Jump to content

LG Pop (GD510)


Spidey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορεί, σε κάποιον από σας θα έχει τύχει για να μου απαντήσει...Σήμερα το θέμα του Livesquare ήταν εορταστικό, με μπαλονάκια, αρκουδάκια κτλ κτλ, διότι προφανώς ΕΙΧΑ γενέθλια. Η πρώτη μου απορία λοιπόν είναι, εφόσον δεν έχω συνδέσει το τηλέφωνο με κάποια υπηρεσία στο διαδίκτυο, πως ήξερε το κινητό πως έχω γενέθλια. Η δεύτερη απορία είναι, γιατί...άργησε μια μέρα. Το θέμα δηλ εμφανίστηκε 12 το βράδυ μόλις μπήκε η 5η Μαιου ενώ εγώ έχω γενέθλια στις 4. Μπορώ να αλλάξω από κάπου την ρύθμιση και να διορθώσω την ημερομηνία? (Την οποία μεταξύ μας αν την πέρασα κάπου, δεν νομίζω να την πέρασα λάθος, κάτι άλλο τρέχει). Σκέφτηκα μήπως έχει να κάνει με την διαφορά ώρας ίσως, αλλά το έχω στα Ελληνικά οπότε θα έπρεπε να συγχρονίζεται με την ώρα Ελλάδος....πλήζ, χελπ!!!!!! :blink:
When I die I'm going to haunt the f*** out of you people
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

 

Μπορείς να ρωτήσεις στο θέμα του κινητού...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=254127

 

Σε ευχαριστούμε

 

:lock:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Βρά παιδία αντιμετοπίζω πρόβλημα με την οθόνη αφης του τηλεφώνου. Αλλαξα και το digitizer σήμερα το οποιο αγορασα απο ebay αλλα και πάλι η οθόνη αφής δεν ανταποκρίνεται καθόλου. Εχει αντιμετωπισει κανεις απο εσας πάρομοιο πρόβλημα;
Nokia 5110 -->Philips Savy -->Siemens C35i -->Samsung S300M -->Sony Ericsson T610 --> Sony Ericsson W660 -->HTC P3700 Diamond -->HTC T5353 Diamond 2 -->ZTE Blade--> Samsung Nexus s i9020 --> Acer Liquid Gallant Duo --> Huawei Honor 3C -->Xiaomi Redmi Note 3 pro SE
Link to comment
Share on other sites

Βρά παιδία αντιμετοπίζω πρόβλημα με την οθόνη αφης του τηλεφώνου. Αλλαξα και το digitizer σήμερα το οποιο αγορασα απο ebay αλλα και πάλι η οθόνη αφής δεν ανταποκρίνεται καθόλου. Εχει αντιμετωπισει κανεις απο εσας πάρομοιο πρόβλημα;
Θα πρότεινα να επικοινωνήσεις άμεσα με το Service της LG.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=207722&page=9

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...