Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostashondas2k (20 Αύγ. 2004 , 14:13)

 

Ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω μια 256 MMC για το 7610? Κοιταξα στο πλαισιο αλλα εχει μονο 128.thanx

 

 

Στην Ελλαδα δεν υπαρχει σε καποιο μαγαζι πανω απο 128Mb.Μονο μεσω Internet απο e-bay (που εχει παρει και ο nervous) ή απο το expansys.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pedia gia sas molis pira to 7610 kai to exo bali na fortizi 8a mporouse kapios na mou pi pos 8a mporeso na to sindeso me ton ipologisti kai ti prepi na prosekso giati ime asxetos

efxaristo

 

pedia mipos iparxi kana kodikos gia to music maker pou iparxi mesa sto kinito

kai gia to photobase kai to photo fusion kai to facewave ola afta ta exi to kinito mesa

 

andreas@moysys.gr

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστάς το PC Suite Και τα drivers για το καλώδιο. Κάνεις restart. Συνδέεις το κινητό με το PC και το αφήνεις να αναγνωρίσει τις συσκευές.Μετά πας στο Nokia Connection Manager (εμφανίζεται όταν ανοίγεις κάποιο από τα apps του PC Suite. Επιλέγεις ρυθμίσεις. Αν είσαι τυχερός, θα δεις μία λίστα με τους τύπος σύνδεσης, ένας εκ των οποίων θα είναι USB. Tον επιλέγεις και τελείωσες...

 

ΒΤW: Παιδιά, το The Sims, παίζει στο 7610;;;;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε...δεν ξέρω τι γίνεται...εμένα στην αρχή δεν μου το έβγαζε...μετά μου το έβγαλε...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Βασ. Σοφιας=Γραφεια Ελλαδας (Για τα ματια του κοσμου)!
Ναι, το κατάλαβα αμέσως μόλις μίλησα μαζί τους. Ούτε καν γραφεία δεν είναι. Κανα δωματιάκι θα έχουν νοικιάσει. Ούτε βιτρίνα ούτε ταμειακές, τίποτα. Τους ζήτησα να πάω να την πάρω την κάρτα απο κει μιας και την είχαν, διαδικασία 10 λεπτών δηλαδή, και μου είπαν οτι δεν γίνεται. Άντε να βγάλεις άκρη... :o

Πάντως πως έφτασε τα 200 ευρώ στον eliasgeo2 δεν μπορώ να καταλάβω. :worry:

pedia mipos iparxi kana kodikos gia to music maker pou iparxi mesa sto kinito

kai gia to photobase kai to photo fusion kai to facewave ola afta ta exi to kinito mesa

Αντρέα, τι είναι όλα αυτά που λές; Εφαρμογές try & buy; Γιατί το δικό μου και μερικά αρκετά άλλα 7610 που έχω δει δεν είχαν τίποτα απο αυτά που αναφέρεις. Κοίτα στα γκρουπ της υπογραφής μου και ότι δεν βρείς, στείλε μου pm, να στα στείλω στο e-mail σου.
Link to comment
Share on other sites

file mirrorofsorrow mesa stin sikebasia exi emana ena xarti pou lei oti i RMMC periexi afta ta programata ta opia ine dokimastika gia 3 fores kai kapia ala ta opia ine dorean akoma to kinito den to exo aniksi fortizi akoma

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GENESIS12 (20 Αύγ. 2004 , 13:52)

 

ενδιαφέρομαι για ραδιοφωνο χωρις hands free .

 

 

Kατι τετοιο δεν υπαρχει. Υπαρχει ενα προγραμμα για

radio over internet-gprs, το οποιο πρωτον δεν εχω καταφερει

να λειτουργησει και δευτερον στοιχιζει.

 

ή για το tv tuner

 

Το συγκεκριμενο προγραμμα δεν λειτουργει στο 7610

εφοσων δεν εχει υπερυθρες.

 

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω λογισμικα για το κινητο μου.

 

Στο irc βρισκεις τα παντα. Γινε λιγο ποιο συγκεκριμενος.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (20 Αύγ. 2004 , 16:06)

 

file mirrorofsorrow mesa stin sikebasia exi emana ena xarti pou lei oti i RMMC periexi afta ta programata ta opia ine dokimastika gia 3 fores kai kapia ala ta opia ine dorean akoma to kinito den to exo aniksi fortizi akoma

 

 

Τουλαχιστον μεχρι τωρα ,τα 7610 τα εδιναν αδεια,

ποιος ξερει μπορει η Νοκια να αλλαξε πολιτικη.

Τσεκαρε το και πες μας :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ανοίξεις, δοκίμασέ τα και ενημέρωσέ μας ποιά ακριβώς είναι γιατί δεν κατάλαβα το music maker που είπες, ποιό είναι. Τα άλλα τα βρίσκεις πολύ εύκολα.

 

Το Photo fusion όμως, εγώ που το δοκίμασα, δεν μου δούλεψε. Μόλις τα ανοίξεις, κοίτα σε όλα τι έκδοση είναι και γράψτην μας γιατί αν σου δώσω τους κωδικούς για τις παλιότερες εκδόσεις, πολύ πιθανό να μην σου δουλέψουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (20 Αύγ. 2004 , 14:54)

 

pedia gia sas molis pira to 7610 kai to exo bali na fortizi 8a mporouse kapios na mou pi ti prepi na prosekso giati ime asxetos

efxaristo

 

 

Καλοριζικο το τηλεφωνο φιλε andreas443.

Να προσεχεις γενικα τι εφαρμογες περνας στο τηλεφωνο

και κυριως java εφαρμογες γιατι καποιες παλιοτερες δημιουργουν

προβληματα.

Βοηθαει επισης να παιρνεις back-up που και που σε

περιπτωση που δημιουργηθει καποιο προβλημα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (20 Αύγ. 2004 , 16:09)

 

Τουλαχιστον μεχρι τωρα ,τα 7610 τα εδιναν αδεια,

ποιος ξερει μπορει η Νοκια να αλλαξε πολιτικη.

Τσεκαρε το και πες μας :)

 

Τι ακριβως εννοεις αδεια γιατι και εμενα ειχε κατι εφαρμογες ... που πιστευω οτι τις ειχαν ολα τα 7610....
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (20 Αύγ. 2004 , 16:29)

 

Τι ακριβως εννοεις αδεια γιατι και εμενα ειχε κατι εφαρμογες ... που πιστευω οτι τις ειχαν ολα τα 7610....

 

 

Απλα το 7610 δεν εχει τον φακελο Try & Buy που ειχε το 6600.Μαλλον αυτο εννοει ο φιλος nervous. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (20 Αύγ. 2004 , 16:29)

 

Τι ακριβως εννοεις αδεια γιατι και εμενα ειχε κατι εφαρμογες ... που πιστευω οτι τις ειχαν ολα τα 7610....

 

 

Περα απο τις εφαρμογες της Νοκια & Οπερα

δεν ειχε κατι αλλο αλλης εταιριας :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εσένα asymvivaste είχε τίποτα; Εμένα πάντως, που το πήρα απο τους πρώτους, δεν είχε απολύτως καμία εφαρμογή. Ούτε και το lifeblog. Σε πιο πρόσφατα αγορασμένα 7610 που έχω χειριστεί, είχαν το lifeblog αλλά καμία try & buy εφαρμογή. Και στου nervous υποθέτω έτσι θα είναι. Σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (20 Αύγ. 2004 , 14:54)

 

pedia gia sas molis pira to 7610 kai to exo bali na fortizi 8a mporouse kapios na mou pi pos 8a mporeso na to sindeso me ton ipologisti kai ti prepi na prosekso giati ime asxetos

efxaristo

 

pedia mipos iparxi kana kodikos gia to music maker pou iparxi mesa sto kinito

kai gia to photobase kai to photo fusion kai to facewave ola afta ta exi to kinito mesa

 

andreas@moysys.gr

 

α α α :stupid: τωρα καταλαβα οχι αυτα δεν τα ειχε μεσα εμενα :( ΤΟ Lifeblock το ειχε μεσα...............
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (20 Αύγ. 2004 , 16:34)

 

Ούτε και το lifeblog,καμία try & buy εφαρμογή. Και στου nervous υποθέτω έτσι θα είναι. Σωστά;

 

 

Σωστα φιλε mirrorofsorrow. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

pedia ekana la8os exi mono ena programa tis kodak ena gia epeksergasia video ton opera ena lifeblog pou otan to patao mou lei na to kano egkatastasi(afto ti programa ine)ena alo pou to lei welcome kai afto 8eli egkatastasi (ti programa ine afto )

mono afta exi rotao ti programata ine afta ta dio giati den 8elo na ta fortoso

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στο lifeblog πάτα εγκατάσταση. Είναι πολύ ωραίο προγραμματάκι και χρήσιμο. Multimedia ημερολόγιο. Θα το δείς και στην πράξη τι κάνει. Το welcome κάποιοι έχουν αναφέρει τοι τους δημιούργησε κολλήματα. Εγώ το έβγαλα απο την αρχή και ησύχασα. Έτσι και αλλιώς είναι άχρηστο. Ένα βίντεο είναι που παρουσιάζει την συσκευή.

 

Και κάτι άσχετο και οφτόπικ μιας και αναφέρθηκε παραπάνω. Το photofusion το έχει κάνει κάποιος να δουλέψει στο 7610; Προσπαθώ την έκδοση 2.22 αλλά με πετάει στο κεντικό μενού. Έχει βγεί κάποια νεότερη έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

pedia katafera kai to sindesa to kinito ala pos to sbinoume ekino to programa wellcome

ke pos doulebi to MobiLuck giati den to katalabeno to programa

kai pos energopio to aftomato klidoma ton pliktron

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreas443 (20 Αύγ. 2004 , 17:36)

 

pedia katafera kai to sindesa to kinito ala pos to sbinoume ekino to programa wellcome

ke pos doulebi to MobiLuck giati den to katalabeno to programa

kai pos energopio to aftomato klidoma ton pliktron

 

 

Για να σβησεις το welcome πηγαινε : εργαλεια -> διαχειρηση και θα το δεις στη λιστα.Οταν το ανοιγεις το mobiluck σε ρωταει αν θελεις να μεινεις active πατας ναι και μετα αν θες επεξεργαζεσαι το προφιλ σου με διαφορες πληροφοριες.Πατας το who's in και αν ειναι καμμια bluetooth συσκευη κοντα σου θα την δεις στη λιστα.Μετα πατας επιλογες και send file και μπορεις να στειλεις οτι θελεις.Αυτοματο κλειδωμα των πληκτρων δυστυχως δεν εχει το 7610.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...