Jump to content

CESIM A9530


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι δεν πιστευω να ενοχλει τιποτα. Αλλο αυτο που εφτιαξες εσυ αλλο το WIFI.

Παντως αν δεν εχεις περασει τιποτα μεσα κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων γιατι μπορει να αλλαξες κατι στις ρυθμισεις του ιντερνετ και να μη μπαινει παλι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 199
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειπαμε ο browser που εχει ειναι για τα κλαματα..

Μονο Mobile sites ανοιγει. απο τις αλλες ελχιστα πραγματα και μονο οσες δεν ειναι βαριες.

 

Εμενα απο τη στιγμη που δεν εχει οπερα ειναι σχεδον αχρηστο για το ιντερνετ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απότι είδα, αν γράψεις στην αναζήτηση του yahoo για παράδειγμα "in.gr" , μετά το επιλέγεις και στο ανοίγει...Το πώς βέβαια εμφανίζεται...άστο καλύτερα..αλλα το ανοίγει! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και πάλι!!! Θα παρακολουθώ εδώ την συζήτηση μήπως και το καταφέρει κάποιος με τον όπερα!
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο site της οπερα και είδα οτι μπορεί κάποιος να κατεβάσει τον όπερα σε περιβάλλον MIDP 2.0, που νομίζω οτι αυτό είναι που τρέχει το κινητό..Βρίσκεται στην λίστα του όπερα με τα κινητά όταν επιλέξεις συσκευή "Generic" --> "Advanced MIDP 2". Το θέμα είναι τώρα όμως να καταφέρει με κάποιο τρόπο να περαστούν ρυθμίσεις.Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κάτι άλλο..Αν δεν τρεχει με αυτό, δεν πρόκειται να τρέξει ποτε :-) ... Είιναι έκδοση οπερα 4.2 σε περιβάλλον advanced MIDP 2....Για δείτε το και εσείς...!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορούμε να βρούμε το κινητό αυτό στην Ελλάδα σε σχετικά καλή τιμή?
Link to comment
Share on other sites

παιδια για σας σκεφτομαι να παρω και εγω το τηλ φιλε boupet1 απο που το πηρες το κινιτο?αν γινετε μπορει καποιος να βγαλει μια φοτο οταν σε καλουνε να δω πος φενετε αυτο το προβλημα με τα μικρα γραματα και το μπλε με μαυρο φοντο?επισης μιπος ξερει κανενας αν αυτο το site ειναι εμπιστο γιατι γενικος δεν θελω να πληροσω με πιστοτικι http://www.ebw.gr/store/ProductView.aspx?productid=6736.ακομα να ροτισω και κατι αλλο το κινιτο εχει flash στιν καμερα ι καπιο φως ωστε να βγαζει και το βραδι φοτο?

ειναι αξιοπιστο αυτο το ηλεκτρονικο μαγαζι.;)

 

υποψην οτι εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον νεο κλωνο τον H806 :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το interface του μιμείται αυτό του ΒΒ Storm ή έχει εικονίδια iphone?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το interface του μιμείται αυτό του ΒΒ Storm ή έχει εικονίδια iphone?

Το συγκεκριμενο δεν ξερω αλλα αλλοι 2-3 κλωνοι που εχω βρει εχουν το κλασικο μενου ολων των κινεζικων τηλεφωνων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το interface του μιμείται αυτό του ΒΒ Storm ή έχει εικονίδια iphone?

 

Το μενου του ειναι σαν του storm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..απο αναμονη πως ειναι το κινητο?? με'ενδιαφερει να το παρω και ψαχνω κινητο με οσο καλυτερη αναμονη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..απο αναμονη πως ειναι το κινητο?? με'ενδιαφερει να το παρω και ψαχνω κινητο με οσο καλυτερη αναμονη.

 

Δε λεει και πολλα πραγματα η μπαταρια του και εννοειται οτι 2200mAh που λεει δεν ειναι. Κραταει καπου 1.5 ωρα με TV.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε λεει και πολλα πραγματα η μπαταρια του και εννοειται οτι 2200mAh που λεει δεν ειναι. Κραταει καπου 1.5 ωρα με TV.

χωρις χρηση Tv,με λιγο wifi και 5-10 λεπτα ομιλια βγαζει κανενα 3ημερο?? γιατι το Κ599 που ειχα,με απογοητευσε στο θεμα της αποδοσης της μπαταριας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χωρις χρηση Tv,με λιγο wifi και 5-10 λεπτα ομιλια βγαζει κανενα 3ημερο?? γιατι το Κ599 που ειχα,με απογοητευσε στο θεμα της αποδοσης της μπαταριας.

 

κανα 2ημερο φουλ του δινω. Μη περιμενεις μεγαλες διαφορες απο το Κ599. Κανα 2 φορες που ετυχε και το αφησα ανοιχτο μου εσβησε οποτε δε μπορω να σου πω με ακριβεια ποσο θα κραταει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανα 2ημερο φουλ του δινω. Μη περιμενεις μεγαλες διαφορες απο το Κ599. Κανα 2 φορες που ετυχε και το αφησα ανοιχτο μου εσβησε οποτε δε μπορω να σου πω με ακριβεια ποσο θα κραταει

περα βρεχει δηλαδη..και με τον φοβο να μην δουλεψει καλα τα wifi :whistle

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά δεν ξέρω τι έγινε με όσους το έστειλαν πίσω στο focalprice αλλά κάτι άρχισε να μου βρωμάει. το έστειλα συστημένο και σύμφωνα και με το ταχυδρομείο του Χονκ Κονγκ το δέμα παραδόθηκε στις 21/10 και αυτοί "κάνουν τους κινέζους" μέχρι σήμερα και δεν μου επιστρέφουν τα χρήματα όπως το υποσχέθηκαν. Ευτύχως πρόλαβα τις 45 μέρες του paypal και "άνοιξα υπόθεση" στο paypal και ελπίζω ότι στο τέλος θα τα καταφέρω. γι αυτό προσοχή όσο έχετε να κάνετε με το focalprice.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι έγινε με όσους το έστειλαν πίσω στο focalprice αλλά κάτι άρχισε να μου βρωμάει. το έστειλα συστημένο και σύμφωνα και με το ταχυδρομείο του Χονκ Κονγκ το δέμα παραδόθηκε στις 21/10 και αυτοί "κάνουν τους κινέζους" μέχρι σήμερα και δεν μου επιστρέφουν τα χρήματα όπως το υποσχέθηκαν. Ευτύχως πρόλαβα τις 45 μέρες του paypal και "άνοιξα υπόθεση" στο paypal και ελπίζω ότι στο τέλος θα τα καταφέρω. γι αυτό προσοχή όσο έχετε να κάνετε με το focalprice.

 

επίσης το focal εχει και κανα μηνα να βαλει νεο τηλεφωνο αν πρόσεξες....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ειχα και εγω απιστευτη ταλαιπωρια μηνων με το focalprice παιδια. Δυο φορες εστειλα ενα κινητο πισω γιατι ενω ελεγε οτι ειχε ελληνικα δεν ειχε ουτε την πρωτη ουτε την δευτερη φορα που το πηρα. Δεν ειχα προλαβει να κανω υποθεση στο paypal. Τελικα πηρα τα λεφτα πισω μειωμενα γιατι στο μεταξυ ειχε πεσει πολυ η ισοτιμια δολλαριου ευρω. Προσεκτικα λοιπον με το συγκεκριμμενο μαγαζι
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Παιδιά καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω κατα πόσο είναι εφικτό να κάνω αλλαγή λογισμικού στο εν λόγω κινητό ή ακόμη και κάποια αναβάθμιση!

Το έχω 1,5 χρόνο και το έχω χρησιμοποιήση περισσότερο για Tv περίπου 2 μήνες!(Δεν άντεξα παραπάνω)! Στο Internet μετα βίας συνδέεται και θα πρέπει τελικά να είσαι κάτι παραπάνω απο χάκερ για τη χρήση του!

Παρακαλώ όπως με βοηθήσετε...!

Please consider the environment before printing this email.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να αλλαξεις το λογισμικο του τηλεφωνου.
Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!!! Πλήρωσα δηλαδή ένα κινητό (180E χωρίς έρευνα η αλήθεια είναι) που δε μπορώ να επέμβω πουθενά!!! :(

Ουτε να το ΠΟΥΛΗΣΩ μπορώ ρε παιδί μου!!!!!!!!Να το κάνω ανταλλακτικά και να τα κολλήσω πουθενα, μηπως?? :P Αλλα πού?

Please consider the environment before printing this email.
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια!!! Πλήρωσα δηλαδή ένα κινητό (180E χωρίς έρευνα η αλήθεια είναι) που δε μπορώ να επέμβω πουθενά!!! :(

Ουτε να το ΠΟΥΛΗΣΩ μπορώ ρε παιδί μου!!!!!!!!Να το κάνω ανταλλακτικά και να τα κολλήσω πουθενα, μηπως?? :P Αλλα πού?

180 euro για κινεζο που παιζει μονο java!!! φιλε πιαστηκες κοροιδο..down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν δε κάνω λάθος, (αντε να ήταν στα 140) απο ελληνικό "μαγαζάκι" http://www.e*.gr (δε ξέρω αν κάνει να το πώ)! Ήταν μετά τα Hiphone που είχαν βγει το συγκεκριμένο και τα παρακολουθούσα! Και λέω... ε ποσο κακό να είναι?
Please consider the environment before printing this email.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...