Jump to content

Μπλοκάρισμα χρηστών blogger


Nikoss_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να μπλοκάρω συγκεκριμένους bloggers που γράφουν στο blog μου???

 

Μπορεις να το κανεις "κλειστο" και να το βλεπουν μονο οσους εχεις επιτρεψει εσυ ή μπορεις να βαλεις moderation στα σχολια και να πρεπει να τα εγκρινεις πρωτα.

 

Αν και δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος λογοκρισιας στα blogs!! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις "κλειστο" και να το βλεπουν μονο οσους εχεις επιτρεψει εσυ ή μπορεις να βαλεις moderation στα σχολια και να πρεπει να τα εγκρινεις πρωτα.

 

Αν και δεν καταλαβαινω ποιος ο λογος λογοκρισιας στα blogs!! :)

 

Τις ξέρω αυτές τις επιλογές και δεν μου κάνουν...ρωτώ κάτι συγκεκριμένο.

 

Όταν κάποιος μπαίνει κι αφήνει απανωτά μηνύματα με ύβρεις μόνο και μόνο επειδή έχει βάλει σκοπό να καταστρέψει το μπλογκ, δεν νομίζω ότι είναι λογοκρισία να θες να τον σταματήσεις

Link to comment
Share on other sites

Τις ξέρω αυτές τις επιλογές και δεν μου κάνουν...ρωτώ κάτι συγκεκριμένο.

 

Όταν κάποιος μπαίνει κι αφήνει απανωτά μηνύματα με ύβρεις μόνο και μόνο επειδή έχει βάλει σκοπό να καταστρέψει το μπλογκ, δεν νομίζω ότι είναι λογοκρισία να θες να τον σταματήσεις

 

Δεν υπαρχουν αλλες επιλογες... στις πλατφορμες που κυκλοφορουν ελευθερες (blogger, wordpress κλπ). Μονο αυτες οι δυνατοτητες υπαρχουν.

 

Η μονη λυση γι' αυτο που ζητας ειναι να μεταφερεις το blog σου σε αλλο domain αφου πρωτα το μεταφερεις σε αλλον server. Απο κει και περα αν το κανεις αυτο μπορεις να κανεις παπαδες και γενικα οτι αλλο θες με οποιον θες. :)

 

Το moderation (αν και το μισω) ειναι πιστευω το καλυτερο στην περιπτωση σου, αφου μιλας μονο για ενοχλητικα comments και οχι για attacks στο blog.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
λογικά σου κάνει το moderation,μιας και μπορείς να αποκλείσεις σχόλια συγκεκριμένων χρηστών κλπ (τουλάχιστον στην wordpress)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...