Jump to content

To πρώτο mega-pixel camera phone "έρχεται" στην Ευρώπη!


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfer (20 Φεβ. 2004 , 05:09)

 

Έως τέλη Απριλίου θα είναι σε όλες τις VF χώρες!

Για την Ελλάδα... δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς ημερομηνία.

Το παραπάνω χρονικό διάστημα βασίζεται σε υπολογισμούς που έκανα λαμβάνοντας υπόψη... κάποιες "παραμέτρους". :worry:

 

Θα δούμε...

 

 

Kανενα νεο για την ημερομηνια

κυκλοφοριας του εχουμε για Ελλαδα? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον το κινητο αυτό ειναι κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο. Ωραια συσκευη και design το μονο που του χρεωνω (διπλα μου το εχω) ειναι ότι δεν παίζει ringtone mp3. Με κλειστό πορτάκι παίζει mp3, επίσης το πορτάκι δεν ειναι ενεργό, το άνοίγεις και παρολ'αυτα πατας το κουμπι για να μιλήσεις.Αλλα κατα τ'αλλα ειναι εκπληκτικο... Εγω ΗΜΟΥΝ παραδοσιακός Νοκια'ς και τωρα αλλαξα γνωμη μεσα σε μια μερα. Οι μεταφορα δεδομενων ειναι μεσω της SD καρτας μου(προς το παρον) και αυτο γιατι ακομα δεν εχουν βγαλει κάποια καλώδιο (εδω καλα καλα δεν έχουν βγάλει θήκη). Οσον αφορά τις υπέρυθρες μάλλον πρέπει να περιμένουμε λιγο να βγει και το αναλογο software που θα υποστηριζει to gx30. Πάντως η μεταφορά των δεδομένων ειναι άνετη και δεν βλέπω κάποιο κλείδωμα. Τρομερή οθόνη με παρα πολυ καλή ανάλυση. Φόρτωσα εικόνα από photoshop στα 1152χ844 (cropped) και δειχνει αστερατα. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επίσης πρέπει να αναφέρω και τις συμβατότητες ελληνικών χαρακτήρων με τον πρώην RIP Nokia 6310i. Αντέγραψα τις επαφές από το 6310i στην SIM. Και μετά πήρα την SIM να την διαβασω από το GX30. Το αποτέλεσμα ήταν να διαβάζει τα ελληνικά τέλεια από την SIM. Μέχρι και τα διαλυτικά έβλεπε. Μέχρι να βγει κάτι αξιόλογο - ανάλογο σε 3η γενιά το GX30 δεν θα φύγει από τα χέρια μου....

 

*** mp3 παίζει μόνο μέχρι 128ΚΒ και δεν υποστηρίζει VBR

*** midi μέχρι 50 KB (δεν έχω τεστάρει παραπάνω)

 

Greetings to all!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στα καταστήματα Vodafone για ένα "test drive" όπως το GX20?
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

mannkan όταν λες ότι δεν είδες κάποιο κλείδωμα... μετέφερες είκονες/ήχους από το gx30 σε άλλο κινητό με ir/bt?
Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκίμασα αποστολή σε κάποιο άλλο κινητο... Εξάλλου δεν έχω προλάβει να το χαρω ακόμη πάρα πολύ. Αύτη την εβδομαδα όμως σκοπεύω να εξαντλήσω τις δυνατότητες που έχει. Στο μαγαζί απο όπου το πήρα δεν ειχε "test drive" αλλα επειδή ειχα δει το GX20 και επειδή ειχα διαβασει τα specifications του GX30 το πήρα με κλειστά μάτια και μου βγήκε παρα πολύ καλο. Οταν γράφω οτι δεν έχει κλείδωμα εννοώ ότι μετέφερα δεδομένα όπως midis jpg απο την SD καρτούλα στο κινητο με άνεση.
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι ξέρω Αντώνη οι υπέρυθρες είναι ξεκλείδωτες αλλά δυστυχώς οχι και το ΒΤ...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, δεν έχω δοκιμάσει ακόμα BlueTooth αλλα όταν δοκίμασα να στείλω με υπέρυθρες σε φιλο μου μια εικόνα το κινητό δεν με αφηνε...

Μου έλεγε ότι πρέπει να απενεργοποιησει τις υπέρυθρες.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Epivevaiwnetai loipon oti einai kleidwmenes :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...