Jump to content

Star Tech 5000 HiPhone


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω για την βοηθεια ολα ειναι ενταξει και η Opera.

Σε γενικες γραμμες πιστευω πως το κινητο ειναι αρκετα καλο,και εχει πολλες δυνατοτητες να κανεις και αυτες ειναι παρα πολλες.

Το μονο "κακο" που πιστευω οτι εχει ειναι στο Handsfree οτι η μουσικη ακουγεται πολυ χαμηλα,που και αυτο μπορει να φτιαχνεται καπως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τί σχέση έχει η Αμερική και η ανακάλυψή της με το θέμα μας; Για να μαζευόμαστε λιγάκι... :mad:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά που θα υπάρξουν παρόμοια posts όπως αυτά που διαγράφηκαν, θα υπάρξουν ποινές. Ηρεμήστε ορισμένοι εδώ μέσα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας μόλις τώρα έκανα εγγραφή έχω το Hiphone 5000 και θα ήθελα να ρωτήσω τελικά υπάρχουν εφαρμογές και παιχνίδια που υποστηρίζει και από που θα τις βρούμε αυτές, άλλη ερώτηση με εφαρμογές iphone είναι συμβατό??? Και επίσης θέλω να ρωτήσω αν κάποιοι που το έχουνε αγοράσει τους έχει εμφανίσει κάποιο πρόβλημα ??? Γενικά θέλω να είμαι έτοιμος για το τι θα αντιμετωπίσω και τί θα μπορώ να του περάσω πάνω του. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! Edited by JIMYB3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...