου πω την αλήθεια από την πρώτη μέρα φοράω custom rom και άλλαξα σε omega μόνο και μόνο για να το τεστάρω αλλά πάλι τα ίδια.ακόμα και στον developer έστειλα mail αλλά το μόνο που με ρώτησε είναι τι version λειτουργικού φοράω και μετά σιωπή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...