Jump to content

Παράξενες ειδήσεις από όλο τον κόσμο


GloBy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 210
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lefkal (20 Μάρ. 2004 , 18:01)

 

θα μου πείτε που κόλησα και εγώ αλλά 11000 Ε χωράνε να περάσουν από την τρύπα της τουαλέτας?? :wacko: δεν βούλωσε??? :p

 

Αν ήταν απ'αυτές που τα... ρουφάνε με δύναμη (ξέρετε ποιά... :p )... τότε και εκaτομμύριο έχανε ο τύπος.... (ΤΙ ΚΟΥΤΟΥΡΝΙΘΙ ΘΕΕ ΜΟΥ... :eek: )
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

O an8ropos prepei na pernei xapia!!!!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης (20 Μάρ. 2004 , 17:04)

 

Τώρα εγώ έχω κάποιες ερωτήσεις επί της διαδικασίας αλλά μάλλον δεν λέει να τις αναφέρω... :p

 

Κι εγώ επίσης... :whistle:

Είναι αυτό που λέμε "βρώμικο" χρήμα. Τώρα πόσο "τυχεροί" ήταν αυτοί που τα μάζεψαν, δεν ξέρω... Εμένα πάντως να μου έλειπε καλύτερα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μα ποσο βοδι μπορει να ειναι καποιος ωστε να παει για κατουρημα κ να του πεσουν 11000 σε αξια κολλαριστα χαρτονομισματα... συγγνωμη δηλαδη κιολας αλλα αυτα τα πραγματα (τα χαρτονομισματα) τα κρατανε σε καποιο πορτοφολι η χαρτοφυλακα μιας κ ηταν αρκετα... οχι στην τσεπη του δερματινου η την κωλοτσεπη... ημαρτον!τα θελε κ τα παθε ο φιλος μας κ μαλλον θα πρεπει να κοιταξει να παρει κανενα αυτοκινουμενο τροχοσπιτο αυτη τη φορα ουτως ωστε να εχει μαζι τουαλετα για να μην ξαναχασει χρηματα... ημαρτον δηλαδη! :D

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

εγώ στη θέση του θα κανα μήνυση στην εταιρεία του τρένου που αδειάζει τις τουαλέτες κατευθείαν έξω χωρίς να τα μαζεύει σε κάποια δεξαμενή :p To θέμα είναι, αν ήταν μέσα σε μια δεξαμενή (μαζι με ότι άλλο είχε η δεξαμενή) θα τα έπαιρνε;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Ενώ τώρα τα πήρε πεντακάθαρα... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Και το γεγονός ότι του βρέθηκε όλο ή μέρος του ποσού και του έδωσαν 4000 ευρώ καλό είναι μπροστά στο τίποτα. Θα μπορούσε να μην είχε βρεθεί ούτε ένα ευρωλεπτό, δεκάρα τσακιστή που λέγαν και οι παλιοί και αυτό ήταν και το πιο πιθανό με τον τρόπο που χάθηκαν τα χρήματα. Και δεν χρειάζεται κορόιδεμα σε μια τέτοια υπόθεση γιατί αντικείμενα μπορούμε να χάσουμε όλοι σε ανύποτες χρονικές στιγμές και με τους ποιο απίθανους τρόπους. Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (21 Μάρ. 2004 , 00:55)

 

Κι εγώ επίσης... :whistle:

Τώρα πόσο "τυχεροί" ήταν αυτοί που τα μάζεψαν, δεν ξέρω... Εμένα πάντως να μου έλειπε καλύτερα. :rolleyes:

 

 

Θα σε χαλούσαν δηλαδή 11.000 -4.000 = 7.000 € να σου έρχονταν έτσι από τον ουρανό? :whistle: :blink:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ert.gr/site/news/photos/img70x70/2004/3/hindu_marriage.jpg

 

Μπορεί πολλοί να λένε ότι ο έρως χρόνια δεν κοιτά, αλλά η συγκεκριμένη περίπτωση θα άφηνε άφωνο ακόμη και τον πιο ένθερμο υποστηρικτή του δημοφιλούς αυτού ρητού.... :p

 

Ένας 25χρονος Ινδός ζήτησε σε γάμο και παντρεύτηκε την ίδια του τη… γιαγιά για να μπορεί, όπως είπε, να την προσέχει! :confused: "Πιστεύω ότι λόγω της ηλικίας της χρειάζεται επιπλέον φροντίδα και τώρα μπορώ να την προσέχω καλύτερα ως σύζυγος παρά όταν ήμουν απλώς εγγονός της", είπε στο πρακτορείο Reuters ο… ευτυχής νιόπαντρος Ναραγιάν Μπισουάς. :whistle:

 

Ευτυχισμένη από αυτόν το πρωτοφανή γάμο είναι όμως και η… σύζυγος και γιαγιά του γαμπρού η οποία έμεινε χήρα πριν από 30 χρόνια. Η 80χρονη νύφη είπε ότι είναι ενθουσιασμένη γιατί ο νέος της σύζυγος είναι πολύ καλός και φροντίζει πάντα να την ταΐζει στην ώρα της. :lol:

 

Ο γάμος έγινε στην περιοχή Παντσπάρα με όλα όσα προβλέπει το ινδουιστικό τελετουργικό αλλά αυτό που σίγουρα δεν ξέρουμε να σας πούμε είναι τι είδους ασυνήθιστες ευχές έδωσαν οι καλεσμένοι στους νιόπαντρους. :happy:

 

πηγή http://www.ert.gr

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό έπρεπε να το βάλεις στις ΕΙΔΗΣΕΙΣ-ΣΟΚ!
Link to comment
Share on other sites

Auto einai trello kai aidiastiko! Ypirkse kai Prwti Nuxta Gamou???

 

Bliax!!!!!!!!!!!!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (21 Μάρ. 2004 , 11:36)

 

Ypirkse kai Prwti Nuxta Gamou???

 

 

μετά από 30 χρόνια η γιαγιά ξαναένιωσε τη χαρά του έρωτα :cool: :happy:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε και το εξής... Αν την χωρίσει, αυτή τον αποκληρώνει! Η το άλλο... να της δίνει διατροφή για να του δίνει... χαρτζιλήκι!

 

Αμ τα παιδιά τους (λέμε τώρα...) θα ήταν δuσέγγονα της μάνας τους και γονείς του πατέρα τους!

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s (21 Μάρ. 2004 , 12:30)

 

μετά από 30 χρόνια η γιαγιά ξαναένιωσε τη χαρά του έρωτα :cool: :happy:

 

 

ιιιιιιιιιιιιιιιιουυυυυυυυ! μπλιαχ! :down: :stupid: :X-X:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (21 Μάρ. 2004 , 11:36)

 

Auto einai trello kai aidiastiko! Ypirkse kai Prwti Nuxta Gamou???

 

Bliax!!!!!!!!!!!!

 

 

ετυχε να δεις το American Wedding??? αν ναι τοτε θα καταλαβεις και πως χαρηκε η γιαγια... :lol:

 

καλα ρε τοοση τρελα εχουν αυτοι οι Ινδοι??ως και την ιδια τους την γιαγια?? καλα απο τον εγγονο...να το παρει το ποταμι...αλλα και η γιαγια αν μην εχει μυαλο και να κανει τετοια στην ηλικια της??

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfeRCy (21 Μάρ. 2004 , 17:47)

 

ετυχε να δεις το American Wedding??? αν ναι τοτε θα καταλαβεις και πως χαρηκε η γιαγια... :lol:

 

καλα ρε τοοση τρελα εχουν αυτοι οι Ινδοι??ως και την ιδια τους την γιαγια?? καλα απο τον εγγονο...να το παρει το ποταμι...αλλα και η γιαγια αν μην εχει μυαλο και να κανει τετοια στην ηλικια της??

 

 

εννοεις φυσικα Stifmister με την γιαγια :D :D στο American Pie The Wedding!! :p :) :D :D απιστευτο γελιο... αλλα ενταξει εκει εγινε "κατα λαθος"... οχι να παει να παντρευτει την γιαγια του για να την προσεχει... :wacko: :blink:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UnReaL (21 Μάρ. 2004 , 12:54)

 

Καλά, δεν μπορούσε να την καλέσει να ζει απλά στο σπίτι του;

Μπας και ήταν καμιά ματσωμένη η Γιαγιά; :)

 

:whistle: :whistle: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...