Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zipperant (26 Αύγ. 2004 , 21:34)

 

paidia exw ena problima me to 7610!!!otan me pernoun til stin arxi o ixos paizei xamila kai epita dinamwnie enw dn exw balei auxanomeni entasi kai geniak dn paizei dinata tous ixous

 

to xei pathei kaneis allos;;

 

 

Βαλε την ενταση 2 επιπεδα πιο κατω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bretannos (26 Αύγ. 2004 , 01:32)

 

Ena bug parathrw tis teleutaies 2 meres sto kinhto mas... Mou pairnoun thlefwno kai 3afnika apo mono tou to kinhto energopoiei to loudspeaker! En tw meta3y yparxei katw de3ia h epilogh na energopoihsw to loudspeaker, alla auto einai hdh sto on! kai fysika me akoune ston dromo otan milaw... den apenergopoihte to speaker me tipota! H monh lysh einai na kanw restart to kinhto kai tote strwnei... exei symbei se kanenan allo?

 

 

Ακριβως το ιδιο παθαινω και εγω αλλα με το 6220.Το εχω παθει 5-6 φορες.Το σβηνω,το ανοιγω και ολα ενταξει.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια,στο πανω αριστερο μερος της οθονης εχω παρατηρησει μια μπλε κουκιδα.Ειναι καμενο pixel?Τι πρεπει να κανω?Γενικα τι πρεπει να γνωριζω?Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oresti$ (26 Αύγ. 2004 , 01:01)

 

εγώ σας είπα να βάλετε κωδικό στην mmc...

 

 

Φιλε oresti$,πως γινεται αυτο.Εχω βαλει κωδικο στην καρτα αλλα τις εικονες και τα βιντεο τα βλεπω κανονικα.Κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις!!!!! δε ξέρω ρε φίλε, παραιτούμαι... δοκίμασε τα προγραμματάκια που είπαν τα άλλα παιδιά...
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Ena bug parathrw tis teleutaies 2 meres sto kinhto mas... Mou pairnoun thlefwno kai 3afnika apo mono tou to kinhto energopoiei to loudspeaker! En tw meta3y yparxei katw de3ia h epilogh na energopoihsw to loudspeaker, alla auto einai hdh sto on! kai fysika me akoune ston dromo otan milaw... den apenergopoihte to speaker me tipota! H monh lysh einai na kanw restart to kinhto kai tote strwnei... exei symbei se kanenan allo?

 

Kai mena mou exei ginei auto merikes fores!!! akougotan uperbolika dunata megafwno mallon htan xwris na to xa balei :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος billys_541 (26 Αύγ. 2004 , 23:27)

 

Φιλε oresti$,πως γινεται αυτο.Εχω βαλει κωδικο στην καρτα αλλα τις εικονες και τα βιντεο τα βλεπω κανονικα.Κανω κατι λαθος?

 

Ο κωδικός είναι μόνο όταν μπει η κάρτα σε άλλο κινητό,νομίζω ;)
Link to comment
Share on other sites

tote yparxei lysh! vale allh sim, vale apo autin kwdiko kai otan vazeis th dikia sou, tha ton zhtaei, opote etsi tha exeis kwdiko! α καλό ε!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά. Όταν βάλεις τον κωδικό, δεν θα στον ξαναζητήσει. Τί θα κάνεις δηλαδή; Κάθε 1 ώρα θα βγάζεις την sim σου και θα βάζεις άλλη για να σου ζητάει πάλι τον κωδικό;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (27 Αύγ. 2004 , 02:07)

 

Kai mena mou exei ginei auto merikes fores!!! akougotan uperbolika dunata megafwno mallon htan xwris na to xa balei :blink:

 

Ποπο καντεμιά , μόλις διάβαζα το ποστ σου αυτό με πήραν τηλέφωνο και το loudspeaker ήταν ανοιχτό (Έχω 6600 v3.42.1) και μου συναίβει για πρώτη φορά :confused: :p

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (27 Αύγ. 2004 , 12:44)

 

Την πρώτη φορά. Όταν βάλεις τον κωδικό, δεν θα στον ξαναζητήσει. Τί θα κάνεις δηλαδή; Κάθε 1 ώρα θα βγάζεις την sim σου και θα βάζεις άλλη για να σου ζητάει πάλι τον κωδικό;

 

 

εεε, θέλει θυσίες η ασφάλεια :p :D στο κατω κατω, καλυτερα να δοκιμάσει το παιδί κάποιο απο τα προγράμματα που δεν ξέρω κι εγώ τι κάνουν :) :rolleyes:

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (27 Αύγ. 2004 , 00:07)

 

Kai mena mou exei ginei auto merikes fores!!! akougotan uperbolika dunata megafwno mallon htan xwris na to xa balei :blink:

 

 

 

Poly sobaro problhma gia na symbainei mono se 2 atoma... perimena pws 8a htan genikotero... Anyway molis phra sta xeria mou mia 256ara rs-MMC kai mia kainouria mpataria, EPITELOUS ;)

Link to comment
Share on other sites

Για πες και απο που τα αγόρασες και τις τιμές που τα πήρες. Η καρτούλα σου τι μάρκας είναι; Καλορίζικα πάντως. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (27 Αύγ. 2004 , 14:00)

 

Για πες και απο που τα αγόρασες και τις τιμές που τα πήρες. Η καρτούλα σου τι μάρκας είναι; Καλορίζικα πάντως. :)

 

 

Gia thn 256ara rs-MMC (Transend, formaristhke kai fullare xwris kanena problhma)bghke 73 euro kai h mpataria original mazi me dual charger bghke 15 euro.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 μηνες συμβιωσης με αυτο το κινητο δυστυχως το αποχωριστικα για 1 6230 και 170 ευρουλια μου φανηκε δελεαστικη η προσφορα και ειπα δε βαριεσαι?δωστο μα ετσι κι αλλιως οπου να ναι βγαινουν και νεα μοντελα παντως εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο το 7610 παμε ομως για αλλα ισως να ξαναπεσει καποια μερα στα χερια μου η καρδια μου παντως χτυπαει αλα symbian γι αυτο συνεχιζω και ειμαι σε αυτην την υπεροχη παρεα του myphone

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (26 Αύγ. 2004 , 22:14)

 

ola ta 7610 to exoun afto to problima ama bgalis tin donisi o ixos 8a akougete katef8ian dinata

 

παρ'όλο που δεν το πιστεύω αυτό, ο πατέρας μου είπε ότι μπορεί να το έφτιαξαν επίτηδες! Αν το θέλεις στο δυνατό για να το ακούσεις, αλλα αν είναι ήσυχα, μη σου πάρει τα αφτιά, πρώτα ακούγεται η δόνηση, μετα ο ήχος και μετά αυξάνεται!!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (25 Αύγ. 2004 , 15:33)

 

Υπάρχει κάτι που μπορείς να κάνεις και θα μπαίνεις στις εικόνες σου με δύο μόνο πατήματα, αφού τις χρησιμοποιείς τόσο πολύ.

 

Θα βάλεις ένα file manager, τον οποίο θα χρησιμοποιείς μόνο για τις εικόνες σου. Τέλειος γι'αυτή τη δουλειά είναι ο extended file manager 1.71. Με το που τον ανοίγεις, θα μπαίνει στο φάκελο που ήσουν τελευταία (λόγω της λειτουργίας save last path), ο οποίος κατα σύμπτωση θα είναι οι εικόνες σου. Έτσι δεν θα χρειάζεται ποτέ να ψάχνεις. Θα ανοίγεις το πρόγραμμα, θα μπαίνει αυτόματα στις εικόνες, θα κάνεις ότι θέλεις και θα πατάς έξοδος χωρίς να βγείς απο τον φάκελο.

Έτσι, για μεγαλύτερη ταχύτητα εισόδου, θα βάλεις το εικονίδιο της εφαρμογής κάπου ωστε να είναι εύκολα προσβάσιμο απο το κεντρικό μενού.

 

Δεν μας έβαλες και πολύ σε σκέψη. Κάτι πιο δύσκολο; :D :p :)

 

 

Βασικά έχω τον Fexplorer (ο οποίος υποστηρίζει το save last path και το χρησιμοποιώ συχνά)Να έχω 2 file manager δεν ακούγεται λίγο κουτό? :o Έπειτα το θέμα είναι ότι με βάζει σε εικόνες....όχι όμως με τον τρόπο που θέλω...Δέν με πιάνεις μάλλον :worry: μέσω ενός filemanager δεν θα βλέπω μικρογραφίες,παρά μόνο ονόματα αρχείων...Καλή προσπάθεια αλλά δεν μου κάνει sorry :o κάποιος τρόπος για να πηγαίνω πιό γρήγορα στις εικόνες?Σκέψου λίιιιιιγο ακόμα ;)

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν είναι καθόλου κουτό να έχεις 2 file manager στο κινητό σου. Εγώ έχω και τους 4 και τους χρησιμοποιώ ΟΛΟΥΣ. Κανένας δεν τα κάνει όλα. Ο ένας συμπληρώνει τον άλλο.

 

Υπάρχει και άλλος τρόπος. Βάλε το resco image viewer. Όταν το ανοιγεις, είναι μόνιμα σε έναν συγκεκριμένο φάκελο, τον images της μνήμης τηλεφώνου. Θα πάς επιλογές - browser view - list/icons και έτσι θα βλέπεις τα thoumpnails των εικόνων. Aνάλογα με το μέγεθος που προτιμάς, πατάς 2=μικρό 3=μεσαίο 4=μεγάλο. Είναι το καλύτερο πρόγραμμα για να βλέπεις εικόνες. Έχει την δυνατότητα για slide show και πολλά άλλα. Κορυφαίο. Και το σημαντικότερο. Δεν φορτώνει τις εικόνες σαν την έκθεση. Τις ανοίγει στο δευτερόλεπτο.

 

Απλά θα βάλεις τις εικόνες σου να αποθηκεύονται στην μνήμη τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος martiniskiss (28 Αύγ. 2004 , 06:20)

 

kana programmataki gia na bazoume efe , plaisia ktl se eikones???

 

 

Δοκιμασε και τα CameraFX και το Image Plus.Ειδικα το πρωτο εχει πολυ καλα εφε!!! ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (28 Αύγ. 2004 , 15:25)

 

Καταρχήν δεν είναι καθόλου κουτό να έχεις 2 file manager στο κινητό σου. Εγώ έχω και τους 4 και τους χρησιμοποιώ ΟΛΟΥΣ. Κανένας δεν τα κάνει όλα. Ο ένας συμπληρώνει τον άλλο.

 

Υπάρχει και άλλος τρόπος. Βάλε το resco image viewer. Όταν το ανοιγεις, είναι μόνιμα σε έναν συγκεκριμένο φάκελο, τον images της μνήμης τηλεφώνου. Θα πάς επιλογές - browser view - list/icons και έτσι θα βλέπεις τα thoumpnails των εικόνων. Aνάλογα με το μέγεθος που προτιμάς, πατάς 2=μικρό 3=μεσαίο 4=μεγάλο. Είναι το καλύτερο πρόγραμμα για να βλέπεις εικόνες. Έχει την δυνατότητα για slide show και πολλά άλλα. Κορυφαίο. Και το σημαντικότερο. Δεν φορτώνει τις εικόνες σαν την έκθεση. Τις ανοίγει στο δευτερόλεπτο.

 

Απλά θα βάλεις τις εικόνες σου να αποθηκεύονται στην μνήμη τηλεφώνου.

 

 

ρε άτιμε, ποιο SeleQ δουλέυει στο 7610 να το βάλω κι εγώ??? :whistle:

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Κανένα. Αλλά με το seleQ κάνω το εξής και το κάνω συνέχεια. Έχω έναν φάκελο στην κάρτα μνήμς ονόματι documents στο οποίο έχω συγκεντρωμένα όλα τα σημαντικά έγγραφά μου σε μορφή txt. Με άλλον file manager δεν μπορείς να τα επεξεργαστείς παρα μόνο να τα διαβάσεις. Με τον seleQ όμως, πηγαίνοντας πάνω στο έγγραφο, πατάς το πολυπλήκτρο και edit text και το επεξεργάζεσαι. Είπαμε, το ένα συμπληρώνει το άλλο.

 

Πάντως, ελπίζω σύντομα να βγεί και η έκδοση του seleQ συμβατή με το 7610.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...