Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gia anavathmisi poso hrono hriazonte ta nokia club sinithos? xeri kapios?

η αναβάθμιση κρατάει 15-20 "λεπτακια"!!tpt το σπουδαίο!!

 

παιδιά,πήγα το πρωί για αναβάθμιση

 

-->V 5.0509.0

25-02-05

RH-51...

 

αποτέλεσμα??

 

μετά την αναβάθμιση μου φάνηκε κάπως πιο γρήγορο το κινητό,πχ την έκθεση(κάρτα μνήμης) την ανοίγει σε χρόνο dt !!πολύ γρήγορα!!εάν προσέξω και καμια άλλη διαφορα θα "ξαναποσταρω"!!πάντως για αρχή αρκετά καλά θα έλεγα!!σας προτείνω ανεπιφύλακτα να πάτε k εσείς για μια "αναβαθμισουλα"!!

 

@nervous τελικά σήμερα ήταν ένας άλλος(αυτός που μου το είχε αναβάθμιση και την προηγουμενη φορα) και ούτε την κάρτα μνήμης είδε ούτε την sim ούτε tpt!!μου λέει γιατί θέλεις να το κανεις αναβάθμιση και του λέω -θέλω να του βάλω το καινούργιο firmware,ok μου λέει φερτό!!ΈΤΣΙ ΑΠLΛ,όχι σαν τον άλλον(x8es) που βαριόταν!!!! :Ο ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είναι δωρεάν,εφόσον έχεις την εγγύηση του ενός χρόνου!!αλλιώς 15ευρώ νομίζω!

 

 

:blink: :blink: παιδιά HELP!!!μετά την αναβάθμισης έκανα restore!!μετά το κλείδωσα(το τηλέφωνο όχι το πληκτρολόγιο) k όταν πήγα να βάλλω τον κωδικό,μου έλεγε ότι δεν είναι αυτός ο σωστός ενώ εγώ τον βάζω σωστά!!τι να κάνω??? :wacko: :wacko: :wacko: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Με το restore τι εννοεις? Αν εκανες format και επανηλθαν δηλαδη οι εργοστασιακες ρυθμισεις,αλλαξε ο κωδικος που ειχες ισως βαλει εσυ και ειναι παλι ο 12345,αυτος που εχουν αρχικα δηλαδη ολα τα Nokia μεχρι να τον αλλαξεις.Δοκιμασε τον και πες μας.
Link to comment
Share on other sites

αχ ναι...θυμάμαι μου το είπε ο κύριος από το κατάστημα αλλα από τις πολλές υποχρεώσεις το ξέχασα για τα καλά!!

 

@"yianniCrete" τnx που μου το θύμισες!!

Link to comment
Share on other sites

Με το restore τι εννοεις? Αν εκανες format και επανηλθαν δηλαδη οι εργοστασιακες ρυθμισεις,αλλαξε ο κωδικος που ειχες ισως βαλει εσυ και ειναι παλι ο 12345,αυτος που εχουν αρχικα δηλαδη ολα τα Nokia μεχρι να τον αλλαξεις.Δοκιμασε τον και πες μας.

 

 

kai ego to idio exo pa8ei alla meta apo hard format poy ekana pali den anoigei me to 12345...... :wacko:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

άρα ανοίγει με τον παλιό κωδικό που είχες βάλει εσύ προφανώς!!

 

παιδιά,να ρωτήσω και κάτι άλλο:τα σταλθέντα μηνύματα στο backup δεν αποθηκεύονται??

Link to comment
Share on other sites

άρα ανοίγει με τον παλιό κωδικό που είχες βάλει εσύ προφανώς!!

 

 

profanos alla poios einai poy ton exo ksexasei :mad: ?

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!! Freskos eimai sto forum kai xreiazomai voitheia. Agorasa simera to nokia7610 kai exo dio erotiseis : pos mporo na afaireso entelos ton ixo otan vgazo mia fotografia kai deuteron iparxei kana site gia free games kai pos tha ta kano egkatastasi sto kinito mou.
Link to comment
Share on other sites

άρα ανοίγει με τον παλιό κωδικό που είχες βάλει εσύ προφανώς!!

 

 

profanos alla poios einai poy ton exo ksexasei :mad: ?

η μονη λύση πιστεύω,είναι να το πας σε κάποιο nokia shop,εκτος και αν υπάρχει κανένα κολπάκι να βρίσκεις τον κωδικό όπως αυτό με την MMC !!

Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!! Freskos eimai sto forum kai xreiazomai voitheia. Agorasa simera to nokia7610 kai exo dio erotiseis : pos mporo na afaireso entelos ton ixo otan vgazo mia fotografia kai deuteron iparxei kana site gia free games kai pos tha ta kano egkatastasi sto kinito mou.

 

Για τον ηχο της καμερας απενεργοποιησε τους ηχους προειδοποιησης.Για εφαρμογες δες τα [Επισημο] ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ IRC , [Επισημο] Χρήσιμα links με εφαρμογές και άλλα .Για να δεις πως θα τα κανεις εγκατασταση ριξε μια ματια στο manual.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με ενα προβλημα που μου δημιουργηθηκε. Εντελως ξαφνικα εδω και μερικες μερες λαμβανω sms αλλα η συσκευη δεν κανει καμια ειδοποιηση. Εχω τσεκαρει εντασεις κτλ και ολα ειναι οκ. Μηπως ξερει κανεις τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με ενα προβλημα που μου δημιουργηθηκε. Εντελως ξαφνικα εδω και μερικες μερες λαμβανω sms αλλα η συσκευη δεν κανει καμια ειδοποιηση. Εχω τσεκαρει εντασεις κτλ και ολα ειναι οκ. Μηπως ξερει κανεις τιποτα?

 

Καθαρισε το communication log (Μητρωο) μηπως δεις διαφορα .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μου τον παρουσιαζει στον ηχο των μηνυματων. Δεν εχω δοκιμασει σε δονηση ή και στα δυο ταυτοχρονα ακομα. Οταν με καλουν το κινητο χτυπαει κανονικα. Οσο για το μητρωο το εχω καθαρο.

 

Και κατι ακομα που παρατηρησα ειναι οτι δεν εμφανιζει καρτελα οτι εχω λαβει μηνυμα. Αυτο απ'οτι ειδα ομως μου το κανει και σε αναπαντητες κλησεις.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia eimai neo melos sto site kai den exo polles gnoseis apo neas genias tilefona exo to nokia 7610 kai egatestusa to route 66 omos de gnorizo giati otan trexo ton player gia mp3 i videos kai ta minimata vgazei ena minima : minimata sfalma (-1) kai de me afinei na proxoriso.!!! :( :(

 

 

gorizei kapoios ti symvenei eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μου τον παρουσιαζει στον ηχο των μηνυματων. Δεν εχω δοκιμασει σε δονηση ή και στα δυο ταυτοχρονα ακομα. Οταν με καλουν το κινητο χτυπαει κανονικα. Οσο για το μητρωο το εχω καθαρο.

 

Και κατι ακομα που παρατηρησα ειναι οτι δεν εμφανιζει καρτελα οτι εχω λαβει μηνυμα. Αυτο απ'οτι ειδα ομως μου το κανει και σε αναπαντητες κλησεις.

 

Αυτό μου το έκανε και εμένα παλιότερα.Είχα βάλει να αποθηκεύονται τα μηνύματα στην κάρτα μνήμης.Μόλις το άλλαξα και τα έβαλα να αποθηκεύονται στην μνήμη τηλεφώνου όλα εντάξει.Για δοκιμασέ το.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που τα αποθηκεύω εδώ και πόσους μήνες στην mmc δεν είχα ποτε τέτοιο "problemm"!!

ki' ego to idio edo ke 10 mines, kanena provlima!!

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η δευτερη φορα που χαλαει η καρτα μνημης σε 10 μηνες . Εχει αλλος ιδιο προβλημα? Εχω την αρχικη καρτα της συσκευης . Η πρωτη φορα εγινε σχεδον αμεσως (τον δευτερο μηνα λειτουργιας ) και τωρα παλι τα ιδια . Δεν φορμαρεται , δεν γινεται τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

όχι,πρώτη φορα ακούω τέτοιο πρόβλημα,πάντως να ξέρεις ότι οι μνήμες αυτές που έχει μέσα είναι κακής ποιότητας!!θα σου πρότεινα να πάρεις καμια άλλη(128mb) γιατί για να είσαι 10μήνες με 64άρα δεν νομίζω ότι την χρησιμοποιείς και πολύ!!έτσι k αλλιώς είναι πολύ φτηνές!
Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos katoxos tou 7610 k thelo na po oti eimai arketa eyxaristimenos me to kinito,to mono problima einai oti exo 64 mb mnhmh k skeftomai na agoraso mia!!!

to nokia 7610 mexri ti xoritikotita mporei na parei?

eyxaritsto!

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai neos katoxos tou 7610 k thelo na po oti eimai arketa eyxaristimenos me to kinito,to mono problima einai oti exo 64 mb mnhmh k skeftomai na agoraso mia!!!

to nokia 7610 mexri ti xoritikotita mporei na parei?

eyxaritsto!

 

Καλοριζικο φιλε μου το κινητο.Εγω το χρησιμοποιουσα με μια 512Mb rs-mmc της ATP αλλα παιρνει χωρις προβλημα και 1Gb καρτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...