Jump to content

Σκουλαρίκι σε ανδρικό αυτί: Απόψεις


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;  

408 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;

    • Φοράω και μου αρέσει!
      168
    • Έχω τρύπα αλλά το έχω μετανιώσει..
      18
    • Δεν θα έκανα τρύπα ποτε στη ζωή μου!
      98
    • Για αδερφές ψάχνεις;
      68
    • Θα με κρεμάσουν στο σπίτι..
      56


Recommended Posts

Αν πηγαίνει σε αυτόν που το φοράει είμαι υπέρ. Μην το παρακάνουμε κιόλας. Ένα και διακριτικό αρκέι.

Σκεφτόμουν να βάλω κι εγώ (αν και δε νομίζω να μου πολυπήγαινε), αλλά μόλις το άκουσαν οι δικοί μου κόντεψαν να με κρεμάσουν ανάποδα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 289
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπα, δεν φόρεσα ποτέ και ούτε θα το κάνω. Τώρα, όποιος θέλει από την παρέα μου ας φορέσει δεν με πειράζει καθόλου, ας κάνουν και τούμπες αμα θέλουν, δικό τους το σώμα ό,τι γουστάρουν κάνουν, σωστά;

Στην γυναίκα πάντως ομολογώ πως μου αρέσει αρκετά, αρκεί να μην είναι κανένα τεράστειο με διάμετρο μεγαλύτερη από αυτή του αυτιού... Κάτι διακριτικό δηλαδή.

 

Το σκουλαρίκι είναι στολίδι, ο άντρας δεν χρειάζεται στολίδια. Από κει και πέρα αν κάποιος γουστάρει και του αρέσει, σίγουρα gay δεν θα τον πω.

 

Υ.Γ.: Στην αρχαία Αίγυπτο απ' ότι έχω ακούσει οι άντρες των ανακτόρων που φορούσαν σκουλαρίκια (κάτι τεράστεια από χρυσό) ήταν ευνούχοι και ευνουχίζονταν για να μην υπάρχει περίπτωση ερωτικής εμπλοκής με το γυναικείο προσωπικό!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ σήμερα το απόγευμα την έκανα την τρύπα.Μέχρι την Κυριακή θα έχω το πρώτο σκουλαρίκι και μετά θα βάλω ένα δικό μου.Οι γονείς μου δεν μου είπαν τίποτα αλλά οι παππούδες μου.. :o
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα.... η ερωτηση ειναι σκουλαρικι η οχι σκουλαρικι, η εχω τα κοτσια να κανω αυτο που μου γουσταρει η δεν τα εχω;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nantia (12 Φεβ. 2004 , 23:19)

 

san kopela, den exw provlhma na foraei o antras skoulariki arkei na mhn einai xalkas!!!! :D

 

Όταν λες χαλκά;Κρίκο;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

^Deadly_Sin^

egw exw ena sto panw meros tou autiou kai mou aresei,den 8a to forousa allwste an den mou arese.Epeidh kapioi to kanoun gia na poulisoun mourh (mourtzovlaxoi) den paei na pei pws osoi forane skoulariki to kanoun gia pozeria

nelly

Γιατί να εχω κάποια ιδιαίτερη γνώμη για τους άντρες που φοράνε σκουλαρίκι; Μια χαρά είναι,αρκεί να του πάει :)

gkr41

Αν πηγαίνει σε αυτόν που το φοράει είμαι υπέρ. Μην το παρακάνουμε κιόλας. Ένα και διακριτικό αρκέι.

Συμφωνώ κι επαυξάνω με τους παραπάνω 3, ειδικά με τον ντέντλι_σιν που διάλεξε και την καλύτερη θέση :o
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (T630: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To ''m'aresei-de m'aresei''den to katalavainw :o,an to foras paei na pei oti sou aresei.Alla mh trelonomaste,ola auta ta aksesouar panta ta forame gia pozeria h' gia na yposthriksoume ena styl ;) Ligoi einai pou kseroun na poun giati forane skoularikh h' giati exoun makria malia ktl oi perissoteroi lene 'giati einai moda' :mad:

the whore of babylon is here

http://briefcase.pathfinder.gr/download/anoim/18932/271109/0/size.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (12 Φεβ. 2004 , 18:59)

 

Εγώ φοράω ένα μαγνητικό φοράω και σε 2-3 χρόνια σκέφτομαι να κάνω τρύπα :)

 

 

AΠό αυτά για το κάπνισμα και τη χληστερίνη; :p

Link to comment
Share on other sites

εγω φορουσα αλλα πλεον φοραω μονο στις διακοπες

δεν ψηφισα γιατι δεν υπηρχε επιλογη:εχω τρυπα αλλα δε φοραω πια

οχι δεν τοεχω μετανιωσει γιατι το σκουλαρικι δεν ειναι τατου να το κουβαλας συνεχεια πανω σου,δε φορας και τελειωσε

το σκουλαρικι ή απο μαγκια φοριεται ή για μουρη.ας εξηγησουν οι αλλοι ποιοι λογοι υπαρχουν,ιδεολογια ,πεποιθηση;

δεν καταλαβαινω

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω που οι ενστάσεις ρε παιδιά

οποιος θέλει και το γουσταρει και ΜΠΟΡΕΙ να το υποστηρίξει ας φοράει

Οποιος δε νιώθει άνετα με αυτό ας μη το κάνει

Απλό :)

 

Πάντως και εγώ συμφωνώ ότι σε τυπάκια και ανθρώπους που έχουν δικό τους στυλ (και ξαναλέω μπορούν να το υποστηρίξουν) μου αρέσει

 

ps:ξανασκεφτείτε το για το φρύδι.Δε κρατάει πολύ γιατί το πετάει το δέρμα οπότε αναγκαστικά κάποια στιγμή θα πρέπει να το βγάλετε.Πονάει πολύ για καμια δεκαριά μέρες και αφήνει μια απαίσια ουλή που δύσκολα φεύγει. Αυτά γιατί το έχω ψάξει (όχι δεν έχω κάνει πάντως στο φρύδι αν και καλά θα ήτανε.Θα μου πήγαινε)

 

:p

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (12 Φεβ. 2004 , 22:35)

 

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ σήμερα το απόγευμα την έκανα την τρύπα.Μέχρι την Κυριακή θα έχω το πρώτο σκουλαρίκι και μετά θα βάλω ένα δικό μου.Οι γονείς μου δεν μου είπαν τίποτα αλλά οι παππούδες μου.. :o

 

 

 

Asto ligo parapanw...

 

h toulaxiston auto pou tha pareis na valeis na einai apo kalo metalo.

O kathimerinos katharismos twra sthn arxh einai aparaithtos :D

 

pantws to piercing einai kollhma! Thes olo kai pio polla :eek:

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουνε.
Link to comment
Share on other sites

Bale kai mia apantisi tou stil "mou einai adiaforo" gia na mporoume na psifisoume kai emeis pou mas einai adiaforo :P

 

Genika 8a elega oti den mou leei kai tipota...kai genika den simainei kai tpt gia emena...einai san na min yparxei

 

Basika mia epoxi (kai isos kai tora-ligotero fysika) mou arese PARA POLY to skoulariki sto frydi...alla genika einai ligo ******* giati ean ginei tpt kai fas kamia mpounia mporei na pa8eis "xontri" zimia...

Episeis exo akousei oti yparxei entonos kindinos gia molinsi...

 

Kai sto pigouni leei to skoularaki kai isos kai sto sti8os....alla auta ponane :) kai gia na deixnoun oraia prepei na exeis kai 5-6 tatu kai na eisai kai "fetes" :P :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (12 Φεβ. 2004 , 08:59)

 

Εγώ φοράω ένα μαγνητικό φοράω και σε 2-3 χρόνια σκέφτομαι να κάνω τρύπα :)

 

den iksera oti yparxoun kai magnitika :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αδυνατώ να πιστέψω οτι 14 άτομα μέχρι στιγμή θεωρούν αυτούς που έχουν σκουλαρίκι "αδερφές".. μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.. :blink:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως φοράω σκουλαρίκη... εδώ και ένα χρόνο! Σκέφτομαι να βάλω και ένα στο φρύδι.... προς το Πάσχα
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ο κολλιτος μου εχει ενα στο αυτι,ενα στην μυτη και ενα στο κατω χειλος.Εγω παντως με τιποτα να βαλω!Προσωπικα το θεωρω κατι αποκλειστικα γυναικειο.
Link to comment
Share on other sites

Αποψεις!

Εγω εχω ενα στο πανω μερος του αριστερου αυτιου εδω και...ΧΜ...3 χρονια! Βεβαια οι δικοι μου γονεις ηταν κατα 100%, με ειδαν τυχαια εξω με το σκουλαρικι και εγινε πανικος! Τωρα πλεον, το φοραω κανονικα.

(Ειναι ενα απλο, μαυρο στρασακι!)

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Exw tripa kai foraw skoulariki edw kai 6 xronia. Eixa kai poio pallia mia tripa alla tin ekleisa giati itan arketa xamila sto auti mou kai den me arese. Auti pou exw twra einai nai men sto katw meros tou autiou alla se poio kalo simeio . To skoulariki pou foraw tosa xronia einai ena xeiropoiito kai einai ena klasiko skoulariki opou exei 4 piastrakia kai stin mesi tou exei ena diamandaki . ( Einai opws einai ta strasakia mono pou to piasimo tou einai poio idietero kai exei stin mesi diamandi ) .

 

Einai kati diakritiko kai den fainetai kai toso . To foraw apla giati me aresei kai gia kanenan allo logo ( einai kati san accesouar kat eme ) .

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Μια ψιλοάσχετη ερώτηση για όσους ξέρουν: Όταν το φοράς στο δεξί σημαίνει λούγκρα ή στο αριστερό?
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sigmacom (13 Φεβ. 2004 , 14:29)

 

Μια ψιλοάσχετη ερώτηση για όσους ξέρουν: Όταν το φοράς στο δεξί σημαίνει λούγκρα ή στο αριστερό?

 

 

Είδες;Αυτές οι προκαταλήψεις υπάρχουν και δεν βάζουν οι άντρες σκουλαρίκια.. Εγώ χωρίς να ξέρω απο αυτά τηνέκανα στο αριστερό.. :confused:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος terlegkas7 (12 Φεβ. 2004 , 16:14)

 

"Για αδερφές ψάχνεις;"

 

Ωπα ρε αντρακλα....coolare λιγο.... :mad: .....δεν μπορω να πιστεψω οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που πιστευουν οτι το να φοραει καποιος σκουλαρικι ειναι αδερφη....ουστ ρε....οποιος θελει να βρεθουμε να του δειξω εγω ποιος ειναι αδερφη... :mad: :mad:

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...