Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας. Dimi ειχα γραψει προ ημερων για το προβλημα με τα mms video.Εισαι στην WIND? Γιατι αν μονο εκει τελικα εμφανιζεται το προβλημα θα επρεπε να αλλαξουν τις ρυθμισειςτους. Αν εισαι σε αλλη εταιρια θα φταιει το λογισμικο του τηλεφωνου.παντως αν το λυσειε το προβλημα γραψε τι εκανες γιατι απο την SAMSUNG μην περιμενεις το παραμικρο.

 

Τελικα ο καθενας εχει γραψει και μια διαφορετικη εκδοση λογισμικου. Μπορει κανεις με σιγουρια ναπει πως καποια ειναι η τελευταια? Και απο που μπορει να αναβαθμιστει? Μονο απο το service της Samsung?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικα ο καθενας εχει γραψει και μια διαφορετικη εκδοση λογισμικου. Μπορει κανεις με σιγουρια ναπει πως καποια ειναι η τελευταια? Και απο που μπορει να αναβαθμιστει? Μονο απο το service της Samsung?

 

ΝΑΙ ρε παιδια ασ μασ πει καπιοσ τι γινεται με αυτην τη αναβαθμιση!και αν διορθωνεται το βιντεο!helpppp plzzzz

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Dimi ειχα γραψει προ ημερων για το προβλημα με τα mms video.Εισαι στην WIND? Γιατι αν μονο εκει τελικα εμφανιζεται το προβλημα θα επρεπε να αλλαξουν τις ρυθμισειςτους. Αν εισαι σε αλλη εταιρια θα φταιει το λογισμικο του τηλεφωνου.παντως αν το λυσειε το προβλημα γραψε τι εκανες γιατι απο την SAMSUNG μην περιμενεις το παραμικρο.

 

εγω vodafone εχω..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Dimi ειχα γραψει προ ημερων για το προβλημα με τα mms video.Εισαι στην WIND? Γιατι αν μονο εκει τελικα εμφανιζεται το προβλημα θα επρεπε να αλλαξουν τις ρυθμισειςτους. Αν εισαι σε αλλη εταιρια θα φταιει το λογισμικο του τηλεφωνου.παντως αν το λυσειε το προβλημα γραψε τι εκανες γιατι απο την SAMSUNG μην περιμενεις το παραμικρο.

 

Yeap, στη Wind ειμαι. Οποτε μαλλον εχει προβλημα η Wind ε?Για να παρω ενα τηλεφωνακι απο Δευτερα μπας και βγαλω καμια ακρη...Για να χει ο Petran vodafone και να του ρχονται κανονικα τοτε προφανως και ειναι προβλημα wind....

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με ενα σωρο τεχνικους της Wind και υποστηριζουν πως δεν φταινε αυτοι.Αλλα τωρα που και αλλος εχει το ιδιο προβλημα πιστευω πως μονο η Wind γιατι εχω κανει αμετρητες διαφορετικες δοκιμες.πρεπει να της το αναφερουμε

 

http://www.gsmarena.com/samsung_m8910_pixon12-review-371.php ειναι ενα site για οποιον ενδιαφερεται για φωτο και συγκρισεις.Επισης για πληρη συγκριση φωτο κλπ με το sony satio........http://www.gsmarena.com/12mp_shootout_satio_pixon12-review-406p2.php

Link to comment
Share on other sites

Επισης για πληρη συγκριση φωτο κλπ με το sony satio........http://www.gsmarena.com/12mp_shootout_satio_pixon12-review-406p2.php

And the winner is....Samsung Pixon 12!!!!!:D (τα γραφουμε αυτα!)

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Οχι για να μην γραφουν ορισμενα παιριοδικα ¨ειδικα¨ πως χωρις καμια αμφιβολια το sony δεν συγκρινεται σε ποιοτητα φωτογραφιας με το Pixon. Το Service της Sony ναι.....δεν συγκρινεται με το ανυπαρκτο της samsung
Link to comment
Share on other sites

Φιλε GEORGELYK σημερα που σταματησε επιτελους η βροχη και εμφανιστηκε το φεγγαρι προσπαθησα να το βγαλω αλλα δεν καταφερα να βγαλω καμια της προκοπης με οποια ρυθμιση και να δοκιμασα γιατι λογω ψηφιακου ζουμ "πιξελαρει" πολυ η φωτογραφια..Μου φαινεται λιγο δυσκολο αυτο που ζητας χωρις οπτικο ζουμ..:worry:

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα μου απαντήσει κανεις πιο είναι το τελευταίο firmware και αν διορθώνεται το autofocus στο video με χαμηλό φωτισμό?ευχάριστο εκ τον προτερων
Link to comment
Share on other sites

Φιλε GEORGELYK σημερα που σταματησε επιτελους η βροχη και εμφανιστηκε το φεγγαρι προσπαθησα να το βγαλω αλλα δεν καταφερα να βγαλω καμια της προκοπης με οποια ρυθμιση και να δοκιμασα γιατι λογω ψηφιακου ζουμ "πιξελαρει" πολυ η φωτογραφια..Μου φαινεται λιγο δυσκολο αυτο που ζητας χωρις οπτικο ζουμ..:worry:

 

Πραγματι ειναι δυσκολο,αλλα δε νομιζω να υπαρχει κινητο στην αγορα ακομα που να εχει τετοια δυνατοτητα.:thanks:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ασ μασ πει καπιοσ τι γινεται με αυτην τη αναβαθμιση!και αν διορθωνεται το autofocus sto βιντεο!helpppp plzzzz

 

εχω ρωτησει 100 φορεσ αλα καμια απαντηση.....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ασ μασ πει καπιοσ τι γινεται με αυτην τη αναβαθμιση!και αν διορθωνεται το autofocus sto βιντεο!helpppp plzzzz

 

εχω ρωτησει 100 φορεσ αλα καμια απαντηση.....

 

προφανως δυστυχως κανεις μας δεν μπορει να απαντησει με σιγουρια...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

προφανως δυστυχως κανεις μας δεν μπορει να απαντησει με σιγουρια...

 

δηλαδη το βιντεο σε κλειστο χωρο πατατα....κριμα γιατι μολισ το πηρα το τελεφονο και ειναι καλο στα αλλα..αλλα με το τοσα λεφτα δεν επρεπε να εχει αυτο το σοβαρο προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ενδιαφερονται:Επικοινωνησα με τη SAMSUNG και μου ειπαν οτι το PIXON12 θα ερθει στο Γερμανο την Πεμπτη,με ΔΩΡΟ μια ψηφιακη κορνιζα!Αξιζει λοιπον να το περιμενουμε λιγο ακομα.
Link to comment
Share on other sites

χθες δοκιμασα και το macro και εμεινα με το στομα ανοιχτο...(σκοπιμως εστιασα στο πισω φυλλο)

http://s1d2.turboimagehost.com/t/2470253_0044.jpg

 

http://s1d2.turboimagehost.com/t/2475508_0091.jpg

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

το έχουμε παραγγείλει απο τη wind εδώ και 45 μέρες περίπου στη Ρόδο και δεν έχουν φέρει κανένα παρά τις τακτικές ενοχλήσεις από μέρους μου.... Πήγα να ρωτήσω στη voda και λένε οτι δεν το φέρνουν γιατί έχει σταματήσει η παραγωγή του!! την ίδια απάντηση έλαβα από 2 καταστήματα της vodafone, και κανένα από τα 3 καταστήματα wind δεν το έχει φέρει. Μήπως χάνω επεισόδια;
Link to comment
Share on other sites

στην vodafone δεν εχει σταματησει η παραγωγη του ουτε ειναι σε ελλειψη, αλλωστε το μοντελο τωρα βγηκε.
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Sorry για την εκφραση τι μλκιες ειναι αυτες ρε παιδια ακομα δεν βγηκε το μοντελο σταματισε η παραγωγη ελεος.:lol::lol:

 

Σε ολα τα μεγαλα καταστηματα υπαρχει διαθεσιμο το κινητο Eshop,Plaisio,Multirama και ουτε καθε εξης.Αλλο τι θα ακουσουμε.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

και εγω σημερα το παρειγγειλα απο γουιντ με επιδοτηση στα 30 ευρω.βασικα πηγα απο βοντα σε γουιντ κ το εχουν προσφορα.δεν υπηρχε στα 2 καταστηματα της καβαλας αλλα η πωλητρια με διαβεβαιωσε πως θα το εχει σε μια βδομαδα που θα γινει κ η μεταβιβαση...ιδωμεν μακαρι

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

και εγω σημερα το παρειγγειλα απο γουιντ με επιδοτηση στα 30 ευρω.βασικα πηγα απο βοντα σε γουιντ κ το εχουν προσφορα.δεν υπηρχε στα 2 καταστηματα της καβαλας αλλα η πωλητρια με διαβεβαιωσε πως θα το εχει σε μια βδομαδα που θα γινει κ η μεταβιβαση...ιδωμεν μακαρι

 

και εγω με προσφορα το πηρα απο την wind, το παρηγγειλα Σαββατο και την Τεταρτη το ειχαν φερει..:D

πρωτοφανης εξυπηρετηση απο την wind μπορω να πω :p

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γινει ετσι κ να μην πεσω στην περιπτωση του φιλου mihalakis22 γιατι δεν ειναι τα νευρα μου και στα καλυτερα τους.παντως οντως πρωτοφανης εξυπηρετηση γιατι εκοψα μια βολτα απο ολα τα "μαγαζια" για να δω που θα παω τελικα την συνδεση μου

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γινει ετσι κ να μην πεσω στην περιπτωση του φιλου mihalakis22 γιατι δεν ειναι τα νευρα μου και στα καλυτερα τους.παντως οντως πρωτοφανης εξυπηρετηση γιατι εκοψα μια βολτα απο ολα τα "μαγαζια" για να δω που θα παω τελικα την συνδεση μου

 

Ε, οταν οι συνδρομητες συνεχιζουν και μειώνονται δραματικα τοτε κατι πρεπει να αλλαξει...Παντως κι εγω πηγα πρωτα σε 7 καταστηματα μηπως και το βρω ετοιμοπαραδοτο και δεν υπηρχε, ενω οι μισοι δεν ηξεραν καν οτι το κινητο ειναι σε προσφορα...Τελος καλο, ολα καλα ομως. Ευχομαι να το παρεις συντομα!

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω το εχω παραγγειλει στο Γερμανο στη Βουλα εδω και 2-3 εβδομαδες και ακομα περιμενω.Τουλαχιστον θα παρω και ψηφιακη κορνιζα (ελπιζω)
Link to comment
Share on other sites

αποτι ειδα καποια βιντεο που ανεβασατε εδω παει κ ερχεται η ποιοτητα σε χαμηλο φωτισμο και το αργο φοκους.το προβλημα για μενα φαινεται να ειναι η ποιοτητα ηχου του βιντεο

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχος για το προβλημμα με το autofocus και το θολωμα του Video δεν εχει δωθει λυση ακομα ειναι ενα μειονεκτημα του κινητου.Πιστευω οτι ειναι Software και θα λυθει με μελλοντικο update firmware..Παντος με φως ημερας τραβαει πολυ καλο Video..

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...