Jump to content

CESIM A9530


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά!Μόλις πήρα το κινητάκι (Α9530)..Είναι καινούρια παρτίδα και κρατηθείτε..................εχει 10,2mp κάμεραααα!!! ΄-) 120ευρώ!!! δεν λέω τίποτα άλλο..και να χαλάσει, χάλασε...η δέ τηλεόρασή του παίζει καμπάνα...Γενικά το κινητό είναι μεταλικό και χρώματος μαύρο..Δεν είναι πλαστικούρα.Μου φαίνεται καλό..Θα δείξει ΄-)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 199
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά!Μόλις πήρα το κινητάκι (Α9530)..Είναι καινούρια παρτίδα και κρατηθείτε..................εχει 10,2mp κάμεραααα!!! ΄-) 120ευρώ!!! δεν λέω τίποτα άλλο..και να χαλάσει, χάλασε...η δέ τηλεόρασή του παίζει καμπάνα...Γενικά το κινητό είναι μεταλικό και χρώματος μαύρο..Δεν είναι πλαστικούρα.Μου φαίνεται καλό..Θα δείξει ΄-)

 

καλως ηρθες και καλοριζικο..

 

Καταρχην μη πιστευεις οτι βλεπεις.. :lol:

2MP εχει ασχετο τι γραφει πισω..

 

απο που το πηρες? Το προβλημα με τα μπλε γραμματα στις εισερχομενες το εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην είναι και 2mp.Βάλε την φωτογραφία στο pc σου να δεις την πραγματική ανάλυση

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το παρήγγειλε ο πατέρας μου απο το vkomabi ή κάπως έτσι ΄-) Ακόμα για να είμαι ειλικρινής δεν το κοίταξα ο ίδιος απο κοντά.Μου είπε οτι ήταν αρκετά καλό..Απλά διάβαζα τις κριτικές σας τώρα και φοβήθηκα..χαχαχα :-) Είπα για την κάμερα ελπίζοντας στο να είναι κάποια άλλη παρτίδα..!Θα σας ενημερώσω πιό καλά μόλις το χρησιμοποιήσω ο ίδιος..Ελπίζω να μήν έχει κανα πρόβλημα!τι να πω...

 

Τώρα κάθομαι και διαβάζω τις κριτικές και με έχουν πιάσει τα γέλια με το άγχος μας με το συγκεκριμένο κινητό :-)Ε ρε ****το χαχαχαχαχαχαχα.!!!Τι μας κάνουν οι κινέζοι να πούμε΄-)

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην είναι και 2mp.Βάλε την φωτογραφία στο pc σου να δεις την πραγματική ανάλυση

 

2 ειναι εμενα το εχω κανει αυτο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άσε τι λέει στις ρυθμίσεις της κάμερας.Πέρνα μια φωτογραφία στο pc και δες από εκεί την ανάλυση ποιά είναι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Άσε τι λέει στις ρυθμίσεις της κάμερας.Πέρνα μια φωτογραφία στο pc και δες από εκεί την ανάλυση ποιά είναι

 

δε με καταλαβαινεις ή δε τα λεω καλα μαλλον..

Ειπα το εχω κανει ηδη.. ΑΠλα επισημανα οτι και στις ρυθμισεις της καμερας εχει σωστες επιλογες δε λενε οτι τους κατεβει στην αναλυση..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Δοκίμασε κανείς να περιστρέψει την οθόνη κατα την πλοήγηση όταν συνδέθηκε στο νετ?Υπάρχει περίπτωση να μην εμφανίζει κουτάκια έτσι , αντί για γράμματα..Ακόμα δεν το έχω στα χέρια μου, αλλα κάνω μία υπόθεση..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι..Τώρα μόλις το παρέλαβα, και βλέπω ότι κάποιος του πέρασε τον safari?Επειδή ο όπερα δεν λειτουργεί..Και άν τον πέρασε, ποιά έκδοση? Ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

τι σου κανει ο οπερα δηλαδη?

 

δεν ειναι safari ο borwser στο αρχικο μενου κατω αριστερα. αλλο ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με το που πάω να συνδεθώ(αφού έχω συνδεθεί στο ρουτερ), μου λεει μέσω wap και στο τέλος αποτυγχάνει.Πήγα να περάσω τον οπερα 4.2 και στην εγκατάσταση λέει ότι δεν είναι δυνατόν να συνεχίσει και οτι δεν βρίσκει δίκτυο( network).Εσείς το καταφ΄ρατε κάπως για να μου πείτε τον τρόπο και τα βήματα?
Link to comment
Share on other sites

ετσι μου κανει και μενα..

Εγω ομως εχω και WAP με σωστες ρυθμισεις σε ολα κανονικα αλλα παλι δεν ολοκληρωνει την εγκατασταση.

Ουτε σε αλλες εκδοσεις οπερα κανει τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

wifi εχω πει οτι σε μενα μπαινει κανονικα στον default browser απλα στον οπερα ειναι το θεμα οτι κολλαει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω ψιλοκολλήσει, μπορείς να μου πείς αν δεν σου κάνει κόπο τα βήματα και αν έχεις κάνει κάποια ρύθμιση για να μπαίνει?Δεν με νοιάζει αν θα είναι όπερα η κάτι άλλο..΄-) απλα να συνδέεται θέλω με wifi ! :-) Σε ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα.

Πας services---> data account--->wireless LAN--->search for networks και συνδεεσαι με το ρουτερ.

 

μετα απο τον browser πηγαινεις settings---> select SIM---> SIM1

 

παλι browser---> settings--->profiles--->SIM1--->WIFI---> Edit profile βαζεις homepage wap.yahoo.com

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...