Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω μια esprit τωρα..αλλα μου αρεσουν οι:joop,DKNY,hugo boss baldessamini,emporio armani,United colors of beneton(το μαυρο κυκλικο βαζακι) & escada..ποια απο αυτες θεωρειτε καλυτερες(σε μυρωδια..)?

 

η coolwater ειναι καλη?

 

καμια προσφορα στα Hondos ποτε θα γινει?

Αν έχεις καμιά γνωστή που να δουλεύει στα ΧΟΝΤΟΣ τότε έχεις 40% έκπτωση στα αρώματα. ;) Έχω και βρήκα την υγειά μου αν και γενικώς αυτό τον καιρό νομίζω ότι σε όλους τους πελάτες δίνουν ούτως ή άλλως 30% έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

40% ???? A!!Πρέπει να συνάψω ΑΜΕΣΑ φιλίες με κοπέλα απο τα Hondos!!!:lol:

Πλάκα κάνω!!!!Πάντως ιδανική μέρα είναι όταν έχει έκπτωση 50% σε όλα τα αρώματα!!!!!!

Αλήθεια,ποιά είναι τα αγαπημένα σας αρώματα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις καμιά γνωστή που να δουλεύει στα ΧΟΝΤΟΣ τότε έχεις 40% έκπτωση στα αρώματα. ;) Έχω και βρήκα την υγειά μου αν και γενικώς αυτό τον καιρό νομίζω ότι σε όλους τους πελάτες δίνουν ούτως ή άλλως 30% έκπτωση.

γιααα ρωτα την...:happy:

Link to comment
Share on other sites

γιααα ρωτα την...:happy:

Τι να ρωτήσω; Για το 30%; Νομίζω ναι ισχύει για όλους αυτό τον καιρό η έκπτωση αυτή στα αρώματα του Χόντου. Ορμήστε. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω περιπου 2 μηνες που πηρα την Armani mania(πριν ειχα του γκοτιε) και μου αρεσει πολυ(και οχι μονο σε εμενα...;)) τωρα με τις εκπτωσεις μαλλον θα τσιμπισω και αλλη μια!
Link to comment
Share on other sites

αυτη η αρμανι που ειναι στο κυλινδρο και μοιριζει τελεια ποια ειναι?αυτη που λες em_seven ?
Link to comment
Share on other sites

αυτη η αρμανι που ειναι στο κυλινδρο και μοιριζει τελεια ποια ειναι?αυτη που λες em_seven ?
Αυτη που λεω ειναι σε κυλινδρικο μπουκαλι με γκρι καπακι.
Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτη που ειχα ηταν ολη μαυρη..ποια ηταν η δικια μου.??.υπαρχει περιπτωση να καταργηθηκε..?στις αρχες του προηγουμενου χρονο-2005-(εκεινη φορουσα)και τωρα που αλλαξα αρωμα μου λενε οτι η αρμανι μου παει παρα πολυ.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο την gio(armani) ηθελα να αγορασω αλλη μια.πηγα λοιπον σημερα και τελικα πηρα την boss που ειναι σε σφαιρικο μπουκαλι(ασημι με πορτοκαλι).

πολυ καλη(οχι βεβαια σαν την gio).ειχε και δωρο το αποσμητικο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω μια armani code (κυλινδρικό μαύρο μπουκαλάκι). Το armani mania είναι για γυναίκες
Kατσε ρε γιατι θα με τρελανεις:wacko: υπαρχει και για γυναικες το armani mania. Eννοητε φυσικα οτι υπαρχει και για αντρες :)
Link to comment
Share on other sites

@_daemon_ ολο μαυρο(καταμαυρο)??γιατι κι εγω αυτην ψαχνω..

 

Αυτή είναι.Την είχα πέρισυ εγώ αλλά τότε λεγόταν armani black code.Φέτος που την ξαναγόρασα μου είπαν οτι είναι η ίδια απλά την ονομάσαν σκέτο code.

Link to comment
Share on other sites

οκ,σε ευχαριστω..θα την τσιμπισω οταν βγει καμια εκπτωση..ποσο την πηρες?~40 ευρω νομιζω κανει..ε?
Link to comment
Share on other sites

Τι να ρωτήσω; Για το 30%; Νομίζω ναι ισχύει για όλους αυτό τον καιρό η έκπτωση αυτή στα αρώματα του Χόντου. Ορμήστε. :D

 

έχω την εντύπωση ότι το 30% ισχύει όλο τον χρόνο στον Χόντο, σε σχέση δηλαδή με την τιμή που αναγράφεται πάνω στα κουτάκια. Δηλαδή κάτι που πάνω γράφει 100 το παίρνεις 70, άσχετα με την εποχή. Και όταν σου λένε ότι έχουν 50% εννοούν ακόμα -20% από αυτό που θα πλήρωνες κανονικά, κάθε εποχή.

Ελπίζω να μην κάνω λάθος :O αλλά επειδή είμαι συνέχεια Χόντο, κάτι τέτοιο είχα καταλάβει και μου είχε κακοφανεί γιατί νόμιζα ότι το -50% ίσχυε σε σχέση με ό,τι πλήρωνα πάντα. Αλλά ήταν απλώς - 20%.

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι το 30% ισχύει όλο τον χρόνο στον Χόντο, σε σχέση δηλαδή με την τιμή που αναγράφεται πάνω στα κουτάκια. Δηλαδή κάτι που πάνω γράφει 100 το παίρνεις 70, άσχετα με την εποχή. Και όταν σου λένε ότι έχουν 50% εννοούν ακόμα -20% από αυτό που θα πλήρωνες κανονικά, κάθε εποχή.

Ελπίζω να μην κάνω λάθος :O αλλά επειδή είμαι συνέχεια Χόντο, κάτι τέτοιο είχα καταλάβει και μου είχε κακοφανεί γιατί νόμιζα ότι το -50% ίσχυε σε σχέση με ό,τι πλήρωνα πάντα. Αλλά ήταν απλώς - 20%.

Πολύ σωστά τα λες. Ναι έτσι είναι. Το 30% ισχύει πάντα. Το 40% είναι για τους υπαλλήλους (και τους φίλους τους :p) Οπότε πάει επιπλέον 10%. Όχι άλλο 40%.

Link to comment
Share on other sites

Παντως να επισημανω, οτι πολλες κολωνιες που προτεινουμε,

στον καθενα μας μυριζει λιγο διαφορετικα, αναλογα στο δερμα,

οποτε καποιο αρωμα που προτεινει ενας φιλος και του αρεσει, αλλον δεν τον ενθουσιαζει!:p

Αν θελετε περισσοτερες πληροφοριες on-line για αρωματα, μπορειτε στη σελιδα aromatica.gr να βρειτε.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Εδω και αρκετα χρονια κολλημα ειχα με την CK Escape και τα τελευταια 2-3 με την CK Truth...

Πολλη καλη και ελαφρια,καθημερινη ηταν και παραμενει και η Trusardi Pyhton!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλες Armani ρε παιδιά,ήμαρτον

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...