Jump to content

CESIM A9530


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πως χρησιμοποιεις το space οταν θελεις? :confused:

 

Ειδα επιλογη για εγγραφη τηλεορασης! την εχεις χρησιμοποιησει και αν ναι σε τι μορφη τα αποθηκευει? Πες μας και για τα ακουστικα λιγο απο ποιοτητα τι λενε και αν εχουν δυνατο ηχο γιατι με την υποδοχη που του βαλανε δεν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε και τα δικα μας!

 

Για το space πατας για "αλλαγη πληκτρολογιου"σε αριθμητικο και λειτουργει κανονικα το space!!!κουλο ε?

η εγγραφη γινεται σε 3gp.

εχω παρει κι αλλα κινητα απο κινα και εμπειρια μου λεει πως οταν εχει ιδια υποδοχη για φορτιστη και handsfree καλο ειναι να το αποφευγεις.βαλε βγαλε τα ακουστικα πολυ πιθανον να χαλασεις την υποδοχη και να μη μπορεις να το φορτισεις ξανα!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 199
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το space πατας για "αλλαγη πληκτρολογιου"σε αριθμητικο και λειτουργει κανονικα το space!!!κουλο ε?

η εγγραφη γινεται σε 3gp.

εχω παρει κι αλλα κινητα απο κινα και εμπειρια μου λεει πως οταν εχει ιδια υποδοχη για φορτιστη και handsfree καλο ειναι να το αποφευγεις.βαλε βγαλε τα ακουστικα πολυ πιθανον να χαλασεις την υποδοχη και να μη μπορεις να το φορτισεις ξανα!!;)

 

δηλαδη καθε φορα που θα χρειαζεται να βαζεις κενο θα το γυρνας σε αριθμητικο που δουλυει το space και παλι πισω στο αλλο? :wacko: Αυτο στο κανει και στο ελληνικο και στο αγγλικο πληκτρολογιο?

Να δουμε αν θα το κανει και στους αλλους που θα το παρουν αυτο..

Πες μας λιγο για τον ηχο στα ακουστικα οποτε μπορεσεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λογικο να μην το δειχνει αφου δεν τον ενδιαφερει αν εμφανιζει ελληνικα στο ιντερνετ.

υπομονη την δευτερα θα το εχω κατα 99% και θα σας τα πω ολα.

αν παραλαβει καποιος πιο μπροστ ας μα πει!!

Σε πάω ρε γιατί γίνεσαι πειραματόζωο και το γουστάρεις.Όλοι ρωτάνε για να μάθουν,εσύ βάζεις το χέρι στην τσέπη και το μαθαίνεις από πρώτο χέρι :D;)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη καθε φορα που θα χρειαζεται να βαζεις κενο θα το γυρνας σε αριθμητικο που δουλυει το space και παλι πισω στο αλλο? :wacko: Αυτο στο κανει και στο ελληνικο και στο αγγλικο πληκτρολογιο?

Να δουμε αν θα το κανει και στους αλλους που θα το παρουν αυτο..

Πες μας λιγο για τον ηχο στα ακουστικα οποτε μπορεσεις

 

οχι μονο στο ελληνικο!!

ηχος στα ακουστικα ανελπιστα πολυ καθαρος!:)

ενα ασχετο αλλα ωραιο θετικο:δημιουργια αλμπουμ μουσικης οπως το γνησιο iphone με φωτογραφιες στο "εξωφυλλο" του οταν το εχεις οριζοντια. διαλεγεις το αλμπουμ που θες να ακουσεις(πηγαινοντας αριστερα-δεξια) και πιεζοντας τη φωτογραφια του σου εμφανιζει τη λιστα των τραγουδιων που εχεις βαλει μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι μονο στο ελληνικο!!

ηχος στα ακουστικα ανελπιστα πολυ καθαρος!:)

ενα ασχετο αλλα ωραιο θετικο:δημιουργια αλμπουμ μουσικης οπως το γνησιο iphone με φωτογραφιες στο "εξωφυλλο" του οταν το εχεις οριζοντια. διαλεγεις το αλμπουμ που θες να ακουσεις(πηγαινοντας αριστερα-δεξια) και πιεζοντας τη φωτογραφια του σου εμφανιζει τη λιστα των τραγουδιων που εχεις βαλει μεσα!!!

 

Σ'ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!

Η υποδοχη που εχει υπαρχει σε αλλο γνωστο κινητο ή ειναι αποκλειστικη πατεντα? Ποιος να ξερει αραγε αν υποστηριζει και A2DP για χρηση bluetooth headphones..

 

Ξερω τα θελουμε ολα δικα μας αλλα την εχω πατησει μια φορα γι αυτο.. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!

Η υποδοχη που εχει υπαρχει σε αλλο γνωστο κινητο ή ειναι αποκλειστικη πατεντα? Ποιος να ξερει αραγε αν υποστηριζει και A2DP για χρηση bluetooth headphones..

 

Ξερω τα θελουμε ολα δικα μας αλλα την εχω πατησει μια φορα γι αυτο.. :lol:

 

μοιαζει με samsung με τα 2 πλαινα γκρι κουμπια για ξεκουμπωμα(ειχα ενα παλια γι'αυτο το λεω)

σε καποιο site ειχα διαβασει οτι εχει τη δυνατοτητα για AD2P BLUETOOTH.

μακαρι να ειχα να δοκιμαζα και να σου απαντουσα.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κι απο μενα.Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το Α9350 για οποιον το εχει παρει βασικα.Το κινητο αυτο εχει ενσωματομενο πενακι οπως ειναι η κεραια και οποτε θελουμε βγαινει? .....η θα πρεπει να κουβαλαμε ξεχωριστα πενακι και κινητο? thx
Link to comment
Share on other sites

βασικα πρεπει να ειναι εξτρα, αυτη η πατεντα που κανουν , το περνας σαν στολιδι στο κινητο και

το ξεβιδώνεις....αλλά οκ αν βάλεις προτέκτορ δεν πειραζει να το χρησιμοποιεις με οτιδήποτε,

στυλο κλειδι κτλ χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

βασικα πρεπει να ειναι εξτρα, αυτη η πατεντα που κανουν , το περνας σαν στολιδι στο κινητο και

το ξεβιδώνεις....αλλά οκ αν βάλεις προτέκτορ δεν πειραζει να το χρησιμοποιεις με οτιδήποτε,

στυλο κλειδι κτλ χαχαχα

 

δεν εχει πενακι αλλα ακομα και μηνυμα να θες να γραψεις ειναι αρκετα μεγάλα τα "κουμπια" και με το δακτυλο χρησιμοποιειται ανετα.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ γερακα να σε ρωτησω, μπορεις να γραψεις μυνημα σε landscape?στο πλαι δηλαδη γυριζει?

δεν το εχει στο youtube...

ποσες μερες εκανε να σου ερ8ει απο το focal?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχτες το μεσημέρι παρέλαβα από focalprice με συστημένο μετά από 5 ημέρες δηλαδή μαζί με Σ.Κ μεσα.Οι πρώτες εντυπώσεις πολύ καλες.καλη ποιοτητα κατασκευης ομορφο μενου και τα ελληνικα του αρκετα καλα.στα γρηγορα τα μειον που ειδα= στα ελληνικα δε δουλευει το space και το {π} δε το γραφει κεφαλαιο.το ότι δεν εχει θεση για πενακι είναι λιγο προβλημα.θα ασχοληθω περισσοτερο γιατι μπορει να το εχω από εχτες αλλα δεν εχω πολύ χρονο για να το <ψαξω > καλα.

 

 

Υς .μηπως ξερεις DIKTIOGERAKAS18 επειδη το εχεις καιρο πως βαζεις φωτογραφια σε μια επαφη?

Link to comment
Share on other sites

κιριλε μια χαρα δηλαδη....ειναι ελλεεινη μαβλακεια αυτο που λετε με το space...ποια ειναι η πιο πρακτικη λυση που εχετε βρει???? βαζετε παυλιτσα?????? μου φαινεται θα γραφω μονο greeklish...που θα αναγνωριζει και τα ζωγραφιστα γραμματα χαχα!!!

πειτε ρε σεις καμερα οντως 2 μεγκα? αν μπορει κανεις να βαλει κανενα δειγμα θα ηταν καλο!

θηκη κανονικου στορμ ταιριαζει? εχει δοκιμασει κανεις? μυνημα σε landscape γραφει??

Link to comment
Share on other sites

5 μερες με Σ/Κ συστημενο απο κινα ειναι χρονος ρεκορ..

 

Εκτος των ερωτησεων του blacksuede που με ενδιαφερουν και μενα θελω να ρωτησω κατι αλλο που θα κρινει αν θα το παρω και εγω η οχι.

Αν μπορει καποιος (boupet - gerakas) να κοιταξει το εξης γιατι αν δε δουλευει βγαινει αχρηστο για μενα. Με 2 SIM μεσα και χρησιμοποιωντας ιντερνετ (οχι WIFI) στη μια γραμμη να δειτε αν η αλλη SIM ειναι ενεργη και μπορει να δεχεται κλησεις

 

οταν μιλας με τη 1 σιμ η αλλη ειναι εκτος? η σε αναμονη?

 

Οταν μιλας στη μια ή αλλη ειναι εκτος φαινεται δηλαδη οτι το εχεις κλειστο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος (boupet - gerakas) να κοιταξει το εξης γιατι αν δε δουλευει βγαινει αχρηστο για μενα. Με 2 SIM μεσα και χρησιμοποιωντας ιντερνετ (οχι WIFI) στη μια γραμμη να δειτε αν η αλλη SIM ειναι ενεργη και μπορει να δεχεται κλησεις

 

Όπως σου είχε γράψει και ο Μανώλης παλιότερα, κατά πάσα πιθανότητα θα βγαίνει εκτος λειτουργίας η άλλη sim.Αλλά και πάλι, μην πιστέψεις ποτέ ότι τα κινητά αυτά είναι πολύ εύχρηστα στη χρήση του ίντερνετ

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εχτες το μεσημέρι παρέλαβα από focalprice με συστημένο μετά από 5 ημέρες δηλαδή μαζί με Σ.Κ μεσα.Οι πρώτες εντυπώσεις πολύ καλες.καλη ποιοτητα κατασκευης ομορφο μενου και τα ελληνικα του αρκετα καλα.στα γρηγορα τα μειον που ειδα= στα ελληνικα δε δουλευει το space και το {π} δε το γραφει κεφαλαιο.το ότι δεν εχει θεση για πενακι είναι λιγο προβλημα.θα ασχοληθω περισσοτερο γιατι μπορει να το εχω από εχτες αλλα δεν εχω πολύ χρονο για να το <ψαξω > καλα.

 

 

Υς .μηπως ξερεις DIKTIOGERAKAS18 επειδη το εχεις καιρο πως βαζεις φωτογραφια σε μια επαφη?

 

Καλησπέρα , καλορίζικο ελπίζω αυτό να το κρατήσεις .:lol::lol:

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

To WIFI τελικα δουλευει? γιατι ειχε αναφερει προβλημα συνδεσης ο gerakas σε παλιοτερο ποστ
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To WIFI τελικα δουλευει? γιατι ειχε αναφερει προβλημα συνδεσης ο gerakas σε παλιοτερο ποστ

 

Mε μια πρωτη ματια και εγω εχω προβλημα με το internet.ενω συνδεομαι με το router κανονικα δεν μπορω να μπω στο internet.

Link to comment
Share on other sites

To WIFI τελικα δουλευει? γιατι ειχε αναφερει προβλημα συνδεσης ο gerakas σε παλιοτερο ποστ

 

τελικα δουλευει κανονικα το WIFI.μπενει κανονικα στο internet.:):):)

Link to comment
Share on other sites

τελικα δουλευει κανονικα το WIFI.μπενει κανονικα στο internet.:):):)

 

χρησιμοποιησες το οπερα που εχει η εβαλες καποιο αλλο?

εκανες καμια "περιεργη" ρυθμιση?

σε κανενα αλλο δικτυο το δοκιμασες?(καφετερια wifi spot?)

καλοριζικο!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα δουλευει κανονικα το WIFI.μπενει κανονικα στο internet.:):):)

 

Μου φαινεται οτι εχουν ελλατωματικη παρτιδα στο focal.

Αλλα ας περιμενουμε και το μανωλη που το πηρε απο αλλου να μας πει και αυτος αν εχει τα ιδια κολληματα με δυσκολια στο WIFI και στο πληκτρο space.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το space βρηκα λυση.οταν πατησεις στο πληκτρολογειο τα βελακια που ειναι σαν εισαγωγικα για να σου βγαλει τα συμβολα δουλευει το space κανονικα μετα τα ξαναπατας και σε γυρναει παλι στο ελληνικο πληκτρολογιο.

# Για το wifi εκανα τα παρακατω=παμε στο wap επιλεγουμε ρυθμισεις μετα profiles-απο τη μανα του ειναι china εμεις επειλεγουμε my profile-edite profile-kai sto homepage εγω εβαλα yahoo.com.

 

ολα αυτα αφου πρωτα εχω συνδεθει με το router.

Οσο για καφετεριες -Συνταγμα που ειναι free δετο εχω δοκιμασει αλλα δε νομιζω να υπαρχει προβλημα.

 

Αυτα ,πιστευω να βοηθησα.:)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται οτι εχουν ελλατωματικη παρτιδα στο focal.

Αλλα ας περιμενουμε και το μανωλη που το πηρε απο αλλου να μας πει και αυτος αν εχει τα ιδια κολληματα με δυσκολια στο WIFI και στο πληκτρο space.

 

δε νομιζω να είναι η παρτίδα σκάρτη, αν το προβλημα ειναι στο software ολα θα το

έχουν, μένει να το επαληθεύσει και ο μανώλης...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγινε το φοβερο

το τηλ μου το εστειλαν τεταρτη και παρασκευη πρωι ηταν σπιτι μου!!

αλλα τωρα το ανοιξα γιατι ημουν εκτος κρητης.

αληθεια απο του προηγουμενους που το εχουν θελει καποια ρυθμιση για να μπει στο νετ?

αυριο θα γραψω και εγω νεα. αυριο βραδυ.παντος ειναι λιγο πιο μεγαλο απο το f006

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...