Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος scully1999 (15 Νοέ. 2004 , 20:17)

 

Καλησπερα και παλι..μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω αυτο το ΖΙΡΜΑΝ για να μπορω να δεχομαι στο κινητο μου αρχεια zip?ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια!!

 

 

Δοκιμασε στο φορουμ του aivanet & στο irc #aivanet.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυNOKIA Co-Mod!!ναιενταξει το πηρατο zipman!το ετρεξα και μου λεει πως κρατα 3 μερες!μετα απλα θα πρεπει να το ξαναπερασω μαλλον!αν το διαγραψεις το zipman τα αρχεια που θα κατεβασω,πχ παιχνιδια .zip,θα μπλοκαρουν η κατι τετοιο η θα μπορω να συνεχιζω να παιζω χωρις προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Το zipman σου χρησιμεύει μόνο για να ανοίξεις τα παιχνίδια ή οποιοδήποτε άλλο αρχείο zip,οπότε δε θα κλειδώσουν τα παιχνιδια αλλά η εφαρμογή zipman την ποιά εύκολα μπορείς να κάνεις φούλ :whistle: :whistle: :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (28 Νοέ. 2004 , 17:14)

 

ρε παιδια πως μπορει να χαλασει η πλακετα του 3650???

 

ποιά πλακέτα? μηπώς εννοείς την καρτα μνήμης? Αν είναι αυτό κάνε ένα format. Δύσκολα χαλάει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος topbep (30 Νοέ. 2004 , 15:02)

 

ποιά πλακέτα? μηπώς εννοείς την καρτα μνήμης? Αν είναι αυτό κάνε ένα format. Δύσκολα χαλάει.

 

οχι την mmc.την πλακετα που ειναι πισω απο την οθονη(εσωτερικο κινητου)

Link to comment
Share on other sites

apo ygrasia, apo xtipima, apo apo apo... traba se enan texniko...

Personal Website: http://www.kospol.gr

Android Greek Community: http://www.AndroidGreece.gr

BlogThis.gr http://www.blogthis.gr

 

Kostis_fx2 = Ventrix kata kosmon...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostis_fx2 ( 2 Δεκ. 2004 , 00:16)

 

apo ygrasia, apo xtipima, apo apo apo... traba se enan texniko...

 

ασε αυτη την τυφλα τους δεν ξερουν

Link to comment
Share on other sites

paidia kserete kanena site apo to opoio mporo na katevaso tis ekdoseis firmware tou 3650?

ase exo varethei na to pigeno gia anavathmiseis sto nokia club kai leo afou to kano pou to kano giati den to kano kai monos?

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

episis kati akoma

to kinito exei kollisei kai opote to anoigo mou vgazei mono to NOKIA kleinei ksananigei ksana to NOKIA.To kanei 2-3 fores kai meta svinei.

Kamia lisi?

Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coolajami ( 3 Δεκ. 2004 , 10:54)

 

episis kati akoma

to kinito exei kollisei kai opote to anoigo mou vgazei mono to NOKIA kleinei ksananigei ksana to NOKIA.To kanei 2-3 fores kai meta svinei.

Kamia lisi?

 

μονο με αναβαθμισει σε club nokia λυνεται αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coolajami ( 3 Δεκ. 2004 , 10:50)

 

paidia kserete kanena site apo to opoio mporo na katevaso tis ekdoseis firmware tou 3650?

ase exo varethei na to pigeno gia anavathmiseis sto nokia club kai leo afou to kano pou to kano giati den to kano kai monos?

 

δεν γινεται.ο εξοπλισμος που κανει την αναβαθμισει ειναι πανακριβος απο οτι ξερω.και δεν υπαρχει και η δυνατοτητα

Link to comment
Share on other sites

to kalodio mbus/fbus gia 3650 10 lires agglias apo site sto internet.Apla kante ena search sto google.Tora to logismiko einai provlima alla ta panta vriskontai me ligo psaksimo...to zitima kserei kaneis edo mesa kati pou den ksero ego?
Fasten Your Seatbelt Dorothy Because Cansas is going Bye Bye
Link to comment
Share on other sites

θα με βοηθησει καποιος με το mms it?το εγκαταστησα στο κιν μου αλλα δεν εχω ιδεα πως να προσθεσω στα συννημενα εφαρμογες,παιχνιδια και μελωδιες!pleaeaease!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος scully1999 ( 4 Δεκ. 2004 , 18:23)

 

θα με βοηθησει καποιος με το mms it?το εγκαταστησα στο κιν μου αλλα δεν εχω ιδεα πως να προσθεσω στα συννημενα εφαρμογες,παιχνιδια και μελωδιες!pleaeaease!!!

Απλά πατάς "επιλογές", "προσθήκη συνημμένου" κι επιλέγεις το αρχείο που θέλεις!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου με το mms it ειναι πως αφου πατησω επιλογες_συννημενα_μου λεει προσθηκη συννημενου με διαδρ.και δεν εχω ιδεα στο 3650 μου,πως να εισαγω διαδρομη και ονομα αρχειων πχ απο τις εφαρμογες μου η τα midi μου που περιλαμβανονται στην κατηγορια της εγγραφης!!!μου εχει και ενα παραδειγμα εκει(C:/imgs/pic.jpg)αλλα δεν καταφερνω τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cartsiu (30 Οκτ. 2004 , 16:02)

 

Παιδια χρειάζομαι την βοήθεια κάποιου. Πήγα το 3650 μου για επισκευή και κλασικά ως μόνη λύση για να φτιαχτεί μου κάνανε επανεγκατάσταση το firmware. Έτσι έχασα ότι είχα και δεν είχα. Είχα κάνει σε έναν παλιό υπολογιστή που τώρα τα έπαιξε backup τα πάντα αλλά δεν μπορώ να κάνω restore από εκείνον τον υπολογιστή. Έχω όμως όλα τα αρχεία που είναι στο C:\Nokia\Nokia 3650\ και το αρχείο *.cap όπου * το ΙΜΕΙ του κινητού μου. Στο νέο υπολογιστή έκανα μία φρέσκια εγκατάσταση του PC Suite for 3650 και αντικατέστησα τα ανάλογα αρχεία αλλά πάλι δεν εμφανίζεται η επιλογή Restore στο PC Suite. Καμιά βοήθεια;;;;;;

 

 

Τιποτα ε...?

:(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi ( 7 Δεκ. 2004 , 17:52)

 

Τιποτα ε...?

:(

Κάτι αντίστοιχο έπαθε ο φίλος pastelo εδώ, και το ξεπέρασε: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=630484#post630484

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

τελικα το προβλημα του 3650 και του cam corder που δεν εχει ηχο κατα την εγγραφη πως ξεπερνιεται???
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 9 Δεκ. 2004 , 19:49)

 

τελικα το προβλημα του 3650 και του cam corder που δεν εχει ηχο κατα την εγγραφη πως ξεπερνιεται???

 

προφανως εχεις την πρωτη εκδοση λογισμικου που δεν ειχε ηχο,κατεβασε απο το site τις νοκια αυτο που εχει τωρα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 9 Δεκ. 2004 , 22:03)

 

προφανως εχεις την πρωτη εκδοση λογισμικου που δεν ειχε ηχο,κατεβασε απο το site τις νοκια αυτο που εχει τωρα ;)

 

 

Μισό γιατί τώρα μπερδεύτηκα: Έχει σχέση το λογισμικό που φοράει το κινητό τελικά ;:confused: Εγώ έχω την τελευταία έκδοση απο την Νόκια και πάλι το camcoder δεν λειτουργεί με ήχο. Στα 4 δευτερόλεπτα, ήχος....ΓΙΟΚ. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος coolajami ( 3 Δεκ. 2004 , 10:54)

 

episis kati akoma

to kinito exei kollisei kai opote to anoigo mou vgazei mono to NOKIA kleinei ksananigei ksana to NOKIA.To kanei 2-3 fores kai meta svinei.

Kamia lisi?

 

 

ωχ παιδιά αυτό έπαθα και γω τωρα μόλις. Καμια λύση πριν φυγω για club Nokia? Κάποιος κάπου κάποτε μίλησε για άνοιγμα σε safe mode, πως γίνεται αυτό ξέρει κανένας? Πάντως μου συναίβει αφού απεγκατέστησα μια εφαρμοφή.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sv2evs (10 Δεκ. 2004 , 08:58)

 

Μισό γιατί τώρα μπερδεύτηκα: Έχει σχέση το λογισμικό που φοράει το κινητό τελικά ;:confused: Εγώ έχω την τελευταία έκδοση απο την Νόκια και πάλι το camcoder δεν λειτουργεί με ήχο. Στα 4 δευτερόλεπτα, ήχος....ΓΙΟΚ. :blink:

 

αμα εχεις την τελευταια αλλου ειναι το προβλημα δεν κανεις ενα φορματ και να το δεις ετσι καθαρο οπως θα ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (10 Δεκ. 2004 , 19:47)

 

αμα εχεις την τελευταια αλλου ειναι το προβλημα δεν κανεις ενα φορματ και να το δεις ετσι καθαρο οπως θα ειναι;

 

 

Δεν θα δουλέψει.:worry: ..Το πρόγραμμα το εγκατέστησα όταν το πήρα το κινητό και δεν δούλευε πάλι. Τώρα για να κάνω format και να ξαναβάλω αυτά που έχω μέσα...είναι ψιλο-μπελάς...οπότε αν βρεθεί κάτι που ΣΙΓΟΥΡΑ είναι η λύση,:confused: τότε ναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...