Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος trian2122003 (31 Αύγ. 2004 , 23:39)

 

na rotiso kati

xrisimopoio to camcoder v 3.7.5 pro evaluation ver tis philips

edo kai kana mina kapoies fores ta binteakia pou "ftiaxnei"exoun gia merika sec ixo kai meta kovete,eno i eikona einai mia xara

i ver tou kinitou mou einai i 4.13

exete idea ti mporei na paizei?

exo svisei kai epanaegatastisei to programma kai pali ta idia opote de ftaiei auto logika

 

παντος εγω που ειχα αυτο το προβλημα ελευθερωσα γυρω στα 9 mb και ηταν οκ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 1 Σεπ. 2004 , 22:39)

 

παντος εγω που ειχα αυτο το προβλημα ελευθερωσα γυρω στα 9 mb και ηταν οκ

 

 

argi_7 kai nervous euxaristo poli ! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iNCubO ( 1 Σεπ. 2004 , 17:40)

 

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που παίζει mp3 στο κινητό;

 

 

basika to mp3go exo diavasei se forum oti einai to kalitero alla episis i apodosi lene oti den einai kali..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος trian2122003 ( 2 Σεπ. 2004 , 00:13)

 

basika to mp3go exo diavasei se forum oti einai to kalitero alla episis i apodosi lene oti den einai kali..

 

δεν μπορεις να διακρινεις την διαφορα καθως και τα δυο τα παιζουν πολι μετρια(φτεει και το ηχειο).παντος εμενα μου αρεσε το mp3 go γιατι μπορουσες π.χ να γραφεις μηνυμα και να παιζει και μπ3 συγχρονος

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Έψαξα στο forum και δεν βρήκα την απάντηση στο ερώτημα μου. Προχθές (να πάρει και να σηκώσει... ) μου έφυγε το κινητό απο τα χέρια και έπεσε κάτω.

 

Τώρα πάνω στην οθόνη, εμφανίζεται ένα πολύ μικρό στρόγγυλο (σαν το κεφάλι καρφίτσας) σημάδι σαν να έχει φυγεί η ζελατίνα (αν υποτεθεί οτι έχει/είχε).

 

Ξέρει κανείς αν αυτό το πράγμα είναι κάτι σοβαρό ; Στο μάτι φυσικά φαίνεται και ειδικά όταν το "γνωρίζεις" οτι είναι εκεί.

 

Πόσο θα κόστιζε μια αλλαγή οθόνης αν υποτεθεί οτι ήθελα να την αλλάξω ;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα συμφωνα με οσα περιεγραψες και με οσα καταλαβα μαλλον απο την πτωση που ειχε πριν αυτη που αναφερες εκαψες ενα pixel. σοβαρο δεν ιεναι για το κινητο σου αλλα ειναι ενοχλητικο στο ματι.Αν θες να κανεις αλλαγη στην οθονη ετοιμασου για αρκετα λεφτα βεβαια ακριβως δεν ξερω αλλα ....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pkpkpk ( 4 Σεπ. 2004 , 16:50)

 

φιλε μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα συμφωνα με οσα περιεγραψες και με οσα καταλαβα μαλλον απο την πτωση που ειχε πριν αυτη που αναφερες εκαψες ενα pixel. σοβαρο δεν ιεναι για το κινητο σου αλλα ειναι ενοχλητικο στο ματι.Αν θες να κανεις αλλαγη στην οθονη ετοιμασου για αρκετα λεφτα βεβαια ακριβως δεν ξερω αλλα ....

 

 

Ηταν να μην γίνει...τώρα που έγινε !!! :( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα !!!

 

Πηγα το κινητο μου για αναβαθμιση και οταν το πηρα πισω δεν μου διαβαζε την καρτα μνημης ρε γμτο :(

Λετε να ειναι προβλημα του λογισμικου; (δλδ δεν το εγκαταστησανε καλα η κατι τετοιο) η απλα να το παρουσιασε κατα συμπτωση...

 

Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια γιατι χωρις καρτα μνημης ειναι για κλαματα το κινητο... δεν μπορω να εγκαταστησω σχεδον τιποτα :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa ( 5 Σεπ. 2004 , 12:49)

 

Προβλημα !!!

 

Πηγα το κινητο μου για αναβαθμιση και οταν το πηρα πισω δεν μου διαβαζε την καρτα μνημης ρε γμτο :(

Λετε να ειναι προβλημα του λογισμικου; (δλδ δεν το εγκαταστησανε καλα η κατι τετοιο) η απλα να το παρουσιασε κατα συμπτωση...

 

Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια γιατι χωρις καρτα μνημης ειναι για κλαματα το κινητο... δεν μπορω να εγκαταστησω σχεδον τιποτα :cry: :cry:

 

Καταρχήν Welcome back! :up:

 

Για την MMC δοκίμασε να την βάλεις σε έναν card reader Να δεις αν την διαβάζει. Αλλιώς κάνε format την κάρτα.

Δεν νομίζω να είναι πρόβλημα του λειτουργικού.

 

Μπορεί να το αναβαθμίσαν με την κάρτα μέσα και κάτι να παίχτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις card reader και την καρτα δεν την αναγνωριζει(δλδ δεν μπαινει στο μενου) ανοιξε το κινητο με safe mode δλδ με πατημενο το μολυβακι κατα την ωρα του startup μεχρι να σου ζητησει το PIN σου και μετα φορμαρε την απο το μενου της καρτας μνημης
Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pkpkpk ( 4 Σεπ. 2004 , 16:50)

 

φιλε μου δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα συμφωνα με οσα περιεγραψες και με οσα καταλαβα μαλλον απο την πτωση που ειχε πριν αυτη που αναφερες εκαψες ενα pixel. σοβαρο δεν ιεναι για το κινητο σου αλλα ειναι ενοχλητικο στο ματι.Αν θες να κανεις αλλαγη στην οθονη ετοιμασου για αρκετα λεφτα βεβαια ακριβως δεν ξερω αλλα ....

 

αμα καψεις αλλα δυο στην αλλαζη τσαμπα την οθονη :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa ( 5 Σεπ. 2004 , 12:49)

 

Προβλημα !!!

 

Πηγα το κινητο μου για αναβαθμιση και οταν το πηρα πισω δεν μου διαβαζε την καρτα μνημης ρε γμτο :(

Λετε να ειναι προβλημα του λογισμικου; (δλδ δεν το εγκαταστησανε καλα η κατι τετοιο) η απλα να το παρουσιασε κατα συμπτωση...

 

Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια γιατι χωρις καρτα μνημης ειναι για κλαματα το κινητο... δεν μπορω να εγκαταστησω σχεδον τιποτα :cry: :cry:

 

ειχα παθει το ιδο και μετα απο 2-3 μερες την ξανα εβαλα την αναγνωριζε κανονικα και την εκανα φορματ.ο στρατος τερμα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oresti$ ( 5 Σεπ. 2004 , 14:32)

 

εσυ στο 6230 έχεις μολυβάκι??????

 

Ποιος σου ειπε οτι εχω 6230; :whistle:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες για τα καλωσορισματα... ! :) Να ΄σται καλα ολοι ;)

 

Ο στρατος ακομα συνεχιζει αλλα ειναι λιγες οι μερες... 79 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ;;;; :p Τωρα πανε και πιο χαλαρα τα πραγματα...

 

Θα δοκιμασω αυτα που μου ειπατε και θα σας ενημερωσω αν και νομιζω οτι τα ΄φτυσε πια το κινητο...

 

Ασχετο: Μου κλεψανε το 6230 στο στρατο και φρικαρα ασχημα :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa ( 5 Σεπ. 2004 , 17:59)

 

Ευχαριστω παιδες για τα καλωσορισματα... ! :) Να ΄σται καλα ολοι ;)

 

Ο στρατος ακομα συνεχιζει αλλα ειναι λιγες οι μερες... 79 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ;;;; :p Τωρα πανε και πιο χαλαρα τα πραγματα...

 

Θα δοκιμασω αυτα που μου ειπατε και θα σας ενημερωσω αν και νομιζω οτι τα ΄φτυσε πια το κινητο...

 

Ασχετο: Μου κλεψανε το 6230 στο στρατο και φρικαρα ασχημα :mad: :mad:

 

καλως ηρθες!!!!καιρο ειχαμε να σε δουμε!!! ;) και τωρα εισαι με το 3650 ε;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 5 Σεπ. 2004 , 18:04)

 

καλως ηρθες!!!!καιρο ειχαμε να σε δουμε!!! ;) και τωρα εισαι με το 3650 ε;

 

 

Ευχαριστω φιλε μου ;)

 

Ναι, τωρα ειμαι με το 3650 παλι αλλα τελικα καταλαβα οτι Series 60 rules :cool: Δεν θελω σε καμια περιπτωση να ξαναπαρω 40αρι... Γι' αυτο ελπιζω στην αγορα του 6630 !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa ( 5 Σεπ. 2004 , 17:59)

 

Ευχαριστω παιδες για τα καλωσορισματα... ! :) Να ΄σται καλα ολοι ;)

 

Ο στρατος ακομα συνεχιζει αλλα ειναι λιγες οι μερες... 79 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ;;;; :p Τωρα πανε και πιο χαλαρα τα πραγματα...

 

Θα δοκιμασω αυτα που μου ειπατε και θα σας ενημερωσω αν και νομιζω οτι τα ΄φτυσε πια το κινητο...

 

Ασχετο: Μου κλεψανε το 6230 στο στρατο και φρικαρα ασχημα :mad: :mad:

 

μπροστα στην αινιοτητα τιποτα.αντε και καλος πολιτης ψαρακλα :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bazexa ( 6 Σεπ. 2004 , 21:43)

 

kai kati alo yparxei programa gia ayksisi tis kameras se megalytero xrono

 

 

Yparxei to cam coder pou mporeis na breis se diafores ekdoseis...paratinei tin eggrafh se osh mnhmh exeis free alla synithos to problima einai oti den yparxei hxos...an eisai tyxeros ISOS eisai apo tous ligous pou tha exoun gia kapoio xroniko diasthma hxo...synithos omos...den.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το θεμα με την MMC που δεν μου την αναγνωριζει το κινητο, τελικα ειναι προβλημα της πλακετας... :(

Πηγα και μου ξαναπερασανε το καινουριο λογισμικο μηπως και εφταιγε αυτο αλλα τελικα τζιφος... Η καρτα παντως δουλεψε κανονικα σε αλλο κινητο που την δοκιμασαμε...

 

Τωρα πλεον ( μεχρι να ερθει το 6630 :whistle: ) θα ειμαι με 2-3 ηχους wav και λιγες φωτογραφιες στο κινητο μου... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.

Θέλω να κανω 2 ερωτησεις: α. Υπάρχει στο 3650 η δυνατότηα αλλαγής θεμάτων όπως στο 6600 κι αν ναι με ποιό πρόγραμμα? β. Πώς μπορώ με το SELEC-Q να στείλω όλα τα τηλέφωνά μου σε ένα αλλο symbian? THANKS

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerios ( 9 Σεπ. 2004 , 23:10)

 

Kαλησπέρα.

Θέλω να κανω 2 ερωτησεις: α. Υπάρχει στο 3650 η δυνατότηα αλλαγής θεμάτων όπως στο 6600 κι αν ναι με ποιό πρόγραμμα? β. Πώς μπορώ με το SELEC-Q να στείλω όλα τα τηλέφωνά μου σε ένα αλλο symbian? THANKS

 

1)το 6600 αλαζει επειδη εχι symbian 7 που εχει την δυνατοτητα να αλλαζει θεματα,το 3650 ομως οχι. 2)δεν γινεται απο το seleq αλλα απο το προγραμμα contacts manager

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...