Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (31 Αύγ. 2004 , 19:14)

 

Δεν αρκει μονο το Settings Wizard.Πρεπει να ενεργοποιησεις την υπηρεσια μεσω της TIM. :)

 

 

Εννοείται πως είναι ενεργοποιημένο...Υπάρχουν οι σωστές ρυθμίσεις σε κάποια σελίδα??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε μου το settings wizard που μπορεις να κατεβασεις απτο site της νοκια, θα σου λυσει τα χερια στο θεμα των ρυθμισεων,τις κανει ολες αυτοματα! τωρα ισως αν εψαχνες στο site της TIM να υπαρχουν η ακομα καλυτερα απτην εξυπηρετηση πελατων να μπορουν να στις στειλουν με μυνημα υπηρεσιας και να καταχορυθουν αυτοματα στο κινητο,τουλαχιστον με vodafone αυτο εκανα εγω. μπορει να με διαφωτισει καποιος στο θεμα του powerlock της symbianware, γιατι δν φορτωνει μονο του στην εκκινηση και αναγκαζομαι να οριζω screen saver καθε φορα που αναβω το τηλ. κατι τρεχει η ετσι λειτουργει το προγραμμα? δοκιμασα να το φορτωνω με το autoexec της ιδιας εταιρειας αλλα τζιφος!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, ξαφνικα ενω τραβουσα ενα βιντεο, το κινητο σταματησε να αναγνωριζει την mmc.τι μπορει να εγινε?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες τα γνωστά γιατροσόφια του στυλ βάλσιμο-βγάλσιμο, επανεκκίνηση? Και εμένα μια-δυο φορές που εβγαλα την MMC όταν την ξαναέβαλα δεν την αναγνώρισε με την πρώτη...
Shall I say I was wrong, if I'm right?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (31 Αύγ. 2004 , 18:00)

 

Καλά είσαι απίστευτος!! Μια το πουλάς, μια το ξανααγοράζεις! λολ :p :o :lol: :D

 

Στην Χάνδακος υπάρχουν διαθέσημες πολλές προσώψεις για το 7610 σε διάφορα χρώματα και φυσικά και η μαύρη και η άσπρη πρόσωψη!!

 

Τα λέμε!! :)

 

απιστευτος δε λες τιποτα αστα να πανε ειμαι στη χανδακος?που,σε ποιο μαγαζι εχουν ομως και πληκτρολογιο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Na mai pali me tis sigoura polu eustoxes erwthseis mou....kapou eixa diabasei gia to kleidwmeno bt tou kinhtou kai ti mporoume na kanoume alla den mporw na to brw...mhpws mporei kapoios na mou dwsei ta fwta tou ????? :o :blink:

thanks

Reality is in fact virtual
Link to comment
Share on other sites

Cosmote ruthmiseis:

 

Katevaste me to Settings Wizzard i me munima WAPA/MMS N sto 1651 tis ruthmiseis kai meta pigainete

 

gia GPRS:

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ- ΣΥΝΔΕΣΗ- ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ- Cosmote-GPRS kai ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ. Emfanizontai oi apothikeumenes ruthmiseis kai epilegete ΕΠΙΛΟΓΕΣ kai pigainete sto Προχωρημένες Ρυθμίσεις.

• Διεύθυνση IP Τηλεφώνου: Automath

• Κύριος Διακομιστής Ονόματος: 0.0.0.0

• Δευτερ. Διακομιστής Ονόματος: 0.0.0.0

• Διεύθυνση Διακ. Μεσολαβ./ Proxy serv. address: 010.010.010.010

• Αρ. Θύρας Διακ. Μεσολάβησης / Proxy port number: 8080

 

kai gia MMS:

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ- ΣΥΝΔΕΣΗ- ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ- MMS-GPRS kai ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ. Emfanizontai oi apothikeumenes ruthmiseis kai epilegete ΕΠΙΛΟΓΕΣ kai pigainete sto Προχωρημένες Ρυθμίσεις.

• Διεύθυνση IP Τηλεφώνου: Automath

• Κύριος Διακομιστής Ονόματος: 0.0.0.0

• Δευτερ. Διακομιστής Ονόματος: 0.0.0.0

• Διεύθυνση Διακ. Μεσολαβ./ Proxy serv. address: 010.010.010.020

• Αρ. Θύρας Διακ. Μεσολάβησης / Proxy port number: 8080

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apalouza ( 1 Σεπ. 2004 , 03:43)

 

Na mai pali me tis sigoura polu eustoxes erwthseis mou....kapou eixa diabasei gia to kleidwmeno bt tou kinhtou kai ti mporoume na kanoume alla den mporw na to brw...mhpws mporei kapoios na mou dwsei ta fwta tou ????? :o :blink:

thanks

 

 

Me to Mobiluck mporeis na stileis oti theleis.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος theog ( 1 Σεπ. 2004 , 13:02)

 

Νομίζω ότι το settings wizard κάνει μόνο για συνδρομητές με σύνδεση και όχι με κάρτα

 

 

gia olous kanei

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μου πειτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει πηγα σημερα και πηρα τη μαυρη προσωψη του 7610 δυστυχως ομως δεν ειχαν μαυρο πληκτρολογιο κι ετσι του εβαλα το ασπρο δε μπορω να πω οτι ειναι κι ασχημο αλλα καλυτερα θα ηταν να ειχε μαυρο,το θεμα ειναι οτι δε ξερουν και ποτε θα φερουν τωρα μιλαμε για πληρη ασχετοσυνη λοιπον θα ηθελα αν μπορει καποιος απο εσας να μου βρει πληκτρολογιο και να μου το στειλει με αντικαταβολη κι εννοειται φυσικα με δικα μου εξοδα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 1 Σεπ. 2004 , 18:26)

 

θα ηθελα να μου πειτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει πηγα σημερα και πηρα τη μαυρη προσωψη του 7610 δυστυχως ομως δεν ειχαν μαυρο πληκτρολογιο κι ετσι του εβαλα το ασπρο δε μπορω να πω οτι ειναι κι ασχημο αλλα καλυτερα θα ηταν να ειχε μαυρο,το θεμα ειναι οτι δε ξερουν και ποτε θα φερουν τωρα μιλαμε για πληρη ασχετοσυνη λοιπον θα ηθελα αν μπορει καποιος απο εσας να μου βρει πληκτρολογιο και να μου το στειλει με αντικαταβολη κι εννοειται φυσικα με δικα μου εξοδα

 

Κοιτα εδω τα εχει ολα http://www.blueunplugged.com/Products/Nokia_7610_Covers.aspx [καποιος αλλος ειχε βρει την διευθυνση]
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 1 Σεπ. 2004 , 01:28)

 

απιστευτος δε λες τιποτα αστα να πανε ειμαι στη χανδακος?που,σε ποιο μαγαζι εχουν ομως και πληκτρολογιο?

 

 

Μαύρο πληκτρολόγιο δεν υπάρχει πουθενά μέχρι στιγμής εδώ στο Ηράκλειο, ξαναπήγα εκεί για να πάρω το πίσω μέρος της μαύρης πρόσωψης και οι κοπέλες (κούκλες) και άκρως εξυπηρετικές μου είπαν πως δεν υπάρχει μαύρο πληκτρολόγιο στην Αθήνα για αυτό δεν το έχουν και αυτοί με διαβεβαίωσε δε, πως μόλις έρθει το πληκτρολόγιο στην Αθήνα θα τους στο στείλουν.

Το περιμένουν από μέρα σε μέρα!

 

Υπομονή!! :) :happy: :o

 

Προς nervous: Δεν χάθηκα, απλά δεν έχω ίντερνετ σπίτι και σχεδόν κάθε μέρα πηγαίνω σε ένα πολύ ωραίο ίντερνετ καφέ εδώ και έστι σερφάρω!

 

Τα λέμε!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 1 Σεπ. 2004 , 18:26)

 

θα ηθελα να μου πειτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει πηγα σημερα και πηρα τη μαυρη προσωψη του 7610 δυστυχως ομως δεν ειχαν μαυρο πληκτρολογιο κι ετσι του εβαλα το ασπρο δε μπορω να πω οτι ειναι κι ασχημο αλλα καλυτερα θα ηταν να ειχε μαυρο,το θεμα ειναι οτι δε ξερουν και ποτε θα φερουν τωρα μιλαμε για πληρη ασχετοσυνη λοιπον θα ηθελα αν μπορει καποιος απο εσας να μου βρει πληκτρολογιο και να μου το στειλει με αντικαταβολη κι εννοειται φυσικα με δικα μου εξοδα

 

 

http://l8shop.net/Products/Original-Nokia-7610-BlackRed-Keypad-4490.asp?a

 

To πληκτρολογιο αυτο δεν εχει ελληνικους χαρακτηρες ,

Δεν εχω ιδεα αν θα φερουν ελλαδα πληκτρολογιο με ελληνικους

χαρακτηρες.

Μια κοκκινη προσοψη που ειδα στα κεντρικα της νοκια δε ειχε

ελληνικο πληκτρολογιο παντως :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ προσόψεις στην Αθήνα και σε τι τιμή?

Όπου και αν έχω ρωτήσει δεν έχει κανείς! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous ( 2 Σεπ. 2004 , 17:40)

 

http://l8shop.net/Products/Original-Nokia-7610-BlackRed-Keypad-4490.asp?a

 

To πληκτρολογιο αυτο δεν εχει ελληνικους χαρακτηρες ,

Δεν εχω ιδεα αν θα φερουν ελλαδα πληκτρολογιο με ελληνικους

χαρακτηρες.

Μια κοκκινη προσοψη που ειδα στα κεντρικα της νοκια δε ειχε

ελληνικο πληκτρολογιο παντως :(

 

Υπαρχει πουθενα καμια φωτογραφια με την κοκκινη προσοψη να δουμε πως ειναι?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 2 Σεπ. 2004 , 19:28)

 

Υπαρχει πουθενα καμια φωτογραφια με την κοκκινη προσοψη να δουμε πως ειναι?

 

 

Η φωτο την αδικει λιγο,απο κοντα ειναι καλυτερη.

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7610/Enhancements/Covers/_Content/_Static_Files/cc_202d_red.jpg

 

Εδω οι υπολοπες

http://www.nokia.com/nokia/0,,54706,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

geia sas..den ksero an exei ksanaeipothei alla tha ithela na rotiso dio pragmata

1)to ixeio tou 7610 einai kalo??dld sto dromo akous???

2)i anaparagogi ton mp3 ginete apo akoustika pou prepei na agorastoun i einai mesa sto paketo agoras??

euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rainbowe ( 2 Σεπ. 2004 , 22:06)

2)i anaparagogi ton mp3 ginete apo akoustika pou prepei na agorastoun i einai mesa sto paketo agoras??

euxaristw

Γινεται απο ακουστικΟ μιας και το 7610 δεν υποστηριζει σωστα τα διπλα ακουστικα της Νοκια.Δλδ ο ηχος του ειναι μονοφωνικος και οχι στερεο.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορω να καταλαβω βγαζει ενα προιον στην αγορα λεει οτι εχει δυνατοτητα αλλαγης προσοψης και τοσο καιρο τιποτε.. που ειναι και η θηκη του ?τι να πω λεφτα δεν θελουν να παρουν :( ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios ( 2 Σεπ. 2004 , 23:17)

 

Εγω δεν μπορω να καταλαβω βγαζει ενα προιον στην αγορα λεει οτι εχει δυνατοτητα αλλαγης προσοψης και τοσο καιρο τιποτε.. που ειναι και η θηκη του ?τι να πω λεφτα δεν θελουν να παρουν :( ?

 

 

τα κεντρικα της Νοκια εχουν αυτες τις δυο :)

http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7610/Enhancements/Carrying/_Content/_Static_Files/pf-766_62x62.jpg http://www.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/Phones/PhoneModels/Nokia7610/Enhancements/Carrying/_Content/_Static_Files/pf-767_62x62.jpg

 

 

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,54705,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...