Jump to content

Domain & απορία


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο namecheap λέει ότι με κάθε domain μπορείς να έχεις και email της μπρφής xxx@mydomain.com Τα mails που θα μου στέλνουν εκεί, θα προωθούνται σε κάποιο άλλο δικό μου mail, έτσι;

Θα μπορώ εγώ να στέλνω mail και να φαίνεται ως αποστολέας το xxx@mydomain.com;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Guest vasilis

Σχετικά με την πρώτη ερώτηση, ναι.

 

Για την δεύτερη, δεν ξέρω αν σου το επιτρέπει το namecheap, αλλά ίσως να μπορείς να το κάνεις από το outlook.

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λες, επειδη δεν το εχω ψαξει στην namecheap.com, ακριβως μαλλον δεν ειναι αληθινο email account αλλα email alias συνεπως μπορεις να το χρησιμοποιεις για να δεχεσαι (γιαυτο και γινεται forward απλως). Αν θελεις ολοκληρωμενο email (να στελνεις, να λαμβανεις κλπ μεσω webmail ή και outlook) PM με γιατι εχω κατι που ισως σε ενδιαφερει.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος t300 ( 1 Φεβ. 2004 , 00:46)

 

Στο namecheap λέει ότι με κάθε domain μπορείς να έχεις και email της μπρφής xxx@mydomain.com Τα mails που θα μου στέλνουν εκεί, θα προωθούνται σε κάποιο άλλο δικό μου mail, έτσι;

Θα μπορώ εγώ να στέλνω mail και να φαίνεται ως αποστολέας το xxx@mydomain.com;

 

 

Κοίτα να δεις. Καταχωρείς ένα domain πχ test.com. Από εκεί και πέρα πρέπει να απευθυνθείς σε μια εταιρία hosting για να αγοράσεις κάποιο πακέτο φιλοξενίας. Ανάλογα με το τι θα αγοράσεις μπορείς να φτιάξεις όσα και όποια mail θες. Αν θες περισσότερες πληροφορίες στείλε μου pm.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...