Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oυτως η αλλος πρεπει να ειναι και εκτος εγγυησης οποτε ,15€ θα σου στοιχισει η αναβαθμιση.

 

 

thanks....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το πήγα 9βολτο και τώρα δέν ανοίγει καθόλου,το κράτησαν με την προυπόθεση να φταίει το κουμπί του on off γιά να δούμε τι θα δούμε αύριο (25 ευρώ το μαλλί)
Link to comment
Share on other sites

:rocket: :angry: πήγα και τι μου είπαν εκτός από το κουμπί καθάρησαν τις επαφές!!άλλαξαν την μπαταρία με μεταχειρισμένη όλα μαζί 40 ευρώ.Αποτέλεσμα θα τα βγάλουν ότι πρόσθεσαν και θα το πάρω πίσο,να δώ πόσο θα κοστίσει αυτό!!!!!! :angry: :angry:
Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα πίσο δίνοντας πέντε ευρώ γιά όλη την διαδικασία :O

 

 

 

 

αλλά δουλεύει :D

μπορεί κάποιος να μου πει μερικές χρήσιμες εφαρμογές και εάν το ρούτ66 μπορεί να χωρέσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δες στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] Ποιές εφαρμογές έχετε εγκαταστήσει στο κινητό σας; για εφαρμογες. Το Route66 ουτε που να το σκεφτεσαι... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Δες στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] Ποιές εφαρμογές έχετε εγκαταστήσει στο κινητό σας; για εφαρμογες. Το Route66 ουτε που να το σκεφτεσαι... :)

Woca, νομιζω οτι πηρε το 8800 :D

Link to comment
Share on other sites

μετα πρεπει να το πηρε. καλα, μην απανταω αντι για τον esykas αλλα ετσι νομιζω:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά,

Γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να αντιγράψω τον τηλεφωνικό κατάλογο την συσκευή (nokia 7650) στην κάρτα sim ?

Yπάρχει η δυνατότητα ή κάποιο πρόγραμμα που μπορεί να το κάνει

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pedia thelo na rothso gia nokia 7650 to opio mporei na nai palio montelo apo ta prota ths symbian alla axizei na to parei kaneis tora?dhladh oi efarmoges kai ta pexnidia pou uparxoun sta series 60 kinhta tha pezoun tora kai se auto enoo apo ta kanouria opos kai sto nokia 3650.An skeftei kaneis oti auto to montelo palia htan sthn timh tou P900.Opios to xei as mou pei entyposeis apo thn torinh tou tora katastash.thanks
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
pedia thelo na rothso gia nokia 7650 to opio mporei na nai palio montelo apo ta prota ths symbian alla axizei na to parei kaneis tora?dhladh oi efarmoges kai ta pexnidia pou uparxoun sta series 60 kinhta tha pezoun tora kai se auto enoo apo ta kanouria opos kai sto nokia 3650.An skeftei kaneis oti auto to montelo palia htan sthn timh tou P900.Opios to xei as mou pei entyposeis apo thn torinh tou tora katastash.thanks

 

Όσα προγράμματα παίζουν στο 3650 παίζουν απροβλημάτιστα και στο 7650 εκτός απο αυτά που απαιτούν κάρτα μνήμης,κάτι που το 7650 δυστηχώς δεν διαθέτει.Τώρα,για προγράμματα απο 6600 και πάνω δεν γνωρίζω να σου πώ.Το 7650 θα ήταν τέλειο για μένα αν είχε κάρτα μνήμης.Τα 4mb είναι σχετικά λίγα αν και εγώ με τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ έχω και 1,4mb ελέυθερα.Όσο για τη τωρινή του κατάσταση,με 100 ευρώ θα είναι σα καινούριο το δικό μου μιας που θέλει αλλαγή μπαταρίας,πρόσοψης και προσθήκης του κουμπιού on/off.Αν δεν είσαι απο τους ρομαντικούς της κινητής ή δεν σου το χαρίζουν για 20 και 30 ευρώ,δεν αξίζει να ασχοληθείς:)

Link to comment
Share on other sites

euxaristo poly gia thn apanthsh.basika to thela para poly logo desighn.Den xero me pia logikh bgalane symbian montelo kai de skefthkan na tou baloun mia carta.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

euxaristo poly gia thn apanthsh.basika to thela para poly logo desighn.Den xero me pia logikh bgalane symbian montelo kai de skefthkan na tou baloun mia carta.

 

 

Θα έλεγα πως η Νόκια δε περίμενε να υπάρξει τόσο μεγάλη ζήτηση σε εφαρμογές άρα σε χώρο.Κρίνοντας όμως απο τη πολιτική της εταιρίας στο θέμα marketing-πωλήσεων μάλλον επίτηδες έγινε η ιστορία για να πουλήσουν και τα επόμενα μοντέλα (3650,6600)..΄Τέσπα,να σαι καλά..:)

Link to comment
Share on other sites

Το 7650 ήταν το 1ο symbian και με κάμερα. Τότε δεν είχαν σκεφτεί την κάρτα μνήμης (ίσως ούτε την επιτυχία που θα είχαν τα συγκεκριμένα κινητά), είτε αυτό θα ανέβαζε πολύ το κόστος... Μετάνιωσα που το πούλησα, είναι ιστορικό κομμάτι...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το 7650 ήταν το 1ο symbian και με κάμερα. Τότε δεν είχαν σκεφτεί την κάρτα μνήμης (ίσως ούτε την επιτυχία που θα είχαν τα συγκεκριμένα κινητά), είτε αυτό θα ανέβαζε πολύ το κόστος... Μετάνιωσα που το πούλησα, είναι ιστορικό κομμάτι...

εκτος απο την μη αναμενομενη επιτυχια των symbian κινητων,σκεψου και την τεχνολογια που υπηρχε στα κινητα το αμεσως μετα εγχρωμο κινητο ηταν το t68i :lol: .και μην ξεχναμε παντα... 150kb ειναι αρκετα για ολους:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το 7650 ήταν το 1ο symbian και με κάμερα. Τότε δεν είχαν σκεφτεί την κάρτα μνήμης (ίσως ούτε την επιτυχία που θα είχαν τα συγκεκριμένα κινητά), είτε αυτό θα ανέβαζε πολύ το κόστος... Μετάνιωσα που το πούλησα, είναι ιστορικό κομμάτι...

 

Μη νομίζεις..Κι εγώ το είχα δωρήσει στον κολλιτό μου σαν δώρο γενεθλίων.Πριν λίγο καιρό γνώρισα κάποιον που το είχε και σκόπευε να το στείλει στο συρτάρι :X για κάποιο καινούριο κινητό που είχε αγοράσει..Το πήρα έναντι 30 ευρώ χωρίς δεύτερη σκέψη!;)

Link to comment
Share on other sites

Μη νομίζεις..Κι εγώ το είχα δωρήσει στον κολλιτό μου σαν δώρο γενεθλίων.Πριν λίγο καιρό γνώρισα κάποιον που το είχε και σκόπευε να το στείλει στο συρτάρι :X για κάποιο καινούριο κινητό που είχε αγοράσει..Το πήρα έναντι 30 ευρώ χωρίς δεύτερη σκέψη!;)

 

 

Χμμμ...υπαρχει περιπτωση να το βρω καπου καινουριο (παραγγελια η stock) ?? Το ξερω οτι ειναι μαλλον απιθανο αυτο αλλα θα ηθελα πολυ να το ξανα-εχω...

 

Ξερεις κανεις μηπως κατι ?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...υπαρχει περιπτωση να το βρω καπου καινουριο (παραγγελια η stock) ?? Το ξερω οτι ειναι μαλλον απιθανο αυτο αλλα θα ηθελα πολυ να το ξανα-εχω...

 

Ξερεις κανεις μηπως κατι ?

 

Είμαι σχεδόν σίγουρος πως πλέον δε θα μπορείς να το βρείς καινούριο.Ίσως στο εξωτερικό να υπάρχει κάτι.Πάντως στη Νόκια Ηγουμενίτσας όπου και βρίσκομαι λόγω σπουδών,έχουν αρκετά ανταλλακτικά και αν μέχρι τέλους του μήνα δε προκύψει κάποιο ιδιαίτερο έξοδο,θα το κάνω σα καινούριο!Έναντι 100 ευρώ βεβαίος..

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...υπαρχει περιπτωση να το βρω καπου καινουριο (παραγγελια η stock) ?? Το ξερω οτι ειναι μαλλον απιθανο αυτο αλλα θα ηθελα πολυ να το ξανα-εχω...

 

Ξερεις κανεις μηπως κατι ?

παρτο μεταχειρισμενο μορε ποσο να κανει ποια???50-60 ευρω.αξιζει αμα το θες για δευτερο κινητο

Link to comment
Share on other sites

παρτο μεταχειρισμενο μορε ποσο να κανει ποια???50-60 ευρω.αξιζει αμα το θες για δευτερο κινητο

 

Πάρε για παράδειγμα εμένα.Το 7650 το ήθελα πάρα πολύ ακόμα και αν δεν το χρησιμοποιούσα καν!Βέβαια τώρα το έχω σαν πρώτο..Το πήρα γύρω στα 30 ευρώ (πάνω απο 60 ευρώ όπως λέει και ο argi_7 δε πρόκειται να το πάρεις) και με 100 ευρώ ακόμα για φτιάξιμο (πρόσοψη,κουμπάκι on/off,τζαμάκι υπερύθρων και αναβάθμιση) θα έχω ένα ολοκαίνουριο all time classic symbian smartphone :D !

 

Άντε,ακόμα το σκέφτεσαι :p ;

Link to comment
Share on other sites

Πάρε για παράδειγμα εμένα.Το 7650 το ήθελα πάρα πολύ ακόμα και αν δεν το χρησιμοποιούσα καν!Βέβαια τώρα το έχω σαν πρώτο..Το πήρα γύρω στα 30 ευρώ (πάνω απο 60 ευρώ όπως λέει και ο argi_7 δε πρόκειται να το πάρεις) και με 100 ευρώ ακόμα για φτιάξιμο (πρόσοψη,κουμπάκι on/off,τζαμάκι υπερύθρων και αναβάθμιση) θα έχω ένα ολοκαίνουριο all time classic symbian smartphone :D !

 

Άντε,ακόμα το σκέφτεσαι :p ;

 

Ο σκοπος ειναι να το παρω και να ειναι σωστο, αν ειναι μεταχειρισμενο ηδη 2-3 χρονια, μαλλον δεν θα ειναι...

Τεσπα, εγω ειμαι του "καινουριου" αλλα μαλλον δεν βλεπω φως...

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπος ειναι να το παρω και να ειναι σωστο, αν ειναι μεταχειρισμενο ηδη 2-3 χρονια, μαλλον δεν θα ειναι...

Τεσπα, εγω ειμαι του "καινουριου" αλλα μαλλον δεν βλεπω φως...

Google is your friend:rolleyes:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε για παράδειγμα εμένα.Το 7650 το ήθελα πάρα πολύ ακόμα και αν δεν το χρησιμοποιούσα καν!Βέβαια τώρα το έχω σαν πρώτο..Το πήρα γύρω στα 30 ευρώ (πάνω απο 60 ευρώ όπως λέει και ο argi_7 δε πρόκειται να το πάρεις) και με 100 ευρώ ακόμα για φτιάξιμο (πρόσοψη,κουμπάκι on/off,τζαμάκι υπερύθρων και αναβάθμιση) θα έχω ένα ολοκαίνουριο all time classic symbian smartphone :D !

 

Άντε,ακόμα το σκέφτεσαι :p ;

εγω πιστευω πως καποια στιγμη θα εχει μεγαλη αξια ακριβως οπως ειχε γινει και με το nokia 6150(αν δεν κανω λαθος) που ειχε γινει συλλεκτικο και οσα ηταν σε αριστη κατασταση τα πουλησαν για πραγματικα πολλα χρηματα. πραγματικα παιδια το δικο μου 7650 εχει ακομα ζελατινα πανω του και δεν εχει ουτε ενα σημαδακι η φθορα. ισως καποτε με κανει πλουσιο.... μουαχαχαχαχαχαχαχαχα:devil:

:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πως καποια στιγμη θα εχει μεγαλη αξια ακριβως οπως ειχε γινει και με το nokia 6150(αν δεν κανω λαθος) που ειχε γινει συλλεκτικο και οσα ηταν σε αριστη κατασταση τα πουλησαν για πραγματικα πολλα χρηματα. πραγματικα παιδια το δικο μου 7650 εχει ακομα ζελατινα πανω του και δεν εχει ουτε ενα σημαδακι η φθορα. ισως καποτε με κανει πλουσιο.... μουαχαχαχαχαχαχαχαχα:devil:

 

Μπά.Αν ήταν να είναι συλλεκτικό ήδη θα είχε ζήτηση..Φαντάσου πώς το 6310i που μεν ακόμα κάποιοι το ζητάνε καθαρά λόγω μπαταρίας,συλλεκτικό δεν είναι.Οπότε δε πρόκειτε να γίνεις πλούσιος..Μουχαχαχαχαχαχαχαχαχα:devil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...