Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα ASUS


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 155
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα ASUS
  • The topic was pinned
  • 2 years later...

Καλησπέρα σας, με ενδιαφέρει να αγοράσω το Asus Zenfone 10 αλλά δε γνωρίζω το γεγονός αν βάζοντας τη καρτα cosmote που εχω θα υποστηρίζει 5g. Γνωρίζει κάποιος να το απαντήσει; Έχει κανείς το κινητό με καρτα cosmote;

Edited by HOC_MODO
992
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

εχθές παρέλαβα ένα κινητό απο το Ebay

Παρόλο που η συσκευασία δεν είχε την εξωτερική ζελατίνα το κινητό είχε όλα τα υπόλοιπα αυτοκόλλητα, λειτουργεί άψογα και είναι πραγματικά καινούργιο.

Έκανα όλες τις ρυθμίσεις και τα πάντα λειτουργούν άψογα! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE WALLET.

Στην προηγούμενη μου συσκευή ΑSUS 8 είχα όλες τις κάρτες μου από τις τράπεζες και δεν είχα κανένα πρόβλημα με τις πληρωμές,
ενώ τώρα με τη νέα συσκευή ΑSUS 9 δεν μου επιτρέπει να προσθέσω κάρτες γιατί μετα την καταχώρηση των στοιχείων στο wallet και την προσπάθεια 
επικοινωνίας με την τράπεζα, μου βγάζει μήνυμα "αδυναμίας πρόσθεση πιστωτικής κάρτας λόγο προβλημάτων ασφαλείας της συσκευής!"

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

 

ΥΓ υπάρχει κάποιος τρόπος να δώ αν το κινητό έχει ξαναλειτουργήσει; Μπορώ για παράδειγμα να δώ πόσες ώρες έχει λειτουργήσει συνολικά η μπαταρία;

ευχαριστώ

Screenshot_20231217-165032_Google_Play_services.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ρουταρισμενο....

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...