Jump to content

Αστικές με χρέωση ανά δευτερόλεπτο


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mporeitai na mou synopsisete poies etairies ehoun astikes hrewseis ana deyterolepto kai na mou protinete poia thewreite kalyterh? eyharistw.

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

OTE, Lannet, Forthnet, Vivodi, Teledome, Mondialine.

Προτείνω Lannet από αυτές, αν και δεν χρεώνει την υπεραστική ως αστική τις Κυριακές, γιατί έχει πολύ καλή ποιότητα ομιλίας και δίνει 30 λεπτά αστικές το μήνα δώρο αν ενεργοποιήσεις προεπιλογή φορέα.

Για χρεώσεις δες και εδώ. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ε μην τα θες και όλα :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από foukou

H Teledome einai h monh poy exei xreosh ana sec meta to proto lepto.

oles exoyn meta ta dyo prota lepta

 

Kaneis lathos!! Kai h Teledome xreonei ana 1'' meta to deutero lepto. Epibebaiwmeno apo thn eksipiretisi pelatwn (17551280)

Link to comment
Share on other sites

epishs me endiaferei na matho se aytes tis etairies poioi tropoi plirwmis yparxoun horis epipleon hrewsi (ektos pagias entolis kai pistwtikhs kartas.)

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thaner (26 Φεβ. 2004 , 00:17)

 

epishs me endiaferei na matho se aytes tis etairies poioi tropoi plirwmis yparxoun horis epipleon hrewsi (ektos pagias entolis kai pistwtikhs kartas.)

 

e-bankıng... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Μεσω τραπεζας, ΕΛΤΑ
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος foukou (25 Φεβ. 2004 , 12:01)

 

ΠΗΡΑ ΤΟ CUSTOMER SERVICE THS TELEDOME TORA KAI MOY EIPANE O KAINOYRGIOS TIMOKATALOGOS EINAI ANA SEC APO TO PROTO LEPTO OMILIAS. MOY EIPANE EINAI H MONH ETAIRIA POY TO EXEI.

 

 

Τελικα εχεις δικιο. :)

Πριν 1 μηνα τους πηρα και μου ειπαν οτι χρεωνουν ανα λεπτο τα 2 πρωτα λεπτα και μετα ανα δευτ. Μαλιστα, τους εστειλα e-mail για να μου στειλουν ολες τις χρεωσεις και στις υποσημειωσεις εγραφε: Στις αστικές κλήσεις και στις υπεραστικές της μειωμένης ζώνης, η χρέωση γίνεται ανά λεπτό για τα δύο πρώτα λεπτά κλήσης και μετά ισχύει χρέωση ανά δευτερόλεπτο

Μολις πριν λιγο τους πηρα και μου ειπαν ελαχιστη χρεωση 60'' σε αστικες και υπεραστικες :confused: και κατοπιν ανα 1'' (οπως ειπες εσυ).

Τελικα δεν μου φαινεται για σοβαρη εταιρια :mad: . Αξιζει να σημειωθει η υψηλη χρεωση προεπιλογης (8Ε) και η υπαρξη παγιου 1Ε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος StandArd (27 Φεβ. 2004 , 23:10)

 

Αξιζει να σημειωθει η υψηλη χρεωση προεπιλογης (8Ε) και η υπαρξη παγιου 1Ε.

 

 

karaaksizei tha elega...

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η tellas & telepassport ειναι αυτες που ειναι πιο ακριβες στα αστικα ακομα και απο τον ΟΤΕ. αφου χρεωνουν ανα λεπτο.

Ετσι αν μιλησω 2μιση λεπτα θα χρεωθω περισσοτερο απο τις αλλες.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

εγω απ' οτι ξερω η ACN χρεωνει τισ κλησεις των κινητων απο το πρωτο δευτερολεπτο χωρισ ελαχιστες χρεωσεις αν ξερει καποιοσ κατι αλλο ασ διορθωσει
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος konosbak (29 Φεβ. 2004 , 22:35)

 

εγω απ' οτι ξερω η ACN χρεωνει τισ κλησεις των κινητων απο το πρωτο δευτερολεπτο χωρισ ελαχιστες χρεωσεις αν ξερει καποιοσ κατι αλλο ασ διορθωσει

 

 

Όχι νομίζω ότι κάνεις λάθος.

Δες στο http://www.acn.gr.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να κανει λαθος lewton εκτος αν δεν τα ειδα και εγω με λεπτομερεια.

Τιμοκατάλογος υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας

 

Χρεώσεις εντός Ελλάδας προς ΟΤΕ

ACN

Αστικά

Καθημερινές 08:00-20:00 0,024 €

Καθημερινές 20:00-08:00 0,023 €

Σάββατο & Κυριακή 0,023 €

Υπεραστικά

Καθημερινές 08:00-20:00 0,045 €

Καθημερινές 20:00-08:00 0,023 € (χρέωση ως αστική)

Σάββατο & Κυριακή 0,023 € (χρέωση ως αστική)

 

 

Χρέωση προς Κινητά Ελλάδας

ACN

Cosmote

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

Vodafone

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

TIM

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

Q-Telecom

Καθημερινές 0,270 €

Σάββατο & Κυριακή 0,270 €

 

Στις παραπάνω τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 18%

Η χρέωση των κλήσεων προς κινητά, υπεραστικά και διεθνείς προοορισμούς γίνεται ανά δευτερόλεπτο

Αστικές θεωρούνται οι κλήσεις εντός του ίδιου νομού και η χρέωση τους γίνεται ανά λεπτό

Οι υπεραστικές κλήσεις χρεώνονται ως αστικές τις καθημερινές 20:00-08:00 και τα Σαββατοκύριακα

Οι παραπάνω τιμές ισχύουν από 20 Φεβρουαρίου 2004

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Η TELEDOME ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΧΡΕΩΣΗ 20' ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ Η ACN ΧΡΕΩΝΕΙ ΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΠΤΟ. ΚΑΜΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΧΡΕΩΣΗ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΧΡΕΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΠΤΟ. ΒΑΣΙΚΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ (ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΑΙΧΜΗΣ). ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ Η ΛΑΝΝΕΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ (VALUE FOR MONEY).
Link to comment
Share on other sites

ta kinhta den me endiaferoun posws. eho tin etairikh cosmote. epishs einai logiko na min ehoun elaxisth xrewsi otan kai oi etairies kinhths zitoun elaxisth xrewsi ana klisi.

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakaflias ( 1 Μάρ. 2004 , 00:20)

 

Δεν νομιζω να κανει λαθος lewton εκτος αν δεν τα ειδα και εγω με λεπτομερεια.

Τιμοκατάλογος υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας

 

Χρεώσεις εντός Ελλάδας προς ΟΤΕ

ACN

Αστικά

Καθημερινές 08:00-20:00 0,024 €

Καθημερινές 20:00-08:00 0,023 €

Σάββατο & Κυριακή 0,023 €

Υπεραστικά

Καθημερινές 08:00-20:00 0,045 €

Καθημερινές 20:00-08:00 0,023 € (χρέωση ως αστική)

Σάββατο & Κυριακή 0,023 € (χρέωση ως αστική)

 

 

Χρέωση προς Κινητά Ελλάδας

ACN

Cosmote

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

Vodafone

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

TIM

Καθημερινές 0,195 €

Σάββατο & Κυριακή 0,185 €

Q-Telecom

Καθημερινές 0,270 €

Σάββατο & Κυριακή 0,270 €

 

Στις παραπάνω τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 18%

Η χρέωση των κλήσεων προς κινητά, υπεραστικά και διεθνείς προοορισμούς γίνεται ανά δευτερόλεπτο

Αστικές θεωρούνται οι κλήσεις εντός του ίδιου νομού και η χρέωση τους γίνεται ανά λεπτό

Οι υπεραστικές κλήσεις χρεώνονται ως αστικές τις καθημερινές 20:00-08:00 και τα Σαββατοκύριακα

Οι παραπάνω τιμές ισχύουν από 20 Φεβρουαρίου 2004

 

 

Τότες μάλλον κάνω λάθος. Θα το κοιτάξω όταν θα προλαβαίνω γιατί πρέπει να ετοιμάσω κάτι σκονάκια για αύριο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GKONTO ( 1 Μάρ. 2004 , 20:00)

 

Η TELEDOME ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΧΡΕΩΣΗ 20' ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ Η ACN ΧΡΕΩΝΕΙ ΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΠΤΟ. ΚΑΜΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΧΡΕΩΣΗ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΧΡΕΩΣΗ ΣΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΠΤΟ.

 

Εισαι σιγουρος για την teledome για την ελαχιστη χρεωση στα κινητα;

Διάβασα σε εφημεριδα με αφιερωμα στους εναλλακτικους ότι οτε.teledome & telepassoport εχουν ανα 30 δευτ για τα κινητα.

Στην εταιρεια που εχω σπιτι εχει αστικα ανα δευτ μετα τα δυο πρωτα & κιντα ανα δευτ μετα τα 60 δευτ

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...