Jump to content

Προφορά ΓΕΡΜΑΝΟΣ 250-300 € επιδότηση


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε απάντηση της προσφοράς της Vodafone προέβη η Cosmote μέσω του δικτύου καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ. Επειδή απλώς το άκουσα, και από δω δεν μπορώ να διασταυρώσω την προσφορά, όποιος μπορεί ας απευθυνθεί σε ένα κατάστημα ΓΕΡΜΝΟΣ για τα καθέκαστα.
Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote τωρα δινει 250 ευρω επιδοτηση στα παγια των 35 ευρω/μηνα και 300 ευρω στα παγια των 45 ευρω/μηνα. Το ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ στην υποθεση ειναι οτι αν καποιος επιλεξει να μην παρει συσκευη, τοτε διαιρει το ποσο της επιδοτησης δια του 12 και το αφαιρει απο το μηνιαιο παγιο. ΔΗΛΑΔΗ, οποιος επιλεξει ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 35 πληρωνει για ενα χρονο παγιο ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ευρω/μηνα, ενω για το ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 45 πληρωνει παγιο 20 ευρω!

Οπότε άκυρο για τα 400€ που έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

σουβλάκι είναι σίγουρο αυτό που λες. too good to be true?
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

1. Για το Απεριοριστα 55 η επιδοτηση ειναι 400 ευρω!!!

 

2. Οι επιδοτησεις μπορουν να διαιρεθουν δια του 12 και να γινουν εκπτωση επι του παγιου ΑΛΛΑ μονο με καινουργια συνδεση. Μεσω φορητοτητας την επιδοτηση την παιρνετε υπο μορφη συσκευης, οχι υπο μορφη εκπτωσης.

 

Μολις εκανα συνδεση στο Απεριοριστα 55, με εκπτωση επι του παγιου. Θα εχω καθε μηνα εκπτωση 400/12=33.33 ευρω, δηλαδη το Απεριοριστο 55 θα μου στοιχιζει καθε μηνα 21.67 ευρω!

 

Το Απ. 35 εχει επιδοτηση 250 ευρω ή εκπτωση 20.83 ευρω/μηνα και το Απ.45 εχει επιδοτηση 300 ευρω ή εκπτωση 25 ευρω/μηνα!

ξεχασες να υπολογισεις τον φορα στους υπολογισμους!

οπως και να ειναι παντος ειναι πολυ συμφερον

 

αυτη ειναι προσφορα!!

εφυγα για κοσμοτε 35 ή 45!!

με εκπτωση στο παγιο

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι σούπερ προσφορά. νομίζω ότι θα πηδηχτώ από το παράθυρο.

 

Βάζεις το cosmote απεριόριστα 35,

τσιμπάς επιδότηση 250 ευρώ,

(μόνο σε ΝΕΟ νούμερο, όχι φορητότητα)

και πληρώνεις 35 - (250/12) = 15 ευρώ το μήνα ===> 18 με τους φόρους

για να έχεις

 

1.500 προς COSMOTE & Σταθερά

100 προς άλλους

1.500 SMS προς COSMOTE

 

Κατάλαβα καλά;;;

 

Ερώτηση 1: Είναι σίγουρο οτι ισχύει μόνο για νέο αριθμό κινητού και όχι για φορητότητα;

Ερώτηση 2: Υπάρχει επιδότηση για το cosmote απεριόριστα 15;

Ερώτηση 3: Παίζει καμιά τέτοιου είδους επιδότηση που να ισχύει για προγράμματα internet on the go ώστε να μπορέσεις να γραφτείς σε ένα τέτοιο πρόγραμμα (χωρίς εξοπλισμό) με χαμηλότερο πάγιο από αυτό που αναγράφει το site;

Ερώτηση 4: Υπάρχουν αντίστοιχες προσφρές από wind / vodafone??

 

θενκσ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

στο κοσμοτε 35 ειναι

35+35*12% μειον την εκπτωση για να δεις το τελικο παγιο.

αυριο θα παω πρωι πρωι στον γερμανο για νεα συνδεση.

ουτε να περιμενω προσφορες καρτοκινητων και τετοια,

με 15-18€ καθαρισα!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια επιδοτηση για το προγραμμα απεριοριστα 25?

αν γνωριζει καποιος παρακαλω ας απαντησει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια επιδοτηση για το προγραμμα απεριοριστα 25?

αν γνωριζει καποιος παρακαλω ας απαντησει.

ευχαριστω

Οχι δεσποινίς.

Link to comment
Share on other sites

Μεσω φορητοτητας την επιδοτηση την παιρνετε υπο μορφη συσκευης, οχι υπο μορφη εκπτωσης.

Δηλαδη δεν ισχυει φορητοτητα? Μονο αν εχω καρτοκινητο μπορω να το κανω συνδεση και να παρω την εκπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω cosmote 15 αν το κάνω cosmote 35 θα έχω την έκπτωση;

απο οτι ειπαν τα παιδια εδω μεσα, μονο νεα συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ αύριο πάω για cosmote 35..

ταυτότητα και αφμ χρειαζόμαστε για νέο συμβόλαιο;

υπάρχει τρόπος να μαθαίνουμε πόσα λεπτά μένουν; (από τα 1500 και από τα 100)

Link to comment
Share on other sites

Nαι στελνεις sms με τα γραμματα ΕΥ στο 1256 δωρεαν και σου ερχοντε 2 sms που σου λενε αναλυτικα το 1ο τα λεπτα και τα sms που σου απομενουν απ τα 1500 και το αλλο για τα δωρεαν λεπτα απ τα 100 προς ολους!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Nαι στελνεις sms με τα γραμματα ΕΥ στο 1256 δωρεαν και σου ερχοντε 2 sms που σου λενε αναλυτικα το 1ο τα λεπτα και τα sms που σου απομενουν απ τα 1500 και το αλλο για τα δωρεαν λεπτα απ τα 100 προς ολους!

 

μια χαρά, thanks!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά και φορητότητα..

 

Ισχυει και για φορητοτητα και μετατροπη καρτοκινητου σε συνδεση...προλαβετε!!

 

υπαρχει καποια επιδοτηση για το προγραμμα απεριοριστα 25?

αν γνωριζει καποιος παρακαλω ας απαντησει.

ευχαριστω

Υπαρχει επιδοτηση αλλα δεν ειναι αυτου του μεγεθους της προσφορας...μπορεις να κανεις ενα μεγαλυτερο προγραμμα και να παρεις εκπτωση παγιου...

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone την αντίστοιχη προσφορά δεν επιτρέπει να την αξιοποιήσεις αν θες να πάρεις το iPhone. Ο Γερμανός τι στάση κρατάει επί του θέματος, ξέρουμε;
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone την αντίστοιχη προσφορά δεν επιτρέπει να την αξιοποιήσεις αν θες να πάρεις το iPhone. Ο Γερμανός τι στάση κρατάει επί του θέματος, ξέρουμε;

 

 

Ξέρουμε... No iphone....

Link to comment
Share on other sites

To iPhone ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ στην προσφορα!

 

Εγώ σε έναν Γερμανό που ρώτησα δεν ήταν σίγουρος. Στην αρχή είπε οχι, μετά ίσως και το αφήσαμε για την Δευτέρα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς μέχρι πότε ισχύει η προσφορά; Το απεριόριστα 35 με έκπτωση είναι φοβερή περίπτωση!

μεχρι σημερα μου ειπαν στον γερμανο που το εκανα

στο κοσμοτε 35 με 16ε παγιο

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...