Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ''Classic chrome'' ειναι το ασημενιο που θελεις. Το εχω, και αυτο γραφει στη δικη μου συσκευασια.

Γι'αυτο και ειναι πιο ακριβο. Οντως το καλυτερο:)

 

 

Είσαι σίγουρος??? Εννοώ είναι το ασημί... που είναι σαν καθρέφτης ε????

 

Γιατί πήρα τηλ στο e-click και η κοπέλα μου είπε το ανάποδο...

 

Μπερδεύτηκααααααααααααααααααα

 

:(

 

Πάντως έκανα ένα search στο youtube και έχεις τελικά δίκιο.... το ασημί είναι το chrome !!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρομερό κινητό.... μόλις είδα τα video σάλταρα.... πανέμορφοοοοοοοοο

Το έχω παραγγείλει κιόλας αύριοοοοοοοοοο

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

''chrome'' = ασημενιο - γυαλιστερο.

''matt steel'' = σκουρο ασημι, ματ.

Απλά! :)

 

Μπορούν να μου πουν όσοι έχουν το 6700 αν αποκτά πολύ εύκολα χαρακιές και κτλ...

 

Γιατί απ' ότι κατάλαβα είναι πολύ ευαίσθητο... σαν το iPhone GS ....

 

Βέβαια υπάρχει και η λύση της θήκης... αλλά θα χάσει την μαγεία του, ομορφιά....

 

Για πείτε....

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει το μάυρο ελληνικό 6700 να δει κάτω από την μπαταρία ποιο είναι το product code του και να το ποστάρει εδώ ?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορεί κάποιος που έχει το μάυρο ελληνικό 6700 να δει κάτω από την μπαταρία ποιο είναι το product code του και να το ποστάρει εδώ ?

 

code:0570892

Link to comment
Share on other sites

code:0570892

Thanks αλλά πλέον είναι σαφές και διαπιστωμένο πως το product code δεν αλλάζει σε αυτό το μοντέλο με τις "μεθόδους" που ξέρουμε,τώρα πως......μακάρι νά΄ξερα:confused: γιατί ειδικά το ασημί γυαλιστερό στα 237 € από e-click αξίζει τρελλά...αλλά αν σε μια αναβάθμιση χάνονται τα ελληνικά τι να το κάνεις.....:(

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις εν μερει..

Αλλα μιας και το τηλεφωνο δεν εχει κανενα bug, τουλαχιστον 5 μηνες που το δουλευω θα φαινοταν, τι να την κανουμε την αναβαθμιση..?;)

 

ps. οντως το ασημενιο ειναι ολα τα λεφτα..!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό σε ασημί που μπορώ να το πάρω από το εξωτερικό. Θα ήθελα να ρωτήσω εάν μπορούν να φορτωθούν τα Ελληνικά εκ των υστέρων και με ποιο τρόπο? (:confused:αλλαγή firmware ή πρόσθεση νέας γλώσσας?)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, για όσους ψάχνουν το ασημένιο, δεν ξέρω αν είναι χρήσιμη η πληροφορία αλλά στην Κύπρο είδα σε ασημένιο το 6303, το οποίο εδώ μόνο μαύρο το φέρνουν αν δεν κάνω λάθος.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτα που γραφουν στο παρακατω link, με το phoenix ειναι δυνατη η αλλαγη του product code.Το εχει δοκιμασει κανεις;

 

_http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=846214

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς email στη συσκευή;

Έχει ρύθμιση για αυτόματη λήψη/αποστολή σε προκαθορισμένο χρόνο;

Διαβάζει αρχεία word, excel pdf κτλ;

unzip μπορεί να κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Aναβαθμισα επιτυχως το 6700 silver στην ελληνικη εκδοση 10.50 (ειχε την 7.90).Οποιος ενδιαφερεται το doc με τις οδηγιες μπορει να το κατεβασει απο το παρακατω link

*********************************************

 

Το Phoenix το κατεβασα απο

***********************

 

To firmware "rm470_CareDP_10.0_Europe_6700c" το κατεβασα απο

******************************************

Αν κανεις το δοκιμασει καλο ειναι να γνωριζει οτι κατα τη διαρκεια της αναβαθμισης το phoenix γραφει ενα error και φαινεται να κολλαει για μισο λεπτο περιπου.Μην διακοψετε τη διαδικασια, μετα απο λιγα δευτερολεπτα συνεχιζει και την ολοκληρωνει κανονικα.

 

 

Τα links αφαιρέθηκαν

Απαγορεύεται αυστηρά η ανάρτηση περιεχομένου αυτής της μορφής σε όλα τα forums του myphone.gr. Οι ήδη δημοσιευμένοι σύνδεσμοι έχουν αφαιρεθεί, ενώ στο μέλλον θα διαγράφονται χωρίς άλλη προειδοποίηση. Θα σας παρακαλούσαμε να μην προχωρήσετε δημόσια σε αιτήματα για την ανάρτηση περιεχομένου αυτής της μορφής, ούτε όμως και να διακινείτε τέτοιους συνδέσμους μέσα από τα forums του myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Να'σαι καλα φιλε:)

Μπορει να πει κανεις το ελληνικο product code? (Να εχει διαφορετικο αραγε το ασημενιο απο το μαυρο?..)

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο τα ονοματα των firmware μεσα απο το phoenix καθε χρωμα εχει και το δικο του product code αλλα δεν εχει σημασια ποιο απο τα ελληνικα product code επιλεγεις γιατι η συγκεκριμενη διαδικασια δεν αλλαζει το product code του τηλεφωνου.Αυτο που εχει σημασια ειναι η επιλογη του λογισμικου euro_h_greece που εχει την ελληνικη γλωσσα.
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου συσκευή δεν έχει μία επιλογή για ρύθμιση των email.

Πιό συγκεκριμένα, στο πεδίο:

Μενού-> Μηνύματα-> Ρυθμίσ. μηνυμ. -> λείπει το Μηνύματα e-mail!!!!

Στο manual το αναφέρει, αλλά στο μενού απουσιάζει.:(

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου συσκευή δεν έχει μία επιλογή για ρύθμιση των email.

Πιό συγκεκριμένα, στο πεδίο:

Μενού-> Μηνύματα-> Ρυθμίσ. μηνυμ. -> λείπει το Μηνύματα e-mail!!!!

Στο manual το αναφέρει, αλλά στο μενού απουσιάζει.:(

Καμιά ιδέα?

 

Κοίταξε στα Μηνύματα (όχι στις Ρυθμίσεις) αν υπάρχει email.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στα μηνύματα υπάρχει το άσπρο εικονίδιο των email. Δεν υπάρχουν ρυθμίσεις αυτών.

Έβαλα κανονικά τα email μου και συνδέθηκα κανονικά στους λογαριασμούς μου. Απλώς δεν υπάρχει η επιλογή ρυθμίσεις ( Από όπου μπορώ να ρυθμίσω την συχνότητα του ελέγχου των email κτλ)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά...

θα ήθελα να ρωτήσω αν το 6700 παίρνει το garmin ή αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να παίρνει με χάρτες κτλ!

 

ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...