Jump to content

Samsung M7600 Beat DJ


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έγινε παρεξήγηση, αν και δεν ευθύνομαι εγώ.

Έτσι κι αλλιώς, τα pm σου τα έχω κρατημένα και ξέρω πολύ καλά τι έχω πει και τι απαντήσεις έχω πάρει.

Αν πάσει περιπτώσει, σου εύχομαι καλή πώληση.

 

Εγώ δεν είπα κάτι διαφορετικό, απλά έθεσα το θέμα όπως πρέπει, αν δε σου άρεσε, εγώ δε φταίω.

Αν έγραφες στο πρώτο μήνυμα που έστειλες ότι το έχω παραγγείλει κα. δε θα έμπαινα στον κόπο να ανακατεύω κόσμο κλπ.

Χώρια που το είχα δει ήδη ότι ήταν ξανά διαθέσιμο...

Ποιος παρεξήγησε τι; :lol:

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα συνεβη το εξης ασημαντο αλλά παραξενο. Ενα συγκεκριμενο τραγουδι, οταν το ορισω σαν ηχο κλησης το δεχεται αλλα...δεν χτυπαει! Με αλλα τραγουδια τα παιζει κανονικα οταν σε καλουν, ακομα και τραγουδια απο τον ιδιο φακελο, στο συγκεκριμενο δεν ξερω τι φταιει. Υπο αλλες συνθηκες αναπαραγει το κομματι κανονικα. μου κινησε τη περιεργεια, κατι παιζει με το mp3 αλλα δεν ξερω τι :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Οπως αρκετοι θα γνωριζετε, το κινητο μας παιρνει φοντα σε μορφη "gif" τα οποια ειναι κινουμενα. Ψαχνω στο νετ αλλα δεν βρισκω κατι της προκοπης! Αν εχει καποιος υπ΄οψιν του συγκεκριμενα site με τετοια αρχεια, ας δωσει καμια διευθυνση. Ειναι πολυ ωραιο να φαινονται κινουμενες εικονες σε τετοια οθοναρα!;)
Link to comment
Share on other sites

βρηκα λιγα εδω http://gallery.mobile9.com/c/240-400-wallpapers/1/?kw=animated

 

και θα το ψαξω λιγο περισσοτερο μπας και...

 

 

οκ βρηκα κατι σε ενα φορουμ σχετικο με ομνια (το οποιο εχει την ιδια αναλυση).

http://www.samsung-omnia.org/other-features/animated-load-and-shutdown-screens/60/

 

κοιταξτε και στις αλλες σελιδες του thread που παραθετω. επισης, αν δειτε τους διαλογους, μερικες φωτογραφιες εχουν οτι να'ναι μεγεθος και μετα καποιος που ξερει τις παραθετει στο σωστο μεγεθος, μη μπερδευτειτε :)

Edited by ^Deadly_Sin^
Link to comment
Share on other sites

Σας βρήκα κι εγώ μερικά πολύ ενδιαφέροντα.

Πηγαίνετε εδώ.

Για να τα κατεβάσετε στο pc σας, κάντε δεξί κλικ επάνω στις εικόνες και επιλέξτε "Αποθήκευση εικόνας ως".

Απο κει τα μεταφέρετε στο κινητό σας με όποιον τρόπο διαθέτετε (bluetooth, usb, sd reader).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το έχω συνηθίσει τολμώ να πω!Πήρα κ μία 4άρα κάρτα!!Όμως έχω να πω ότι κολλάει καμιά φορά κ τελειώνει αρκετά εύκολα η μπαταρία..

Δύο είναι οι απορίες μου..πως γίνεται ζουμ και πως μπορώ να το κάνω να χωράει περισσότερα μηνύματα??Κάπου στα 200 μου λέει δεν εχω χώρο..

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις "κολλαει"; Αργει ν΄ανταποκριθει στο πατημα η κολλαει εντελως και θελει επανεκκινηση; Εγω δεν εχω τετοιο προβλημα, ειναι πολυ σταθερο μεχρι στιγμης και η μπαταρια του μου βγαζει κανα 3ημερο. Για το ζουμ(αν εννοεις την καμερα)πρεπει να ειναι μικροτερη αναλυση απο 3,2 και κανει με το κουμπι αυξομειωσης της εντασης στο πλαϊ. Για τα μηνυματα δεν γνωριζω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το έχω συνηθίσει τολμώ να πω!Πήρα κ μία 4άρα κάρτα!!Όμως έχω να πω ότι κολλάει καμιά φορά κ τελειώνει αρκετά εύκολα η μπαταρία..

Δύο είναι οι απορίες μου..πως γίνεται ζουμ και πως μπορώ να το κάνω να χωράει περισσότερα μηνύματα??Κάπου στα 200 μου λέει δεν εχω χώρο..

 

Μα καλά, τι τα κρατάτε τόσα μηνύματα;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αποδεικτικα στοιχεια othon! Τι δηλαδη, να σου λεει η γκομενα "εγω δεν ειπα ποτε τετοιο πραγμα" κλπ.; Οριστε μανταμ τι ειπες και ποτε..:p Ασε ποσες φορες εχω σιχτιρισει που δεν κρατησα μηνυματα και μου τα γυρναγε μετα...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τα πλήκτρα Yes και Νο δεν φωτίζονται;

 

Ουτε στο pixon φωτιζονται ουτε στο S8300 που ειχα παλιοτερα..οικονομια στο ρευμα απο τη samsung :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις, δεν το ειχα προσεξει!:p Δεν ειναι και τοσο σημαντικο για μενα...

 

Εγώ το πρόσεξα γιατί το έχω από σήμερα το απόγευμα και δεν το έχω μάθει ακόμα και με το που βγήκα έξω νυχτιάτικα καταλαβαίνετε... Είναι ολίγον τι πατάτα γιατί στο σκοτάδι πατάς ότι να΄ναι... αν δεν το ξέρεις. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει βρε φιλαρακο, 3 κουμπια εχει ολα κι ολα..εγω και την ημερα στα τυφλα τα παταω!:lol: Πιστεψε με, θα το συνηθισεις. Ασε που οντως ειναι οικονομια στην ενεργεια.. αν οποτε αναβε η οθονη αναβαν και τα πληκτρα θα τελειωνε αρκετα πιο γρηγορα η μπαταρια...
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς, το έμαθα κιόλας, αλλά είπαμε, καλό θα ήταν να ανάβουν τα πλήκτρα. Με ένα δύο λεντάκια πόσο θα ανέβαινε το κόστος της συσκευής και πόσο γρηγορότερα θα έπεφτε η μπαταρία; Τέλος πάντων κατά τα άλλα είναι τρομερό το κινητάκι ειδικά για τα χρήματα που κοστίζει σήμερα. 100 ευρώπουλα!!! απίστευτο!

 

Κάτι άλλο τώρα, παίρνει κάνα πρόγραμμα off-line navigator gps για java κινητά όπως είναι το WE-TRAVEL?

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς, το έμαθα κιόλας, αλλά είπαμε, καλό θα ήταν να ανάβουν τα πλήκτρα. Με ένα δύο λεντάκια πόσο θα ανέβαινε το κόστος της συσκευής και πόσο γρηγορότερα θα έπεφτε η μπαταρία; Τέλος πάντων κατά τα άλλα είναι τρομερό το κινητάκι ειδικά για τα χρήματα που κοστίζει σήμερα. 100 ευρώπουλα!!! απίστευτο!

 

Κάτι άλλο τώρα, παίρνει κάνα πρόγραμμα off-line navigator gps για java κινητά όπως είναι το WE-TRAVEL?

 

Που το βρήκες 100 ευρώ?:wacko:

Σε λίγο θα μας πείτε πως το βρίκατε και με 50!:p

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες 100 ευρώ?:wacko:

Σε λίγο θα μας πείτε πως το βρίκατε και με 50!:p

Καλά εσύ που ζεις φίλε μου;

Εδώ τα 'χουμε κάνει και ζευγάρια!

2-2 τα παίρνουμε!

99,89 η τιμή του στο eshop της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ που ζεις φίλε μου;

Εδώ τα 'χουμε κάνει και ζευγάρια!

2-2 τα παίρνουμε!

99,89 η τιμή του στο eshop της Cosmote.

 

Κάτι γιά 200 είχα ακούσει εγώ! :D

Με 100 ευρώ το ξανααγοράζω και δίνω το παλιό γιά μεταχειρισμένο σε κάποιον που νομίζει πως κανει ακόμα 450 ευρώ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι γιά 200 είχα ακούσει εγώ! :D

Με 100 ευρώ το ξανααγοράζω και δίνω το παλιό γιά μεταχειρισμένο σε κάποιον που νομίζει πως κανει ακόμα 450 ευρώ... :lol:

Είσαι μεγάλη απάτη εσύ!:lol:

Πίστεψέ με, το έχουν ακολουθήσει κι άλλοι αυτό.

Ξέρεις, είναι ίσως η μοναδική προσφορά όπου αγοράζεις το κινητό,

το λιώνεις στη χρήση και μετά από κάνα εξάμηνο το πουλάς σακατεμένο 20 ευρώ ακριβότερα από την τιμή που το αγόρασες!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

για να πω την αληθεια εμενα μου αρεσει που δεν αναβουν τα πληκτρα και που δεν ξεχωριζουν πολυ. Απο αποψη σταθεροτητας παιζει να ειναι απο τα πιο σταθερα κινητα που ειχα, ουτε ενα κολλημα. Αυτο που μου εχει κανει (θετικη) εντυπωση ειναι οτι αυτο το κινητο δεν εχει καποιο ελλατωμα που να με ξενερωνει απιστευτα, δλδ δεν βρισκω κατι σοβαρο να του προσαψω. Η μπαταρια του ειναι μια χαρα, η καμερα ειναι πιο καλη απο οσο περιμενα, η οθονη του ωραια, γενικα περιμενα οτι θα ηταν ενα κινητο του στυλ "ε ενταξει με 100 ευρω τι περιμενεις" αλλά αποδειχτηκε πολυ καλο. Μειονεκτημα ισως αυτο που προανεφερα με τις playlists που δεν το θεωρω σοβαρο και το οτι το μονο "παιχνιδι" που εχει ειναι αυτο με τα ζαρια, αυτο κι αν δεν με πειραζει καθολου, απλα το βρισκω λιγο γυφτια :p
Link to comment
Share on other sites

για να πω την αληθεια εμενα μου αρεσει που δεν αναβουν τα πληκτρα και που δεν ξεχωριζουν πολυ. Απο αποψη σταθεροτητας παιζει να ειναι απο τα πιο σταθερα κινητα που ειχα, ουτε ενα κολλημα. Αυτο που μου εχει κανει (θετικη) εντυπωση ειναι οτι αυτο το κινητο δεν εχει καποιο ελλατωμα που να με ξενερωνει απιστευτα, δλδ δεν βρισκω κατι σοβαρο να του προσαψω. Η μπαταρια του ειναι μια χαρα, η καμερα ειναι πιο καλη απο οσο περιμενα, η οθονη του ωραια, γενικα περιμενα οτι θα ηταν ενα κινητο του στυλ "ε ενταξει με 100 ευρω τι περιμενεις" αλλά αποδειχτηκε πολυ καλο. Μειονεκτημα ισως αυτο που προανεφερα με τις playlists που δεν το θεωρω σοβαρο και το οτι το μονο "παιχνιδι" που εχει ειναι αυτο με τα ζαρια, αυτο κι αν δεν με πειραζει καθολου, απλα το βρισκω λιγο γυφτια :p

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό είχαν περάσει αρκετά touch screen κινητά (Cookie, Viewty, ένα κάρο Κινέζικα και δε συμμαζεύεται) και κανένα δεν είχε τόσο καλή ανταπόκριση.

Για να καταλάβεις, είναι από τα πολύ λίγα κινητά που αντέχει την ταχύτητά σου στην πληκτρολόγηση.

Επειδή έχω το κακό συνήθειο όταν θέλω να πάρω τηλέφωνο να πατάω γρήγορα τα νούμερα, πραγματικά με έχει αφήσει άφωνο με την ακρίβειά του!

Η μπαταρία σε μένα κρατάει ένα 3ήμερο γεμάτο με νορμάλ χρήση.

Κάμερα επίσης αξιόλογη για 3.2 και η οθόνη αν και σχετικά μικρή, σε ικανοποιεί.

Αυτό με τα παιχνίδια που λες δεν θα το έλεγα "γυφτιά", αφού τα touch screen δεν φημίζονται και τόσο για την ευχρηστεία τους στα παιχνίδια...

 

Τέλος, το θέμα με τον φωτισμό των πλήκτρων, έχω την εντύπωση πως ορθώς επέλεξαν να μην τα φωτίσουν.

Ειδικά στην εφαρμογή beat dj, δεν θα ήθελα με τίποτα να τα έχω να ανάβουν.

Edited by othon
Link to comment
Share on other sites

οντως, τα παιχνιδια σε touch screen ειναι πιο εκνευριστικα απο διασκεδαστικα αλλά οταν βλεπεις να εχει μονο αυτα τα ζαρια λες ας ειχε κανα παιχνιδι κι ας μη μπορουσα να το παιξω καν, ετσι για το "****το" που λενε :p

 

Η αφη του ειναι οντως πολυ καλη, το καταλαβα με το πρωτο sms που πηγα να συνταξω.

 

Ασχετο αλλά καλο: Respect σε οποιον σκεφτηκε να μπορεις να βαλεις το logo του παροχεα στη μπαρα με τα widget για να δειχνει πιο ωραιο το wallpaper :D

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά καλο: Respect σε οποιον σκεφτηκε να μπορεις να βαλεις το logo του παροχεα στη μπαρα με τα widget για να δειχνει πιο ωραιο το wallpaper :D

 

Δεν ξέρω ποιος το ανακάλυψε πρώτος και φυσικά μπράβο του, απλά εγώ επειδή το είχα ανακαλύψει τυχαία στην προσπάθειά μου να κάνω κάποιες προσθαφαιρέσεις στα Widgets της αριστερής μπάρας, δεν θα πω ότι με βόλεψε.

Βέβαια εγώ επειδή τα χρησιμοποιώ και σαν 1ο αλλά και σαν 2ο (έχω 2 ίδιες)

κι επειδή κάποιες φορές τυχαίνει να μην τα κουβαλάω και τα 2 μαζί, έχω το logo να φαίνεται.

Είπα να δοκιμάσω να έχω διαφορετικό wallpaper στο καθένα, αλλά και πάλι δεν μπορώ να τα συνιθίσω...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung M7600 Beat DJ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...