Jump to content

Super προσφορά cosmote!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διαθεσιμοτητα καταστηματος η αποθηκης ειδανε?

 

Δεν το γνωριζω και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να το γνωριζω.

Απο τη στιγμη ομως που σε αλλα καταστηματα μου ελεγαν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα κομματια και στο συγκεκριμενο τη στιγμη που εκανα την αιτηση με ενημερωσαν οτι ειχαν μπορω να υποθεσω οτι ειδαν τη διαθεσιμοτητα του συγκεκριμενου καταστηματος. Εξαλλου τους το ειχα τονισει οτι σε αλλα καταστηματα μου ελεγαν περι εξαντλησεως των αποθεματων.

Και οπως και να εχει... πως στελνουν αιτηση για φορητοτητα στο δικτυο της αλλης εταιριας πριν κοιταξουν αν αυτοι μπορουν να ανταποκριθουν στη συγκεκριμενη προσφορα?

 

Σταθη334 δε ξερω αν μιλας για μενα αλλα εγω δεν πεταξα καμια κακια για οσους προλαβαν και πηραν το SONY. Καλοδουλευτο και παντα σε λειτουργια.

Εγω κατακρινω την πολιτικη μιας υποτιθεται μεγαλης αλυσιδας καταστηματων η οποια ειναι επιεικως απαραδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το γνωριζω και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να το γνωριζω.

Απο τη στιγμη ομως που σε αλλα καταστηματα μου ελεγαν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα κομματια και στο συγκεκριμενο τη στιγμη που εκανα την αιτηση με ενημερωσαν οτι ειχαν μπορω να υποθεσω οτι ειδαν τη διαθεσιμοτητα του συγκεκριμενου καταστηματος. Εξαλλου τους το ειχα τονισει οτι σε αλλα καταστηματα μου ελεγαν περι εξαντλησεως των αποθεματων.

Και οπως και να εχει... πως στελνουν αιτηση για φορητοτητα στο δικτυο της αλλης εταιριας πριν κοιταξουν αν αυτοι μπορουν να ανταποκριθουν στη συγκεκριμενη προσφορα?

 

Σταθη334 δε ξερω αν μιλας για μενα αλλα εγω δεν πεταξα καμια κακια για οσους προλαβαν και πηραν το SONY. Καλοδουλευτο και παντα σε λειτουργια.

Εγω κατακρινω την πολιτικη μιας υποτιθεται μεγαλης αλυσιδας καταστηματων η οποια ειναι επιεικως απαραδεκτη.

 

οκ αλλα επειδη τυνχανει να εργαζομαι σαυτη την αλυσιδα να σου πω...η προσφορα βγηκε διαθεσιμοτητα υπηρχε βγηκαν παραγγελιες και πολλοι (στα καταστηματα)περιμενανε κομματια αλλα τελικα δεν μπορεσανε να καλυψουν τις αναγκες ζητησης...τωρα αν σου ειπαν οτι το ειχαν στο καταστημα και δεν το ειχαν ειναι λαθος...για την αιτηση φορητοτητας δεν εχεις προβλημα αν δεν εχεις παραλαβει υπογραψει ακυρωνεται...χωρις να εχει αλαξει τιποτα...

 

Εγώ στις 10/12/2009 πήγα στην Cosmote Καλλιθέας, μου επιβεβαίωσαν την προσφορά, αλλά δεν είχαν διαθέσιμο το SE Yari.

Σημείωσαν το τηλέφωνο μου για να με ειδοποιήσουν αλλά τίποτα.

Στις 17/12/2009 ξαναπήγα, με επιβεβαίωσαν ότι έχουν κρατήσει ένα PS3 για μένα, αλλά παρόλο που το Yari μέσω internet είναι διαθέσιμο δεν έχει (??) πάει στο κατάστημα.

Τι να κάνω ?

Να γυρίσω όλα τα καταστήματα Cosmote ?

 

(Έχω τάξει το PS3 και δέχομαι πιέσεις :O)

υπαρχει διαθεσιμοτητα και σε ps3 και σε yari ψαξτο...στο καταστημα που εργαζομαι εχει...

 

Εγώ στις 10/12/2009 πήγα στην Cosmote Καλλιθέας, μου επιβεβαίωσαν την προσφορά, αλλά δεν είχαν διαθέσιμο το SE Yari.

Σημείωσαν το τηλέφωνο μου για να με ειδοποιήσουν αλλά τίποτα.

Στις 17/12/2009 ξαναπήγα, με επιβεβαίωσαν ότι έχουν κρατήσει ένα PS3 για μένα, αλλά παρόλο που το Yari μέσω internet είναι διαθέσιμο δεν έχει (??) πάει στο κατάστημα.

Τι να κάνω ?

Να γυρίσω όλα τα καταστήματα Cosmote ?

 

(Έχω τάξει το PS3 και δέχομαι πιέσεις :O)

στον γερμανο που εργαζομαι παντως εχει κ τα δυο..μπορεις να καλεσεις 8001140000 να σου πουν σε ποιο καταστημα υπαρχει ,να σου πουν το τηλ να παρεις κ να στο κρατησουν ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ένα πράγμα ξέρω...

οτι η προσφορα παίζει στην ΤΙΒΙ και στο site δεν υπάρχει καμία λεπτομέρεια...

Αν κάνεις σύνδεση με την λογικη της προσφοράς σίγουρα χαμένος βγαίνεις...

όλα αυτά ειναι κράχτες για να τρεξει ο κοσμακης να κανει σύνδεση παιδια μου...

Γι αυτό και εγω θα ακυρωσω αυριο πρωι πρωι την φορητοτηα προς Cosmote...

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω ένα πράγμα ξέρω...

οτι η προσφορα παίζει στην ΤΙΒΙ και στο site δεν υπάρχει καμία λεπτομέρεια...

Αν κάνεις σύνδεση με την λογικη της προσφοράς σίγουρα χαμένος βγαίνεις...

όλα αυτά ειναι κράχτες για να τρεξει ο κοσμακης να κανει σύνδεση παιδια μου...

Γι αυτό και εγω θα ακυρωσω αυριο πρωι πρωι την φορητοτηα προς Cosmote...

 

Στη τηλεοραση, παιζει. Στο ιντερνετ διαφημιζεται ακομη σε ασχετα sites με ημερομηνια 16/12 οταν τη προσφορα δε τη βρισκεις απο τις 14/12. Μαλιστα σε ενα απο αυτα τα sites υπαρχει το ονομα της υπευθυνου επικοινωνιας με το mail της. Μαντεψτε ομως. Οταν πας να της στειλεις email δεν φτανει ποτε στη διευθυνση που το στελνεις και γυρναει πισω.

Γενικως αυτη η εταιρια ειναι εταιρια φαντασμα. Δε μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της παρα μονο τηλεφωνικα οπου μια κατα τα αλλα ευγενεστατη υπαλληλος μου ειπε οτι θα μεταφερει το παραπονο μου χωρις βεβαια να κρατησει ουτε το ονομα μου ουτε κανενα αλλο στοιχειο μου. Πραγμα που σημαινει οτι Κυριε καλα κανατε και μας ενημερωσατε αλλα μη περιμενετε να γινει και τιποτα. Καλο θα ηταν να πατε αλλου για εξυπηρετηση.

Εταιρια με ονομα ΓΕΡΜΑΝΟΣ και εξυπηρετηση ΕΛΛΗΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει διαθεσιμοτητα και σε ps3 και σε yari ψαξτο...στο καταστημα που εργαζομαι εχει...

 

στον γερμανο που εργαζομαι παντως εχει κ τα δυο..μπορεις να καλεσεις 8001140000 να σου πουν σε ποιο καταστημα υπαρχει ,να σου πουν το τηλ να παρεις κ να στο κρατησουν ...

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση και τις πληροφορίες.

Πήγα στην Cosmote Ν.Σμύρνης και σε 20 λεπτά έκανα αίτηση, εγκρίθηκε, πήρα το SE Yari με επιδότηση, το PS3 δώρο (στο myway50) και 2 πάγια δώρο !!

Προσφορά στα μέτρα μου, αφού σε 3 μήνες είχα σκοπό να κάνω αναβάθμιση στο συμβόλαιο μου, που έληγε. Μόνο μειονέκτημα η αλλαγή αριθμού (αφού και ο παλιός Cosmote είναι).

Ο Άγιος Βασίλης ήρθε νωρίς φέτος ! :)

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πάγιο είναι πολύ μεγάλο για μένα, κλωνοποίησα την κάρτα, έβαλα απόκρυψη στον αριθμό και τον χρησιμοποιεί και η μάνα μου.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πάγιο είναι πολύ μεγάλο για μένα, κλωνοποίησα την κάρτα, έβαλα απόκρυψη στον αριθμό και τον χρησιμοποιεί και η μάνα μου.

 

????Τι ακριβώς έκανες?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρήκα το netbook σε κατάστημα oteshop, αλλά μου τα μασάνε και δεν μου κάνουν την σύνδεση. Λείπει ο προιστάμενος μου λένε, και δεν ξέρουν αν μπορούν να μου δώσουν το netbook.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

????Τι ακριβώς έκανες?

Κλωνοποίησα την κάρτα sim,

 

Εγώ πάλι βρήκα το netbook σε κατάστημα oteshop, αλλά μου τα μασάνε και δεν μου κάνουν την σύνδεση. Λείπει ο προιστάμενος μου λένε, και δεν ξέρουν αν μπορούν να μου δώσουν το netbook.

Η προσφορά ειναι του Γερμανού, όχι των Oteshop.

Link to comment
Share on other sites

Κλωνοποίησα την κάρτα sim,

 

 

Η προσφορά ειναι του Γερμανού, όχι των Oteshop.

 

Η προσφορά ισχύει και στα Oteshop. Εγώ από κατάστημα Oteshop πήρα χθες το πακετάκι.

 

Δυστυχως οποιος προλαβε προλαβε , η προσφορα εληξε το βραδυ της Παρασκευης !!

 

Η προσφορά ισχύει ακόμη. Όσοι πιστοί προσέλθετε! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χα! Ο Γερμανος να χαιρεται την εξυπηρετηση του.

Παιρνω χτες τηλεφ. το καταστημα της Νεας Ερυθραιας, με διαβεβαιωνουν οτι εχουν διαθεσιμα VAIO. Πηγαινω απο εκει, κανω αιτηση για φορητοτητα οπου με ξαναδιαβεβαιωνουν οτι εχουν VAIO.

Και σημερα με παιρνουν τηλεφωνο για να μου πουν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα VAIO.

 

Αντε να βγαλεις ακρη μαζι τους.

 

Επειδη πρεπει να λεγονται και τα καλα κι οχι μονο τα κακως κειμενα θελω να πω οτι πριν λιγο επικοινωνησε μαζι μου καποιος απο τα κεντρικα της εταιριας ΓΕΡΜΑΝΟΣ και δειχνοντας μεγαλο ενδιαφερον για την περιπτωση μου φροντισε να με εξυπηρετησει.

 

Κι επειδη λαθη γινονται απο ολους κι αυτο ηταν ενα λαθος που διορθωθηκε, μπορω να πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ εκ μερους μου στην εταιρια ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω την οδύσεια από χτες για την αναζήτηση του VAIO.

 

Πρωί: Αίτηση στο κατάστημα στο μοναστηράκι. Όλα ΟΚ, αλλά μετά από 2 ώρες με παίρνουν τηλ. ότι έχε εξαντληθεί ...Ακύρωση της αίτησης.

 

Απόγευμα: Γυρνώντας από τη δουλεία πέρασα από τα καταστήματα Ψυχικού, Αμαρουσίου αλλά μου είπαν ότι εξαντλήθηκε....

 

Κατάστημα Μελισσίων: Μου είπαν ότι υπάρχει. Ρωτάω σίγουρα γιατί αλλού μου είπαν ότι δεν υπάρχει. Ναι, μου λένε υπάρχει.΄Σήμερα παραλάβαμε και 2!!!! ΟΚ, λέω και ξανά αίτηση. Το τηλέφωνο και το VAIO θα τα παραλάβω λίγες ημέρες πριν γίνει η φορητότητα. Επειδή έχω αμφιβολίες όμως, αρχές της εβδομάδας θα ξαναπεράσω να δω τι γίνεται

 

Τέλος καλό , όλα καλά. Χτες με πήρανε τηλέφωνο ότι στις 29 αλλάζω δίκτυο και να περάσω 27-28 για να πάρω το κινητό, vaio και για τις λεπτομέρεις. Ο Άγιος Βασίλης έρχεται...:)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα με ειδοποιησαν(απο germano Κορινθου) οτι τελειωσαν τα sony vaio ΑΛΛΑ με τα 499 ευρωπουλα που αξιζε θα μπορουσα να παρω αλλο laptop ιδιας αξιας η μεγαλυτερης και να πληρωσω την διαφορα!!! ΤΡΕΞΤΕ λοιπον οσο προλαβαινετε
Link to comment
Share on other sites

Σημερα με ειδοποιησαν(απο germano Κορινθου) οτι τελειωσαν τα sony vaio ΑΛΛΑ με τα 499 ευρωπουλα που αξιζε θα μπορουσα να παρω αλλο laptop ιδιας αξιας η μεγαλυτερης και να πληρωσω την διαφορα!!! ΤΡΕΞΤΕ λοιπον οσο προλαβαινετε

Πήρα τηλ. στα κεντρικά και μου είπαν ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και πηρα εντελως ΔΩΡΕΑΝ ενα SONY VAIO απο τον Γερμανο στο Mall.

Δωρο απο τη μαμα εταιρια λογω της κακης συμπεριφορας προς εμενα απο το υποκαταστημα τους.

Link to comment
Share on other sites

Oπως σας ειχα πει επικοινωνησε μαζι μου υπευθυνος απο τα κεντρικα της εταιριας ΓΕΡΜΑΝΟΣ κι επειδη αναγνωρισε το λαθος που εγινε απεναντι μου, μου ειπε οτι αποφασισαν να μου δωσουν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ενα SONY VAIO χωρις καμια απολυτως υποχρεωση απο μενα.

Ετσι χτες πηγα και το παρελαβα.

Να ρωτησω κατι σε οσους το εχουν παρει. CD με το λειτουργικο δε θα επρεπε να εχει μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...