Jump to content

Samsung M7600 Beat DJ


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι δεν το παραγγέλνεις απο κανένα Oteshop η απο το e-cosmote που το πήρα και εγω (παράγγειλα Σαββατο κ σε μια ώρα με είπαν θα είναι εδώ)!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sakis μην το βαζεις κατω, ρωτα και σε κανενα oteshop! Αν και μου φαινεται λογικο να εξαφανιζεται σιγα σιγα με τετοια τιμη.. σκεψου οτι εγω το ειχα παρει απο e-click 165 και μου φαινοταν ηδη υπερπροσφορα!!
Link to comment
Share on other sites

πηγα και σε Oteshop!

Ειμαι απο κιλκις και δεν εχω και πολλες επιλογες!

Θα κοιταξω και στο e-cosmote!

Link to comment
Share on other sites

Θελει πιστωτικη καρτα στο e-cosmote?

Βλεπω οτι υπαρχει εκει!

Ιαχυει ή θα μου πουν οτι τελικα δεν υπαρχει???

Link to comment
Share on other sites

οσο το έχουν στο site λογικα θα το έχουν διαθεσιμο (αυτα εχουν δειξει κ σε κατι άλλες προσφορές παλια)! Εγω το πήρα με πιστωτική αλλα το προηγούμενο το ειχα παρει με αντικαταβολή (χρεώνουν κατι παραπάνω) παρε τηλ κ ρώτα να σου πουν ακριβός!
Link to comment
Share on other sites

φιλε georgT το παρηγγειλα με αντικαταβολη τελικα!Λογικα θα μου το φερει κουριερ στη πορτα μου ε? Το πολυ φανταζομαι γυρω στα 10 ευρω πρεπει να ειναι τα εξοδα...αρκει να ερθει!!!

Εδειχνε παντως οτι υπαρχει...παντως δεν αποκλειω να με παρουν και να μου πουν πως δεν υπαρχει τελικα!

 

Ξερεις ποσο καιρο θα κανει να ερθει?

Link to comment
Share on other sites

εγω παράγγειλα Σαββατο κ δευτέρα πρωί επεξεργάστηκε την παραγγελιά μου καποιος υπάλληλος και το έστειλε οπότε κ εσενα λογικά αυριο πρωί θα το επεξεργαστούν κ θα το στείλουν (μεσημεράκι θα είναι στην speedex) οπότε την αλλη μέρα αν δεν μένεις κάπου απομακρυσμένα θα το έχεις!

 

Εφόσον το έχουν ακόμα στο site Θα το εχουν σχεδόν σίγουρα άμεσα διαθεσμο! Εγω ετσι πιστεύω κ ετσι εχουν δειξει μέχρι τωρα στις προσφορές τους!

Link to comment
Share on other sites

εγω παράγγειλα Σαββατο κ δευτέρα πρωί επεξεργάστηκε την παραγγελιά μου καποιος υπάλληλος και το έστειλε οπότε κ εσενα λογικά αυριο πρωί θα το επεξεργαστούν κ θα το στείλουν (μεσημεράκι θα είναι στην speedex) οπότε την αλλη μέρα αν δεν μένεις κάπου απομακρυσμένα θα το έχεις!

 

Εφόσον το έχουν ακόμα στο site Θα το εχουν σχεδόν σίγουρα άμεσα διαθεσμο! Εγω ετσι πιστεύω κ ετσι εχουν δειξει μέχρι τωρα στις προσφορές τους!

 

Αν ερχεται απο Αθηνα θα αργησει λογικα...εκτος εαν θα το στειλουν απο θεσσαλονικη...εγω ειμαι απο κιλκις, οποτε...

 

Σε ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

παιδια δουλευα 4 χρονια στη νοκια και δουλευα πολυ το Nokia pc suite.Τωρα στο new samsung pc studio πως το λενε δ με βολευει με τιποτα.ενα μπακ απ θελω να κανωκ δ βρισκω.συγγχρονισμος αν ειδα καλα δεν σ δινει επιλογη για το ποια συσκευη θες να ενημερωθει(pc η κινητο). κ καποια widgets σαν να μ δουλευουν οπως το αρχιστε διαιτα σημειωσεις ενα πρασινο θαυμαστικο, το προφιλ και αλλα.καποι απο αυτα αν τα βαλω στην επιφανεια εργασιας παιζουν.στην μπαρα πως οχι.καποιο πραγμα που ακομα δ ξερω???ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Στην μπαρα δεν λειτουργουν ολα τα widgets(οπως αυτο που αλλαζει φοντα), ορισμενα πρεπει να τα βγαλεις εξω!
Link to comment
Share on other sites

Μου στειλανε email πως η παρεγγελια μου εχει μεταβληθει...ειναι πια σε κατασταση αποστολης!!!

 

Αρα θα το χω και εγω σε λιγες μερες!

 

Τζαμπα η εμπολοκη μου με τον #@$#Γερμανο!!!

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και το δικο μου, τηλεφωνησαν πριν λιγο, θα παω σε λιγο να το παρω και απο αυριο θα τα πουμε πιο αναλυτικα για το τηλεφωνο. (κατι μου λεει πως θα πρηξω τον conception και τον othon :p )
Link to comment
Share on other sites

:lol:Ευχαριστο πρηξιμο ομως! Την εχουμε καταβρει με το κινητακι!:D

Κανεις δεν ειπε ομως σε τι χρωμα το πηρε και μου΄χει μεινει απορια...

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν ειπε ομως σε τι χρωμα το πηρε και μου΄χει μεινει απορια...

Στο μοναδικό που υπάρχει στην Ελλάδα φαντάζομαι;)

 

Πρήξτε μας, πρήξτε μας (κάτι σαν το "σταυρώστε με" της Σαρρή μου θυμίζει αυτό)!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ποιο ειναι το μοναδικο που υπαρχει στην Ελλαδα;:p Γιατι εγω εχω το μπλε!

Splash Blue λέγεται δάσκαλε:lol: και αυτό έχουμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Να γιατι εχει 370 στη Wind...μονο αυτοι εχουν το μαυρο!!!:lol:

Αν είναι να πληρώνω για ένα χρώμα 270 ευρώ επιπλέον, καλύτερα να το πάρω 100 κι ας είναι και ροζ!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα λες..και ροζ πουα με απσρες βουλες θα΄το παιρνα, με το λογοτυπο της miss sixty επανω!!:lol: Το χαριζεις και σε καμια γυναικα που γουσταρεις για να τη ριξεις(και να στο φερει στο κεφαλι...:p)

Παντως, ουτως η αλλως το μπλε ειναι πιο ωραιο κατα τη γνωμη μου, αρα..τον πουλο η Wind αμα δεν ριξει τις τιμες!:cool:

Περασα και μια συναυλια βιντεο με 5,1 ηχο που τα σπαει!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δικιο εχετε!!!

Ροζ και με βουλες!!!

Καλα η wind πως εχει μεινει τοσο πισω...περι ανταγωνιστικοτητας τιμων δεν της εχει μιλησει κανεις???!!!!

 

Ασχετο...το κινητο πως ανταποκρινεται με τα αρχεια? Κολλαει πχ να μεταβει απο μια φωτο σε αλλη? 4αρα καρτα μνημης ειναι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Ανταποκρινεται σχετικα γρηγορα, αλλα μου τη σπαει που εχει το motion sensor και με το παραμικρο κουνημα τρεχουν οι φωτογραφιες οταν τις βλεπεις οριζοντια. Θα προτιμουσα να ελειπε αυτο και να τις αλλαζω με το δαχτυλο..αλλα τεσπα!

4αρα ειναι καλα αν βαζεις μονο μουσικη. Εγω που θελω να περναω βιντεακια σε καλη ποιοτητα, προτιμω την 8αρα.

Link to comment
Share on other sites

ok, το εχω διπλα μου. Βασικα σκεφτομουν τοση ωρα τι ξεχασα....το διαπιστωσα εδω και 5 λεπτα: καρτα μνημης πηρες? εχμ.....οχι.

 

Αυριο η καρτα λοιπον αν και μου κανει λιγο τσιπια να μην εχει εστω μια μικρη σε συσκευη που μεχρι προσφατα κοστιζε τοσα λεφτα! Το χρωμα ειναι το splash blue, δεν το εχω δει πουθενα σε αλλο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

Ανταποκρινεται σχετικα γρηγορα, αλλα μου τη σπαει που εχει το motion sensor και με το παραμικρο κουνημα τρεχουν οι φωτογραφιες οταν τις βλεπεις οριζοντια. Θα προτιμουσα να ελειπε αυτο και να τις αλλαζω με το δαχτυλο..αλλα τεσπα!

4αρα ειναι καλα αν βαζεις μονο μουσικη. Εγω που θελω να περναω βιντεακια σε καλη ποιοτητα, προτιμω την 8αρα.

 

Σε αλλα κινητα που ειχα, το motion sensor μπορουσες να το

 

απενεργοποιησεις! Δε γινεται σε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

αν ξερει καποιος κανα link με applications ή κανα παιχνιδακι ρε παιδι μου ή κατι που να ειναι χρησιμο στο κινητακι ........ας το πει...........παντως με την προσφορα εγινε χαμος .........απο κει που δν το επαιρνε κανενας τωρα στα καταστηματα εχει εξαντληθει στην τιμη των 100€ ..............................το σατουρν σημερα το εχει 325€ μια χαρα :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung M7600 Beat DJ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...