Jump to content

Samsung M7600 Beat DJ


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πηρα κ εγω φυσικα λογω των 100 ευρω.παρα πολυ καλος ηχος με ακουστικα, τα ηχειακια τ απλα καλα ειναι δ χανεις κλησεις.αργο στην αποκριση οταν επιλεγεις κατι αλλα δμε νοιαζει.ειναι ομορφο κ φτηνο.ξερετε αν υπαρχει αναβαθμιση λογισμικου?απο το software του λεει δεν υποστηριζεται.μηπως βελτιωθει.αξιζει παντως παρτε το!εχει τρελε προσφορες ο γερμανος.εχει στοκ ακομα.

Αναβάθμιση λογισμικού δυστυχώς δεν υπάρχει (τουλάχιστον προς το παρών).

Χτες βράδυ έφαγα το net μήπως βρω καμία, αλλά τζίφος.

Αυτό που λες με το Γερμανό ισχύει;

Εγώ όταν το παρήγγειλα απ' το site και επειδή δεν ήθελα να περιμένω πήγα από κατάστημα, μου είχαν πει πως δεν θα το βρω πουθενά (Θεσσαλονίκη).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά εγώ το παρήγγειλα την Παρασκευή το απόγευμα για να το πάρω από Γερμανό στη Θεσσαλονίκη, Άνω Τούμπα συγκεκριμένα, αλλά ακόμα δεν έχω λάβει καμία ειδοποίηση..Ποια είναι η γνώμη σας,να το ψάξω και αλλού?Το χρειάζομαι μέσα στην βδομάδα γιατί το δικό μου είναι στα πρόθυρα κατάρρευσης...!
Link to comment
Share on other sites

Ασε την παραγγελιά του γερμανου στην άκρη και παράγγειλε το από εδώ:

 

https://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Stock&portlet_66_8_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_8&sku=E00-0081-7000-033&handsetsPath=stock&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP062&makeYourOwnPrepaid=false

 

εγω πάντως απο εδω το παράγγειλα και αν πανε ολα καλά πιστεύω τετάρτη θα το έχω!

 

Διαφορετικά γιατι και εγω διπλα απο τον Γερμανο Άνω Τουμπας μένω πάρε τους τηλ. να δεις αν παραλαβανε την παραγγελιά σου και αν εχει προωθηθεί απο τα κεντρικά! Μην βασίζεσαι στην παραγγελία μεσώ νετ μόνο!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ το παρήγγειλα την Παρασκευή το απόγευμα για να το πάρω από Γερμανό στη Θεσσαλονίκη, Άνω Τούμπα συγκεκριμένα, αλλά ακόμα δεν έχω λάβει καμία ειδοποίηση..Ποια είναι η γνώμη σας,να το ψάξω και αλλού?Το χρειάζομαι μέσα στην βδομάδα γιατί το δικό μου είναι στα πρόθυρα κατάρρευσης...!

Αφού το θέλεις τόσο πολύ (και πολύ καλά κάνεις) ψάξτο σε oteshop, κατά 99.9% θα το βρεις άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Elizadeth, αν το θέλεις, έχω ενός φίλου μου, που τα είχαμε πάρει μαζί με το δικό μου.

Έβαλε τη μπαταρία και την κάρτα του, έκανε δύο τηλεφωνήματα, είδε ότι δεν τον βόλευε η οθόνη αφής και το δίνει. 90 ευρώ. Αν με ρωτήσει κανείς γιατί δεν το βάζω σε αγγελία, είναι γιατί δε θέλω να μπλέξω με ανταλλαγές και μηνύματα κλπ, καθώς ο φίλος πήγε πάλι στο Γερμανό και πήρε ένα Nokia 3120.

Αν το θέλει κανείς, pm, παραδοτέο στη Θεσσαλονίκη.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

μάλιστα..άρα δεν επαναπαύομαι!αντε να δούμε..

deadp ευχαριστώ,αν δε βρω άλλη λύση θα σε προτιμήσω!:)

Link to comment
Share on other sites

GeorgT εσυ απο που το πηρες; Και σε ποιο χρωμα; Καλοριζικο και περιμενουμε εντυπωσεις...
Link to comment
Share on other sites

Ασε την παραγγελιά του γερμανου στην άκρη και παράγγειλε το από εδώ:

 

https://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Stock&portlet_66_8_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_8&sku=E00-0081-7000-033&handsetsPath=stock&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP062&makeYourOwnPrepaid=false

 

εγω πάντως απο εδω το παράγγειλα και αν πανε ολα καλά πιστεύω τετάρτη θα το έχω!

 

Διαφορετικά γιατι και εγω διπλα απο τον Γερμανο Άνω Τουμπας μένω πάρε τους τηλ. να δεις αν παραλαβανε την παραγγελιά σου και αν εχει προωθηθεί απο τα κεντρικά! Μην βασίζεσαι στην παραγγελία μεσώ νετ μόνο!

 

 

απο το λινκ που έγραψα πανω το παράγγειλα, τωρα πιστεύω μιας κ το στείλανε σήμερα απο αθηνα τετάρτη να το εχω (θεσσαλονικη)

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση λογισμικού δυστυχώς δεν υπάρχει (τουλάχιστον προς το παρών).

Χτες βράδυ έφαγα το net μήπως βρω καμία, αλλά τζίφος.

Αυτό που λες με το Γερμανό ισχύει;

Εγώ όταν το παρήγγειλα απ' το site και επειδή δεν ήθελα να περιμένω πήγα από κατάστημα, μου είχαν πει πως δεν θα το βρω πουθενά (Θεσσαλονίκη).

 

στην αθηνα παιδια μεχρι πριν 4 μερες π πηγα ειχαν στοκ.παρτε στο 801 π εχει κ ρωτηστε.βλεπουν αμεσως αν εχουν στοκ.ασε που στον γερμανο λενε οτι θελουν.πηρα 4 καταστηματα αθηνα για να μου πουν οτι εχεον κ μπορουν να παραγγειλουν.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα πέρασε ένας χρόνος από τη μέρα που άνοιξε αυτό το θέμα και η κίνησή του εκτοξεύτηκε με την προσφορά της Cosmote, το πήρε κανείς χαμπάρι;
Link to comment
Share on other sites

Eεε άλλο 300 ευρω και βάλε αλλιώς είναι με 100 ευρώ!

Εν τω μεταξύ, η Wind με τη δέσμευση τιμής, ακόμα στα 370 το πουλάει!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτο έλεγα προχθές που είχα παει για μια δουλειά στη κοπέλα μου και γελούσαμε με την τιμη μέσα στο μαγαζί!:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλα, αυτοι δεν βλεπουν τι κανουν οι ανταγωνιστες τους; Να το βαλουν εστω 200 βρε αδερφε μαζι με κανα δωρο! Ποσο χαζος μπορει να ειναι καποιος για να παει να το παρει απο τη Wind? Το ιδιο ειχε γινει και περισυ με το ZN5, που το δινανε γυρω στα 270, ενω η Cosmote ενα κατοσταρι! Μερικοι κοιμουνται ορθιοι μου φαινεται... Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Eεε άλλο 300 ευρω και βάλε αλλιώς είναι με 100 ευρώ!

 

Κατι αναλογο εγινε με το μοτορολα VE66..μολις επεσε στα 95 ευρω ξαφνικα ολοι το κατασπαραξαν απ τα ραφια :p

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν την Τριτη(9/01) θα το εχουν και να παω να το παρω...βεβαια πριν να μου πουν για τριτη μου ειχαν πει για το Σαββατο(6/01).

 

Λετε τελικα λογω αυτης της αυξησης των πωλησεων να μου που οτι δεν το εχουν?

Για Γερμανο μιλαω...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν την Τριτη(9/01) θα το εχουν και να παω να το παρω...βεβαια πριν να μου πουν για τριτη μου ειχαν πει για το Σαββατο(6/01).

 

Λετε τελικα λογω αυτης της αυξησης των πωλησεων να μου που οτι δεν το εχουν?

Για Γερμανο μιλαω...

Όλα είναι πιθανά.

Σε μένα όπως έχω πει και σε προηγούμενό μου post μου είχαν πει να μην περιμένω άδικα γιατί έχει εξαντληθεί.

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι πιθανά.

Σε μένα όπως έχω πει και σε προηγούμενό μου post μου είχαν πει να μην περιμένω άδικα γιατί έχει εξαντληθεί.

 

Μα ειχα παει Πεμπτη και αφου κοιταξε η κοπελα μου λεει 100% το σαββατο, αλλα παρασκευη με πηραν και μου ειπαν για τριτη!

Θα δω αυριο!!!

Αλλιως οπως ειπαν και καποιοι εδω μεσα θα παω σε κανενα Oteshop!

Link to comment
Share on other sites

Μα ειχα παει Πεμπτη και αφου κοιταξε η κοπελα μου λεει 100% το σαββατο, αλλα παρασκευη με πηραν και μου ειπαν για τριτη!

Θα δω αυριο!!!

Αλλιως οπως ειπαν και καποιοι εδω μεσα θα παω σε κανενα Oteshop!

Εγώ θα σου προτείνω να μην περιμένεις καθόλου και να απευθυνθείς άμεσα σε Oteshop.

Σε παραπέμπω σε προηγούμενό μου post, σε περίπτωση που δεν έχουν ενημερωθεί ακόμα τα συγκεκριμένα καταστήματα.

Ενημερώνω τους φίλους που ενδιαφέρονται για το συγκεκριμένο κινητό πως βρίσκεται σε διαθεσιμότητα με το κιλό!!!

Δεν θα το βρείτε στο Γερμανό, αλλά ούτε και στο site της Cosmote.

Επειδή χτες πρωί πρωί έφαγα πολύ ψοφόκρυο για να το βρω και τελικά δικαιώθηκα, δείτε πόσο απλό είναι:

Πάτε σε κάποιο κατάστημα oteshop και ζητήστε το συγκεκριμένο μοντέλο.

Από λάθος ενημέρωση στα συγκεκριμένα καταστήματα θα σας πουν πως βγαίνει στα 200.

Ζητήστε απ' τον εκάστοτε υπάλληλο να ζητήσει αυτός με τη σειρά του ενημέρωση για την τιμή.

Θα σας το επιβεβαιώσει και τελικώς αν υπάρχει (που θα υπάρχει σίγουρα) θα το αποκτήσετε με μόλις 100 ευρώπουλα.

 

Χτες απευθύνθηκα σε κατάστημα oteshop, αφού η παραγγελία μου στο Γερμανό πήγε κλασικά στα αζήτητα και ζήτησα το τηλέφωνο. Η υπάλληλος με ενημέρωσε πως ναι μεν υπάρχουν αρκετά κομμάτια, αλλά η ενημέρωση που είχαν (χτες δηλαδή) ήταν πως η τιμή του βγαίνει στα 202.

Την ενημέρωσα πως στο επίσημο site της Cosmote υπάρχει σε τιμή 100€ και της ζήτησα να το ψάξει.

Τελικώς μετά από 2 λεπτάκια με επιβεβαίωσε και μου το έδωσε κουτάτο με δώρο μια καρτούλα μνήμης 2gb για την ταλαιπωρία που τράβηξα.

Αν έχετε κάποια απορία ή δεν βρίσκετε άκρη, στείλτε μου pm να σας ενημερώσω περαιτέρω.

Επειδή ψήνομαι να αγοράσω κι άλλο σαν 2η συσκευή (μιλάμε για ΤΟ κόλλημα που έχω φάει με το εν λόγω κινητό), αν τελικώς δεν βρεις, στείλε μου ένα pm να κοιτάξω στο Oteshop της γειτονιάς μου και αν έχει να σ' εξυπηρετήσω και να σου πω αν τελικά υπάρχει ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω μαγκες...........αξιζει αν και μου βγηκε η παναγια να το βρω μετα απο 5 μερες ..σε οτεσοπ στου διαολου την μανα με κρατηση απο τηλ.......αξιζει παροτι αντιπαθω τα samsung τα σιχενομαι....αυτο τα σπαει ......εκπληκτικη αποδοση ηχου ειδικα με τα ακουστικα πρεπει να ειναι στο τοπ φαιβ των μουσικων κινητων ολων των εποχων.....τα ηχεια ειναι εξαιρετικα και ποιοτικα επειδη ειναι και stereofonika.......
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε καμια ταινια και εκει θα καταλαβετε αποδοση ηχου! Ενδεικτικα, δειτε το beat video edition που εχει μεσα το κινητο για να παρετε μια γευση. Και αν εχετε καλα ακουστικα δοκιμαστε το 5,1 για να χαζεψετε τελειως!!
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε καμια ταινια και εκει θα καταλαβετε αποδοση ηχου! Ενδεικτικα, δειτε το beat video edition που εχει μεσα το κινητο για να παρετε μια γευση. Και αν εχετε καλα ακουστικα δοκιμαστε το 5,1 για να χαζεψετε τελειως!!

To beat video είναι σαφώς το καλύτερο βίντεο από άποψη συμπίεσης που έχω δει ποτέ σε κινητό.

Ειλικρινά δεν πιστεύεις στ' αυτιά σου όταν παρακολουθείς το συγκεκριμένο βίντεο φορώντας ακουστικά, με ενεργοποιημένο εννοείται το 5.1.

Α ρε Samsung, ποιος θα μου το ΄λεγε πως ενώ μια ζωή έθαβα τα κινητά σου, θα φτάσω μια μέρα στα σχεδον30 μου να παθαίνω τέτοιες κρίσεις με την πάρτη σου...

Link to comment
Share on other sites

Τετοια συμπιεση προσπαθω κι εγω να πετυχω σε καποια βιντεοκλιπ που εχω και προς το παρον κανω δοκιμες! Προσωπικα δεν εθαψα ποτε τα Samsung, απλα μ΄ενοχλουσαν καποιες λειτουργιες τους(απο το D900 που ειχα πρωτοπαρει). Π.χ. ενα πραγμα που με χαλαει ακομα, ειναι οτι οταν σε παιρνουν για 2 δευτερα ακουγεται σιγα και μετα δυναμωνει ο ηχος κλησης!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung M7600 Beat DJ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...